Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

e.k.t
autor
3. lis 2010

Pavli to je síla, ale je vidět že to psal někdo, kdo to opravdu zažil

anta
3. lis 2010

@paolin - ty bláho, to je nějaká chytrá knížka, moc ti přeji, aby ti to fakt helflo (pomohlo) 🙂

paolin
3. lis 2010

taky jsou tam hlášky od parterů příchozích z hokny a ty sedí teda taky 😀 alá hysterická matka apod. 😀 to jsem Mirkovi odrecitovala s pocitem zadostučinění 😀 no, nastuduju, kdyžtak zajimavé předám dál 🙂 mám i respektovat a být respektován, ale to je jaksi na jiné typy dětí. dle mě ty rady prostě nejde u nás doma aplikovat 😒

anta
3. lis 2010

Pavli, z hysterické matky si nic nedělej, my leccos unesem, ale takový hysterický chlap, to musí být teprve žrádlo 😀 😀
Teď se podívejte, jakou mi Honzík udělal domácí kosmetiku a ještě se mi směje zmeťour jeden 😀 😀 😀

anta
3. lis 2010

Tak, v albíčku mám také nějakou novou várku, tak kuk 😉

e.k.t
autor
3. lis 2010

tak já právě přeprala Joli když se mi totálně kroutila při mytí hlavy, ale má smůlu 😀

martinka79
3. lis 2010

čusíček.. umřel nám ten Pc a Mm si vozí svůj do práce...
Jinak Míšo myslím na tebe... s pravcí TM by to bylo fajne aty nebýt těhu samo také... ale nevadí určitě bude něcxo potom. o RD jsem nic neslyšela nemám čas... ale to by bylo zase pro chudíky maminky... děs běs.
Jani, ty si doma fakt užíváš divoch jeden znám to Míša je stejný, jen s rozdílem, že je teď v Mš a tam spí...
Evi vydržte to a snad bude výtěr OK a doma pohoda klid a ty se vyspíš...
Pavli super kniha nemám a nečetla,a le už jsem o ní slyšela super věc asi rady nic moc, ale povzese to a to je asi důvod proč vyšla... aby pdlehčila situaci aminám co se cítí KO. 😉
já jsem dnes KO. ve škole máme drogy a celý den jsem je hledala jak čmuchal... a pak nám jedna baba mimo školku přepadla žákyni a okradla ji azbila takže jsme řešila řešila řešila a na své dítko neměla pomalu čas, když mi uplakaná NIkolka volal, že má 3z diktátu tak jsme jí sice utěšila řekla jé a proto bulíš a to bude asi slavit.. a pak no aspoŇ vidíš, že nemáš lenočit a když mlela a mlela a na mě čekalo vedení jak to vyřídím, říkám NIkoku já už mosím běžert řešit důležité věci... jsme pipina, ale nakonec tot pochopila.. a dom a vše OK::. napekla jsem jim dobroty.. a ta týden jedu na 2školení... 😉 jsem asi superžena

martinka79
3. lis 2010

@anta krásné fotečky

anta
3. lis 2010

No, Marti, ty to máš narvaný ten čas, co? Díky za pochvalu 😉

e.k.t
autor
3. lis 2010

Marti myslíme na tebe, je to fakt den blbec 😉

paolin
4. lis 2010

ahoj holky!
Marti, ty jsi mega superžena 😀 Evička a Janička ti ale šlapou na paty 😉
Míšo, ten rodičák je na... těch 7 600,- bylo už docela OK. třeba to neschválí 😉 upřímě - bych výši dala třeba i dle odpracovaných let. jako živit nepracujicí spoluobčany (kteří na do samozřejmě dlabou), už mě jaksi vytáčí! člověk se dře, jak pitomec a má z toho akorát tak velký kulový.

anta
4. lis 2010

Ahoj holčinky. Honzík opět hudlal od půl šestý, no to je s ním fakt na palici 😉

paolin
4. lis 2010

taky my byli na chvíli venku. Adam má kňouravou, až hrůza. teď usnul, tak se jdu najíst. dobrou všem 🙂

anta
4. lis 2010

Pavli, závidím, Honzík hudlal od půl šestý a spánek vůbec žádný, teď se mi třísknul o stůl, no vážně je to s ním k zbláznění, pořád mám oči na šťopkách, aby někde blbě nespadl a neudělal si nějakej úraz, no děs 😖

paolin
4. lis 2010

Jani, to je na levačku ☹ to musí být strašně vysilující. a nekoukal by na nějakou pohádku?

anta
4. lis 2010

Kouká na mašinku Tomáše, nechávám ho vybublat, co s ním taky pořád? 😒
Psala Many, jsou v pořádku a bude to ..... kluk jako buk jménem LUKÁŠEK! 😀 😀

paolin
4. lis 2010

to děláš dobře. ať aspoň relaxuje u pohádky.
jéé, Many bude mít Lukáška 🙂 to je paráda, že jsou v poho 😵

paolin
4. lis 2010

klukům se teď strašně líbí Jen počkej zajíci. jen musí Mireček překládat všem třem, protože já ruštinu už neměla 😀

anta
4. lis 2010

Já rusky kupodivu ještě umím, rozumím prakticky více jazykům neboť mám hudební sluch, tak pro mě není problém nějak si to přeložit, což nechápu. Trochu němčiny taky umím a to jsem ta slova ani neslyšela, asi nejsem normální 😀

anta
4. lis 2010

Teď mi Honzík přednesl básničku: ABCD kočka přede, kolik nití do desíti" a ještě umí "hurá, babička čůrá, dědeček prdí, fuj to tu smrdí" 😀 😀 😀

e.k.t
autor
4. lis 2010

Ahojky,

Jani drž se, to přejde
Pavli, já ruštinu teda jaksi ještě měla, ale s překladem bych byla těžce na štíru 😀
Míšo tak to je supéééér a hlavně je to i ekonomicky výhodné 😀 😉
Marti na tebe samo myslíme taky.

Jinak dnes pojedeme na návštěvu k setřence a pak k mm rodičům, Joli tam zůstane do neděle, protože jdeme v pátek na den a v sobotu na noc oba současně, navíc tam skoro měsíc nebyla a já jdu teda jako bonus i v neděli na noc 😝 ale zato mám 15 na účtě kolem 20 tisíc, tak to jdu i s radostí, ale někdy jsem taky nas...

e.k.t
autor
4. lis 2010

Jani jsme tu pos stolem oba dva hi hi hi 😀 😀 😀

paolin
4. lis 2010

Jani, jsi prostě geniální 😀
Evi, já tedy azbuku nechápu vůbec 😀 to máš supr výdělek! aspoň že se ta dřina a starosti vrací takhle 🙂

anta
4. lis 2010

Učím Honzíka pěkný blbosti, co? Když mě to nebaví učit ho jen vážné věci 😉

e.k.t
autor
4. lis 2010

no je to za přesčaqsy, víkendy a svátky, jinak je to kolem 15-17 tisíc, ale i tak, ale je to docela náročné na psychiku, odpovědenost a stále zkoušené a kontrolované vědomosti, ale jinak jsem opravdu spokojená, hlavně i to že se to dá zvládat i s domácností a Joli, je pravda že bez babiček by to bylo fakt horší, i když dovézt Joli a vše jim připravit, ale Joli je fakt šťastná

e.k.t
autor
4. lis 2010

no je to za přesčasy, víkendy a svátky, jinak je to kolem 15-17 tisíc, ale i tak, ale je to docela náročné na psychiku, odpovědenost a stále zkoušené a kontrolované vědomosti, ale jinak jsem opravdu spokojená, hlavně i to že se to dá zvládat i s domácností a Joli, je pravda že bez babiček by to bylo fakt horší, i když dovézt Joli a vše jim připravit, ale Joli je fakt šťastná

e.k.t
autor
4. lis 2010

tak jsem dělala eintopf a dopadlo to super, Joli boule za ušima a mm di dal dvě porce.
na tuku orestovaná cibule kuřecí prsa a mrkev na kolečka zaprášené paprikou a moukou orestované zalité vodou, přidán česnek rajčata a brambory, povařeno a dochuceno protlakem a povidly, jé to byla dobrota

paolin
4. lis 2010

Evi, to je fajn, že ti zaplatí objektivně. za ty noční a všechno by ti měli platit zlatem:o))) jako designer jsem měla max 12-14 tisíc. v práci jsme byli do 6ti a nikoho to ani nezajímalo 😉 teď budu mít tak max 10 a budu ráda 😀

paolin
4. lis 2010

půjdeme za chvíli pro Vítka a já pak na 6 do práce 🙄 chápu, že holky dělají do 5ti, ale já kvůli nim přeci nebudu v hokně do 7mi..naposledy, co vycházím takhle vstříc 😝

e.k.t
autor
4. lis 2010

jj Pavli to chápu a já si na zkoušení šatů taky brala dovolenou, tak nevím proč, zvlášť když kolikrát ani nedojdou a o příplatku ani nemluvím, talk my razíme pá pá