Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

martinka79
17. říj 2011

Ahojky holčičky, my po celodenním shonu doma spíme... já tedy ne, ale dítka ANO.

@anta tak se kurýruj...a snad bude brzy Ok.
@paolin jj někdy chlapy nakupují pro sebe... 🙂 divadla jezdí k nám do MŠ. 🙂

martinka79
17. říj 2011

@anta Jani Míša má od loňska své dvě kámošky... 😀

anta
17. říj 2011

@martinka79 - takže má Míša už skoroharém jo? 😀 😀 😀

martinka79
17. říj 2011

@anta tak nějak a po ránu na něj čekává jedna mazanda letá Adélka

anta
17. říj 2011

jaká letá, stoletá Adélka? 😀 😀 😀 Honzík nosil dneska brýle jako Verunka Košatová - jeho láska a opravdu tam taková chodí, prý má růžové brýle a tmavé vlásky 😉

e.k.t
autor
17. říj 2011

Ahojky z noční, moc mne to tu nebaví, ale co už nadělám, mm s mým tátou v hospodě a Joli hlídá babi, zítra okamžitě po noční frčím za nima, máme strach takovou štreku v autě s Blivajznicí v jednom 😝

ale pozitivum večera je to, že máme potvrzenou rezervaci na romantický penzion v českém krumlově a už se moc těšíme 😉

e.k.t
autor
17. říj 2011

@anta
Jani tomu říkám

e.k.t
autor
17. říj 2011

@anta
Jani tomu říkám fajnšmekr 😀 😀

martinka79
17. říj 2011

@anta jedna 5letá...😀 píšu něco do práce a vypla jsem ci num lock🙂

martinka79
17. říj 2011

holky já mám napsat min. preventivní program do školy, ale nějak nejsewm schopná a do toho měla být nějaká analýza školy.. haha bez dotazníku... jdu spát. a zítra budud pokračovat... nějak mi to nejde... 😉

paolin
18. říj 2011

@martinka79 Jani, snad to dnes půjde lépe 🙂
u nás holčičku je Vítek. ale je na mladší nebo stejně staré 😀 😀
mám Adámka dnes doma. žee kašle a pšiká a Mirek chtěl, aby raději nešel ven. tedy myslím, že dnes už to není tak zlí. ona bude chrchlat ještě dlouho. no radost z toho fakt nemám 😝 jako doma nic k jídlu, chtěla jsem jít na poštu, uklidit tu a odpo musím do práce. tak to holt nějak zvládneme.

anta
18. říj 2011

No já zase spím na ho....no v noci. Jsem vyřízená, každý dvě hodiny jsem vzhůru a tak hodinu kašlu. Co by mi mohlo pomoci? Já vůbec nevím, ale když už mě chytne záchvat kašle, tak potřebuju něco, co by mi pomohlo tzv. na místě, nenapadá vás něco?

paolin
18. říj 2011

@anta Jani ti nevím ☹ co nějaký ten mentolový balzám na hrudník nbo tak?

anta
18. říj 2011

@paolin - je to děs holka, možná už jen zašlápnout by to chtělo 😀 😀 😀

paolin
18. říj 2011

@anta neboj neboj, atb máš od včerejška, zítra by měly už zabrat 🙂

anta
18. říj 2011

No nic víc si nepřeji, to mi věř teda 😉 🙂

e.k.t
autor
18. říj 2011

@anta
Jani já si v krizi pomáhala hodně teplým mlíkem a do něj slivovici, uklidňuje to behem pár chvil, ale moc mi to nechutnalo

anta
18. říj 2011

@e.k.t - jenže to se bojím tu slivovici kvůli těm ATB, já se raději uklidňuji čistou a doma pálenou slivovičkou 😀 😀 😀 😀

paolin
18. říj 2011

@anta no jóóó Jani! ty si doma dáváš do nosu a pak se divíš, že je ti furt blbě 😀 😉

anta
18. říj 2011

@paolin - no vidíš, to mi nějak nedošlo 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

paolin
18. říj 2011

a tak už je ti líp?

anta
18. říj 2011

@paolin - a je. Jen mě štve ten kašel pitomej 😉

martinka79
18. říj 2011

ahojky holčiny, nějak je toho na mě moc... doma jsem dnes musela vybuchnout jak sopka, ale mám pocit, že velké kobyle to stejně nic nedá a majel se max. na mě rozkřičí taky a pak mi říká jak se na mě zlobí, že křičím.. ach jo... 😒 jak ty dítka vychovávat... jinak pohoda. je to dost a Mm má ještě pocit, že se budud s ním po tel. vykecávat... haha na to nemám náladu a ni prd... ve čtvrtek máme poradu ránoa a já netuším jak to udělat. už jsem se jednou omluvila a co teď??? nevím. 😖 asi si vemu prdelína do práce. jinak to nevidím.
ale jedna dobrá zpráva od pondělí mám volno týden.... jupíííí umÿla jsem tři okna dnes a tak budu pokračovat a apak asi vypadnu na vysočinu s dětmi. chtěla jsem malovat, ale pokud Mmnebude činý kašla na to... 😝 pa jdu psát elaborát...

@anta na kašel dusivý dráždivý je super zase zábal napít se a mít hodně pod klavou spát v polosedě... atb a zaberou a bdeš OK. slivovičku natři na prsa... něco málo vnitřně

martinka79
18. říj 2011

@paolin nemáš to taky jednoduché...

martinka79
18. říj 2011

DOTAZNÍKY HOTOVÉ

martinka79
18. říj 2011

a ještě jsem se přihlásla na dva semináře to bude doma veselo...🙂 jinak hodlám podat grant na primární prevenci, ale kde na to najdu čas to nevím.. asi s i koupíms vůj pidi laptop. 😝

martinka79
18. říj 2011

jdu hajat---- páček a vím jistě už klásné sny a klidnou noc.

anta
19. říj 2011

Dobré ranko holčinky, tak u nás noc opět na prd, buď jsem kašlala já anebo Honzík - už zase! 😠

anta
19. říj 2011

Teda holky, dneska nás s Honzíkem málem přejelo auto, kráva jedna blbá, vidí nás veprostřed silnice a ještě před nás tak vjela, že málem srazila Honzu s deštníčkem v ruce, už se mi to stalo v poslední době podruhý a zase to byla ženská, 😝 😝 😝

paolin
19. říj 2011

@martinka79 šikulka 🙂
@anta achich ach s kašlíkem..ty co tohle bylo za kravku řidičku? 🙄
u nás taky prima noc. Adam kašlal, ale já usla až ve 3 ne-li později. jsem jak palicí po hlavě praštěná 😒 ještě musím být v práci, tak snad tu s sebou nešvihnu.