Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

martinka79
13. bře 2011

@monkia.pv tak to budete mít príma den... neboj ona se dá dohromady bude zase usměvavá, někdy to mají děti šílené viď.
my to vidíme na venkovní zahradničení... ježdění na kole hraní na písku a odpoledne dorazí kadeřnice... tak budu zase neskonale krásná.. 😀

e.k.t
autor
13. bře 2011

no tak mm už dorazil z noční tak ladí formu a já počítám v poledne odpadnu, ale už jsem vydrbala vanu, tak doufám že ji mm odpoledne přetmelí

martinka79
13. bře 2011

@e.k.t šikula. 😉

monkia.pv
13. bře 2011

teda holky vy jste sikovny.Me se teda zatim nic nechce delat!Jen jsem vyprala tot vse a tim i dneska asi koncim.Jsem nejak bez energie a ani slunicko tu nesviti coz me celkem stve.Varit nemusim-jsme si donesli ze vcerejsi oslavy vysluzku 😀 .Asi si jdu dat druhy kaficko na vzpamatovani.Vaneska kouka na pohadky ytak je chvili klid.Jinak je to dneska ale fakt tak na spunty do usi!

anta
13. bře 2011

Ahoj holčinky, včera jsem neměla takřka čas na koníčka. Teď tedy vařím, chlapi jsou venku. Jo a bráchu jsem vyřídila promptně, no naběhli si sami, nahráli mi, tak jsem to na ně pěkně vybalila, hlavně nenápadně, ale myslím, že pochopili. Musím se pochválit 😀 😀 😀
@martinka79 - teda Marti, my taky uvažujeme o něčem na šlapky, ale nevím, o čem, protože nevím, jestli Honzík ty šlapky zvládne, ale zdá se mi, že mu je ta motorka nějaká malá, chceme mu taky něco koupit k narozeninkám, ale možná asi dřív 😉
@monkia.pv - Moni, nezoufej, ono to půjde s tím kakáním, tak jí řekni, že je to fuj a že to děsně smrdí a že v nočníku to nesmrdí, možná na to dá, nevím. Tak nic nedělej, když tě nic nenutí, tak se na to vyprdni a hezky odpočívej, když Vaneska tak vyvádí, však ono se to nepo.... 😉

martinka79
13. bře 2011

@anta Jani doporučiji klo nebo tříkolku... ač si mysílím, že je Honzík šikula tak bych volila kolo... ne třech letech děti běžně jezdí... 😉 já taky nic moc nedělám mám připraveno na oběd a jinak jako žádná velká aktivita... bych se na to taky mohla stále šurovat.. večer rvytřu dnes tu bude návštěva a kadeřnice tak se mi to zdá zbytečné... Mišák je na písku, ale tam holky zima... a sluníčko taky někde zaspalo...

martinka79
13. bře 2011

jinak jsme včera zkoušela prdelínovi boty tedy má 17bačkory a 27boty na ven... šílené Nikoka má 37.

anta
13. bře 2011

@martinka79 - Nikolka má 37? Já mám 36 velikost 😀 😀 😀

monkia.pv
13. bře 2011

Jani ja bych taky volila kolo!Decina jsou sikulky oni to urcite zvladnou!My ho taky mame v planu na narozeniny.Uz se tesim jak za Vanulou budu behat 😀 .Holky ja uz chci teplo me uz ta zima nebavi!!

paolin
13. bře 2011

ahoj holky! my letos taky zkusíme kolo. trojkolku jezdí Adam od loňska. jen se krapet bojím, že ho na kole budu jen honit 😀
my naštěstí s nočníkem, teď už tedy záchodem OK i v noci. zato pokulhává vše ostatní, že 😀

@martinka79 došlo nám vyšetření Adámka od tetičky - neklidný, citově nevyrovnaný, vzdorovitý 😝 snad měla pravdu s tím, že se postupně srovná 😉 tak aspoň vím, že to není tak úplně mnou nebo mou špatnou výchovou, ale že je Adam prostě takový 😉

monkia.pv
13. bře 2011

Pavli neboj on to vsechno dohoni!Hold kazdej je dobrej v necem jinym!Vidis Ada je sikovnej v nocnikovani-zachodovani!To my budeme kadit do plinek snad do 15 😀 .Jinak ale uz pliny nemame ani v noci-curani zvladame bravurne,ale to kadeni je proste pro me zahada.
Dneska jsem zmenila plan-do tesca jsme nejeli a sli jsme kouknout kde mame tu 4 skolku a meli napsano ze maji 21.3.den otevrenych dveri,tak tam pujdeme kouknout-zensky z prace si tu skolku chvalili tak jsem zvedava.Od nas z baraku tam chodi holcicka co je o pul roku starsi nez Vanula,tak kdyby nas tam vzali tak by to bylo prima-by tam mela Vanula hned kamaradku. 🙂 Jinak teda u nas dneska bylo teplo jsme cucela-zitra musim jit koupit jarni cepici nebot Vanula prisla s uplne spocenyma vlasama!A taky musim koupit novy papuce at mame na ten zapis do skolky-ty co mame doma uz jsou nam tesny!Tak at tam pak neudelame ostudu! 😝

martinka79
13. bře 2011

@paolin Pavli vidíš jaký je šikula.., a že holt zrvona o bude asi hyper... nedá se nic dělat. 😝 vše dá vydržet. ty musíš býte jen důsledná a bude vše Ok... ale ono se to vypráví a potom konec... znám to. 😉

@monkia.pv vidíš a u nás večer řev nechci tu plínku a nakonec to nezvládne chudina moje jak chrupe... 😔 a co nadělám nic.
@anta Nikoka bude s nad mamut či co... já mám 37-38, a ona se hrabe mezi vlkonožce-pádlonožce

martinka79
13. bře 2011

pádím vytírat a oak vana nehty a tak... zítra práce se mi nechce

paolin
13. bře 2011

@martinka79 Marti, myslíš že by nakonec mohlo být hyper super? nu, hlavně, když bude jinak zdravý 🙂

monkia.pv
13. bře 2011

Marti vsak on to Misa zvladne!Je sikovnej!Asi ma v noci tvrdy spanek!Vsak jsoui deti jeste malicky celkem-nemuzeme po nich chtit aby umeli vsechno hned tak jak my chceme a jak my si predstavujeme ze!
si predstavte ze u as uz se spi!A dokonce mi i sama rekla maminko ja uz chci jit spinkat!Asi ju chuderku ta prochazka zmohla a taky dneska vstavala docela brzo.

anta
13. bře 2011

@martinka79 - no oproti mně bude Nikolka asi basketbalová hráčka, já jsem záprtek mrňavý a mezi žáky 5. třídy se v klidu schovám 😀 😀 😀

anta
13. bře 2011

@monkia.pv - to se mi líbí, jak jsi popsala, že naše děti jsou maličké, souhlasím s tebou, taky na Honzu nedupu, aby byl v noci bez pleny, zkoušíme to pomaloučku, už byl dvakrát bez pleny venku a nepočůral se, frajer. Učí se, aby se vyčůral před venčením dravé zvěře, jak tomu říkám. Přizpůsobí se 😉 No ale malá jsou naše smráďata jak na co, občas mají kecy, že by se dospělý propadl hanbou 😀 😀 😀

e.k.t
autor
13. bře 2011

http://voyo.nova.cz/multimedia/odpoledni-noviny...

chjo chjo, už se na fcb skládáme se vším co potřebují, taková hrůza, ale mohlo to dopadnout ještě hůř 😝

monkia.pv
14. bře 2011

dobre rano holky!Vypada to na slunecni den!Jupiii!

anta
14. bře 2011

Dobré ranko, holčiny. U nás je teda nějak podezřele zataženo 😉 Honzík je v pohodě, už se těší na motorku, no to mám radost, to ho zase budu dostávat z venčení horkotěžko 😅

monkia.pv
14. bře 2011

jani vyrazite na motorce jo?ja uz ji schovala-uz nam byla mala!Ted cekam jak dorazi odrazedlo.my dneska razime busem do toho tesca uz musime-ohlasila se navsteva,kamoska s dvocatky,tak musime koupit nejaky drobnustky a taky jsem slibila Vanesce ze se povozi na vlacku tak uz se moooc tesi.

many
14. bře 2011

ahojky holky 🙂

@martinka79 jééé Míšánek už jezdí sám na kole 🙂 tak to je teda šikula 😉 Ladík má hrozně těžký kolo a zatím ho neušlápne ani s kolečkama 😖 to jsme neudělali moc dobrý kup, ale neva, jednou ušlápne 😀 jinak odrážedla jsme už taky schovali 🙂 je na to velkej , akorát to odrážecí kolo má a taky furt nedosáhne 😖 to byl taky kup, přitom to má být nejmenší 12 a stejně je na špičkách,ale snaží se na něm i tak chudáček 🙂 by chtěl jezdit a je mu to velký 🙂 a co maj jiný holčiny, tak to mu je krásně 😖 tak snad se do léta vytáhne, ať na něm může řádit i venku 😀
jsme se rozepsala co 😀
jinak botečky 😖 taky vše malé, takže se taky chystáme kupovat 27 😉 ty nožky jim rostou 🙂 i gumáčky teda a sandálky počkají tak měsíc určo 🙂 podle tepla no 😀

many
14. bře 2011

@anta u nás svítí nádherně sluníčko zatím 😀 no mají přijiít deště 😖

many
14. bře 2011

@monkia.pv jééé taky čekáte na odrážedlo, tak snad vám dojde dobrý a nebudete mít velký jak my 😖

many
14. bře 2011

mizím ležet, pak se tu zase ukážu 😉
pěkný den všem 🙂 teda to počásko je bomba 😀 jaro je tu 😀

paolin
14. bře 2011

@many Míši, my máme taky těžké dětské kolo. myslím, že všechny dětská dělají těžká. Vítek ho taky kolikrát neušlápl. ale neboj, oni to 3 let zesílí a povyrostou 🙂 nejhorší je, když vezmeš dítěti kolo ven a ono se pak jaksi rozhodne, že už jezdit nebude. no a pak táhneš dítě a těžký kolo domů 🙄
u nás je taky suníčko. tak půjdeme na kačenky a tak 🙂

@anta Jani, hezky se vyvenčete 😉
@monkia.pv vám prima nákupy 🙂

monkia.pv
14. bře 2011

Miso cekame na odrazedlo od svagrove po synovcovi-myslim ze nam bude nebot minuly rok jsme ho Vanesce zkouseli a dosahla na spickach a to se urco ted vytahla.Ale je klucici no,ale tak ona Vanesa stejne divoci jak kluk tak se to hodi 😀 a kolo mate jaky ze ho Ladik neuslapne?My chceme kupovat tak at se kdyztak vyvarujeme 😉

monkia.pv
14. bře 2011

aha takze vsechny kola jsou tezky jo hmm tak to je na prd 😒

e.k.t
autor
14. bře 2011

@many
Míšo to s odrážedlem je divé, Joli má taky a budeme jí už povysouvat sedátko, už má pokrčené nohy, a líbí se jí na něm, má taky 12"

many
14. bře 2011

😉 😉 😉 😉 jdu za váma juknout 🙂

@paolin no ty novejší tak těžký nejsou, Kvídovi koupila ségra nový a to je lehký, že to krásně ušlápne, my máme přes aukro starý, ale za to asopň pořádný bytelný 🙂 tak jednou se do toho snad opře a půjde to 🙂 ani Kvídovi to na našem nešlo 🙂
@monkia.pv to neva, že bude mít klučičí, hlavně, že splní učel 🙂 my Ladíkovi koupili odrážedlo žlutý 🙂 já mám ráda žlutou a modrý ani neměli zrovna 🙂 jinak jak jsem psala, to je staré kolo přes aukro, ale v obchodě tak těžký nejsou 😉 jak už jsem psala 😉
@e.k.t no nevím, co to mají za číslování 😖 my to máme nejníž a je na špičkách 😖 a je vysokej 97 cm nebo teda byl 🙂 a co zkoušel u kámošů, tak to mu taky bylo 😖 no opět kup přes aukro, ale jako nový - Spartan, nafukovací kolečka,....