Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

paolin
15. čer 2011

@anta škoda, že ti ji nedá manžel pěkně nacpanou, viď? 😉

anta
15. čer 2011

@paolin - co bych mohla chtít od manžela 😀 😀 😀 Ba ne, dal mi knížku Babicovy dobroty - 2. díl, tím mi způsobil radost 😉 🙂 🙂

e.k.t
autor
16. čer 2011

Jani gratuluji ke květinové svatbě, snad i tu květinu dostaneš 😉

e.k.t
autor
16. čer 2011

jinak intenzivně stávkujeme, dokonce každou chvíli někdo telefonuje 😝

e.k.t
autor
16. čer 2011

teda to se to vleče 😝

anta
16. čer 2011

Ahoj holčinky, fuj, doteď jsem se nějak nezastavila či co. Evi, děkuji za gratulaci, dostala jsem krásnou lilii, už se těším, až rozkvete. 😉 Teda, to ti nezávidím.

e.k.t
autor
16. čer 2011

Jani lilie voní mámivě
😉

anta
16. čer 2011

Dnes jsem uvařila polévku dle Babicových dobrot, no snědla jsem jí tři talíře 😀 😀 😀

e.k.t
autor
16. čer 2011

Tak to musí být chuťka 😉

paolin
16. čer 2011

ahoj holky!
@e.k.t tak ať to máš brzy za sebou!
@anta Jani ty mlsoune 😉
Adama bolí ucho. ach jo..včera do něj dostal kapky, že tam má horší tlak a má prokrvený bubínek. už si na něj ztežuje cca 3 dny. teď spí, tak snad nadával jen únavou..
jinak už je mi psychicky lépe. pořád mě to tedy moc mrzí, ale to chce asi čas 😉

e.k.t
autor
16. čer 2011

Pavli už přežít jen 4 hodiny, pak mne mm vyzvedne - teda po vystřídání pak ho dovezu na noční, předám notík a pojedu domů. už jsem unavená až to bolí 😝

paolin
16. čer 2011

@e.k.t šmankte Evi, co tohle je za divnou směnu? jsou to pitomci tě tam nechat tak trápit 😠

e.k.t
autor
16. čer 2011

normální denní 6-17, ale kvůli stávce jsem jela večer spát na šatnu, protože bych se nedostala. MM odvezl dopoledne Joli k rodičům, jel se domů vyspat před noční, přijede mne vyzvednou, abych tu nespala na šatně do rána, odvezeme se k němu do práce, tam ho nechám a pojedu autem domů. prostě je stávka tak je to složité i pro nás

paolin
16. čer 2011

@e.k.t ajóó. no to je mazec! tak už budeš asi doma, tak hezký odpočinek! 🙂

e.k.t
autor
16. čer 2011

tak jsem doma, i z obhodu, koupila jsem zítra na oběd maso, nějaké jogurty a tak, na cestu nanuka a už je mi fajn 😉

martinka79
16. čer 2011

AHOJKY HOLKY, máme hotovo komplet, uklidili lešení s Mm naskládali do garáže zátra se pro ěnj přijede... a já uklidila kolem domu, zítra poslední dendovolené před velkými prázdninami. Budu asi umývat okna.
Gratulace ke květinové svatbě, my 11let v září. krásné dárečky Jani, a Co u Pavlínky jaké to bude... a nebuď smutná.... 😀
EVi a ty si odpočiň. Bylo toho teď moc...

martinka79
16. čer 2011

fasáda

anta
17. čer 2011

Dobré ranko, holčiny. Dnes Honzík otevřel oko v 5,45, to jde 😉
@martinka79 - z Vašeho domečku jsem se ohlodala závistí, krása 🙂 🙂 🙂 Líbí se mi, že je červený, to je sympatická barvička, fakt máte to hezký a moc vám to přeji 😉

paolin
17. čer 2011

ahoj holky!
@martinka79 Marti, ohlodávám se s Janičkou 😉 to je fakt krásný domeček 😵
jinak jsem dostala fakt moc hezkou kytičku, dali jsme si šampíčko a mi Mireček připnul řetízek na nožku. a to prý, že si budeme dávat jen pozornosti, lumpík 😨 no ale radost mám, že 😉 😉

martinka79
17. čer 2011

krásné ráno, děkuji vám za pochvalu, ale žádné ohlodance... 😀 Pavli tedy tedy to je krása, no chlapy vždy blafují... tak si ho užij...
Janoušku Honzík trenuje na školku to vstávání... 😉 hoď nožky hore jak to jen půjde.
Já umyla všechny okna dole... fuj toho je... a jdu vytřít spodek: Uvidím, zda se mi bude chtít jít mrcaait i nahoru... ale pochybuji.

anta
17. čer 2011

Tak holčiny, příští čtvrtek opět jedeme s Honzíkem k zubákovi, upadla mu plombička z předního zoubku 😒

martinka79
17. čer 2011

@anta tedy to je nemilé... my jdem s Nikolkou 11.7. na ten zub, ale zatím se neví co s tím udělají, jelikož to zasáhl nerv a je ten zub citlivý...
tisknu si tu něco na kroužek docela prima věci.. kukněte na stránky, .. třeba najdi rozdíly, najdi 11tulipánů a d...

anta
17. čer 2011

Dověděla jsem se, že naše Jarunka, co má Žofku, šla normálně do práce! A to malý jsou 3 měsíce, ta je drsná 😅

paolin
17. čer 2011

@martinka79 Marti jejda jejda 😒 snad zoubek zachrání!

@anta Jani Honzík je šikula. zase to zvládne na 1 🙂 tyjo..ségra je drsňák..a kdo ji hlídá? 😨

paolin
17. čer 2011

byli jsem chvíli s Vítkem ve školce na zahradě. Adam byl nadšený, chtěl podepsat hrneček na psaní - páč se našel Vítkův ztracený 🙂 nu, tak jsem trochu mluvila o Adámkovi s učitelkami..a na rovinu jsem se zeptala, zda mi ho vyloučí, když se nerozmluví. tak prý to ne, ale budou se snažit ho integrovat do logopedické školky. říkaly, že v naší třídě budou dva nemluvové. ještě Tibor - třetí dítě a ten že trochu mluví, ale narozdíl od Adama je lenoch mluvit více. Adam se snaží, ale zase žádné pořádné slovo neřekne. tak snad ho fakt nevyloučí...nebo až příští rok, až bude Vítek ve škole. mít každé dítě v jiné školce..to do práce nemusím ani chodit 😒

anta
17. čer 2011

@paolin - kdo jí hlídá? Asi manžel 😝 Ta mu jí háže na krk furt, co jsem tak vypozorovala 😕

martinka79
17. čer 2011

@anta Jani a její muž nemaká?? nebo to chudák zvládá vše. no je drsoň... 😎
Pavli proč by ti ho vylučovali, neblázní jak padne rozhodnutí tak nemají důvodu a kdyby ěnco tak ho integruješ pro řečovou vadu, nešil a stůj si za svým.. to bude Ok.
jdu se chystat na kroužek se mi nějak nechce, ale zase dětičky mě nabijí energií

anta
17. čer 2011

@martinka79 - ségra už před porodem hlásala, že to s dítětem přeci doma nevydrží, tak já nevím, jestli ten její maká nebo ne, když má holku neustále na krku.

martinka79
17. čer 2011

@anta a může nám to být fučík..... holky jdu na šlechtění... 🙂
Jo Jani co u vás metelice noční, bylo to drsné, koukala jsem v noci, že to zasáhlo asi i Kladno... ☹