Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

paolin
24. čer 2011

@anta Jani, tak to bude prima 🙂

anta
24. čer 2011

@paolin - snad jo, Žofka starší jistě zase bude chytrá jak rádio 😵 Objednáme dortíka jahodového, já si na pečení takového dorťase nějak netroufám 😎

paolin
24. čer 2011

však to neva. Honzík ocení jakýkoliv dortík 🙂

anta
24. čer 2011

@paolin - myslím, že rozhodně ocení objednaný nežli ode mě 😀 😀 😀

paolin
25. čer 2011

ahojda! snad máte prima sobotu 🙂
my dopo byli na BVV na hospodářském veletrhu, teď v práci čekáme, až se vychrní Adam a uklízíme. dělali tu minulý týden okna, tak je to docela síla 😉 zítra bych ráda s dětmi konešně na parník a tak. nějak ty výlety lezou do peněz 😀

anta
25. čer 2011

Ahojky, taky zdravím, Honzík konečně spal, chudák, předtím to táhnul celých 5 dní bez spaní, ale dneska už to nevydržel 😀 😀 😀

many
25. čer 2011

ahojky holky 🙂 jste tu některá 😉 😉

many
25. čer 2011

@anta HOnzíkovi opožděně vše nej k svátečku 🙂

many
25. čer 2011

a všem děťátkům co oslavili 3 ročky a já tu nebyla, tak opožděně vše nej nej nej.................. hlavně to zdraví teda,............. 🙂

many
25. čer 2011

@paolin jééé Pavli to máš takový pěkný balkónek ?

many
25. čer 2011

@anta jéééééééééééé Honzík tak krásně vymalovává ??? No bomba, to Ladík vše počmára 😒 škaredě 😒

many
25. čer 2011

no dočetla bych vás, ale nemám šanci 🙂 snad se vám všem mocmoc daří holčiny, teda není čásek a chybíte mi 🙂

anta
25. čer 2011

@many - ahojky, no Honzík rád vymalovává a je to vidět 😉

anta
25. čer 2011

Příhoda z dneška. MM byl s Honzíkem na hřišti a pak mi pověděl, co se tam událo. Prý tam jezdila nějaká dvojčata na kolech - kluci a ten jeden slezl a normálně šel k Honzovi a tak do něj bezdůvodně strčil, že malej spadl na prdel! Škoda, že jsem tam nebyla 😠 😠 Bych mu jí flákla, že by se po...!!!

paolin
25. čer 2011

@anta Jani, to byli kluci asi už dost velcí, co? hovádka..no ale abych nemachrovala s výchovou..venku k nám přišel chlapeček tak 2 roky?? a Adam šel za ním a taky ho sejmul k zemi. byli schovaní za kamenem, tak nevím jak to přesně bylo a zda chtěl. no ale maminka se čílila..tak jsem zase za kravku, no. jinak je to s klukama fakt na palicu. byli jsem venku cca dvě hodiny, kdy lítali jak splašení a pak cestou domů jsem se stavili na jednu klouzajdu a tam šíleli ještě víc. jeden tatínek tam celý hrdý dostrkal stejně starého chlapečka jak Adam po žebříku na klouzačku a s maminkou byli celý nadšení 🙂 hezké. Adam po tom žebříku lezl sám už v roce 😀 tatínek se nechal slyšet - taky jsem přišli děti utahat? říkám ne, to ani nejde. a tatínek prý, jak jste si to vychovali...cha cháá! se tady 6 let dřu a vychovávám děti tak, aby jeli na 150% 😀 😝 jsem mu řekla, že neee, že Adam se tak už narodil 😝

paolin
25. čer 2011

příště řeknu, že dítě je hyperaktivní a budu mít klid 😉
jinak mi to připomíná - ve čtvrtek jsem si hráli ve školce na zahradě s dětmi. no a někteří se Adamovi smáli, že nemluví. bude to mít chlapec od září asi dost těžké..

anta
25. čer 2011

@paolin - ty děti jsou teda fakt drsný, když se takhle druhým dětem smějí ☹ ☹

anta
25. čer 2011

Mrzí mě, že Honzu vychovávám ke slušnosti a asi to není moc dobře, se slušností nejdřív pojdeš 😝

paolin
25. čer 2011

@anta Jani tak nějak. chce to nějak slušně, zodpovědně a přeci průbojně a asertivně. ale jak na to 😉
úplně nad tím stejným přemýšlím taky. třeba když si vezmu ségru - dle mě provozuje tu "moderní" výchovu aneb ať se dítě zabaví a postará se samo, hlavně když má dospělý klid. takže dítě se o sebe postará, ale otravuje u toho ostatní i cizí lidi. kdo se chytne, s tím si hraje. já tohle neuznávám. moje dítě, moje zodpovědnost. snažím se kluky vést k tomu, aby byli slušní apod. ALE - které dítě na tom bude v budoucnu líp? to s lokty, sobecké, sebestředné nebo slušné, ohleduplné, tolerantní?

e.k.t
autor
26. čer 2011

Ahojky, dnes od našich po obědě razíme konečně na dovolenou, už se těším 😉

Cesta k našim proběhla v pohodě a bez blééé což je teda úspěch 😀 😀

many
26. čer 2011

ahojky holky 🙂
@e.k.t jééé vy už máte dovču 🙂 se máte, my za měsíc 🙂 už se taky moc moc těšíme 😀 a kam valíte 😉 no už se tu asi ani neukážeš co, určo teď balíš,....... 🙂

holky no kluci jsou pěkní raubíři 😀 víte jak Ladík teď zlobí ☹ jsem často z něj pěkně na nervy ☹ nikdy takový nebyl, takový zlatíčko a je to fakt síla, no jde vidět, že potřebuje do školky, mezi děti,...... jsem fakt ráda, že tatin sním ten zápis,.... oblítal, když já nemohla a těším se fakt na září 😉 nikdy bych nevěřila, že Ladík bude tak řádit a neposlouchat,..... 😠 no pěkně zkouší a asi je to fakt ta 3letá puberta 😒
a co vůbec Marťa, jak té se daří 😉 taky sem moc už asi nechodí, že, to tak vypadá teda

many
26. čer 2011

jsem si chvíli udělala čásek na vás 🙂 Lukynek chrní a Ladík se dívá na animáčka 🙂 a tatin taky spí, má po zábavce, takže ticho a nemám co dělat, uklizený i navařený mám 🙂 no akorát žehlení tam je, tak to počká do odpoledne asi a zachvíli se dám jen na koupelku 🙂 ta bude taky rychle 🙂

anta
26. čer 2011

Ahoj holčinky 😉
@many - no já si myslím, že na Lukáška nejspíš žárlí, že tak vyvádí 😉

paolin
26. čer 2011

ahojda!
@e.k.t Evi, užijte si dvoču!
@many taky si myslím, že Ládík žárlí. asi by to ani nebylo normální, kdyby vše pobral v klidu 😉

e.k.t
autor
26. čer 2011

Ahojky z dovolené, už jsme v hotelu a pohoda, teda až na večeři, byla nám vybrána a objednána rajská s hovězím masem a knedlou, to já nedávám, navíc pro Joli nebyla ani židle ani jídlo, tak si dala moje, já dojedla to rozkrájené a je mi z toho fůůůůjjj, knedla na můj žlučník je fůůůj kombinace, ale jinak paráda vaří 2 normální jídla, jednu dietu 2 se sníženým tukem a jednu 9 dia, takže tohle bude v klidu,na žlučník je jak 2 tak 9, takže toto bude pohoda. Večeři jsem na recepci reklamovala a od zítra už bude vše v pořádku, tak doufám. 😉

paolin
26. čer 2011

@e.k.t tak ať se zítra polepší 😉 supr, že mají i dietní jídlo. to máš o starost míň, viď? ale vyšlo vám parádní počasíčko 🙂
my pojedeme na dvoču na Vysočinu asi v sobotu. Mirek se bude ve středu vracet, já bych zůstala s chlapečky a on by se v pátek vrátil. pokud bude ovšem počasí, jinak bych si tam hodila mašli 😉 holky, kdo dojede? 😉

martinka79
26. čer 2011

Ahojky holky, nebyl čas jak jinak, že... Zahrada si žádala zásah.
Honzíkovi dodatečně vše nej k svátečku, moc se omlouvám, že jsem nenapsala ani SMS. ☹ mrzí mě to.

@paolin jj s dětmi na společném písku to je těžké. Míša toto období měl před orkem, teď si hraje krásně a je docela cíťa, ale dovedese taky prát,ale to bohužel st.sourozenci...
jinak atopák je Nikolka.

@e.k.t dovlenou si užijte... se těším na čtvretek po Nikolčiné mandli mi začně dovolená

@anta no d dětmi je kříž nespavec, a ještě venku mu dělají fujky,.

@many Zdravím tě,to víš s dvěmi dětmi krásným počasí a pracví ten den uteče ani nevím jak, ale myslívám na vás... 😀 Ládíkem cllumá puverta asi holt objevil ového vetřelce, hele školka ho srovná, i když doma bude zlobit stále znám to od prdelína.... taky je to prevít. 😲 k sežrábní.

martinka79
26. čer 2011

@paolin škoda, já bych dojela,a le NIkoka bude na mandli... 😀 😝 užijte si to tam.

anta
27. čer 2011

Dobré ranko, holčiny, dneska se dítě vzbudilo už v 5,20, ale já ještě spinkala, tak to odnesl mm 😀 😀

e.k.t
autor
27. čer 2011

dobré raníčko, mí sedmispáči ještě chrápou a to doslova 😀 😀 😀

teď po někoikráté zkouším pár fotek 😉