Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

anta
20. čer 2011

@paolin - já nemůžu haranta dostat ven, pořád se válí v posteli, no nespal přes oběd a je to na něm vidět, tak aspoň že to není slyšet 😀 😀 😀 Nevím, jestli s ním jít ven, protože když je unavený, tak nechce pak venku ani poslouchat a to je pak o strach s ním jít i před barák 😅

anta
21. čer 2011

Ahoj holky, psala Many, že Ládík omylem sedl Lukáškovi na hlavu, tak jsou v nemocnici na pozorování 😕 Lukášek má v 6 týdnech 5140 gramů 😉

paolin
21. čer 2011

jejda, snad to nebylo moc a budou OK!

anta
21. čer 2011

@paolin - snad je zítra pustí, to je hrozný, viď?

paolin
21. čer 2011

chudák Ládík. musel se strašně leknout. určitě to bude OK a na vše se zapomene 🙂

paolin
21. čer 2011

včera jsem si byla sednout na véču s kamoškou a bylo to fajn 🙂 mohlo by to být častěji 😉

anta
21. čer 2011

@paolin - Ládík to neudělal naschvál, bylo to omylem. Tomu věřím, že jsi si musela toho klídku řádně užít, však ti to taky přejeme 😉 Tady je chcavo a fakt hnus, zima není, ale ty slejváky, no to stojí za to v tom chodit. Koupila jsem si čupr botičky za 99 Kč, vyfotím a hodím foto, moc se mi líbí 🙂

paolin
21. čer 2011

tady zatím neprší. snad ani nebude, máme odpoledne voliš 😉

anta
21. čer 2011

Tak to jsou ony 😉 Mám sice botky, ale jsou na tkaničky a když potřebuji narychlo vyběhnout, tak abych si zavazovala boty anebo rychle pantofle, když je mokro, tak to je hloupý 😉

paolin
21. čer 2011

@anta Jani, ty jsou pěkný 🙂 dala jsem Adámka spát, tak snad zabere. pořád večer usíná až po 10 hodině, je to s ním úmorný. včera jsem už myslela, že spí, jdu se podívat a on má rozvícenou lampičku a šoulí si na posteli modelínu 😀 celý den vzhůru ale nevydrží, tak holt musíme vyčkat 😉

anta
21. čer 2011

@paolin No Honza se taky válí, vypadá jak převálcovanej a neusne a neusne, vždycky když si myslím, že spí, tak kulový, sedí tam a nic, trubka 😅 😅 😅

paolin
21. čer 2011

tak Adam už vytuhnul. jdu se najíst.. zítra nedám Vítka do školky, ale pofrčí se mnou oba do práce a potom odpo za dědou. slíbil jim trhat višně. má být i horko, tak by si mohli dát bazének nebo tak něco 🙂 musím ho sbalit 🙂

anta
21. čer 2011

@paolin - no vzhledem k tomu, jak je dneska, tak ani netuším, jak vypadá horko 😀 😀

anta
21. čer 2011

My dneska půjdeme do herny, protože je fakt hnusácky, tak se venku nedá nic dělat, na hřiště se jít nedá, všechno je mokrý, tak se aspoň tam zabaví 😉

martinka79
21. čer 2011

ahojky holčičky, tedy čtu vás vždy s vyplazeným jazykem... 😝
Pavli, veču ti závidím už jsem dlouho nebyla nikde večer... Docela se těším až někam vyrazím... sama bez MM a dětí. jinak višně si užijte a dědu taky...
Já dnes měla M išáka v práci a byl hodný.. docela se to s ním dá, ale jak jsou s Nikol spolu tak to je někdy na palici. A Nikolka za bojuje sama s sebou.. dnes jsme si zase dali jednu diskutabilní a docela mě dostavá... Jinak jsem nakoupila žabky v Alpine.
Jani, tvoje botičky prima.. to se bude chodíkovat.
S dětmi je to těžké jak nespí. u nás se to taky nějak prodlužuje večer... a to mě štve.
S Many tedy to je něco, ale jako nikdy m)by malé dítko nesedlo schválně na hlavičku sourozence či jinak, pokud to není...nějaký vyšinutec. chudinka oba a maina také, ale věřím, že je vše OK a budou zítra doma. No holt je to áročné a ´t máš malý nebo velký děti.
Jani pozdravuj ji... moc moc od nás všech.
Já mám taky jednu histprku mojí máme se v ústavzu udusila klinetka a ani oživení nepomohlo.matka je zničená a čeká jaké budou důsledky. Ona ukradla sousedce perním a šup bylo to.... jenže to jsou mentálové dospělné báby... a to je mazec. ☹
u nás dnes počasí jak na apríla.

martinka79
21. čer 2011

http://www.benjamin.cz/file_system/cs-navods-1-...
doma si ji zkuste vyrobit do lavoru či tácu je to super věc...

paolin
21. čer 2011

tak my už doma po volišu, vykoupáno, odpískováno, nakrmeno a snad do hajan. voliš supr. jen kdybych nebyla tak gramlavá 😀 akorát Adam mi shučel asi z metru a vzal to hlavou o zem..naštěstí to bylo na tenisovém kurtu s umělou trávou, ale stejně..rána to byla..nějak se divně otočil a já ho už prostě nestihla chytit ☹ ale vypadá OK.
Vítek dnes zase strašně zlobil a neposlouchal..já mu třeba řeknu nehaž tím pískem a on 5 sekund po tom vezme písek a hodí ho Adamovi do očí..Vítek má snad 10vteřinové zpoždění ve vedení či co..jinak ztropil šílenou histerku a pak z něj vypadlo, že měl berušku a že ji ztratil. nakonec mu brouk seděl na tričku. těžký s ním...takhle je to pořád.

@martinka79 Marti s tou udušenou klientkou, to je tedy síla...chuděra mamka ☹

paolin
21. čer 2011

@martinka79 jé, Marti to je supr s tím pískem 🙂

anta
21. čer 2011

@paolin - jojo s tím pískem do očí to znám, to dělá Honza, když je unavený, to nechce vůbec poslouchat, ale vůbec, je na zabití 😠
@martinka79 - Tvé maminky je mi líto, prostě má jen jedny oči a nemůže uhlídat takovýhle mentály, to musí být dost na palici, držím moc palečky, ať to dopadne co nejlíp 😒 pacošku moc nelituju, neměla žrát cizí perník....

martinka79
21. čer 2011

@anta moje řeč sem říkla mámě, hele ona řžrala co neměla a za trest je potrestaná, ale jinak síla. Znám to dusilo se mi dítě vl. kostí a pak jeden žáček a to tedy byla taky měla....

@paolin tak to jste si užili, no a adamem si nedělje hlavu, Míša spald dědovi bouli jak janek a odřené čelo-na beton a druhý den si u mojí mainy urazil kus zubu.... 😀 😀 😀 😀 😀 a V9tek je to prostě histerka atak ho tak ber.... prostě vše prožívá více než druzí... 😀 😉

anta
22. čer 2011

@martinka79 - přesně tak, krást se nemá 😀 😀 😀
@paolin - ty máš svátek, že? Tak vše nejlepší ti vinšujeme 😉
Jinak dobré ranko, holčiny, počasí se tváří dobře, dneska jdu s Honzíkem k zubařce, Honzík mi bude dělat doprovod a mně bude dr. vytahovat nit z pusy 😝 😉

paolin
22. čer 2011

ahoj holky!
dnes má být pařák. jedeme do práce a potom k našim. odpo mají děti ty višně s dědou. beru jim bazének 🙂 kluci se strašně těší. jen bude doma máti, tak snad nebude mít zase "náladu" 😀 😉
@anta Jani dobře pořiď u zubajdy! a moc děkuji za přání 🙂 já jsem tvůj svátek v květnu zase zazdila... 😔

anta
22. čer 2011

@paolin - Pavli, z toho si nic nedělej, já jsem si zvykla 😀 😀 😀 😀 😀 Tak si to pěkně užijte, jsem ráda, že má být teplo, protože teda to pršení je fuj už na pohled. 😉

anta
22. čer 2011

Dneska jde moje máma na operaci šedého zákalu, má ho na obou očích - výborně 😝

anta
22. čer 2011

Tak jsme doma, nit je vyndaná, Honzík byl hodný, kecal tam se sestřičkou a byl moc šikovný, moc si ho tam chválili, tak jsem řekla "se nedivte, vždyť je taky můj" 😀 😀 😀 Pocourali jsme se po městě, opět pršelo, tak jsem zmokla a to jsem si dnes myla hlavu, fakt to naprdne 😅 😅

paolin
22. čer 2011

Jani, tak to má za sebou 🙂 taky mohli říct, že bude prčet. sis mohla vzít s sebou šamponek a umýt si vlásky znovu 😉 kluky bazén nebaví. i letos je nadchne buď rybník, koupák nebo moře a nebo potom kýbl vody 😀 malý bazének je protě nezajímavý 😀

anta
22. čer 2011

@paolin - aha, tak se tedy kluci neráchají, ju? Asi jste je moc namlsali mořem, tak se vám na menší prostor vyprdnou, viď? 😀 😀 😀

paolin
22. čer 2011

@anta mořem nevím 😀 Adam si to dle mě ani napamatuje 😉 bazének měli fakt malinkatý. potom si přes hodinu hráli se sprchou a kýblama. chodili skrz sprchu s kýblama na hlavě 😀 máti dnes OK, ani nekritizovala 😉

anta
22. čer 2011

Tak Honzík dneska super vymalovával, tak se jukněte 😉 Na tom prvním obrázku jsem vymalovala hlavu s krkem a bříško, zbytek udělal Honzík 😉 Druhý obrázek vymaloval Honzík úplně sám 🙂 Na třetí je umělec při práci.

paolin
22. čer 2011

teda Jani, má to moc pěkný! 🙂 hele a ty taky 😀 😀 😉