Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

e.k.t
autor
24. lis 2010

Pavli adsi 27 km 1km na vlak tady a v Pcích adsi 5 km busem mhd 😝

na uvítanou jim tam prý hodila bobek do kalhotek 😀 😀 😀

e.k.t
autor
24. lis 2010

Jani to je radost teda 😢

anta
24. lis 2010

@e.k.t - no nechápu, co pořád má, ale teda příjemný to zrovna není. 🙄

e.k.t
autor
24. lis 2010

no právě, a ty lustry jsou nějaké zdobené? nebo obyč?

anta
24. lis 2010

Jsou to papírové normální lustry, okolo kterých člověk projde a nevšimne si jich 😀 😀 Tak nevím, počkám až ho to přejde, ale je to fakt zvláštní.

e.k.t
autor
24. lis 2010

no když nejsou zdobené tak tomu nerozumím, kdyby zdobení připomínalo nějakou havěť... tak Jani vydržet a nevzdat se

anta
24. lis 2010

Evi, já to nevzdávám, je to sice zvláštní, ale tak nějak to beru sportovně 😀 😀 😀 MM zase jede z práce pozdě, už mě s tím vážně se.., pořád ho tam akorát využívají, on prostě neřekne, že má doma malý dítě, kdyby Honzovi bylo 15 let, tak neřeknu, ale kurňa, on je v poslední době jen samá práce a my nic. Nedej bože, aby to se mnou seklo a kluk tady v bytě byl sám, dokud si tatínek laskavě nedojde domů 😠 😠 Naštěstí jsem soběstačná, s Honzou si zařídíme leccos, ale jak teda není na mm spoleh, tak to mě vážně štve. Týden rovná se bez tatínka 😠
Teď tady Honzík sedí a nalévá si čaj jako správný Angličan, říkáme tomu čaj o páté 🙂 🙂 🙂

e.k.t
autor
24. lis 2010

teda Jani fakt je to nahouby, u nás je toto lepší, mm se většinou snaží, i když bych ho občas kopla, nedává Joli nikdy druhou šanci a třeba ho netankuje když celý den nepije, hlavně že on si dá 😝 a to jenom proto že něco polije nebo jí skínka upadne, jj chlapi jsou přírodou o spoustu umu ošizení 😝

e.k.t
autor
24. lis 2010

HURÁ SCHVÁLENO,

takže je to deobrý, auto bude brzo, sice mi to háže mínus 2000 v rozpočtu, ale to je pohoda. jen jsem furt v práci a budou potřebovat u všeho moji přítomnost

martinka79
24. lis 2010

🙂 čusík holky, tak jsem stále KO... normálně mě ta práce dostavá a ta moje žákyně ještě více. 😉 😝 😝
dnes jsme si krásně s dětmi pohrály a Míša mě zase naučil a překvalil novinkou.. skládáním klasika kostek-s obrázky... a to nemá předlohu...

@e.k.t Evi gratuluji a doufám, že to zvládnete anebude více v práci než doma, to by byla škoda. ☹
@anta s Lustrama ti neporadí. někdy děti mají takové stavy, ale fobie to není... prostě má období co mu nepřijde fajn... Míša nesnese ta malá světýlka do zásuvky na spaní... se jich taky bojí... 😀
@many výzdoba super.. taky jsem měla umělý,a le už roky asi dělám čerstvý a na dveře mám z toho papíru a ještě tzo dozdobím... 🙂 chaloupky stále neslepen é a curkoví to napeču snad v pátek večer nebo nevím. 😝
@paolin nafotím až budá mít, ale až příští týden
pa holky jdu dělat ten projekt pro školu... 🙂 opatrujte se.

paolin
24. lis 2010

@martinka79 Marti, někdy si vzpomeň na ty tipy na hory, prosím 😉
@e.k.t Evi, tak super! likvidátor ještě vědět nedal?

martinka79
24. lis 2010
martinka79
24. lis 2010

další dohledám loňský kontakt nemám... jelikož jsme nakonec nejeli.

anta
24. lis 2010

@martinka79 - já nevěděla, jak to nazvat, díky, docela jsi mě uklidnila, tak doufám, že ho to období přejde, to víš, petrolej je drahej 😀 😀 😀 Opatruj se, holčičko a ať tě furt nezatěžují nebo jim dám na prdel!
Jo a aby se to nepletlo, tak mm jde ráno ještě dřív do práce, což o to, ráno je mi to jedno, ale večer už mi to teda jedno není 😝

paolin
24. lis 2010

@martinka79 Marti v poho 😉 moc moc děkuji!

paolin
24. lis 2010

@anta Jani...standard...o co dřív do práce přijel, o to později z ní odejde..

anta
24. lis 2010

@paolin - no jasně standard, ale na nakopnutí to je, to musíš uznat 😀 😀 😀

e.k.t
autor
24. lis 2010

Marti, ještě bude chtít dokumečnty, něco přijde zítra doporučeně a pro něco pojede mm k našim a něco je doma, tak jim to naskenuju a pošlu mailem, likvidátor volal mm a říkaql že to auto prokazatelně mělo hodnotu a že se bude řešit individuálně, protože bylo evidentně udržované a obměňované, takže uvidíme, prý se dají koupit od 20 tisíc, ale my nenašli na netu ani jedno co by mělo všechno jako naše laguša, třeba jsme nesehnali inzerát ani na jednu s vyhřívanými čelními skly, takže to budou posuzovat individuálně, tak jsem zvědavá. ale teď na to tolik nespěcháme, když mám úvěr schválený, peníze budou v pátek, to stačí, zítra jsem stejně celý den vpráci

paolin
24. lis 2010

@anta Jani, to samozřejmě 😀

martinka79
24. lis 2010

@anta jasná věc... kapopni ho tak, aby věděl, že to nebude už dělat. a třeba rovnou dvakrát zezadu za ráno--- a zepředu za večer. 😀

@paolin no aspoň trochua už jdu fakt makat nebo se pířed posere... 😀 😀 😀 a to nepotřebuji hoven mám ve škole dost.
@e.k.t no jo papírování, to bych nedala nic... já to nesnáším.. naštěstí mám na vše co se týče papírů a financí MM. 😅
holky já mám chutě Lívance, čokošku,kešu a tak amám doma prd... jen děti a třeba jim to nesežeru. 😝

paolin
24. lis 2010

@martinka79 Marti drž se!

paolin
24. lis 2010

@anta Jani, tak zkus sundat lustry a nechat jen žárovky. hele, nebo dej Honzíkovi a sobě čelovku 😀 néé, važně. máte takový ty papírový koule z Ikea a tak? třeba mu vadí, že to vypadá jako měsíc a bojí se toho. zkusila bych to na chvíli sundat.

e.k.t
autor
24. lis 2010

Marti já právě sežrala Joli perníček teda asi čtvrtku co nedojedla,nevím kdy přijede, asi v pondělí, nebo nevím, máme to teď zase našlapané, ten týden utekl jako voda a moc jsme neto... když se to zkraje rak děsně poto 😝 , se mi zítra do té hnusné zimy ve 4:45 ani nebude chtíííít 😝

anta
24. lis 2010

@martinka79 - ty jsi ale hodná holka, taky to tak praktikuješ s tím čutáním? 😀 😀 😀
@paolin - tak tak, ony to nejsou koule, ale takový bych řekla jako rakety směrem dolů 😀 😀 Co si tak pod tím může představovat? Zkusila bych tam dát právě ty koule, nějaké menší, takže asi od mm 😀 😀 😀 (pardóóń) 😀 😀

many
25. lis 2010

dobré ránko holky 🙂

many
25. lis 2010

u nás musel asi trošku poletovat sníh, ale prd z něj zbylo ☹ jen zasněžený auta a střechy trošku 😉
no nic a my musíme valit asi dnes koupit Ladíkovi teplý botečky 😉 se teď co jsme doma pěkně ochladilo 😒 tak honem honem

paolin
25. lis 2010

ahoj holky! u nás dnes v noci bez pláče, tak aspoň že tak 😉 včera odpo jsme tu měli návštěvu a bylo to supr 🙂 děti nadšené a pěkně jsme si s kamoškou pokecaly 😉 jen se dost brutálně srazil Adam s Davídkem a mají oba parádní bouli na čele 😅

paolin
25. lis 2010

nu, zkusíme jít tak za hodinku ven, tak jsem zvědavá, zda opět zůstaneme se řevem doma..

anta
25. lis 2010

Ahoj holčinky, tak Honzík dnes spinkal bez zábrany a nespadl z postele! 🙂 To mě tedy příjemně překvapil, jinak je vzhůru od šesti, normálně vstává kolem 7 hodiny, takže mám radost. Já sama vstala v 5, no děs teda. 🙄

paolin
25. lis 2010

jejda Jani! ty jsi pořád nějak naprogramovaná na to Honzíkovo brzké vstávání, co? snad se to brzy srovná!