Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

anta
7. dub 2011

Jo a ještě jsme na cestě z prochajdy potkali prasátko domácí, mělo tak 300 kilo a fuj, bála bych se ho, znám ho od selátka 😀 😀 😀 Pěkně se páslo v uctivé vzdálenosti 😀 😀 😀
Tolik z mých zážitků a fuj, venku je pěkný vítr, málem mě to odfouklo, kdybych se tu neobjevila, tak se to tomu větru povedlo a pošlu pohled z Afriky 😀 😀 😀

martinka79
7. dub 2011

@anta se nenudíš.
u nás po příjezdu domů.. vše oletovalo po zahradě... 😀 já ulovila prádlo a pak jsme za náím ještě běhala ulítli mi trencle Mišáka a moje silonky... nalepené na plotě... 😀 😝 trocha TV.
jinak Mišáka v bazéně dokonce plaval, prý z něj byla instruktorka hotová jak mu to šlo.. sice neměl ani plavky ani ručník, ale to neřeším.

anta
7. dub 2011

Holky, dítě se nám zbláznilo 😅 😅 , za prvé - sekalo dobrotu celý den, za druhé - mlsat to nechtělo a jedlo to způsobně, co má, za třetí - šlo spát samo před večerníčkem, no je to normální toto? 😀 😀 😀

paolin
7. dub 2011

holky, já dnes vůbec nestíhám. až teď jsem si sedla..
@anta Jani to je vážně divné, co ten Honzík vyvádí 😀 vy jste tedy dnes zážitků úplně přehlcení 😉
@martinka79 Marti Míša plaval? no tak to bych byla vyvalená, jak tele! máte doma supermánka 🙂

anta
7. dub 2011

@paolin - no aby mi to zase zítra nedal tak trošku sežrat, on to má jak na houpačce, jeden den MED, druhý den JED (to jsem vymyslela teď, dobrý ne?) 😀 😀 😀 No Honzu jsem musela trošku včera večer srovnat, až mi zmateně včera popřál dobrou noc slovy "děkuji za řev" a bylo 😅 😅 😅 😅 Asi si to chudák pamatoval 😀 😀

anta
7. dub 2011

@paolin - tak to víš, Pavli, někdo má supermánka a někdo supermamánka 😀 😀 😀 Míša mi přijde dosti šikovnej 🙂 🙂 🙂

e.k.t
autor
8. dub 2011

dobré raníčko, včera jsem po denní totálně padala na hubu 😝 dokonce jsem i brzo zapadla. Jinak mm chrupe, kočka vrní na klíně a Joli je u babi, páč jsme měli včera oba den a dnes máme oba noc 😉

anta
8. dub 2011

Ahoj holčinky, tak Honzík spal fakt až do 6,45 a to usnul v 19,05 hodin už. Dnes máme namířeno do Baumaxu, tak se těšíme oba 😉 Venku je teda pěkně hnusácky, tak aspoň, že neprší. Zítra jedeme na návštěvu k babi do Prahy, to bude zase cesta na hodinu a půl 😝

paolin
8. dub 2011

ahoj holky!
ta nám to dnes príma začalo už od rána..Adam řev, že do práce nechce, pak se objednaná slečna jaksi nedostavila bez omluvy 😠 tak jsme jeli domů, Adam hysterák že do šaliny nee, v šalině totál hysterák. lidi čučeli, já zkusila terapii objetím, tak mi pak nakonec v náručí usnul. jak jsme vystupovali, tak se vzbudil a hysterák. načež mi volala další slečna, jestli se může za chvíli stavit ☹ škoda ☹ jsme doma, Adam furt řve a spát asi nepůjde, když si dal tu 5ti minutovku v šalině ☹ uááááááááááááááááá 😝 😀

anta
8. dub 2011

@paolin - tý jo, to je síla, chudinko, co ty všechno musíš vydržet, tě obdivuju, fakt. Normálně jsem si musela dát panáka slivovice, bylo mi tak zle od tlaku, že jsem myslela, že sebou seknu a musím tedy říct, že se mi totálně ulevilo 😉

paolin
8. dub 2011

@anta Jani zítra se tomu zasměju 😉 😉 ale teď jsem z toho dost na dně 😒 že něco nevýjde, co už. ale proč sakra musím snášet to pitomý řvaní? zase každý den řev.. jdeme ven - řvaní. odpo musím pro Vítka - řvaní. se na to můžu fakt už vy...! 🙄

anta
8. dub 2011

@paolin - takhle v hajzlíku jsem byla minulý týden, každý den byl aspoň 3x hysterák kvůli blbosti a už mě to taky štvalo, proč to musím sakra snášet. Normálně jsem měla už v provozu špunty do uší. Na to vynucování a řvaní reaguju bohužel už dost strašně, nejsem zvyklá ustupovat v žádném případě. Ale je fakt, že ty to máš stokrát horší 😔

paolin
8. dub 2011

@anta Jani já neustupuju. když jsou podmínky, tak má chlapec smůlu. ale kolikrát to nejde a on začne kvůli prkotině a za chvíli řve a už vlastně neví proč. nejde uklidnit ani za nic. ke všemu jak nemluví, tak vlastně ani nevím proč řve. zabírá to objetí. i mně už do docela uklidňuje...jinak bych ho musela asi seřezat do čtverečku... 😅 musím to vzládnout. jiná cesta není. ale jsem už z toho boje dost vyčerpaná a zklamaná a smutná a vůbec 🙂

anta
8. dub 2011

@paolin to se ti nedivím, že jsi z toho už vyčerpaná. A co v noci, spí oba klucí dobře?

paolin
8. dub 2011

@anta Jani Vítek ano. Adam v noci chodí 1x čurat, pak k nám dát si mlíko a když mě netahá za vlasy, tak hezky spí 🙂 budí se - teda budí nás 😀 tak 2x za noc. což je docela v poho 🙂 Vítek už tedy v jeho věku začal spát celou noc, tak snad to brzy příjde i u Adama 🙂
někdo mi omlátí o hlavu práci a že se Adamovi nevěnuju a kdesi cosi..to ale není pravda. v práci nejdem pořád a Adama to nijak neovlivní, páč je tu chvíli převážně s tátou nebo s babi. večer pracujeme, až oba spí. to tu sedíme vedle sebe s notebookama 😀 taková rodinná romantika 😀 no a nemít občas práci, tak asi už nebudu moc psychicky zdravá... 😉

paolin
8. dub 2011

tak pozitivum 😉 Adam spí! jdu se najíst 🙂

martinka79
8. dub 2011

Pavli jako míša to zná od Nikolky ta mu dává školua jak oni měli ten plavecký kurz tak Míša koukala a že já taky plavu a šup jako nečekej, že plaval jak 5leté dítko....... on totiž od narození nesnáší žádná nadnášedla... takže bazén jen v náručí s pouštěním... jinak dnes u nás pohoda tedy ona je teď stále Míša se nevzteká. max já nebo Nikolka. 😉 ale ty rozumy... jako mami to není dobrý nápad já já to udělám takto... 🙂

e.k.t
autor
8. dub 2011

Tak jsem na noční a hned jsem vytasila PC, rezignoval nám ministr dopravy, tak honím info. Stejně se nás to asi moc nedotkne

martinka79
8. dub 2011

@e.k.t No taky jsem četlo ona to byla otázka času a myslím si, že je to celkem fučík. 😉

anta
8. dub 2011

Teda holčiny, já nevím, jak vy, ale já trpím na tlak jak prase, fakt mi bylo celý den blbě, takže jsem nakonec skončila na dvou panácích extra silné slivovice 😒

paolin
8. dub 2011

@anta Jani já taky. dnes mě tedy nebolela hlava, ale celkově mi bylo na... ještě jsme se s Mirkem poněkud poťouchali 😉 takže plánuji vícero panáků, jen děti usnou 😉

anta
8. dub 2011

@paolin - no já přišla s Honzou z venku a málem jsem sebou švihla mezi dveřma, celkově mi bylo slabo, naštěstí bar nemáme daleko od chodby, tak jsem honem šla a hodila jsem to do sebe jak starej chlastač otřískanej světem a během pěti vteřin mi bylo ejchuchu 😀 😀 😀

martinka79
8. dub 2011

@anta Já na tlak netrpím.. 😉 tak se držte a neopijte se🙂

e.k.t
autor
8. dub 2011

Marti stejně nikde nic nepíšou, tak si hraju mezi prací, ale bolí mne za krkem, ta to ani moc nejde,

anta
9. dub 2011

Ahoj holčinky, dnes jedeme na návštěvu k babi. Nemůžu dost dobře psát, odřízla jsem si půlku bříška o struhadlo, takový to rovný, jak to krájí nař. okurku ns kolečka, fuj, se mi z toho úplně udělalo blbě 😝 Jsem tele, chtěla jsem ho uklidit někam jinam a místo toho krve jak z vola 😉

e.k.t
autor
9. dub 2011

Jani, tak přeju brzské zahojení, fuuuuu fuuuu, neboj než se vdáš tak se to zahojí 😀

paolin
9. dub 2011

ahoj holky! pěkný víkend přeju 🙂
@anta Jani auvejssssss 😖
@e.k.t Evi relaxuješ?
Adam ráno šíleně hysterčil, tak jsem se jen pousmívala a nechala to tatina vyřešit 😉 teď jsem byli chvíli venku - Adam trojkolmo, Vítek kolmo. fučí tam, jak blázen! stavili jsem se na písek a než jsem si sáhla pro kapesník do kapsy, byl Adam na skluzavce. a než jsem mrkla, jel ten blbounek hlavou dolů.... nu, když si to chtěl vyzkoušet, tak prosím. řevu, jak... 😉 sedřená brada, nos a pusa. alespoň mi už jezdit hlavou dolů nebude, paličák jeden! 😝
jinak jsem poprvé zkoušela marcipán na narozeninový dortík a docela dobrý 🙂 chci Adamovi udělat zelený dort a na něm koleje a vláček. sice to nebude ode mě žádný luxus. ale raději takový ode mně, než supr, ale kupovaný 😉
v pátek jsme si domluvili rodinné focení, tak jsem zvědavá..

anta
9. dub 2011

Tak holčinky, jsme doma. Poprosila jsem MM, aby mi zkrátil trošilinku vlásky a dopadlo to takto 😀 😀 Mně bylo divný, že mi táhne na krk 😀 😀 Tak kuk. Na další fotce mám ten uřízlej prst, ale nebojte, je to zafáčovaný 😀 😀

paolin
9. dub 2011

Jani, tak to je šikula, že to zvládli, ikdyž asi trochu moc 😉

paolin
9. dub 2011

zlobivci 😉