Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

paolin
13. zář 2011

@martinka79 Marti teda to je krásný 😵
@anta Jani achich ach ☹ třeba se časem práce zlepší. nebo dáš výpověď a hotovo...

paolin
13. zář 2011

holky to je hrozný..byla jsem se stříhat a seděla tam maminka s autistou. tak jsme dali řeč. chlapeček do dvou let v pořádku, mluvil, rozuměl, zdravé dítě. pak dostal Priorix Tetra a následek je dítě se středně těžkým až těžkým autismem..to je strašný ☹ ptala jsem se, zda se to může zlepšit, když před tím komunikoval a byl v pořádku a že se neví. snad.. ☹

anta
13. zář 2011

@paolin - ježiš chudinky ☹ ☹ ☹ 😢 😢 Vyprdnu se na ně a dám velmi brzy výpověď, zatím to teda vydržím, už s mm něco sháníme, ale zítra se půjdu zeptat vedoucí, aby mi poradila, jak si tam mám zorganizovat čas, že nevím, co má vlastně přednost a co ne. A aby mi ještě poradila, co vlastně dělat dřív 😝 😝 😝 😝 Se ani nenažeru tam 😠 😠

paolin
13. zář 2011

@anta Jani nenech se. jeden z důvodů, proč jsem dala výpověď v reklamce. bych se z té práce pos..ikdyž bych byla na půl úvazku. stejně by na mě házeli práci, jako na normální a i tak to bylo na posr.. jsem momentálně bez prachů, což je děs, ale za to by nám to asi nestálo. Mirek říkal, že nás tak rok ještě jakž takž uživí a do té doby se uvidí, co Adam. dělám šatky, ale toho za tento rok nebylo moc, protože jsem v práci byla jen na objednání a takhle se to dělat nedá. uvidíme, co nová sezona. kdyby mě to uživilo, bylo by skvělý. mohla bych si pracovní dobu dělat dle potřeby, brát si do práce kluky..zvládali bychom i prázdniny a nemoci..bez těch babiček si fakt můžeme hodit akorát tak ten špagát 😝

e.k.t
autor
13. zář 2011

@anta

Jaňulííí vyyydrrrržžžžžžž nmyslím na tebe a posílám energii a držím pěsti, ať ti to začne odsejpat jako dřív 😉

anta
13. zář 2011

@paolin - bez babiček je to na hovínko, moje máma se válí s malou Žofkou někde na rekreaci a Honzík zase ostrouhal. Bábu neviděl půl roku a to si mi stěžovala, jak Valinu vidí "jen"jednou za tři měsíce 😝 😝
@e.k.t - mně to odsejpá právě až moc rychle a práce neubývá a neubývá 😅 😅 😅

paolin
13. zář 2011

@anta Jani, to je fakt babka na hovno.. tak si kolikrát říkám, že když už není zájem o vnoučky, tak ksakru nezájem o vlastní dítě? nedokážu si představit, že někdy budu takhle stavět vlastní pohodlí nad kluky.. nebo je nějak dělit na oblíbenějšího..

e.k.t
autor
13. zář 2011

@anta Jani to se časem srovná, teď je toho najednou příliš, ale bude líp, tomu věřím

paolin
13. zář 2011

@anta dovolila bych si souhlasit s Evičkou. myslím, že je to šok na všechny strany. všechny maminky po nástupu do práce říkaly, že je to šílený. ale zlepšilo se to časem. každopádně pokud máte možnost hledat jinde, tak bych ji nepustila. a ono se ukáže 🙂

paolin
13. zář 2011

já ani nevím, co máti dělá a kdy jezdí za ségrou..a ani to vědět nechci. je mi to šumák 😝 po tom, co ze sestry vypadlo za nechutnosti ji fakt nemám potřebu vidět. pro mě je to zlý, bezcharakterní a naprosto empatický jedinec. co jí ale jednou vrátím je, jak se mi vysmívala, že má Adam vývojovou vadu. jako hláška "tsss...no jo, ty a ti tvoji psychologové! aby ses nepo.. " nebo "já mám normální dítě..." mi fakt leží v žaludku 😝

e.k.t
autor
13. zář 2011

@paolin
Pavli takovou ségru bych taky nevyhledávala 😝

paolin
13. zář 2011

@e.k.t asi tak. usměvný na tom je, že o mně a mých dětech ví kulový. nezajímáme ji. ale chytrých rad má plnou prd..ona je brilantní diagnostik psycholog. ani tě nemusí vidět a už ví, jaká jsi kráva a co vše děláš blbě 😀

e.k.t
autor
13. zář 2011

@paolin

Pavli no právě proto je to o to horší, ale na druhou stranu my tě nedáme a podržíme jak umíme 😉 nségru ti nenahradíme, ale jinak myslím dobrý 😀

paolin
13. zář 2011

@e.k.t co dobrý. nepřekonatelný! 😉

e.k.t
autor
13. zář 2011

@paolin

Pavli a vo tom to jeeeee 😀 😀

e.k.t
autor
13. zář 2011

dnešní fotky ze zahrádky, kam jsme dnes dovezli nářadí a náčiní a první dávku zatravňovacích tvárnic pod chatičku, to byla fuška jedna bestie váží 26,5 kg 😠 😝

paolin
14. zář 2011

@e.k.t Evi, už jsem koukala na facebooku. je parádní 😵 😵

anta
14. zář 2011

Ahoj holčinky, tak dneska je to nějaké lepší, už si to tak nepřipouštím a když to napíšu popravdě, tak na to svým způsobem se*u 😀 😀

paolin
14. zář 2011

@anta Jani to je dobře! a dobře děláš. hlavní je Honzík a né nějaká hokna 😉

paolin
14. zář 2011

Adam dnes při odchodu moc a moc plakal. nemohla jsem čtvrt hoďky odejít. díky učitelce, která to ignorovala a nevzala si ho 😠 nakonec zalezl pod stůl, tak jsem jí řekla, že je tam a že jdu. tak že prý jo. jí říkám, ať ho tam nechá klidně řvát a ona, že tím narušuje režim! to ano. ale ona je k sakru učitelka v MŠ od toho, aby tyto situace zvládla! Veronika si vždy plačící děti vzala hned k sobě a maminku poslala pryč. páč jak všichni víme, dlouhé loučení je pro dítě ještě horší. a já se dnes sakra dlouho loučila, protože si píuč Adámka prostě ne a ne vzít nebo si ho všimnout. příště jí na to upozorním. myslím, že tím škodí i sobě, páč dítě pak nebude mít důvěru. každopádně mu to dnes vydrželo 10minut, pak OK, nechtěl jíst - což přeci už ve školce ví.. a pak až při návratu do školky měl lehčí převlíkací scénu. hezky sněl polívku a sám! pak byla kaše a ryba, tak kaši nejí. zítra ho tam už nechám samotného i na jídlo a budu to jistit ze šatny. tak snad.. 🙂

e.k.t
autor
14. zář 2011

Pavli úču fakt nechápu, u nás plačící prcky bere do náruče a klidně s nima povídá, třeba že až budou všichni budou dělat to a to... a funguje to

ale jinak je to jen lepší a jsem moc ráda

martinka79
14. zář 2011

čusík, Jani nástup do práce je fakt náročný na psychiku věř mi holka..já myslela, že se snad pos....🙂
už to zvládám bravurně, ale unavená jsme šíleně a ignorace nějaké práce je...
jinak Míša mi vyprávěl jak se nechává ve školce krmit... 🙂 hajdalák... 😀 jinak super jezdíme teď odpoledne na kolech a tak nějak... puberta někdy šílí.... a já z ní. jinak dobré...
Pavli, ach jo... bych ti tak ráda pomohla...
evi, to bude super relax. ti určité kousky zahrady závidím... .-) ale v dobrém. papa

paolin
14. zář 2011

@martinka79 ahoj Marti 🙂 a co práce, dá se?

anta
14. zář 2011

@martinka79 - ahojky, chtěla jsem se zeptat, Honza, co chodí do tý školky, tak je doma děsně neposlušný a hrozně řve jako ječí, ne pláče, vůbec nechce poslouchat a já se přiznám, že vůbec nevím, co s tím. Ve školce seká dobrotu, ale doma je děsně rozjívenej, jak byste tohle řešily?? Nezarazí ho nic kromě toho, že po něm už napůl vyjedeme a on pak pláče, že na něj řveme a říká mi "mámo, buď zticha a tak", je drzý, odmlouvá. Já vidím problém v tom, že tím, jak chodím do práce a on do školky, tak nad ním nemám takovou kontrolu a skoro nic nemůžu (kromě víkendu) ovlivnit.

anta
14. zář 2011

@paolin - stojíme při tobě víc než tvoje "superségra", to mi věř. My tě totiž tady máme všechny rády a já teda upřímně jooooooooooooooooo! 😉 🙂 🙂 🙂

paolin
14. zář 2011

@anta Jani, Vítek byl držkatý. ze začátku nee, páč neměl ve školce čas zlobit, páč se špatně adaptoval 😀 začal až později. řešila jsem to tím, že jsem se snažila co nejvíce mu věnovat pozornosti. časem se srovnal. i teď tedy je doma k nesnesení a ve školce o něm neví. ale už se dá doma taky srovnat.

anta
14. zář 2011

@paolin - takže nejsme sami v tomhle? Mně to přijde právě takový divný, že doma strašně ječí, je to hodně nepříjemné. Já si mysím, že to je kvůli tomu zvykání na školku, je to možný? 😉 Jako ve školce je prý moc šikovný, učitelka Marcelka si ho moc chválí, mám pocit, že ho má fakt ráda a Honzík ji má taky rád, ale doma? Doma je na zabití, i mm je z něj na mrkvici mrtvici 😅 😅

paolin
14. zář 2011

@anta Jani určitě nejste. na MK si hlavu láme hodně maminek. však zkus třeba založit téma a uvidíš 😉

anta
14. zář 2011

@paolin - dobrý nápad 😉

paolin
14. zář 2011

tak jsem šupla Ádu chrnět, jdu si chvilku juknout na telku a pak spinkat. tak dobrou!
teď večer měl Áda kecavou a řekl oko, tůl=stůl, slůn=slon, mamut!!, hoha=noha. jinak to vypadá, že se snaží mluvit. nejde mu to, nemá mimické svaly potrénované. ale chtěl mi říct, že půjde domů a vyšlo mu mamů, já myslela mámů a on to trpělivě zkoušel říkat správně. já mám takovou radost! jen aby mu to vydrželo a nesekl se zase.