Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

anta
25. črc 2011

@e.k.t - ahojky, Evi. Jsi hodná, že jsi se ozvala. Moc držíme palečky, ať je to v klídku, dej vědět 😉

martinka79
25. črc 2011

@e.k.t Evi myslíme na tebe,....
Jani tedy takto po ránu byl hned a ránu..😀
já od rána cídila dům najednou jsem se probudila- probudil mě prdelín brzy. 5:30 a já ležela sice do 8hod a četla mu amzlila a když jsem se vykuliala měla jsme pocit blééé nejen na sobě ale i doma,. tak šup dvouhodinkkév běhání se vyplatilo.. jupíííí 😀 jdeme ven.

e.k.t
autor
25. črc 2011

ahojky tak jsem doma 😉 rozpíchané obě ruce od odběrů 😝 😖 10.8. jdu na utz břicha a 18.8. na koloskopii fůůůůjjjj a to 3 dny před tím v podstatě nesmím skoro nic jíst, jen pít 😝 😝

e.k.t
autor
25. črc 2011

zatím to předběžně určil jako dispepsie a syndrom dráždivého střeva 😝

anta
25. črc 2011

@e.k.t - fuj, holka, teda nezávidím. Ale nevím, co je dispepsie, najdu si to na netu. Jinak tý jo, Honza dneska prudí skoro celý den, i na hřišti, když s ním mm byl, tak prudil, bohužel i cizí mámy, což se poněkud stydím 😅 Prý tam vyváděl a rval dětem hračky z rukou, no to fakt neznám, takže to vidím na nějakou přiblblou pubertu 😝

anta
25. črc 2011

@e.k.t - Tak už jsem se vzdělala, dispepsie je soubor onemocnění trávicího traktu a jde o to, jaký druh máš, doufám, že ten nejlehčí 😉

e.k.t
autor
25. črc 2011

tak nedietně dietně na zítra připravuji k obědu a k večeři do práce, na vodě pečenou krkovičku ve skleněném pekáčku a k tomu bude bramborová kaše, no to nebude nejhorší 😉

e.k.t
autor
25. črc 2011

Jani no to právě teprve budou zjišťovat, navíc dr říkal že se v mým případě vzhledem k událostem roku 2008 bude všemožně snažit stav řešit neinvazivně, tak jsem zvědavá

anta
25. črc 2011

@e.k.t - mezi námi holčinami, ono jakékoli onemocnění trávicího traktu není zrovna příjemné, tak na tebe budu myslet, aby to nebyla extra drastická léčba 😉 No vidíš a díky tobě jsem zase chytřejší 😉

martinka79
25. črc 2011

@e.k.t teda Evi, taky jsem se musela dovzdělat na netu... tak jsem zvědavá jak to vše dopadne, moc na tebe myslím.
Jani, jejda puberta.. tak to znám... no nic nezoufej e nest\ď se a obrň se nějaký den to bude apka zase bude tvůj hodný milý Honzík. 😀

anta
25. črc 2011

@martinka79 - a dožiju se toho? MM hovno vydrží, tak to musím oddřít já 😀 😀 😀

martinka79
25. črc 2011

anta dožiješ já to přečkala a teď se Míša kouká na děti jak řádí a říká on neposlouchá a moc zlobí... 🙂 a obča ho to popadne a to bach to zadupala do země a utekla... víc se nadřu s Nikolokou její puberta je šíííííííííílenááááááááá to bude do 18-20let na zabití.

e.k.t
autor
25. črc 2011

Tak berušky taky zkoumám na netu různé názory a zkušenosti z vyšetření a teda nemám se na co těšit, fujky, no ale beru to tak, že potřebuju vědět co mi je a to zlikvidovat, momentálně se mm tváří že by se tak za rok dva mohlo začít hovořit o druhým broučkovi, tak potřebuju být fit 😉

paolin
25. črc 2011

ahoj holky! tak konečně doma. dnes jsem si skákla na masáž a pak do práce. Mireček je dnes nějaký připonasratý, tak raději kolem něj psssttt 😉
@e.k.t Evi, budu na tebe moc myslet! vyšetření bude asi nepříjemné, ale bude to brzy za tebou 😉 snad budou jen dobré zprávy. střeva, to jsou potvory....
@anta Jani a jak to pokračuje u vás s nožkou? a co poo spaní?
@martinka79 snad Nikča z puberty brzy vyroste. ty děti začínají čím dál tím dřív, co?

paolin
25. črc 2011

dnes mě opět potešila máti s výchovnými radami, tak jsem jií tak nějak doporučila, ať si na netu prostuduje vývojovou disfázii a pak může radit 😝 holt moje děti nejsou tabulkové a ona to nějak pořád nechce pochopit. co už s ní 😉

e.k.t
autor
25. črc 2011

Pavli, výborně jsi máto odstavila, tak to má být, ať nekecá, když neví o čem 😉

paolin
25. črc 2011

@e.k.t tak tak 😉 a jak se má Joli?

anta
25. črc 2011

@paolin - ahojky 🙂 Děkujeme za optání, nohu má v pořádku a ani nepajdá, toho jsem se docela bála, jinak je to divoch, ale teda tak mě dneska naserinkal, že měl štěstí, že se uklidnil 😀 😀 😀

anta
25. črc 2011

@paolin - jo a s tou máti je to správně, ať se do toho neplete, když neví, o čem je řeč, to bych řekla, že se máš právo jí i vysmát do obličeje s tím, zda ví, o co go, když dělá tak chytrou 😉

anta
25. črc 2011

Holky, já zjistila, že Honzík občas zadrnčí neboli vysloví "R", písmeno "L" mu jde takřka samo a občas od něj slyším i "Ř" 😀 😀 😀 😀

paolin
25. črc 2011

@anta Jani, tak to závidím dvojnásobně 😀 😀

e.k.t
autor
25. črc 2011

Pavli prázdninuje se sestřenkama u mm rodičů, já jsem dost neschopná, mám hodně směn a jsem po lécích dost unavená vyčerpaná a vyšťavená, no bodejď by ne, jen za odpoledne jsem jako obyčejně byla už 6x na velké 😝 a trvá to dost dlouho, dr to právě prověřuje, může to být spousta nemocí střeva, takže holt za 3 týdny uvidím.

anta
25. črc 2011

@paolin - no občas vážně není co, někdy si přeji, aby existovaly špunty do pusy 😀 😀 😀 Holka, jemu ani lízátko nezabrání v kecání 😀 😀 😀

e.k.t
autor
25. črc 2011

jo a holky právě dietně nedietně oslavuji své již třetí narozeniny 😀 😀 zrovna u dr jsem si to připomenula 😀 😀 masmáli jsme se oba a říkal že je dobře že vše beru takto optimisticky, a popřál mi aby mi to vydrželo 😉

e.k.t
autor
25. črc 2011

Jani po kom to asi má - hihihi
není to náhodou Janička přes xerox? u nás to tak totiž je a bohužel i vizáží 😀 😀 😀

anta
25. črc 2011

@e.k.t - tak gratulace, jen si dej do nosu, ale opatrně, holka! 😀 😀 😀

anta
25. črc 2011

@e.k.t - oh no, po mně to nemá, já jsem tichá holka, která za celý den nepromluví ni slůvka, bo dítě ji stejně nepustí ke slovu takže je to dost na nervy 😀 😀 😀 Jojo, Joli se nezapře, ta je náhodou super, je vám podobná oběma, manželovi vláskama kudrnatýma a po tobě prostě obličejem 🙂 🙂 🙂

e.k.t
autor
25. črc 2011

Jani já je mám taky takový kodně kudrnatý, ale natahuju je gumičkou nebo skřipcem, aby šly vůbec česat 😉

anta
25. črc 2011

@e.k.t Jo? Aha, tak já na to přišla, Joli je kudrnatý andílek od Murila 😀 😀 😀

martinka79
25. črc 2011

ahojky, evli bude to náročné, ale uričtě to půjde...🙂 posílám energii...
JANI, když ty jsi nakonec ráda, žr Honzík převzal ýezlo v kecání...\🙂
PAvli krásně jsi to mama řeklaa když by více prudila bych jí to i vytiskla... kolem TM jako myška... 🙂