Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

e.k.t
autor
11. bře 2011

Jani to samé má Joli, takže nasivin, mukosolvan a bioparox. nemá horečky, tak je to jen nachlazení. závěr mudry co nedává ihned antibiotika

anta
11. bře 2011

@e.k.t - díky moc, napíši si to na papírek a půjdu do lékárny, doma nic z toho nemám, zatím jsem dala Stoptusin, chudák se úplně dáví, když kašle 😝 Taky nemá teploty, lítá jak divoch, vůbec není k zastavení 😀 😀

paolin
11. bře 2011

ahoj holky!
Jani, zkus i Sinupred. ten je na uvolňování hlenů a fakt pomáhá 🙂
Jinak k Mudr chodím jen při stálých teplotách nebo kašli, co se mi nezdá - aby si poslechli průdušky. jinak mininálně, kvůli nemocným dětem 😉

anta
11. bře 2011

@paolin - tak to jo, ale on má vyloženě takový dávivý ten kašel, to se mi fakt nelíbí a máme před sebou i víkend, nechci, aby se mu přitížilo, však to znáte na pohotovostech, ti vám tam pomůžou akorát tak do hrobu.

anta
11. bře 2011

Tak jsme přece jen k té dr. zaběhli, máme dávat Robitusin a uvidí se, no 😉 Honzík je moc statečný a pěkně si povídal s paní dr. 🙂

paolin
11. bře 2011

@anta Jani, tak to bych taky šla, zvlášť před víkendem 🙂

paolin
11. bře 2011

holky, tak pozitivní zprávička. páč nám na 99% nevezmou Adámka do školky, tak přemýšlím co dál. kamoška dnes říkala, že ani nepodala příhlášku, páč má stejně MD na 4 roky. a že nemají peníze - rodičák má těch 3900,-. už delší dobu jí říkám, ať cvičení s dětmi dělá za peníze a ne jen tak - má na to průpravu. a ať si bere třeba další 2-3 děti na hlídání třeba na půl dne. a že se hlásím 😀 prý už jsem druhá. myslím, že by to pro ni bylo moc fajn. už jsem tak domluvené, ale ona vede hodně těch cvičení, tak hlídání Adámka zatím nevyšlo. tak se mi trochu ulevilo 🙂 nějakou práci budu muset mít, třeba jen na 4 hodiny. jinak fakt nevím, jak bychom to finančně zvládli 😒

anta
11. bře 2011

Teď mi Honzík udělal radost, je oblečený na ven, včetně pleny, ale nahlásil, že chce jít kakat na nočník a tak šel a krásně to zvládl, to je hezký, že nechce do plínky 🙂

e.k.t
autor
11. bře 2011

Pavli držím pěsti ať dobře dopadneš s nějakou prácičkou.

Jani jj robitussin je taky super.

Jinak zjistila jsem že se vůbec neumím vypravit a upravit na večerní akci. buuuuu

máme konferenci odborů, po ní bude taneček a pak pokojíček v penzionku. Oslavíme tím s mm 19 let spolu. a já teda našla černé šaty s krátkým rukávem, silonky a pozor jediné funkční a nestupidní zimní obutí z roku 1993 juuuu ☹ 😝 😅 to bude maso.
a druhý co na rychlo s palicí bééééé
no a o ksichtě nemluvím. no jsem na sebe oooopravdu zvědavá. ale teď honem, za chvíli trty na vlak a to ještě nevím jestli mám schopné silonky 😝

martinka79
11. bře 2011

@e.k.t Evi užij si večera.

@anta šikulové... tak a´t je brzy fit... 😉
@paolin to by bbylo fajn hlídání, ale jako 3děti nevím nevím... viděla bych to na dvě... a když 3 děti tak jedině na pár hodin. Ono se to nezdá,ale při dlouhodobém je to dost vysilující.... ale i tak vám fandím. 🙂

paolin
11. bře 2011

@martinka79 Marti, myslím, že 4 hodiny třeba 3x týdně by zvládla. dost často hlídá kamošce jejich dvě holky, takže třeba celý víkend má 4 děti. se svými dětmi je dost často sama i přes víkend. ona to zvládne 🙂 byla by z ní skvělá učitelka v MŠ - je bezvadná 🙂

anta
11. bře 2011

Tak jsem dala fotečky do albíčka pro nudící se mamičky, aby se také zasmály 😎 🙂

many
12. bře 2011

Zdravíme a přejeme pěkný víkend 🙂
my dnes zase razíme dělat obídek na zahrádku 😀 mějte se pěkně 🙂

monkia.pv
12. bře 2011

ahojky holky!
Jee Miso vy se mate dneska to vypada na krasny sluceni den!Uzijte si obidek na zahradce 🙂 .
My dneska jdeme slavit. Tak preji krasny vikend a uzivejte slunicka 😉

anta
12. bře 2011

@monkia.pv - ahoj Moni, tak Honzík už nám chodí na záchod a na nočník, kaká i čůrá. Plínky ne, dneska šel ven ve slipáčích, tak jsem zvědavá, jestli se nevrátí mokrý 😅 😅 Jinak teda ten kašel je hrozný 😒 Chudinka ulehne a už to začíná, bohužel kašle i když je v kočárku vsedě, no má spát a místo toho to prokašle ☹

martinka79
12. bře 2011

krísnou sobotu, dnes se nám vrátí prdelínek... a já už venku zahradničila a tatin praciáje kolem terasy... vařím obídek a těším se na návštěvu. 🙂 počasí je luxusní

e.k.t
autor
12. bře 2011

Ahojky berušky, akce byla supééééééérrrrrr, fakt MDŽ jako v 80tých letech, dokonce s kulturní vložkou pionýrek a svazaček 😀 😀 😀

dokonce ani rudý kasrafiát nechyběl, tanečky super a večeře, retro klasický retro řízek s bramborem a okurkou. některé ženské byly v retro oblečení ale fakt super. teď jsme dorazili i s Joli. MM seteda poranil 😀 😀 trochu si rozčísl oko, ale jinak paráda.

Teda až na to že Joli kvůli rýmě opět nahodila auto. 😉

monkia.pv
12. bře 2011

Jani kasel nezavidim a doufam ze se ho brzo zbavite!Vim jaka je to otrava-my ho meli prubezne od pulky prosince a ted jsme 14dni uz bez kasle tuk tuk!Jinak kasel je pekne zakernej-od moji kamaradky malej(15mesicu)chytl laryngitidu a museli ho dokonce dat i do umeleho spanku-des!Jeste ted z toho mam husi kuzi!
Tak koukam ze uz vetsina zahradkuje!Dneska bylo prijemne venku!

paolin
12. bře 2011

ahoj holky! přeji parádní sluníčkový víkend!
Marti, užij si prdelína 🙂
Evi, tak to musela být supr akce! jéééé 😀
Jani, s plínkama nádhera! snad bude ten kašílek brzy pryč...
Mony, užijte si oslavu!

holky, my dnes nečekaně vyhrály oba zápasy, tak paráda 😉

e.k.t
autor
12. bře 2011

Moni my nezahrádkujeme, venku jsme byli jen chvíli. Joli usla kolem 15 a ještě se neprobrala. takže očekávám čtvrtou noční v řadě 🤐

e.k.t
autor
12. bře 2011

Pavli tak to je fakt super, to určitě zvedá náladu.

e.k.t
autor
12. bře 2011

tak postupn vynesenný odpad, papír i plasty a zvířátko spí, no tak fakt teda netuším co jako bude. 😝

jinak nějakou fotečku nahodím ze včera, ale z akce je jen video

e.k.t
autor
13. bře 2011

tak to mi hlava nebere. první nočník a mlíko až teď v 5 v jednom kuse od včera od 15ti hodin. a to jsem blbka čekala do půlnoci jestli se náhodou nevzbudí. a co je ještě zajímavější je suchá, vyčurala se a dala si úplně studené mlíko, teda v pokojové teplotě, z postele nechce jen nakapat do nosu, medicínku a pustit prasátko pepu. 😅

martinka79
13. bře 2011

ahojky holky,
@e.k.t super akcička.. jinak s Joli něco podobného jsem měla s Mišákem a vytuhl a spal až do rána.. až na suchouše... nosí stále plínky na noc, ale v PPP mi řekla, že je to normální....
včera šel totiž bez plínka, jelikžo tvrdil, že je už velký kluk... a co spal počůraný ani se nevzbudil když jsem ho komplet převlékla takže je jasné, že to ještě nedá jak tvrdě spí--- najednu stranu zaplať pánbu... že spí. 😀
jinak je to úplně jiná osůbks nebvzteká se vše si uklízí a jak mastí pexeso a domino valím bulvy... jo a jezdí na kole... s kolečkama zatím s pomocí rozjezd, ale vidím to na týdení trenink a jedem do školky na kole. 😝 😀

martinka79
13. bře 2011

Pavli k zápasu pochvala...

e.k.t
autor
13. bře 2011

Marti plínka se odbourá sama, já teda když jsem o půlnoci ulehala tak jsem si říkala, že je venku hezky tak maximálně bude durch a vyperu to, ale ona nebyla ani vlhká, no překvápko.

monkia.pv
13. bře 2011

dobre rano holky,Evi Jolanka ma slusnej drzak 🙂 .Marti Misanek uz vali na kole?To je borec!My chceme Vanesce kolo kupovat na narozeniny tak jsem zvedava jestli bude slapat.Svagrova rikala ze je to jeste brzo,ze jejich malej nechtel.Jinak ja se tenkrat radovala predcasne z toho se ze Vaneska vykadila do nocniku,protoze to bylo jen v ten den a od te doby opet kadi pouze do plinky ☹ .Se to snad nikdy nenauci,ale uz ju nenutim.Curani zvlada tak snad se nekdy nauci i kakat...

martinka79
13. bře 2011

@monkia.pv Mončo nezoufej ono to přijde samo... jako u nás noční plena. přes den ji neměl okolo roku a vidíš noc ne ne... jj kolo jsem včera vyndala nasedl a bylo... jen říkal nechci mít y malá kolečka mami dej je pryč... 😀 by si namlel hubu... jinak máme i to odrážecí, ale to ho nijak moc nebre. uvidím.. 🙂 motorky pomalu balím pryč, aby ho to nenutilo k nim..

martinka79
13. bře 2011

jo a m9ša je taky kus chlapa taky starší.. takže tak... asi proto to kolo... 😀

monkia.pv
13. bře 2011

😀 jee Misa je dobrej ani maly kolecka nechce.Sikula.Ja uz motorku taky schovala uz je mala!Odrazedlo by nam melo dorazit tento tyden od svagrove z Prahy,tak jsem zvedava.Uz se tesim na teplo a na to jak budeme venku cely den-nabalime svacinku a vyrazime do terenu-jeee 😎 .Jinak dneska bude asi super den Vaneska vstala levou nohou-od rana je protivna a jenom mrci 😝 .Odpoledne pojedeme do tesca se podivat tak snad se uklidni na chvili.