Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

many
3. únor 2011

holky tak pěkný den vám všem 🙂
nám zase ráno přijede sestřenka s malým, tak si zase pohrajou a my splkneme, včera večer jsem si vše uklidila, takže dnes nemám zatím do čeho píchnout 😀
Ladík si od rána pěkně hraje, no od rána od 7.00 😀 takže zatím hoďku 😀 ale je klid a snad bude zase celý den 🙂 včera jsem ho s tatinem chválili, že jaksi začal zase poslouchat a nezkouší moc, tak snad je to na dobré cestě a já se nebudu muset rozčilovat a budu mít fakt klidový režim 😀 jinak zabrala vařečka, pokud něco, tak se ho ptám - mám vytáhnout vařečku a on ne maminko a už poslouchá, on totiž viděl, jak Kiko už trošku dostal a plakal, tak má Ladík z ní respekt 🙂 jééé fakt už máme klid a dokonce včera sám krásně před 20.00 usnul ve své posteli v pokojí 🙂 takže další pochvala 🙂 akorát při přiotevřených dveřích a já v obyváku žehlila, tatin byl na zkoušce 🙂 takže snad je vše na dobré cestě 🙂 musím zaťukat 🙂 a raději ho teda už vůbec nedávám spát po obídku 🙂 to by se mu teda v 20.00 nechtělo 😀 má výdrž chlapák 😀
tak a jinak odpoledne si ho bere babička a bude u ní spinkat, má zítra volno a já jdu ráno na 6 na ty testy a do poradny, tak babička nám bude hlídat a ještě dnes mě tatin navečer hodí k sestře, on má zkoušku a pak mě večer zase vyzvedne 🙂 máme tam domluvenou u ní kadeřnici 😀 potřebuju melírek a sestřihat víc vlásky 😀
tak to je dnešní plán a zítra snad vše dopadne ok, jsem fakt nervózní trošku 🙂

anta
3. únor 2011

@many - závist. Dneska mi Honzík vstal prdelí napřed, ale to je teda síííííla, co jsem komu udělala???? No před chvilkou se rozhodl, že bude chodit po bytě se zavřenýma očima, no fakt hovězí nápady, tak jsem ho čapla do ruky a donesla do obýváku a zase řev, no je jak praštěnej! No co to je toto? Ten má fakt štěstí, že jsem vcelku ve formě, jinak by měl peklo se mnou. 😅 😅 😅

paolin
3. únor 2011

ahojda, tak jsme zpět. honem musím vařit, pak pro Vítka do školky, Adama spat, po spaní do práce, odvést rodinu domů a to bych ještě měla po cestě stihnout dát Vítka do keramiky, hodit kluky domů a mazat vyzvednout Vítka. uklízet nebudu, nemám kdy. fakt nechápu, jak se někdo na MD může nudit 😀

@many přidávám se k Janičce a její závisti 😀 😀 😀
@anta Jani drž se! jsi frajerka, jak ty vzdory s přehledem zvládáš!

paolin
3. únor 2011

@martinka79 Marti, to je ale lumpík, ten synátor! snad se brzy ozvou 😉
musím říct holkám z teamu, že nebudu moct hrát. to budou mít radost... co už, no 🙂

anta
3. únor 2011

@paolin - děkuji Pavli. Teď jsem ho nemohla dostat z venku domů a předtím zase z domova ven 😖 . Hraje mi na nervy, ale říkám mu, že si nic nevyřve, panč se jeho pláče - řevu nebojím, má smůlu 😀 😀 😀

anta
3. únor 2011

Zvládat se to musí, protože by nás bylo hodně zavřenejch matek a už by nebylo místo ve věznicích 😀 😀 😀

paolin
3. únor 2011

@anta 😀
tak jsem vyplnila přihlášku do školky. ještě razítka práce + Mudr a za dva měsíce uvidíme 🙂

anta
3. únor 2011

Říkala mi máma, že Honzíkův bratránek Vašík ve svém jeden a půl roce váží 15,1 kilíček 😀 😀 😀

paolin
3. únor 2011

@anta Jani to je mazec! Vítek má v 5,5 letech snad už těch 18kg 😀

anta
3. únor 2011

@paolin - trošku jim přibral 😀 😀 😀 Prý je to takový malý tank 😀 😀 😀 Honzík mi taky přijde jak valibuk a občas mu říkám "ty můj malý Paroubku" 😀 😀 😀

paolin
3. únor 2011

@anta chudáček 😀 takovej pěkknej chlapeček ten Honzík je a ty na něj takhle 😀

anta
3. únor 2011

@paolin - tak "ty můj malý Topolánku" mu fakt říkat nechci 😀 😀 😀 Chrápe, chudák byl nějakej hrozně unavenej a já jsem tu druhý chudák, kterýmu to dal sežrat 😅 😅 😅

martinka79
3. únor 2011

čusík jsem doma holčiny bez karambolu vše s úsměvem a dokonce jsem zvládla prima kávu a kamrádkou. jinak taky jeden luxus sekáček... vše značnové a úžasné a nakoupila, ovšem ne pro prdelína,a le pro prdelinu... a ještě kamarádkám, jedné co má to mimi nedonošené a pak mé asistentce co jde brzy na MD.... 😉 právě vařím.

@anta Jani ne, neříkej mu tak.. třeba ty můj buřtíčku,a le on není buřtík on je kluk jako buk... Mišák má 15kg... a metr. 😀

@paolin nechápu kdo se na MD nudí.. 😀 😀 😀 😝 jsi šikula.
@many užij si dena hlídaní.. je to prima, když se poslouchá...
kdo ví v jaké náladě přijde prdenínek a kdy vůbec přijede???

anta
3. únor 2011

@martinka79 - ale to si dělám legraci. Jinak se stal zázrak, dítě se vzbudilo samo a s úsměvem, huráááááááá 😀 😀 😀

martinka79
3. únor 2011

@anta jupíííííííííííí a já připekla díky hovoru o dovolené čínu... 😠

anta
3. únor 2011

@martinka79 - jojo, připálení jídla v poslední době pro mě není nic neznámého 😅 😅

anta
3. únor 2011

Tak dítě mi udělalo radost, vyčůralo se jednou do nočníku a pak ještě do záchoda 😉 🙂 Asi si u mě žehlí to zkažené dopoledne 😅

e.k.t
autor
3. únor 2011

@martinka79

Marti tfujky tfujky, neb jak Joli říká fujkavé, no ať už je to za tebou a zase je jen pohoda

paolin
3. únor 2011

ahojda, už jsme doma. poněkud se nám to protáhlo..ale mireček hlídání zvládl.
Marti a co ta kamoška? mimi je v pořádku?

martinka79
3. únor 2011

@paolin vypasdá to, že to bude Ok už ho převezou normálně na novorozenecké.. v KOlíně a ona tam bude moci být s ním...

paolin
4. únor 2011

dobré ránko!
Adam má novinku..už třetí noc se budí a řve, že chce čurat - bobo. když za ním přijdu a chci ho dát na nočník nebo záchod, tak řev. když odejdu, řev. a tak pořád dokola. včera jsme ho nechali řvát a vydržetl to až do půl 1 a pak byla počůraná postel a koberec. teď ráno to stejné. že čurat, tak já že jdeme jestli na nočník nebo záchod a on zalezl za dveře a řval. jak jsem se přiblížila, skrčil se a řval dál. když jsem odešla řval bobo. nakonec jsem ho odnesla na záchod a on se tam počůral na zemi do kalhot! nechápu, co to má znamenat a co po mě chce... 🙄

martinka79
4. únor 2011

@paolin krásnéí ráno.. to tedy taky nevím... snad nějaké období: nebolí ho něco?? dělá to i přes den? 😉 my jedem s NIkolku na ORl se dolmuvit na tu mandli...

anta
4. únor 2011

Dobré ranko, holčiny. Tak dneska ráno bez poskvrnky, tak se mi tedy dost ulevilo. 😅 Včera to stálo za prd.
@paolin - to je zvláštní, achjo, nemůžu ti poradit, sama bych byla dost zmatená 😒

e.k.t
autor
4. únor 2011

Pavli to je divné, nevím, my to máme snažší, Joli má hrací nočník u postýlky, takže když do něj něco udělá tak zahraje, to nás vzbudí a to vyřešíme, záchod jí vůbec nevnucuju, jsem ráda, že svůj záchodo nočník zvládá sama a v pohodě

anta
4. únor 2011

Tak dítě si řeklo o čůrání a fakt to tam normálně vylil 😅 To je posun a už to půjde asi samo 🙂 Napadlo mi, jestli Adámek nemá třeba z toho čůrání do nočníku nějaký nervy? 😉

paolin
4. únor 2011

tak jsem zpátky z logoped. nechala jsem zkonzultovat i Adámka.

no, z nočníku Adam trauma nemá. normálně přes den v poho, někdy zajde na záchod. v noci pláče, že chce bobo, ale jak donesu nočník řev. tak jestli na záchod - řev. chce čůrat a nechce čůrat a ani sám asi neví, co chce. no, uvidíme dnes..

anta
4. únor 2011

@paolin - holka, ty si teda vážně užíváš ☹

martinka79
4. únor 2011

čusík jsme doma, nakoupili jsme v ikee:nikoka na mandli nemusí zatím dostala sprej tak snad zabere. jinak seMUDr. smál, že prý já vás znám a já bodejď by ne sem tu byla už mimulý týden s druhým dítkem a on a kolik jich máte a tucet... 😀 tak se pobavil a řekl se na vás těším.. jdu dodělat oběd

martinka79
4. únor 2011

kávičkujeme.... jsme po obědě.

paolin
4. únor 2011

já taky kávičkuju 😉
jinak pí logopedka říkala, že Adam je hyperaktivní a tudíž nemá potřebu mluvit. ale už by chtěla psycholog profil a začne s ním pracovat 🙂 Vítekprý udělal velký pokrok co se sociální stránky týče a pochválila. a že tak za rok by už měl umět správně mluvit..