Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

anta
25. únor 2011

Ahojky, nebyla jsem doma, dneska jsme opět vstávali v šest, nechápu, že jeden čas Honza spí do sedmi, pak zase do šesti, no byl protivný a já teda taky 😅 😅

many
25. únor 2011

@anta taky už teď každý den vstáváme v 6 😖 ale my nemáme ani žaluzky nic, takže nás už budí světlo nebo spíš synka 😖 snad příští měsíc pořídíme, pokud vrátí nějaký daně 😖

many
25. únor 2011

byli jste u toho zubaře nebo ne ?

martinka79
25. únor 2011

ahojky jsme po obědě totální nacpaní kuřecí řízeček a kaše od dědečka, já nakoupila ve slevě. super kostkatou tuniku a perfetní mikinu... černou. dám si kávu a pojedem domů, čeká mě doma pečení chleba na mejdan... 😀

anta
25. únor 2011

@many - nene, Honzu jsme odvolali, ale já tam byla a pěkně jsem si zase užila 😀 😀 😀 Ale dobrý 😉

many
25. únor 2011

@martinka79 bude mejdan 😉 vyfoť tuniku 😉 jsem zvědavá, líbí se mi kostky 😉

many
25. únor 2011

@anta tak snad už budeš mít klid a HOnzík pak taky 🙂 nás to čeká v dubnu, takže v březnu už budu taky volat 🙂

many
25. únor 2011

no Ladík čučí na Sama požárníka a já mu uklidila suprově pokojík 😀 nachvíli zase krásnej 😀 mám vyžehleno,.. takže na víkend padla 😀 jdu něco pojíst a budu cárat po netu než příjde tatin 🙂
jinak všem pěkný víkend 😉

martinka79
25. únor 2011

ahojky holky hlásím se... vyrazila směr domov,a le nedojela... bohužel jsem měla dopravní nehodu... nic se nikomu enstalo auto zrušení.. odvezli mě rodiče k nim a auto se odtáhlo odtahvkou... MM pro nás jede uvidíme, ale vypadá to na nemožnost opravit- nemá cenu. jediné co mě šíleně sere... je Policie nic neřešila nepřijela neporadila a lidi kome šílení sobci to co jsme zažívala je něco neskutečného. Nikolka byla jen mírně otřesená,a le už je to snad OK, bojí se co řekne tatínek na auto a zda na mě nebude křičet... snad nebude.
v autě, ale dostala šok a to bylo tedy něco.... ☹ 😢
sama jsme v pohodě mírně se klepu, ale spíš tím co bude dál... nové auto??? za co? asi bez auta to nejde??? a tak.. prostě jak se s tím v životě popereme... opatrujte se tu.. myyslete na mě budu potřebovat.... a vám přeji jen jen krásné dny plné pohody a holavně žádné karaboly, jelikož svět fakt hnsunej.
jo a jedna veselá věc, moc mi to slušeno v té oranžové vestě a dokonce jsem i technický typ dávat trojúhelník a tak... 😀 😝

martinka79
25. únor 2011

nafotím vše auto a i tuniku... haha... 😀 😀 😀

anta
25. únor 2011

Takže věc se má u Honzíka takto, nejdřív byly teploty - předevčírem, včera nic a dneska už kašel, nasadili jsme Stoptusin a uvidíme, achjo 😔

paolin
25. únor 2011

@martinka79 Marti, šmarjáá! 😲 no hlavně, že jste v pořádku, holky!

@anta Jani, asi na něj fakt něco leze. ale podchytili jsem to zavčas, tak to bude určite OK 😉

anta
25. únor 2011

@martinka79 - ježiš, teď jsem si to přečetla, panebože, to jsem se vyděsila 😖 Na auto se teď vyprdněte, důležité je, že se vám nic nestalo. I když věřím, že ten šok musel být pro Nikolku a pro tebe hrozný 😔 😔 Opatrujte se všichni ☹

anta
25. únor 2011

@paolin - no určitě leze, má takový suchý dráždivý kašel, se poseru, včera mu nic nebylo a dneska odpoledne to kašlání začalo. No vždyť je pátek, ne? 😝

anta
25. únor 2011

@many - klid mít prozatím rozhodně od zubaře nebudu, ale to nevadí 😅 😅 😅

e.k.t
autor
25. únor 2011

@many

psala jsi to míšo o tom malým andílkovi, babičce stejným způsobem umřel první syn v roce a půl, krátce po nástupu do jeslí 😔

e.k.t
autor
25. únor 2011

dočteno, jsem u našich, jela jsem po noční a jely jsme samy vláčkem a zvládla to super 😉

many
26. únor 2011

@martinka79 jojky, tak hlavně , že jste v pořádku

many
26. únor 2011

@anta joo ty máš nějaký spravování veliký jo ☹

many
26. únor 2011

@e.k.t ☹ ☹ ☹

martinka79
26. únor 2011

ahojky holky, jsem tak nějak přejetá.. nějak to nemohu zkousnout ač se nikomu nic nestalo tak to tedy nebylo příjemné včerekší oslava byla fajn, našla jsem oporu mězi lidmi a docela jsem se odreagovala i Nikolka. dnes tedy jede a návštěvu ke kamarádce. tak snad bude lépe. Mm zatím kouká na auta na netu... ale uvidíme. 😉 cesta domů byla pro nás s Nikolkou dost děsna obě jsme viděli nesutále jak boříme do něčího zadku auta... ☹ dnes už bych řekla bych zavolans asi sedla zvládla to. 🙂 tatin dělá čínu já totu trochu uklidila peru prádlo...
Jani tedy kašel tak se držte.

anta
26. únor 2011

@many - tak tak dělají mi rekonstrukci huby 😀 😀
@martinka79 - tak to víš, dopravní nehody nejsou moc příjemné, ale vy jste holky šikulky a zvládnete to. To je tím stresem, že jsi přejetá 😉
Odpoledne nám nepůjde internet, přijde kámoš a vymění nám PC, protože ten starý se nedá ani zapnout, je to sranda, vždycky ho zapnu a musím ho vždy restartovat, aby naskočil monitor, takže fakt děs a nejdou na tom už pouštět Honzíkovi pohádky, tak to je dost skličující 😒 Mějte se tu krásně, jak to půjde, juknu 😉
Honzíkovi se ten kašel vůbec nelepší, achjo 😒 Už vidím, jak v pondělí naběhávám k dr. MM mě štve, už chce jít zas do hospody s tím kámošem, co nám "dá" nový PC, tak jsem mu řekla, že koukám, že ani nemoc Honzíka nezabrání, aby do tý hospody šel. Taky jsem mu řekla, že mě pěkně naštval, že když byl na tý akci, že ani tu prdel nezvedl a nepřišel domů dřív 😝 Takže nevěřím, že i když mu napíšu teď, že přijde domů 😠 😠

martinka79
26. únor 2011

@anta no chlap.. ale doma by mohl být.. Honzík kašle i přes den?? ☹ jj zvládnout to musíme... nic jiného nám nezbívá.

anta
26. únor 2011

@martinka79 - Honzík právě kašle jen přes den, v noci ne, ale co já vím, jestli nebude i v noci, že? Dostává ten Stoptusin a nic se nelepší. Kašle i když je v klidu 😖

martinka79
26. únor 2011

@anta ono trvá než to zabere... snad se to podchytí...

paolin
26. únor 2011

@anta Jani, nic si z toho nedělej. Adam byl dnes v poho, po spaní teplota 38,5. proč netuším. co už no, venku sluníčko..

@martinka79 Marti ach jo ☹ snad vás ten děs brzy přejde!

many
26. únor 2011

jojky, tak ať jsou dětičky fit, my to podchytli a Ladik už je v poho, musím zaťukat 😉 a já ještě rýmuju, ale naštěstí málo 🙂
no dnes si ho vezme babička a my s tatinem vyrazíme v 17.00 někam sednout 🙂 se známýma, tak se těším, musíme ještě párkrát razit, pak zase tak rok určo nikam nepůjdu 🙂

anta
26. únor 2011

@paolin - no on má ještě k tomu asi zase teploty, je to na pytel 😒 Jé, tak internet jde, jsem trubka, myslela jsem, že když se odpojí PC, takže net nepůjde 😅

anta
26. únor 2011

Tak dítě se vyspalo a vypadá líp, i když kašel se ho drží. Teď se vykáknul a říká "kakat do nočníčku" 🙂 Takže s plenami jsme evidentně za vodou 🙂 🙂 🙂

martinka79
26. únor 2011

@anta Jani super. 😉 nemoc tedy nic moc, ale snad to bude OK.
Pavli ach jo zasese o vás něco pokouší.
M9šo ty si užij relax někde v restauraci... my si Mm užíváme oba dva Nikolka odjela, takže pohoda postelová relaxace procházka se psem a teď si chystáme ňamku. Michal uklízí garáž a dílnu, když je v ní teď prázdno.