Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

e.k.t
autor
3. čer 2011

Berušky držte se, nějak se nedaří. no teda všem hlavně zdraví a pevné nervy 😉

e.k.t
autor
3. čer 2011

Tak noční začala závadou a poruchou a blbnutím kolem toho. už chci ráno 7 hodin až to tu předám a pojedu za mm do práce, tam zahodím klíče od auta a pofrčím k našim za Joli a budu tam do pondělí 😉

paolin
4. čer 2011

dobré ránko!
tak Evička už je asi na cestě 🙂 užij si Jolanku!

anta
4. čer 2011

Ahoj holky, tak dítě dnes vstávalo až po sedmé hodině 😀 😀 No stal se frk jako trk. Včera byli s mm na hřišti a zabudli tam motorku a všimli jsme si toho až teď, tak šli teď koupit Honzovi odstrkávadlo, které mělo být původně k narozeninám, ale zase nechceme, aby Honzík plakal, že jsou blbí oba 😒 😉

anta
4. čer 2011

Manžel se byl samo podívat, jestli jí tam někdo neodevzdal a ne, prostě mu jí někdo čmajznul, chudák Honzík, bylo na něm vidět, že je z toho celý takový smutný 😒 Že se to těm lidem vyplatí 😝

anta
4. čer 2011

Tak ho máme doma, tak jukněte, Honzík na tom jezdí jakoby na tom někdy seděl! 😕

paolin
4. čer 2011

Jani, lidi jsou... šance, že by ji někdo zval domů a sháněl majitele je asi nulová, co?
ale odrážedlo je mooc pěkný 🙂 i helmička 🙂

paolin
4. čer 2011

my si dáme obídek a půjdeme se podívat na svatbu. večer jsme pozvaní, tak třeba z toho budeme alespoň něco málo mít 😉 večer má být na přehradě zase ohňostroj, tak to novomanželům hezky vyšlo.

martinka79
4. čer 2011

ahojky holčiky zdravím a omlouvám se, že v těchto chvilkách tu jsem s vámi tak málo.

@paolin Pavli zvednu ti náladu dg. že se nerozmluví bych viděla jako tu nejposlednější... uričtě bych viděta příčinu nerozumu toho sloevsa učitá větná spojení a naučila se na něj mluvit jednoduše.. a stále stejné příkazy a slovní spolejní.. jako Adame ukliď to... nikdy více věcí najednou... a ono to půjde nakup si knihy se slovesy a jednoduché obrázky. mám super lexikon slov... a logo slovník.. a kniha pro malé chceš poslat. a normálně jako se děti připravují do školy... tak ty s ním denně dělej... malé úkoly. posílm moc moc sil... to se zvládne.. dej tomu čas a zkus to... ráda ti nějaké odkazy vše pošli máůžeme se spojit přes skype a bude to. třeba někdy večer...

@anta Jani super odrážedlo i hlemička... je to frajer. Mišák ho nějak přeskočil.😀
jinak se drž a nějak to zvládni se setrou... jsi šikula.
já se jdu hodit na deku a relaxovat a tatin vaří odpoeldne máme ve vsi dětský den.. a pak to vidím na bazen a relax. a večer zase gril party a víno jako včera... 😀
@e.k.t na zahradu se nás vejde dost a můžeme stanovat a spát i v budově jako na táboře, anajděte si termín a přijeďte všechny... klidně.

martinka79
4. čer 2011

oběd od tatínka to je pochutnání jdu servírovat ven...

e.k.t
autor
4. čer 2011

Ahojky, právě jsem dorazila k našim, ale jsem po té noční i cestě pekelně unavená 😝

paolin
4. čer 2011

@martinka79 Marti, na tom je sranda to, že nám pořád každý říká, že má expresivní disfázii, ale vůbec nikdo s tím nic nedělá a ani neporadí. že potřebují zkontrolovat sluch. jenže to u Adama nejde, leda ve spánku. to to jsem vymyslela tak, že ho v nemocnici uspím v kočáře a pak se to zkusí. jenže dle mého má sluch dobrý nebo jen nějakou lehčí nianci, páč sám šeptá, reaguje na tiché tóny..takže je zase měsíc fuč, než tohle zkontrolují. jestli zkontrolují..já pořád doufám, že se rozmluví...on rozumí velmi dobře. nemám pocit, že mi nerozumí..

paolin
4. čer 2011

@e.k.t Evi, utíkej si odpočinout. musí to být záhul ☹

e.k.t
autor
4. čer 2011

Pavli tady to dost dobře nejde, starám se o Joli. Taťka chystá grilovačku, to doma nemám 😉 večer padnu za vlast a bude 😀 😀

martinka79
4. čer 2011

@paolin i tak bych ale na té disfízii mákla a nedala na nějaká vyšetření... chce to prostě pracovat jako když se učíš se školákem, krásně se to říká hůře realizuje...ale ráda ti helfnu.

@e.k.t my šla na dětský den s rybáři a dost si to užilia dokonce jsme si odskočili domů do bazénu a pak nanovo na rybník... děti padly za vlast. dnes gril není.relaxuje po pivečku... 😀

anta
5. čer 2011

Ahoj holčinky, tak dítě dnes vzhůru po půl šesté, už prudí a dvakrát se bouchnul do hlavy, no je zbrklý a rychlý 😅 😅 Má dnes výborný den 😝

paolin
5. čer 2011

@martinka79 Marti já bych ráda. jenže Adam vůbec nespolupracuje ☹ můžeme si prohlížet obrázky. ale nedonutím ho ani pípnout. včera jsem ho hodně pozorovala a nemyslím, že nechápe slovesa. třeba chtělo po Vítkovi, aby neskákal na trampolíně, ale lehl si a skákat že bude on a řekl Bubu néé tát = Bubu ne, stát a dal si ruce pod hlavu, jako na spinkání, že si má Vítek lehnout.

paolin
5. čer 2011

jinak svatba byla supr. sice Adam usnul až o půl 10 a Vítek vydržel až do 11 na ohňostroj, ale kapela byla skvělá, tak jsme se vyblbli 🙂 kluci večer chvíli koukali na pohádku na zahrádce a my jsem si mohli zatím chvíli zatančit 🙂

martinka79
5. čer 2011

@paolin tak to jste si užili prima den.. a svatba to ti závidím. Pavli já si nemyslím, že by to bylo vyložene ve slovesech či nerozumění... je třeba aby jsi takto dělala pozorovatele možná bych to zapisovala do nějakého sešitu.. aby se naučil mluvit a říkat slova je třeba pracovat s jednotlivými slovy a reakcemi k nim.... 😀 uričtě to půjde...
Jani co ten Honzík blbne trdlík... 😀 😀 😀 😀 😀

paolin
5. čer 2011

@martinka79 když já nevím jak 😀 každý jen expresivní disfázie a nic k tomu. trochu mi přijde, že se to nikomu nechce řešit 😉 možná nevědí jak. rozhodli jsem se, že zatím ještěě absolvujeme PPP pro logo děti a potom se kdyžtak v září objednáme do Loga v Brně. jinak Adam nová slovíčka netvoří, spíše si těď přiřazuje další významy k těm stávajícím. ma=tma už je i kšiltovka. nové slovíčko má. říká "tři" a to znamená počítání. dnes se mi díval do očí, řekl blll - jako že jsou v očích kulaté panenky a pak mi ukázal na jedno oko a řekl tři a na druhé a řekl tři. spočital mi oči, že je mám dvě a dvě ty kuličky v nich 😀

many
5. čer 2011

😉 😉 😉 😉

martinka79
5. čer 2011

@paolin těžko raditi když s ním nejsem ..

anta
5. čer 2011

@martinka79 - no dneska s ním byl den alá poloviční hrůza, uječenej, neposlušnej, tak jsem mu dala varování, že takto tedy už nadále snášet nehodlám, tak uvidím zítra, zda se to nemine účinkem, no ale vzhledem k tomu, že se znám, tak nemine 😀 😀 😀 Jo a na tom odrážedle, holky, ten jezdí, jako by ho měl 10 let! Fakt šikula.

paolin
5. čer 2011

@martinka79 Marti jasný 😉
@anta šikulka to je!

martinka79
5. čer 2011

@anta šikula veliká 😀 😀 jako všechny naše dítka... 😉 moja pochopilo plavání s kruhem samo... 😎

martinka79
5. čer 2011

sem se holky připekla... a jinak plním DÚ další dvě prezentace. jedna na téma okolní s táty ČR a druhá na téma prevence kouření...
děs běs.

e.k.t
autor
6. čer 2011

ahojky ještě od našich, včera jsme si užili v zoo v Jihlavě, doma budu až večer, tak zkusím dát nějakou fotečku, ale moc jich s Joli není, a se mnou žádná, fotila jsem a kamerovala zároveň, docela makačka 😀

anta
6. čer 2011

Ahoj holky, tak budíček dneska v 5,25, to je fakt děs běs 😖

anta
6. čer 2011

Tak holky, vy se budete smát, ale já teď tady sedím u PC s bruslemi na nohách, rozhodla jsem se koupit si je, protože Honza na tom odrážedle jezdí jak drak rychle a já ho nestíhám vůbec dobíhat a na kole je to nepraktické, tak mám brusle, ještě jsem se nepřizabila, ale dobrý no 😀 😀 😀