Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

martinka79
13. dub 2011

není to špatný, dlůležité je podchytit všechny složky, zraková, sluchová grafomotorickýáa on bude nejspíše pasivní sl. zásobu dobrou, jen ta mluva a kognitivní složka. neboj to se zvládne... jsem tu pro tebe. 🙂

paolin
13. dub 2011

@martinka79 to ti ty službičky budeme splácet i v dalším životě 😉
Adam už asi spí, tak jdu koukat na Comeback a Mentalistu 🙂 dobrou a suché plínky všem 😉

e.k.t
autor
13. dub 2011

Tak třetina noční za mnou, ještě do 6ti uf uf, už aby to bylo. 😉

many
14. dub 2011

Dobré ránko 🙂 tak dneska od 5ti čumákuju 😀 tatin vstal a já nemůžu už zabrat 😀 tak třeba na netu na někoho takovýho dalšího narazím 😀

many
14. dub 2011

@e.k.t zachvíli valíš domů 😀

many
14. dub 2011

@paolin držím moc pěstičky ať vše s Adámkem co nejlíp dopadne 🙂

many
14. dub 2011

a mě dnes čeká poradna na 10.30 tak jsem zvědavá, co se zase pěkného dozvím 🙂 udělala by mi radost kdyby řekla, že už jsem třeba otevřená na dva prsty 😀 aspoň bych měla jistotu , že to samo pokračuje a nebude už vyvolání 🙂

many
14. dub 2011

😉 😉 😉

paolin
14. dub 2011

dobré ránko!
Evička už snad spinká..
@many tak ať dobře dopadnete! nu, za týden bys už klidně rodit mohla, co? 😉 neboj, druhý bývá rychlejší 🙂

many
14. dub 2011

@paolin díky 🙂 asi bych se nebránila 🙂 a doufám, že to nebude ani tak bolet nebo aspoň menší dobu 😀

anta
14. dub 2011

Ahoj holčinky 😉 Tady je fakt hnusácky, mám v plánu si udělat radost. Koupit si nový telefonek, to mě baví nejvíc 😀 😀 😀 Honzík machruje s notebookem a jde mu to zmeťourovi jednomu. Seká dobrotu, tak z něj mám radost, se přiznám, aspoň že tak, všechno na mě nějak dolehlo, tak musím brzdit 😉

paolin
14. dub 2011

@many kratší by to být mělo 😉 Vítka jsem rodila 13 hodin, Adámka 8. což je docela dobrý 😉 bolelo to tedy víc, páč jsem to víc vnímala oproti prvnímu. tedy mně to tak přišlo 😀 u Vítka jsem měla křížové bolesti, u Adámka do bříška. jen Adam byl 2x omotaný kolem krku, tak nemohl dolů. musela jsem ho nejdřív ztlačit a to bylo dost dřina 😀 ale bylo to více intezivní. ten moment zrození. už jsem věděla, co mě čeká a tak z toho vím vše. u Vítka jsem jen tupě koukala a hlava mi to nebrala 😀 myslím, že jsme si to více užili oba s Mirkem 🙂 on tedy tvrdí, že u druhého porodu se nudil 😀 u prvního se pěkně nadřel.

paolin
14. dub 2011

@anta Jani a co plínka?
u nás je taky hnus 😝 Adam v noci strašně špatně spal, tak jsem dnes protivní oba 😀 ráno zase plakal, že chce jít do školky, pak se musel oblíct, tak že nechce...pak že chce tátu a tak kluci odcházeli a Adam řval táta táta. s tím oblíkáním mě už pěkně sejří 😠 včera chodil celý den v pyžamovém tričku 😀

paolin
14. dub 2011

dnes jde sestra s malou - a samozřejmě s babičkou do nemocnice na neurologii. tak jsem zvědavá. dle mě budou 100% cvičit Vojtu. Mirek tam jede na genetiku a objednat Vítka na mandle. tak se tam snad nepotkají 😀

many
14. dub 2011

@paolin 😀 😀 😀 no segra si užila oba na vyvolání a já teda doufám, že pokud už je dost dole a začínám se otvírat, že by to mohlo být na dobré cestě, tak uvidíme 🙂 teda vyvolání už zažít nechci ☹

paolin
14. dub 2011

@many jejda, to bylo tak hrozný? 😨

many
14. dub 2011

@paolin Vítkovi budu trhat mandličky, má problémy ?

many
14. dub 2011

@paolin tak já se neotvírala vůbec a taky neklesal, teda ale byla jsem tam od 5 od rána a v 16.45 byl na světě 🙂 ale vodu mi dokázali prasknout až o půl 12 a pak to začalo 😖 takže dvě tablety, 3 kapačky a pak hodinu šití 😠 a další den dvě transfůze 😠 no to už snad vůbec nezažiju 😠 ale tak je to porod no, zažije to každá , která rodí normálně a gor na vyvolání ☹ to si každá protrpí fest

paolin
14. dub 2011

@many on měl dlouho špatný tlak v uších, hrozil mu špatný sluch. to se naštěstí srovnalo 🙂 ale prý má velké nosní mandle. tak že ven s nimi. nevím no. někdo říkal, že se tím dítěti do.. imunita..ale zase Mudr je z dětské nemocnice, zákroky dělá ona, tak asi ví, co říká 🙂

many
14. dub 2011

no a segra byla právě na vyvolání i po druhé, chytlo jí to samo, ale neotvírala se,..... takže počítám i stím jako, že si to můžu zažít zase, ale spíš se uklidňuju, že to bude lepší,................ 🙂 takže už se na to těším, ať to mám zasebou 😀 a nejvíc tatin, ten z toho prvního má hrůzu doteď 😀

many
14. dub 2011

jinak Ladík měl taky tenkrát šňůru kolem krku a ručky

anta
14. dub 2011

@paolin - to jsem nezkoušela zatím bez pleny na noc, musím sehnat takovou tu podložku, ať nemá zničenou matraci, bez toho se do toho nepustím ani náhodou 😉
@many - no fuj, co to píšeš, to jsi měla tak hnusnej porod? Tak to je děs teda. Mně to vyvolávali oxytoxinem, pak jsem měla pořád bolesti, ale zašitá jsem byla do 15 minut, žádný problémy, to ti tedy přeji, aby to bylo lepší 😉

many
14. dub 2011

@paolin aha, tak snad bude vše v pořádku 🙂 teda u vás se to jaksi tentí co ☹ snad brzo budete mít úplně klid a hlavní je,že jsou kluci jinak zdraví,....

paolin
14. dub 2011

@many hm, tak to je fakt hnus..u druhýho mě nenastřihli vůbec. tak třeba ti to taky vyjde 🙂

many
14. dub 2011

@anta ten igelit seženeš určo v obchůdku kde mají věci pro mimča,..... já to tenkrát objednala přes net, ale teda u nás nebyla potřeba, tak to mám schovaný na druhý, třeba bude opak Ladíka 😀 jo a tím, co píšeš, to je to, co se píchalo do těch kapaček ne?? Ten urychlovač ??? To mi tam taky píchala párkrát, to si pamatuju, se vždy ty stahy zrychlily, fuj :-P a jinak to si už nepamatujete asi , je to dlouho, já měla přece problémy i se sexem, ještě rok po porodě mi u sexu tekly slzy, jak mě bolela pipina furt ☹ jsem ráda, že to přešlo ale i teď někdy to mám, že když se spolu vyspíme, tak jí mám cleý den citlivou 😖

many
14. dub 2011

@paolin jo, to mi řeklo dost holek, že se už nenastřihává a nebo jen tak trošku a pak prý je tak steh nebo dva 🙂 tak to mě uklidňuje, že pak budu mít určo klid a né jak u Ladíka, to byla síla 😖 no co, je to úděl žen že 🙂 to by si měli zažít i chlapi, ale tak prožili aspoň s náma u toho 🙂

paolin
14. dub 2011

@many no unás se to tentí dost fest 😀 máme porouchanou myčku, blbne lednička, od včerejška TV a hlavně ty děti. jsem říkala, že už byl dlouho klid. my máme každýho půl roku nějaký parádní průšvih. ale pořád se to ještě dá. bylo hůř 😉

paolin
14. dub 2011

@anta Jani to prostěradlo určitě přes net 100%, jak píše Míša. ale kdyžtak si zkus připlatit za nějaké kvalitnější - dělají se s froté vrstvou. a ta když je moc tenká, tak se na tom dítě potí 😒
@many Míši to byl oxytocin. nebo ti mohli dát i Novalgin pro uvolnění. dávají se buď čípky nebo do kapačky.

many
14. dub 2011

@paolin jojky, když se s..e tak se se.. 😖