Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

martinka79
9. pro 2010

@paolin jklasiku sněhule ne.... to chce něco lepšího.

martinka79
9. pro 2010

musí aby mamina nenachladla od spodku... to by byl malér. 😀 😀 😀

paolin
9. pro 2010

@martinka79 Marti, tak já mu to tak podám 😀 dokud ještě můžeme..pak se bude šetřit, když budu příští rok bez rodičáku 😝

martinka79
9. pro 2010

@paolin ty vole to bude mazec, ale ty si poradíě jsi šikula pracovitá... 😉 když tak tě založím my ve šklství máme peněz. 😀

paolin
9. pro 2010

@martinka79 Marti, to jo, úplně na rozdávání 😀

paolin
9. pro 2010

juknem na kouzelnou školku a pomažeme do výtvarky.

paolin
9. pro 2010

ještě jsem našla tyto. ale to už je pálka..
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=39891124&tab=6

martinka79
9. pro 2010

no a já zjistila, že mi tu garáž pro Míšu prodali... se asi pos...

paolin
9. pro 2010

Marti, a jinde ji nemají? jaká to nakonec byla?

anta
9. pro 2010

@paolin - ahojky, neměla jsem čas a hlavně nešel koník, hele ty sněhule jsou v pohodě, já mám podobné a nemůžu si tedy stěžovat.
Jinak jste toho tady teda dost nakecaly 😀 😀 😀

e.k.t
autor
9. pro 2010

ahojky, konečně to chodíííí

martinka79
9. pro 2010

no mají už je objednaná, Pavli...

many
9. pro 2010

ahojky 🙂 už to jede konečně 😀
tak dnes jsem byla v poradně a vše ok 😀 a Lukášek tam byl teda nádherně rozvalenej zrovna 🙂 jak kdyby čekal, že na něj nějaká skočí 🙂 hlavičkou nahoře, ruce i nohy roztažený 🙂 krásně ukazoval své mužství 😀 😀 😀

martinka79
9. pro 2010

@many šikula jeden... 🙂

many
9. pro 2010

@e.k.t jéééé ☹ ať jste holky brzo fit
u nás to leze na tatina, tak snad to neskočí na mě a na Ladíka 😠

many
9. pro 2010

@martinka79 🙂 🙂 🙂 🙂

many
9. pro 2010

@martinka79 tak garáž nakonec bude jo 😉 no já taky nakonec sehnala Pata a Mata, ale nebude mít ty Maxi ale jen velký, tak určo bude mít radost, po neděli už má ten balík konečně dorazit, to zabalíme poslední a je to , už jen čekat na Ježíška 😀

martinka79
9. pro 2010

no a já teď zjištuji, že mě bolí v krku. ach jho ☹ ☹ ☹

many
9. pro 2010

@martinka79 no furt to všude řádí ☹ joj, snad se nám to vyhne ☹

many
9. pro 2010

no nic marodi, ať jste brzo fit 😉 zase bude další snížek na sáňkování, tak ať můžete všichni řádit 😀 😀 😀

many
9. pro 2010

kurňa bych spala 🙂 nic jdu se natáhnout k bedně 🙂 Ladík čučí opět na Shreka a dnes nespal,tak snad brzo půjde, ale asi nehrozí 😀 😀 😀 zase to přejde a bude čilej 😀
mějte se, páááááááá

martinka79
9. pro 2010

@many pa jdu něco dělat...
obednala jsme si pár věciček domů...

e.k.t
autor
9. pro 2010

tak já se dnes snažila, dokonce jsem zabalila první dva dárky pro Jolinku a další spoustu věcí a věciček doobjednala teda pálka cca 4500

martinka79
9. pro 2010

tak to já jen jemně... asi za 800stovek a k tomu tedy ty garáže kolem 15OO.

martinka79
9. pro 2010

@e.k.t když to jde tak proč ne...

anta
9. pro 2010

My jsme třetí den bez plenek, zatím doma. Jde to, ale dítě se nechce vykakat, což se dalo čekat, že? Potvůrka je to jedna 😉
@many - Lukášek se holt rád ukazuje už v bříšku, už vidím, jak se bude ještě ukazovat světu 🙂
Já mám všechny dárasy už zabalené a mám jich plnou postel v ložnici 😀 😀 😀

e.k.t
autor
9. pro 2010

no něco pro sebe aby Joli nekoukala že já jako jediná nic nemám, takže jsem si objednala baťůžek a sukni, kočce nové škrabadlo - prolézadlo, to starý už nefunguje a dělá jen borčus. no jinak drogerii, veliká balení pracích prášků a prostředků na nádobí, vitamíny v dárkovým balení a pro chlapy kosmetiku. Tak snad to stihne dojít.

paolin
9. pro 2010

holky, tak já taky už mám taky téměř pobaleno 😉 já vše raději dopředu, kdyby se něco semlelo 😉 ještě čekám na jeden dáreček pro tatina - snad ho paní pošle...a dárek švagrovi a šmidlifous 😉

@e.k.t a copak hezkého jsi vymyslela pro Jolanku?
@many gratulace k prima prohlídce 😉
@anta Jani, to je Honzík šikula veliká! ať vám to vydrží 🙂

anta
9. pro 2010

@paolin - no to by bylo fajn, ale zas mě prdí, že nekaká, nevím, co s tím.
@martinka79 - jak jsi, prosím, "dupala" na Míšu, aby byl bez plenek? Honzík nevyvádí, když má slipáče, ale s tím kakáním je to problém 😒

martinka79
9. pro 2010

holky já nějak nespěchám ono se to nepos... a balím vždyť víte kdy... a den před štědrým dnem.. atmoška musí být... 😀 Jani u vás bude ježiš a né ježíšek.