Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

paolin
7. únor 2011

@martinka79 Marti - nezaměstnaná? 😨

anta
8. únor 2011

Ahoj holčinky, teď jsem zjistila, že si Honzík umí pouštět pohádky na PC sám 😀 😀 😀 Jinak vstával v 6,50, což je krása. Zatímco já čumákuju už od pěti, heč 😎

anta
8. únor 2011

Taky jsem to četla s tou Martinkou, co to je jako je? Nezaměstnaná a proč? 😕

many
8. únor 2011

Dobré ránko 🙂

many
8. únor 2011

holky já to nečetla 😉 co????? To snad nee 😖

many
8. únor 2011

@anta tobě se nechce spinkat 😉 já zase furt přechrapuju 😀 ale ono je lepší vstávat dřív, pak je člověk čilejší 😉 🙂

many
8. únor 2011

@martinka79 že by ses ke mně přidala 😉 na mateřské je dobře 😀 😀 pokud dítě neřádí 😀D

many
8. únor 2011

kde jste kdo 😉 už nemám do čeho píchnout, uklilzený, jen čekám jak dopere pračka a pověsím prádlo 🙂 ale mám , kecám, je tam malá hromádka žehlení 😉 tak asi to vyžehlím 🙂 ven půjdeme až odpoledne s tatinem 🙂 už druhý den mám motáky 😖 takže sama s Ladíkem raději nepůjdu 😖

many
8. únor 2011

😉 😉 😉 😉

anta
8. únor 2011

A jdeme zase ven, ráno jsme byli hodinu a půl, dostat Honzu domů je nadlidský výkon teda 😀 😀

anta
8. únor 2011

Teda holky, vám povím, máme príma sousedy. Bydlí pod námi jeden synátor a ten je teda sakra nevychovanej. Včera mi ani nepodržel dveře a normálně mi je nechal cvaknout před očima a to jsem šla s kočárem 😕 A dneska šel domů a flákl nejdřív dveřmi od výtahu a pak taková rána od dveří od bytu, že jsem se bála, že mi vzudí dítě 😖 no já zírám, to je dacan, fuj 😕 😕 😠 😠 😠 Jestli mi ho vzbudí, tak to mě ještě nezná 😠 😠 To ho teda zdravit nebudu, nevím, kolik mu teda je, cca 17 let, ale to je teda síla 😝 😝 😝

many
8. únor 2011

@anta jo,jo ani u nás neberou ohledy, práskají na chodbě dveřma pořád 😖 ale teď už to neřeším, protože ho spávat nedávám a chodí až v těch 20.00 dřív teda ne, protože ikdyž šel spát po té 19.00 tak ho stejně probudili a nechtělo se mu spát 😖 po té 20.00 spí už tvrdě 😖 no sme v baráku, kde slyšíš vše, i dupání z vrchu, kašlání od soseda, telku,...... 😖

many
8. únor 2011

@anta jinak to buzení v kočárku jsem taky milovala, když jsem sním jezdila dýl a třeba začalo pršet, tak jsem ho nechala spát dole ve vchodě, abych ho nemusela budit a vždy někdo šel a musel prásknout dveřma a přitom viděli, že tam spinká 😠

many
8. únor 2011

jinak teď je venku už pár dní fakt suprově 🙂 měli jsem tu dnes zase ségru s dětma a sestřenku s dcerkou, tak tu bylo veselo 😀 teď jsou všichni pryč a Ladík je s tatinem někde venku na průlezkách,.... brali si i křídy, že budou čmrkat někde na tabuli,.... 😀 tak mám vegáček 😀

anta
8. únor 2011

@many - jako ten běžný ruch beru, ale neberu tedy takové rány, že se otřásá z toho barák, to by mě fakt trefilo 😝 😒

martinka79
8. únor 2011

holky zítra vám napíšu jsem dnes prožila fakt maso, ale mě nezabije to měš posílí.. se zase pobavíte..
bych šla Md a hned nemít tak velký úvěr... ale jinak bych třetí brala jen kdo mě bude mít v péči jako těhu nevím...
u nás nidko neboufá a ni nekříčí.. jen jááááááááááááá 😀 😀 😀 a nevychovance mám v práci.... dnes nesu krabici jako blázen a kolegyně mi ani dveře nepodrží tak co chcete.. 😀 😀 😀

anta
9. únor 2011

Ahoj holčinky, Honzík vstával zase až v 6,50 a pohoda. Vypadá čile, tak půjdeme ven za chvíli. Teď hází mince do kasičky 😉
@martinka79 - to se přiznám, že jsem dost zvědavá.

many
9. únor 2011

ahojky holky 🙂

many
9. únor 2011

tak tady se procházkuje nebo pracuje 😉 to je dobře 🙂 já se snažím hodně odpočívat a ležet 😀 ikdyž to není moc často teda 😀

anta
9. únor 2011

Jsem vyřízená, byla jsem s Honzíkem dvě hodiny venku a tak. V noci jsem se vzbudila a jsem nevychrápaná, takto krásně spím již třetí den za sebou a ještě se budím nejdéle ve čtvrt na šest 😝 😅

anta
9. únor 2011

Teď mi psal mm mail, že se o něm roznáší nějaké pomluvy po práci, to je děs 😖

paolin
9. únor 2011

ahoj holky! před chvíli jsme dorazili domů..uf.
Jani, prosím tě jaké pomluvy? to jsou blbci, ty lidi fakt..
my byli ráno ve školce-jedna Adámkova scéna u třídy, pak jsem šli ke kamošce-tam byl jak zlatíčko, pak jsme jeli do práce a tam jsme byli do teď 🙂

anta
9. únor 2011

@paolin - no má tam "super" kolegyni, kterážto o mm vyhlašuje, že pracuje na hovno, že se nikomu nehrabe ani po kotníky svou prací, že není žádný odborník a dokonce, že smrdí! 😠 😠 😠 Takže jsem mm promluvila do duše, ať si promyslí postup ohledně této krávy, uráží tím i mě, a že já být jím, tak za ní jdu a pohrozím jí žalobou pro utrhání na cti neboli v právní hantýrce pro pomluvu dle § 184 tr. zákona, kterýžto říká, že pokud někdo úmyslně poškozuje pověst druhého a vystavuje ho pohrdání ostatními kolegy a ohrožení jeho další profesní kariéry, nadále hrozí i poškození rodinných vztahů, může jít na rok do vězení, protože bůhví, co se o sobě mm dozví i nadále 😠 😠 😠 . Ohrožuje tím i jeho pracovní vztahy a vůbec, za chvíli se o sobě doví, že má tuberu a bůhví co. No já bych to zarazila v zárodku.

paolin
9. únor 2011

@anta no, tak to je pěkná kravka teda 😠 tss...si léči svoje mindráky na jinejch 😝

martinka79
9. únor 2011

@anta fuj je to...

anta
9. únor 2011

Holčiny a to jí je 50 let, no kráva 😠 😠 😠

martinka79
9. únor 2011

@anta no tak já už se nedivím ničemu...

anta
9. únor 2011

Mně hrozně vadí, že jak jde o prachy, o místo o cokoli, tak jsou lidi pořád schopný se udávat navzájem, bléééé, já taková nejsem a nikdy jsem nebyla 😖 😖 😖

martinka79
10. únor 2011

krásné ráno... já už nespím a můj nekvalitní spánek je asi týden.. nervy pěkně pracují k tomu celému nepokoji.. dokonce jsem se rozhodla udělat něco navím a mám za týden přednášku-besedu na téma školní zralost... tak snad to dám... mám celkem nervy. 🙂 jdu vzbudit prdelínka a Nikolku... škola volá...

anta
10. únor 2011

Dobré ranko, také nespím, protože čert a Janička nikdy nespí 😀
@martinka79 - tak to je hustý, co jsi psala do tý IP, se nedivím, že máš nervy na špagátě, je mi tě líto, už to, že máš na starosti takové problémové děti, je dost na palici a ještě toto 😒