Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

paolin
6. kvě 2011

ahoj holky! my jsme v práci. na odpo jsem si ještě domluvila masáž, páč mám brutálně zablokovaný záda a bolí mě krk a brní ruka. tak už se těším, až budu zase juchat 😉 a večer bude čumendo na hokej 🙂
Adam zase strašně kašle a má rýmu. říkala Mudr, že je toho teď opět hodně. no a jinak mi dnes volala máti a ptala se, jak se máme a tak a jestli se nechceme stavit.. tak to bylo prima 🙂

e.k.t
autor
6. kvě 2011

pavli to je snadné adík i já nemocni - přijít nechceme, budeme se raději léčit 😀 😀

paolin
6. kvě 2011

@e.k.t i kdyby..mám práci. stejně mi ale nějak nejde, sakrýš 😀

anta
6. kvě 2011

Ahoj holčinky, u nás nějak nic nového. Venku krásně, dítě spí, tak co víc si přát, přišel ještě přeplatek, vrátili nám nějaké ty daně, takže super 😉

paolin
6. kvě 2011

tak záda mám opravená. to je ale paráda 🙂 dnes dorazily botky od Bati. byl to ale fofr! jsou prima, Adam je dokonce i chtěl nosit 😉 tak šupky dupky uklidit, uspat děti a hurá na hokej 🙂

anta
6. kvě 2011

Psala Many - narodil se Lukášek v 19,45 hodin, měří 50 cm a váží 3870 gramů!!!! 😀 😀 😀

e.k.t
autor
6. kvě 2011

GRATULACE NEJVĚTŠÍ, POŘÁDNÝ KOUSEK, NO ZAPIJU ZÍTRA AŽ BUDU Z PRÁCE DOMA, TZEĎ BY SICE BYLO ČÍM, ALE RISKOVAT FAKT NEBUDU 😉

paolin
6. kvě 2011

JÉEE! HOLKY, NO TO JE ZPRÁÁVA! 🙂 🙂
pěkný kousek chlapáka to je 🙂 tak doufám, že jsou oba v pořádku a že to byl fofr 🙂
@anta Jani, tak moc a moc gratulujeme a pozdravujeme! a že si jdem s tatinem dát víno na zdraví!

anta
7. kvě 2011

Ahoj holčinky, podařilo se mi sehnat "nepromokavou" podložku do postele Honzíkovi a to za celých 149 Kč, což se mi zdá přijatelné 🙂 Míše napíši ještě za vás 😉

martinka79
7. kvě 2011

ahojky posílám taky gratulaci a to jsem toho Lukáška krásně včera zapila s přáteli... super... ať jsou oba v poho a brzy doma.

martinka79
7. kvě 2011

Jani dobře jsi pořídila...

anta
7. kvě 2011

Teda holky, dneska Honzík jel jak králíček Duracell, ani nespal přes den, no ten teda měl energie na rozdávání, no tak už spí 😀 😀 😀

paolin
7. kvě 2011

ahoj holky, jen na skok! Adam dnes naprosto celou noc kašlal, takže jsme vůbec nespali. dopo kašlal a soplil příšerně, poo trochu lépe. podařilo se mi do něj nacpat téměř celou dávku Prospanu a Tussinu. zvládl vyplivnout jen část.. no techniku na podávání léků Adamovi máme fakt dost šílenou, ještě že nás nikdo nevidí 😀 by na nás poslali sociálku za týrání dítěte 😀 tak se mějte a prima neděli!

anta
7. kvě 2011

Přišla zpráva od Míši, že včera měla od devíti stahy, tak letěli do nemocnice na 13. hodinu, kde jí řekli, že má poslíčky, tak jí poslali domů s tím, že má za 2 hodiny přijet. Dojela v 16 hodin a už si jí tam nechali, že jde rodit. V 17,30 jí píchli vodu a v 19,45 hodin se Luky narodil 😉

e.k.t
autor
8. kvě 2011

Ahojky já při vstabutí v 6 dala kupodivu zatím suchou žofku na nočník a ona teda ještě šla spát

Všem prababičkám, babičkám i maminkám přeji usměvavý a šťastný sváteční den, buďte dnes s úsměvem jen, dnes svátek máme - není to sen 😉

e.k.t
autor
8. kvě 2011

tak Joli vstala před 10 a suchá, tak jsem ráda

anta
8. kvě 2011

Ahoj holčinky 🙂 Tak mám radost z Honzíka, konečně si našel kámoše! 😀 Jmenuje se Martínek a normálně si spolu hrají na pískovišti a baví se spolu normálně 😀 😀 😀

anta
8. kvě 2011

Jo a chce jít na hlídání do Hvězdičky s kámošem Martínkem, to mě tam asi sám nevleze 😅 😅 , pokusím se s tou maminkou dohodnout, jestli by ho tam s Honzíkem nedala náhodou spolu 😀 😀 😀

anta
8. kvě 2011

Všem maminkám jako jsme my přeji vše nejlepší a koukejte dostat kytkou éééé kytku 😀 😀 😀

paolin
8. kvě 2011

ahoj mamíny! krásný sváteček 🙂
@anta Jani, prima zpráva z kamarádem! co maminka, dá se s ním povídat? to by bylo supr, kdybyste si rozuměli všichni 🙂
@e.k.t Evi, to pomalinku polehoučku půjde a Joli bude bezplíňák 🙂

e.k.t
autor
8. kvě 2011

Jani super úspěch

Pavli Joli je bez plkínky od začátku prosince i v noci, teď měla nějaké šedstinedělí, ale je to hodně o tom, že chodí spát děsně unavená a fakt spí hoooodně tvrdě a tím pádem se nevzbudí

paolin
8. kvě 2011

@e.k.t Evi napsala jsem to špatně 🙂 vím, že beruška spinká bez plíny 🙂 to s tou únavou to znám od Vítka. nevzbudila ho ani rána z děla 🙂
holky, koukala jsem sem tam na hokej. ti Rusové jsou ale pěkný hovada! tohle už není sport..
jinak uvažujeme, že pojedeme na týden pod stanový tábor s dětmi 🙂 jen si nejsem jistá s Adámkovou spoluprácí s programem a jeho častými nemocemi. teď zrovna zase rozcházíme jeho zánět středního ucha 😒

e.k.t
autor
9. kvě 2011

Pavli já vím, jen tak pro pořádek.

Stanování je paráda, tatin říká že země léčí

Jinak večer usla teda padla za vlast kolem 19.30 ve 21,30 měla mokrý spodek pyžama, tak jsem jí ho převlíkla a to jsem si i rozsvítila velké stropní světla a ona se mrška ani neprobudila, ráno v 5 slysším ťap ťap a kník, no samo sebou spodek mokrý tak na nočník a suchý, mlíko housku a rumcejse, já jdu popojet s bordelem v kuchyni, peru.... no klasika

anta
9. kvě 2011

Dobré ranko, holčiny, dítě straší od čtvrt na sedm, ale vypadá v pohodě 😉

anta
9. kvě 2011

Teď jsem se zasmála, Honzík mi donesl pití na záchod se slovy "já jsem ochranář maminek" 🙂 🙂 🙂

paolin
9. kvě 2011

ahoj holky! Adam dnes v noci nekašlal, tak jsem spali. no hurá 😀 jinak teda kňučí, až hrůza. asi je z té nemoci unavený.
@anta Jani, to je dobrá hláška 😀

dnes by teoreticky mohli poslat Míšu s Lukáškem domů, ne? snad je to hodné mimi, ať má pohodu 🙂

anta
9. kvě 2011

Tak holčinky horká zpráva od Many: Kojení se lepší, jen Lukášek má náběh na žloutenku, tak se modlí, aby se mu to nerozjelo, protože by je zítra nepustili domů, takže jim budeme držet palečky. Dnes se mi podařilo udat sandálky v bazárku. Teda v originále stály 700 a tam jsme je udala za 250, no aspoň něco 😉 Jinak celý den běhám, takže nemám na MK vážně ani čas, Honzík dneska nespal, ale hodný byl až hrůza 😀 😀 😀

martinka79
9. kvě 2011

krásný včer, ějak není čas Míša začal jezdit na kole tak brázdní jak ďas. Nikolka měla si 5úkolů a dost šílené.. se divím co vše už musejí umět v 3třídě. navštívila jsem svoji těhu kámojdu na porod to nevypadá to měla na maminy termín.
M9še přeji hodně sil,a by mohal s Lukynem domů a žloutenka dala pokoj.
Jani super prodej... a jinak vše OK. hlídání snad vyjde a celkově je fajn, když si Honzík najde kámoše.
Pavli nemoci ach jo.. ale stanování by bylo prima já bych s dětmi jela hned. tatin ne... ale to neva pojedu či budu stanovat sama u domu.. 😀
Evi super, že se vrátila do starých kolejí o spáčovi vím své.. išák je jak mrtvý... ale už zvládli zase nějaké ty noci suchánkovej tK UVIDÍME...

e.k.t
autor
9. kvě 2011

Marti to byl jen dárek ke dni matek, včera šla spinkat po 19 a po 21 byla počuraná, tak jsem jí převlíkla spodek pyžama a byla tak tuhoš že se ani neprobrala a před 5 nás vzbudila opět mokrá. usnula až po 19 totálně hotová, ani jsem nedfozpívala černé oči a už chrápala

martinka79
9. kvě 2011

@e.k.t jj to znám já MÍŠU TAKA JEDNOU TAKTO PŘEVLÍKALA A ON NORMÁLNĚ NIC... JJ HOLT NA TO MAJÍ STÁLE NÁROK. do 4let to je fyziologické