Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

many
2. únor 2011

@paolin super vtip 😉

many
2. únor 2011

@paolin ty ať jsi brzo fit a tatin taky 😉

many
2. únor 2011

tak jsem vás konečně dočetla 😉 🙂
no my tu včera měli sestřenku s malým a dnes dorazí zase a má přijet i sestra s dětma, tak bude veselo 😀 si děti zase pěkně zařádí a my zařveme 😀
pěkný den vám všem

paolin
2. únor 2011

@many cukrovka je prý nic moc 😝 tak ať už je to za tebou 😉

paolin
2. únor 2011

jéé, u nás vylezlo sluníčko!
jinak Mirek má kotník bez traumatických změn. tak aspoň tak 😉 byl včera z pohotovosti do hodiny doma, tak jsem valila oči 😀 dokonce dostal zánovní berličky - modré pro chlapečky 😀 a prý si je můžeme nechat. tak jsem valila oči podruhé 😀

e.k.t
autor
2. únor 2011

Míšo testy a

´t zvládneš bez komplikací a bez nucené diety

Jani tak pěknou prochajdu

Pavli aaspoň že tak

Dnes vezeme píďalku k babi do soboty, máme oba den a noc společnou

anta
2. únor 2011

Ahojky, tak jsme doma, Honzík byl hodný, ale kdybych ho nehlídala, tak by jim tam udělal z pracoviště kůlničku na dříví 😀 😀 😀

e.k.t
autor
2. únor 2011

no úplnej úřední šiml, ovázaný na papír 😀 😀 😀

paolin
2. únor 2011

@e.k.t Evi 😀 Jolanka už se na babi a dědu těší, viď? a ty se hezky prospíš. a sama v posteli 😉 co záda, už jsou lepší 😉

paolin
2. únor 2011

Adam spí. v noci cca do 2 plakal - kdo ví proč..a vstával v 6. tak je unavený. půjdu asi s ním. těch 5 hodin spánku je mi málo 😉

e.k.t
autor
2. únor 2011

jj Pavli, dnes jsem nebysla lisovaný makarón, takže opět pohoda. ono to bylo tím, že Joli měla špatné sny, dokonce křičela ze spaní autíčko rozbitý, kde je maminka, ona je v tom autíčku. takže se u mě v náručí uklidnila a usnula, jenže se stosila přes půlku ketiště, na druhé odpočívalmm a na metráček zbylo asi 20cm pro leh na boku, jenže já nemohla usnout a po 3 hodinách už jsem se vypíďalkovala pryč, to se fakt nedalo. Jinak potíže mi záda nedělají, pokud se po spaní hned zvednu a nemusdím s ohledem na kéohokoli ještě potichu ležet na posteli

anta
2. únor 2011

@e.k.t - lisovaný makarón chachááááá 😀 😀 😀
Dneska mi Honzík udělal radost, před venčením si šel sednout nejdřív na záchod a pak, že na nočník, že to bude střídat, mi říkal a světe div se, vyčůral se do nočníčku 😀

e.k.t
autor
2. únor 2011

Jani super pokrok

paolin
2. únor 2011

@anta Jani, teď už to pofrčí jako po másle 😉

many
2. únor 2011

kukuč 😉
oddychuju a uklízím pokojíček po dětech 🙂 slezli jsme se všichni 🙂 takže veselo 😀

martinka79
2. únor 2011

krásný večer... 😉 dnes den D ráno nám ujel bus... haha neměli jsme auto.. Michal nechal doma mobil, Nikoka slízla 4 z Ma a ve škole jsme řešila hledání mobilu... nakonec musela dojet POlicie... a co nic nenašli 😝 jsem KO. a jo aněco na mě leze. zítra jedu na služebku dnes jdu žehlit včera jsme raději hajala koukala na filmek...

paolin
2. únor 2011

jéé, Marti, tak to jste si fakt užili teda 🙄 museli jste si to vybrat alespoň na pár měsíců dopředu 😉
snad na tebe leze jen malé nachlazeníčko a brzy zase odleze 😉

anta
2. únor 2011

@martinka79 - a to ještě žiješ, ju? To je smůly na jednoho nějak moc 😉
@paolin - tak co manžel s jednou nohou? 🙂

paolin
2. únor 2011

@anta Jani hopsá tady po bytě, Adam mu pořád převazuje kotníček a krade berličky 😀 dnes vezl tátu do práce kolega, zítra já. tak snad to nenabořím do prvního kandelábru 😀

anta
2. únor 2011

@paolin - jů, tak to jsi odvaha 😎 , ježiš a to musí pracovat i se zmrzačenou nohou? 😕

anta
3. únor 2011

Dobré ranko, holčiny. Máme za sebou skvělé ráno. Už jsme stihli tři hysteráky, opláchnutí obličeje studenou vodou a pak to dítě korunovalo tím, že mi při převlékání řeklo "ty mámo jedna zlobivá", výborně, jen tak dál!

martinka79
3. únor 2011

@anta Janičko jé nemilé ráno to je hend na duši smutno... to znám. vždy mě pak mrzí, že jsme se tak špatně rozjeli.. ☹ ale dnes už se má začít oteplovat a snad i sluníčko vykukne na vás a bude hej..
já jedu na služební cestu...
mám komplet úklid domu jsme načančaná a hurá do davu velkoměsta... objedu školy udělám nábor na naši střední školu a a pak hurá domů... 🙂
Jo a k tomu včerejšku jako fakt jsme byla KO.... a jinak MM se ani nezeptal jak jsme nakonec jely, chápete to??? 😀 😀 😀 asi na koni.... 😀 😀 😀 zítra má volno mu dám co proto...

anta
3. únor 2011

@martinka79 - budeš se divit, ale já se směju 😀 😀 😀 Vstal prdkou napřed, no mám doma prdelózní dítě, no 😝 😝

martinka79
3. únor 2011

@paolin tak pěkně opatrně brzda plyn.. spojka... 😉 to dáš a neboj auta se ti uhnou.. 😀 😀 😀 pozdravuj pajdu.- a Adámkuvi posílám metál za správnou zdravovědu.. a ošetřovatele.

paolin
3. únor 2011

@anta no ráno máte tedy luxusní 😕 snad si to ale Hozník už vybral a bude celý den miláček 😉
Jani, musí pracovat pořád. vedení firmy za něj nikdo neudělá...

@martinka79 Marti, tak ať se daří krásko naše 😉

anta
3. únor 2011

@paolin - tak snad jo, jinak bude céres prdel, to je mi jedno 😉

paolin
3. únor 2011

@martinka79 no tuhle jsem řídila asi po roce a to byla fakt sranda 😀

martinka79
3. únor 2011

@paolin ale prosím tě.. to dáš... 😀 😀 😀
@anta né prdel nééééééééééé se přimlouvám dnes budeme mít všichni fajn den. 🙂
myslím na vás kočeny a odpoledne jsem tuuuuuu jo a synátor mi ještě nezavolal 😢 😢 asi se má fajne.

many
3. únor 2011

Dobré ránko 🙂

many
3. únor 2011

@martinka79 tééda ty si měla včera den 😉