Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

martinka79
24. kvě 2011

čus bus.
@anta JAni dodatečně vše nej k svátku... a kniha to je sper dárek ve faru by si se zabila nebo zeblila a to stačí, že blijí u Pavči. 😀 jinak buchendu podobnou viděla Nikolka u nich u školy a skončilo to 3schování a pro obět otřesem mozku... to je síla dnes fakt...

@e.k.t Evi dělená strava vydž....

anta
25. kvě 2011

Ahoj holky, máme šílený dítě, už od 5,10 hučel, to snad není pravda 😖
@martinka79 - děkuji ti 😉

paolin
25. kvě 2011

Jani tak to je drsný..
Adam chtěl vstávat po 5, ale dala jsem mu mlíko, tak si naducal bříško a spinkal až do půl 8 a já s ním. Mirek vstal s Vítkem. já bych potřebovala ještě déle po té včerejší noci 😉 Vítek jde dnes na dopolko do školky, tak si po té včerejší 12ti hodinovce s dětmi doma trochu dáchnu 😉

anta
25. kvě 2011

No to my mlíko už nepijeme. Zítra jdu vypovídat na tu policii, to se celá těším, uvedla jsem tam další sousedku, která bydlí vedle nás a věčně šmíruje lidi, tak ta to viděla asi celý. Pomoooooc. Oni to policajti chtějí dohnat na trestný čin a u toho musí být nejméně 3 svědci a já viděla dva lidi čumět z okna, ale toho druhýho jsem neuvedla, protože si nejsem jistá. Doufám, že to skončí u soudu 😝

anta
25. kvě 2011

Jo a ten fenistil, co jsme dostali od dr., jsou kapičky, které způsobují únavu, taky Honza vypadá hrozně unaveně, už je dostal. Dává se 15 kapiček třikrát denně, tak snad mu to zmizí ta vyrážka, ale zatím ji má 😔

paolin
25. kvě 2011

@anta Jani to Fenistil dělá. jestli z toho bude Honzík moc pitomý, tak mu to nedávej. vyrážka zmizí i tak. nebo si skoč koupit do lékárny fenistil gel nebo rollon. to využijete i na léto na štípance nebo spáleniny od sluníčka.

anta
25. kvě 2011

@paolin - no on je taky od 5,10 vzhůru, což má taky svůj vliv. Uvidím, co to s ním udělá podruhý, jestli z toho bude nějaký pitomý, tak to se bojím mu to dávat 😒

e.k.t
autor
25. kvě 2011

tak ahojky po obídku, zatím se držím, hi hi hi jsem zvědavá jak dlouho 😀 😀 😀

anta
25. kvě 2011

No mně ještě od těch policajtů budou za chvíli volat, achjo. To mám fakt smůlu, že jsem se tam takto nachomýtla, člověk, aby se bál vylízt ven 😝 😝

paolin
25. kvě 2011

@anta Jani, tak snad to bude jen sepsání výpovědi a pak ti dají pokoj. kdyžtak řekni, že svědčit nikam nepůjdeš, že máš malý dítě 😝

e.k.t
autor
25. kvě 2011

teda ti se nehorázně navotravujou, jako politici a jejich plánovaný přílepek čítající + 20000 korun pro ně 😝

e.k.t
autor
26. kvě 2011

krásné ráno skoro letního dne přejeme s Joli všem. Nemoci ať se vám vyhnou obloukem a jen pohodu ať máte

anta
26. kvě 2011

Ahoj holčinky, byla jsem u těch policajtů a za chvíli jdu ven s dítětem, tak doufám, že se k něčemu zase nepřimotám 😀 😀 😀 Na ty policajty jsem jela na kole 😀 😀 😀

e.k.t
autor
26. kvě 2011

Jani hlavně že už to máš za sebou. teď hurá za zábavou

e.k.t
autor
26. kvě 2011

tak dělená strava druhý den a už mám mlsnou na maso, ale zatím odolávám, takže jsem vařila dvě polévky, pro Jola a mm uzená - Joli s bramborem mrkví a horou šunky, já zeleninovou z brambor mrkve hub česneku a kapusty

anta
26. kvě 2011

@e.k.t - Evi, já mám taky dělenou stravu, dělím se o ní s Honzíkem 😀 😀 😀 Ale to tvoje papání vypadá moc hezky 🙂

e.k.t
autor
26. kvě 2011

no já začala z horka otíkat a cukr a tlak si taky lítá, takže musím, aleč aspoň to neodkládám. horší je ještě to že rostliny minimálně 3 dny v kuse a pak 1 max 1,5 dne zvířátka a pak zase minimálně 3 dny rostlinky, no nějak to snad zvládnu 😉

anta
26. kvě 2011

@e.k.t - jestliže máš vůli, tak určitě ju, držím palečky, ať ty pampeliškové blivajzy vydržíš bez úhony 😉 🙂

e.k.t
autor
26. kvě 2011

no ono to není o blivajzech ale o přemýšlení co je z rostlinek a může se to tudíž kombinovat a naopak co je ze zvířátek a kombinovat se nesmí, jinak to jde 😉

e.k.t
autor
26. kvě 2011

tak teď jsem dělala čerstvý džus z pomeranče a mrkve ředěný 1:2 abych měla taky dobré pití a Joli na mě ječí že to nemá rráda a je nechce 😝

paolin
26. kvě 2011

ahoj holky! zdravím z práce. asi ta chřipajzna sedla i na mě, je mi zle a bolí mě střeva a záda a bléé 😝 už jsem si myslela, že jsem to jako jediná ustála a ono houbeles. tak snad nebudu blejt 😉 jen tu musím ještě pracovat a nejraději bych šla ležet. tak snad to bude rychlé a povalíme domů 🙂

paolin
26. kvě 2011

jinak včera se stavovala mamka a je to takový divný. kluci se s ní moc nebaví, já taky nevím o čem.. mám pocit, že je falešná a tak jí raději o nás nic neříkám.
@anta Jani a jak jsi dopadla u polišů?
@e.k.t Evi držím pěstičky, ať s baštou vydržíš!

e.k.t
autor
26. kvě 2011

Pavli neřeš to i když je to těžké, kluci si to nějak začínají překládat a pokud sami mají pocit že jsou nežádoucí nebo nežádaní tak se stáhnou as kontakt moc vyhledávat nebudou, takový je život.

Jinak zatím se držím, ale masisko mléko a sýry mi fakt chybí, ale musím vydržet do soboty odpoledne ☹

anta
26. kvě 2011

@paolin - Pavli, Evička má pravdu, klucí vycítili, že nejsou jaksi žádaní u babi, je to škoda, ale bohužel její 😔 😔 😔 Nic jí neříkej, stejně to neocení, nakonec tě nakopne keckama, že jsou klucí děsní a vy taky, děláš dobře, schvaluji moc. Táta už má za sebou to rozbíjení kamínků, co podle Honzíka sežral a je na JIP, aby se mu mohly sestry věnovat víc, zatím vůbec nevím, kdy ho pustí, už je tam třetí týden 😖 Jak jsem dopadla u polišů? Dostala jsem ránu obuškem za ucho a raději jsem mluvila 😀 😀 😀

paolin
26. kvě 2011

holky taky si myslím. a je mi to už nějak úplně jedno 😉

@e.k.t Evi, nevíš, jak je na tom Kubík od Liči?

e.k.t
autor
26. kvě 2011

no nevím Pavla se ještě neozývá, že je na tom líp po té operaci psala, jenže já měla vnitřní pocit že je to ironie a nenašla jsem odvahu zeptat se 😔

anta
26. kvě 2011

Holčiny, docela jsme se s mm řádně nasmáli. Dítě v posteli před spaním povídalo: ...to lízátko lebka, když jsem ho viděl, tak jsem z něj byl teda poslanej, ale to, že mi ho máma nekoupila, mi teda radost neudělala", no pro pochopení, včera jsme si byli s Honzíkem vybrat lízátko a měli ho ve tvaru lebky a rakety, sám si vybral raketu, protože se lebek bojí a teď si v posteli povídá, jak jsem strašná máma.
Jo jinak jsem vyhrála u mm pivo, protože jsme se vsadili, z jakého trestného činu stíhají tu kravajznu, co napadla tu sousedku a já si tipla výtržnictví a hle, měla jsem pravdu, u poliše jsem zaválela, hned jsem se ho ptala, jestli to bude dělat ve zkráceným trestním řízení, no čuměl jak spadlej z jabloně 😀 😀 😀 Pak jsem mu řekla, že jednou budeme skorokolegové, je fajn si dělat přátele, co říkáte? 😀 😀 😀

e.k.t
autor
26. kvě 2011

Rozprávka fakt pravdivá!
Prvý deň Boh stvoril kravu a povedal : "Musíš ísť na pole a po celý deň budeš vo veľkej horúčave pracovať, mať mladé a dávať mlieko človeku. Dám ti na to 60 rokov života." Krava odpovedala : "Taký tvrdý život je veľmi dlhý. Nechaj ma žiť len 20 rokov, zostávajúcich 40 ti vrátim." A Boh súhlasil. Druhý deň Boh stvoril psa a povedal : Budeš celý deň sedieť pri dverách domu tvojho pána a štekať na každého, kto pôjde okolo. Dám ti na to 20 rokov života." Pes odpovedal : "Štekať na každého dvadsať rokov je veľmi ťažký údel. Daj mi len 10 rokov a tých zostávajúcich 10 ti vrátim." A Boh súhlasil. Tretí deň Boh stvoril opicu a povedal : "Bav človeka, rob hlúpe veci a donúť ľudí smiať sa. Más na to 20 rokov života." Opica bola proti : A Boh súhlasil. Štvrtý deň Boh stvoril človeka a povedal : Spi, jedz, zabávaj sa, miluj sa a užívaj si života. Nerob nič, len sa bav. Dám ti na to 20 rokov života." Č lovek vykríkol : "Čože, len 20 rokov? Nie, nie, to nejde. Pozri sa, Bože, urobíme to takto. Krava ti vrátila 40 rokov, pes 10 a opica tiež 10rokov. S mojimi 20 je to spolu 80 rokov. Súhlasíš?" A Boh súhlasil. Od tej doby človek prvých dvadsať rokov spí, je, zabáva sa, miluje sa, užíva si života a o nič sa nestará. Ďalších štyridsať rokov drie ako vôl, aby uživil svoju rodinu. Potom desať rokov zo seba robí šaška pre pobavenie svojich vnúčat. A posledných desať rokov je to starý hundroš, ktorý šteká po všetkých ľuďoch naokolo...

martinka79
26. kvě 2011

jen v rychlosti, zdravím vás.. čtu, že Janča na Policii perllila ještě vyhrála gratuluji...
evča papaá o život děleně... a Pavča přišla na věc ao které už sice veděla adávno a, el život jí nějak donutil chovat se správně. kluci drží basu s maminou.
Pavča a kubíčkem to mě zajímá...
tak dejte mi vědět čus bus.

e.k.t
autor
26. kvě 2011

Tak Pavla s Kubulkou se včera vrátili z nemocnice domů, tak snad bude vše jen lepší a lepší 😉