Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

paolin
5. pro 2010

@e.k.t Evi, tak to je dobrý 😀

paolin
5. pro 2010

@anta Jani, na fusak se těším!

anta
5. pro 2010

To víš, Evi, Joli není dnešní 😀 😀 😀 Zítra to sem frknu, tedy alespoň doufám, panč sem nešly dávat vůbec fotky 😉

anta
5. pro 2010

Ten fusak je prostě udělaný z deky, která byla původně udělaná na nějaké pikniky či co, je s podložkou, takže kluk je chráněný i proti větru a dešti (co bych si neporučila, že? 😀 😀 )

anta
6. pro 2010

Dobré ranko, holčiny. Dnes Honzík vstával déle než normálně, čímž mě potěšil 🙂

anta
6. pro 2010

Teď Honzík nakrájel ptáčkům chlebíček, je to šikula, krájel nejdřív dřevěnou stavebnici a dával mi jí ochutnat, tak jsem mu zkusila dát chleba, aby ho nakrájel a povedlo se 🙂

paolin
6. pro 2010

Jani, to je ale šikulka!
pár foteček 🙂

many
6. pro 2010

ahojky holky 🙂

many
6. pro 2010

@paolin kráááásný fotečky 🙂 moc moc 🙂

many
6. pro 2010

@e.k.t tak Jolča byla teda drsná na čerta 😀

many
6. pro 2010

tak my byli celá rodinka na tom náměstí a bylo to tam pěkný, lidu teda hafol, ale zima a nějak dlouhý to asi i proto ani nebylo 🙂 jako první lezli na podium čerti, dali do toho prskavky,... jako v pekle a Ladík byl tatínkovi na koníku ,aby dobře viděl, podíval se na mě, slzy v očích a řekl tu svoji větu - maminko nebojím, maminko nebojím 😀 a já mu dala ruku ,abych ho uklidňovala taky a říkala jsem mu, že je šikulka, že jsou to zase jen děti převlečený 🙂 ale byl teda celou dobu jak na trní i když tam pak byli Mikuláši i andílci 🙂 takže jsem se rozhodli, že domů bysme nevzali ani Mikuláše 🙂
aby pak neměl špatný sny ☹ a doma už měl za oknem plno dárečků 🙂 tak byl moc spokojený 🙂
jinak na podiu se někteří představovali a asi půl města pobavil anděl - kluk - vypadal asi v těžké pubertě 😀 tak 16 let 🙂 a říkal, že má teda v košíku slipy 😀 a jak se jmenuje 😉 Andělička Kundička 😀 😀 😀 😀

many
6. pro 2010

@anta tééda fusáček si šila jo 🙂 to jsi šikulka 🙂 u nás šije na mašině zatím jen tatin 😀 😀 😀 teď spravoval v sobotu ségře nánožník a slídu na sporťák 😉 má pujčený ten Ladíčkův 🙂 tak ať nám na Lukáška ještě pěkně sporťáček poslouží 🙂

paolin
6. pro 2010

Míši 😀 😀

many
6. pro 2010

no nic, mizím 🙂 jdu požehlit pár věcí a dorazí brzo sestřenka s malým, takže bude veselo 🙂 nechte si dařit a pak za váma juknu 🙂

many
6. pro 2010

@paolin 😀 😀 😀 😀 😀 no se tam lidi pěkně chlámali 😀 😀 😀 a my ještě doma večer 😀 😀 😀

paolin
6. pro 2010

Janička šila. a nechce ukázat 😀 😉

paolin
6. pro 2010

@many taky se mějte prima! já se pokusím dostat Adámka ven, potřebuju do lékárny pro ty imunopotvory. taky se mi tam nechce, ale doma sedět nemůžeme 😉

anta
6. pro 2010

Ahoj holčinky, my byli venku. Což o to, ukážu, ale to musely jít nahrávat fotky do albíček, tak to zkusím, jestli to půjde 😉

anta
6. pro 2010

Tak aspoň, že to jde sem, takže kuk. Rukavičky jsem včera upravovala sama 😉

paolin
6. pro 2010

jéé, Jani, to vypadá bezvadně!

anta
6. pro 2010

@paolin - to jsou krásné fotečky 🙂

anta
6. pro 2010

@paolin - trošku mi to připomíná pytel na mrtvoly, ale dobrý, na to, že to tak nějak šiju v ruce, to jde 😀 😀 😀

paolin
6. pro 2010

@anta Jani děkujíí...trocha kýče, ale hezky barevný 😀

anta
6. pro 2010

@many - já na mašině nešiji, nemám ji. Šiji to všechno v ruce 😉

anta
6. pro 2010

Tak jsem sehnala pro ségru přebalovací podložku v bazárku. Mám ji za celých 80 Kč, což je tedy super cena 🙂

paolin
6. pro 2010

@anta Jani, šikula! a jak se ségře těhotní? vše OK?

anta
6. pro 2010

@paolin - ona si to příliš nepřipouští, na prdel si nesedne chvíli, no a říká, že z toho všichni dělají vědu 😒

paolin
6. pro 2010

no, tak to asi aspoň bude v pořádku 🙂
jestli to moc nepřehání, tak OK. někdy ty matky ale nechápu..

paolin
6. pro 2010

včera jsem dělala PF. kouknu na výsledek..a jsem už vážně asi chorobně infantilní 😀 ale jako for se nám to zdálo dobrý, tak to tak bude 😀

martinka79
6. pro 2010

Ahojky holky, jste ukecane a docitat nebudu max. zitra v noci. jinak toho mam moc. michalek je na vysocine.. sice nachlzen, ale je.... my doma bourame jehne... haha... v praci frmol.. ale legrace
opatrujte se sikulky... pa