Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

anta
9. pro 2010

@martinka79 - to bude mela, Honzík si myslel, že přijde ježeček 😀 😀 😀

e.k.t
autor
9. pro 2010

@paolin Pavli pyžámka, soupravičky spodního prádla, pohádky o sněhulácích, interaktivní první kniha o lese, mini akvnárko - teda hračka z plastu, teď řešíme ještě dvd mašinka tomáš, no myslím že ještě něco, ale je to schované v mm skříni a nezabalené a kupované od léta tak si to ani nepamatuju. jinak od mikuláše dostala sáňky, hrací krabičku a dnes i stolek s úložným prostorem a židličkou, no ze všeho radost obrovská. jo teď jsem si vzpoměla že tam je mikinka a teplá vesta a ještě jedna mikinka, no dárečků hafo, jo a punčocháčky 😀 😀 😀 roste jako z vody 😉

paolin
9. pro 2010

@martinka79 Marti, vaše atmoška - vínko a balení je supééér 😵

@anta Jani 😀

paolin
9. pro 2010

@e.k.t jééé, Evi, to bude radosti 🙂

anta
9. pro 2010

Lupla jsem nějaké fotky do albíčka, tak to víte, dítě a sníh 🙂

e.k.t
autor
9. pro 2010

no to já jsem si k tomu pouštěla na videu vánoční pohádky teda holt americké, protože naše nejsou, ale mě to nevadí, Jolince říkám že to je svatý mikuláš, ten u nás už chodil a je v pohodě, ježíška neřeší, zatím. a odpověď jak vypadá? já fakt nevím, nikdy jsem ho neviděla, ale dárečky byly 😀 😀 😀

anta
9. pro 2010

@e.k.t - Evi, tak Joli ukaž nějakou fotku mm z albíčka a řekni, že to je skoro on, akorát, že má vousy šedé,no 😀 😀 😀

e.k.t
autor
9. pro 2010

ale Ježíšek byl miminko a je to to kouzlo, fousatýho vidí santu

anta
9. pro 2010

Tak jí ukaž Honzíka jako malýho, vzpomeň si na mé příjmení 😀 😀 😀

martinka79
9. pro 2010

@anta Jani no bude kulit očka, le ježicha pobere.
já oblečky nedávám prdelínovi jelikož je odhazuje nějak se na ně neklepe... a Nikolce no uvidíme.
prostě není čas a mám asi 4super věci co moc chtějí a uděljí radost, globus, klavesy na učení hraní, modelovací sekci..., lidské tělo a dějiny země...¨MIšák garáže, mašina na baterky, houkací auto, popeláře s dvěma popelnice.., puzzle pexeso, modelovací sestavu, klávesy menší aby nerušl nikolku při výuce... 😀 a tatin utře nos chtěla jsme mu nechat vyvázat rychléšípy,a le nějak nestíhám tak to vidím na hudlana na čelíčko. a asi trenkoslipy a huru jídla. 😀 😀 jo u nás ještě nutnost ústní voda pro Nikolu ona je po ní jak divoch a tyk dostane ten zub...

anta
9. pro 2010

@martinka79 - já oblečení za dárek pro dítě rozhodně nepovažuji, nemá z toho ánung 😀 😀 😀

paolin
9. pro 2010

@anta Jani, hele, moc nemachruj s tím sněhem u vás 😀 😀
chlapečci oblečení taky ee. ale mají smůlu. bez trenýrek a ponožek nejsou vánoce 😀

anta
9. pro 2010

Dala jsem tam ještě jednu várku fotek.
Jé, Pavli, ono je to děsný takový sníh, Honzík se veze v kočárku a oznamuje mi "nedá chodit, hluboký sníh" 😀 😀 😀

paolin
9. pro 2010

Mireček dostane lyžařský kalhoty a bundu a rukavice. a má aspoň na 5 let útrum 😀 jsem mu řekla, že má outfit nehorázný a že s ním lyžovat nebudeme, dokud si nepořídí nový 😀 vybrala jsem mu zelinkavou bundici, ať je na hopečcích vidět. dokonce mu i sluší 😀

paolin
9. pro 2010

hele Jani, je mi jasný, že kvůli fotkám jsi lopatou posbírala veškerý sníh z okolí 😀

e.k.t
autor
9. pro 2010

no jo jani a pavli máte kluky, kdežto my máme pičevenu zkomolenina princeznu 😉

paolin
9. pro 2010

Evi, to je jasný. to je jiný 🙂 taky bych holčičce kupovala oblečky a jak ráda 🙂

anta
9. pro 2010

@paolin - máš recht, když mě kluk naštval, tak se ten vztek dala do lopaty 🙂 🙂 Nadřela jsem se jak vůl, obzvlášť ty stromy mi daly zabrat, než to na ně nahážeš 😀 😀 😀 kuk 😉

paolin
9. pro 2010

@anta Jani, tak to jsi dost dobrá 😀 😀 by to do tebe člověk ani neřekl 😀
tyjo...ale máte tam krásně! 😵

anta
9. pro 2010

@e.k.t - uznávám též, u kluků na tom tak nesejde, ale holčičky jsou od přírody princezničky 🙂 Jsi mě dostala tím ranním mailem s těmi club cartama, to je síla! 😉

martinka79
9. pro 2010

evi, ale já nedávala ani Nikolce oblečky asi do 5let... 😀 😀 😀 Janouši ty si koleduješ že tě přijedu zbít na nový rok... 😝 Pavli se pěkně o toho M. staráš. kdyb jsi viděla můj obleček a stejně nelyžuji a MM by mi mohl zkusit něco pořídit bych ho tím umlátila... 😀 😀 😀 jeho modely na lyže bože to bych byla jak semafor.

martinka79
9. pro 2010

jenže já jsme matka semetrika aještě se vymykám tradicíma stylům všeho, pomalu svoje děti lituji, ale co dětri a rodiče si nevýráme. 😀 😀 😀

anta
9. pro 2010

@martinka79 - to přijeď, já si vezmu bílé oblečky a zahrabu se do sněhu a co že mě nenajdeš 😀 😀 😀

martinka79
9. pro 2010

o co, že najdu jsem jak rys... 😀 bledulko a potom budu volat TM aby tě křísil viď 😝

martinka79
9. pro 2010

@anta na Nový rok budeš ležet na blátě. 😀 😀 😕

e.k.t
autor
9. pro 2010

@anta no poslala mi to kamarádka a jí ten rozbor dělal spolužák právník a protože mne to taky dostalo a naši ji mají, tak jsem to rozposlala všem, protože nechci aby si někdo naběhl

martinka79
9. pro 2010

@e.k.t evi sem taky čuměla,a le naštěstí já jsme porzíravá a nemám to... haha 😀

anta
9. pro 2010

@martinka79 - 😀 😀 😀 se obávám, jestli by se na mě mm nevyprdl, dítě už má vychovaný, tak co 😀 😀 😉
@e.k.t - to je dost dobrý skutek a díky za upozornění, jsou to jurvy 😖

e.k.t
autor
9. pro 2010

Jani Mezmeme na tebe termovidy, nebo badynek by tě tam našel

martinka79
9. pro 2010

@e.k.t Jj Bd jo,a le dej si do kapsy šunku... 😀 hele MM by se bál kdo by mu postel hřál.