Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

many
7. pro 2010

@paolin no já si říkala, že to jde určo od vás 😉
holky tak blázni už jsou nachystáni 😀 😀 😀 😀 😀

many
7. pro 2010

kuky 😉

anta
7. pro 2010

Tady sněžilo jako blázen. No já vánoční úklid nedělám, neboť tady mám prakticky naklizeno stále, takže to opravdu řešit vážně nemusím 😉
No právě, ten kočárek je příliš lehký, ale mám štěstí, že nemusím nikam daleko, neboť hároš vesměs usne do pěti minut a to se opravdu nikam nedostanu 😀 😀

anta
7. pro 2010

@many - jů, ten je kráááásnej, my zase budeme mít do červena se slaměnými ozdobami, už se taky těším, ale žádný stromek nemáme, tak není co zdobit, ale HLAVNĚ je to tatínkova práce 😉

many
7. pro 2010

@anta moje slova, uklízí se furt stejně průběžně, taky to nechápu, proč se říká vánoční, jarní,.....když stejně člověk snad uklízí, tak , aby měl uklizeno pořád 🙂 tak a stromek je hotov, dárky zabalený, teda na některý se ještě čeká, ale už to může začít 😀 😀 😀
je to tak krásné období a tak rychle je taky ale pak po něm

anta
7. pro 2010

@many - to je podle mě výmluva pro bordeláře, kteří se jednou za rok přemluví, aby si po sobě ten čurbes uklidili 😀 😀 Já taková holt nejsem. 😉

many
7. pro 2010

@anta my máme zatím umělý, ale časem bysme taky chtěli už živej 🙂 jinak já letos už chtěla mít slaměný s červenou 🙂 ale zase jaksi házím kačky do něčeho jinýho 😀 tak snad příští rok 😀 😀 😀 moc se mi to taky líbí, jinak jsem blázen do té modré, to mě nepřejde nikdy 😀

many
7. pro 2010

@anta 😀 😀 😀

anta
7. pro 2010

@many - jo a kde máte pana Ježíška? 😀 😀 😀

many
7. pro 2010

no tak na toho právě jedinýho se čeká 😀 😀 😀 ten dorazí až 24.12 😖 🙂

anta
7. pro 2010

Jo a padá nám tady pěkně sníh ze střech, slušný rány 😉

many
7. pro 2010

jojky, tak pak bacha na hlavu ☹

paolin
7. pro 2010

@many Míši, krásnej 😵
my kupujeme živý, ale nízký. a taky slaměné ozdoby a tak. mně se ty baňkový moc nelíbí. máme jen takový malinkatý baněčky.

holky, já asi bordelář jsem 😀 potřebovala bych umýt oka, já to prostě nedávám ☹ poličky v kuchyni nejsou umýte, co jsme se nastěhovali... no nic...

sníh u nás padal včera. slušný rany, fakt.

nečekaně dorazila moje mamka! tak šla pro Vítka, aspoň se nemusím zlobit s Adámkem. jéé, jakou Áda měl radost, když babi cinkla 🙂

paolin
7. pro 2010

jinak Adámek dnes zašal brát patáky na imunitu. bere se to tedy dost prapodivně. 4 dny pak 3 ne a jen 3 týdny v měsíci a pak už jen týden..to jsem tedy zvědavá! musím koupit Kofolu, protože se to bere ráno na lačno a je to prášek rozpuštěný v půl skleničce vody. to je jediný způsob, jak to do něj dostat - přes tu Kofolu 😀

anta
7. pro 2010

@paolin - asi k vám zajedu a trošku bych ti s tím mohla helfnout, co říkáš? 😉

anta
7. pro 2010

@paolin - asi k vám zajedu a trošku bych ti s tím mohla helfnout, co říkáš? 😉

paolin
7. pro 2010

Jani, jasně - dojeď! okna nakonec stačí jen dvě. na druhé straně nám vlastně budou vrtat, tak to nemá smysl 😉

martinka79
7. pro 2010

čusík holky, já uklidla celý dům a jne vytřu úklid nedělám jen zdobím dům. stromeček zdobit nemohu jelikož nám ho musí donést ježíšek... 😀 😀 😀 máme živý stromek a ještě nám ho nenadělil...(musíme koupit)
na Vánoce posíláme rodině pohledy kamarádkům.. SMS a nebo mail.. ale já si nehraju s fotkama.... holky příětí týden jedu udělat profi dárek pro rodiče... fotka RODINY...

martinka79
7. pro 2010

čusík holky, já uklidla celý dům a jne vytřu úklid nedělám jen zdobím dům. stromeček zdobit nemohu jelikož nám ho musí donést ježíšek... 😀 😀 😀 máme živý stromek a ještě nám ho nenadělil...(musíme koupit)
na Vánoce posíláme rodině pohledy kamarádkům.. SMS a nebo mail.. ale já si nehraju s fotkama.... holky příětí týden jedu udělat profi dárek pro rodiče... fotka RODINY...

paolin
7. pro 2010

ahoj Marti! jéé a jak zdobíš? pošli foto 😉

paolin
7. pro 2010

my tu měli návštěvu, to byla ale smršť 😀

paolin
7. pro 2010

právě tisknu kalendář 2011 pro babičky k vánocům. myslím, že se mi docela povedl 🙂

martinka79
7. pro 2010

sakra saktra, že ti pošlu fotky a penízky na účet a zaměstnám tě... ty šikulo...
nafotím zítra dodám. dala jsem dveře věnec podkovu, na okono kouli z pacworku...
perníková chaloupka...
barborka s háčkovanými ozdobami... a ještě dopentlím... květináče, dozy

anta
7. pro 2010

Tak holčinky, nemohla jsem sem, koník ani nešel, takže alibi dobrý 😀 😀 😀 Dnes Honzík měl po venčení na sobě slipy (slíbila jsem mu to), no nechtěl, řval, ale já ho v nich prostě nechala, tak se vyčůral až po třech hodinách, trošku dlouhý interval, ale v nočníku toho bylo jak nas..... jo a trošku si tedy fakt i ukáknul 😀 😀 😀 Jinak večer měl 37,1, tak uvidíme, co bude 😉

martinka79
7. pro 2010

@anta Janičku držte se a´t je zdráv... 🙂

paolin
7. pro 2010

Jani, tak ať to nic není!

anta
7. pro 2010

@martinka79 @paolin - jo holčiny, doufám, ale kdyby mu něco bylo, tak se taky nepo..., nebyl nejméně rok nemocný, tak ať si tělo vytvoří protilátky. Jen si stěžoval, že ho bolí nožičky, tak nevím 😕 😕

martinka79
7. pro 2010

@anta na to říkám prdelínovi, že roste. 😀 😀 😀 jasné marodění není pšatné, ale když to není je to lepší Míša je u babi ready a spokojen

anta
7. pro 2010

@martinka79 - no já ho vytáhla z kočárku a on mi málem spadl, že nemůže stát, že ho bolí nohy. Pak byl na záchodě a když jsme z něj šli, tak chtěl na ruku, že ho zase bolí nohy, tak nevím 😕

martinka79
7. pro 2010

@anta aha Míšu tedy taky bolívají nožička atyk chce nosit.. a to není zvykem dávám mu magnesko...
d
snad to nebude k té nemoci. myslím na vás

anta
7. pro 2010

@martinka79 - Honzík doma nosit nechce z důvodu, že ho bolí nožičky, nosit chce třeba, že se chce hrabat někde v polici, která je nahoře 😀 😀 , ale ne že ho bolí nožičky, proto se divím, tak uvidíme zítra ☹

paolin
7. pro 2010

hm, Jani, to je divný...