Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

martinka79
1. led 2012

@paolin jako otravovali, nekaz si nový začátek roku.... 😉 u nás bez sněhu, ale určitě by jste nás neotravovali...

paolin
1. led 2012

@martinka79 však v poho. my už jsem od srdce smějeme 😉 večer volali známí z chaty, kde jsme, že jsme měli dojet 😉 tak jsou naši zase za blbce, páč ostatní tam měli vnoučky s sebou 😉

martinka79
1. led 2012

@paolin ti rodičkové..
já jsem letos pracovitá, ukklidla jsem a pracovala do školy.... haha snad mi to přinese jen pozitiva.

e.k.t
autor
1. led 2012

Ahojky v novém roce 2012, přeji hlavně zdraví štěstí pohodu i klid, zkrátka všechno jak má být 😉

anta
1. led 2012

Ahojky holčinky 😉 Konečně jsem se dostala k úklidu koupelny, Honzík mi vydatně pomáhal až se z toho unavil 😀 😀
Dnešní den byl ale klidný, byli jsme i na výletě (chodíme tak v kuse 2 hodiny) a poznáváme tak nějak okolí 😅 😅 😅

anta
1. led 2012

Tady fotečky na ukázku, zbytek do albíčka 😉

martinka79
2. led 2012

@anta skukla jsem fotečky super....🙂

paolin
2. led 2012

ahoj holky! tak Adámek ve školce OK 🙂 Vítek má dnes angličtinu, tak tam budeme muset ještě jednou. jinak dost dětí plakalo, tak jsem na Adama hrdá 😀

paolin
2. led 2012

holky, jestli chcete vidět, jak Adam patle, tak tady. ale nelekněte se 🙂
http://www.facebook.com/photo.php?v=33608460306...

anta
2. led 2012

Ahoj holčičky 😉
@paolin - nejde mi to otevřít 😉
Dneska jsem šla poprvé z práce AŽ v půl čtvrté 😀 No je to změna, s kolegyní jsme stěhovaly nábytek, tak jsem získala super vitrínu, tak jsem ráda, že budu mít více místa. Zítra mám do 16,00 hodin, ale dá se to, musím říci, i když nezvyk je to veliký, když jsem chodívala ve 14,00 😅

anta
2. led 2012

Honzík umí počítat do čtyř a také odečítat, je to možné? 😅 😅

paolin
2. led 2012

@anta to je hezký 🙂
já mám zase fest depky z toho Ádovy. je to fakt hrozný a co nás ještě bude čekat 😔 jasný, že jsou na tom děti ještě hůř, ale nějak mi docházejí síly, no..

martinka79
3. led 2012

@paolin ale Ne... bude dobře.
@anta je prostě genius... náš umí násobky dvou..... 😀

paolin
3. led 2012

@martinka79 @anta holky, kluci jsou fakt strašně šikovní 🙂 moc vám to přeju 🙂
u nás je nějaké počítání hudba hodně hodně vzdálené budoucnosti..já to fakt teď nedávám a..prostě se na čas stáhnu k maminkám s postiženými dětmi, než mě to přejde 😉

anta
3. led 2012

@martinka79 - vážně? Tak to je génius na druhou 😀 😀 😉 Tý jo, kam se na tebe hrabošíme 🙂
@paolin - jé Pavli, neutíkej nám, to neeeeee, neboť by tady bez tebe bylo moc smutno 😔 Tví klucí jsou bezva klucí a my je máme rády a prostě jsou to naši klucí a nejen tvoji 😀 😀 😵

martinka79
4. led 2012

@paolin Pavli neblázní,kde by Mišák přišel na násobky dvou.... je pravda , že stále říká dva čtyři.. a když má dvas říká rovbou čtyři.... tak mu říkáme , že je násobkovej... 😀 😀 😀 😀
Janči, Honzík je super.... já to nějak nevnímám co umí extra jak mám doma jednoho školákatak je pro mě věe nějak samozřejmé.... zda zná měsíce či ne a td.... neřeším to... takže u nás máš místo hlka moje zlatá a u skupinky s postiženými si sice můžeš psát co tě trápí CO JE???? ale myslím si, že spíš je tobě dobře s námi jako je Adámkovi lépe u zdravých dětíííííííííííííííí. mámě tě fakt moc ráda všechny.... 😲
@anta jste prostě šikulkkové....🙂

paolin
4. led 2012

holky, já to nemyslím špatně 🙂 jen potřebuju nabrat síly a pozitivní myšlenky 🙂 včera mě to fakt zkolilo..šli jsem ze školky a s námi jedna babička s vnoučkem a jak slyšela Adama, tak vnoučka od nás stáhla. jako kdyby Adam byl nějaký retardovaný a to znamená nakažlivý ☹ já vím - můžu si myslet svý, ale ono to bude jen horší. už se po nás lidi dívají a co teprv později, až Adam bude starší..teď má řeč na 21 měsíců. to už je propastný rozdíl..vím, že jsou na tom děti o moc hůř. ale potřebovali bychom oba s Mirkem vypnout, na chvíli pryč, odfrknout si a to prostě nemáme šanci. jsme oba už grogy. po večerech teď ještě řešíme jeho zaměstnance, který vyloženě vysírá s prachama.. má 24 hrubýho+bonusy auto, mobil, notebook což se počítá jako dalších 10 tisíc a furt bude remcat. jsem Mirkovi řekla, ať s ním vyrazí dvěře..já mít takový prachy..jéje!

martinka79
4. led 2012

@paolin Pavli náš Míša nemluví špatněš, ale nejlépe také ne a sousedka námto předhazuje bravurně třeba řekna její synátor kapr... a ona řekne slyšel jsi co jsi řekl a on Ano RRR a Míša řekne já taky umím kapl.... a ona ale ne r...... její synátor spustí... slava s RRR jak doma do něj hustíííííí a Míša se směje a já jen odvětím náš míša ani neví, že existuje RRRRR on tak jak se ovládá PC jezdí volantem či hraje s garážema... ale na R má času až do školy.... 😀 😀 😀 je to blbbost, ale hele to nemá smysl řešit ode mě se dotahují dennně lidi jen vyjdu s dětmi(školními) na procházku. Učitelky ze Zš nás berou jako nějaký povl..... to je jen síla odvahy... ale že toho máte moc to chápu...🙂ú bvypnout tak to jedině dovolená ve dvou, ale to moc neřeší... prostě hlídačka a ty na nějakoupříjemnou práci co sice moc nevyděláš, ale v kolektivů lidí se zasměješ... my máme zdravé jádro ve škole a to se fakt válíme smíchy...🙂

paolin
4. led 2012

@martinka79 Marti právě. chudáci děti u tebe a v návaznosti na to i ty..to je strašný. vím, že Adík je v tomhle happy. však ono mě to brzy přejde 😉 práci mám - šatky. ale s ohledem na Adámka tomu nemůžu dávat moc, tak to taky tak vypadá. ale aspoň si nepřipadám, že jsem k ničemu 😉

martinka79
4. led 2012

@paolin ty jsi pro děti, 🙂 to si řekej každé ráno....🙂 jsi úžasná

paolin
4. led 2012

@martinka79 Marti díky 😉 ano jsem pro Adámka. naštěstí to tak bere i Mirek. probírali jsem to několikrát a zatím mu nevadí nás živit, je pro něj důležitější, abych dala Adamovi co nejvíce.

martinka79
4. led 2012

tak hlavu vzhůru čokošku do pusinky a a krásné sny.... myslím na tebe a nedělej mi depky... mám z tebe vždy smutno u srdíčka tak bych ti pomohla... sem se zalekla, že tě můj vtip odradil...🙂 jsem jen Janču trochu poštouchla...

martinka79
4. led 2012

jdu do vany dobrou

e.k.t
autor
5. led 2012

Dobré ranko, tak dočteno, dnes máme oba s mm volníčko, tak jsem ráda.

anta
5. led 2012

@martinka79 - teda ty jedna, děláš si ze mě šprťouchlata, viď? 😉 🙂
Jsem v práci a obědvám, jsou to dobroty, pořád mám naordinovanou dietu, je to fakt humáč 😀 😀 😀
@paolin - lidi jsou dementi, nechápu proč odtahují své děti od tvých, panebože, to malý dítě za to nemůže, přes držku by zasloužili dospělí, no to je ta vláda komunistů, babku učili, co je jiné, je nakažlivé, bych bábu neřešila, tý to z hlavy fakt nevytlučeš, neboj, je kolem nás spousta moderních maminek a tatínků, kteří nejsou tak omezení jako bába s vnukem 😉 🙂 Jsou to vaši klucí a vím, že je máte rádi a jste vážně železní i když věřím, že síly rády dochází, ale ony zase přijdou, ty se můžeš aspoň radost z každého pokroku u Adámka a i když to bude trvat déle, tak se dorovná, pevně tomu věřím díky tvé a manželově práci na něm 😉 😵

martinka79
6. led 2012

ahojky holčičky, včera nebyl čásek, měla jsem tu návštěvu a pak,, jsem po tom volníčku pěkně unavená🙂

@anta Jani , jsem to, ale potvůrka...🙂
@e.k.t jste si ho řádně zasloužili a užili...

anta
6. led 2012

@martinka79 - jojo, ale to neva, jsem si zvykla, ne? 😀 😀 😉 Zítra budeme mít vánoce, přijede babka z Prahy s bráchou a dovezou nám dárky, tak se těšíme 🙂

martinka79
6. led 2012

@anta jůůůůůůůů tak to si užijete 😀 😀 😀 😀 aby jste je pobrali. a co sporáček ajk se vaří??? a co trouba je to změna? já vytuhla u Míši v pelechu a teď vylezla.... 😝

martinka79
7. led 2012

krásnou sobotu, už jsme z prdelínkem dole a máme za sebou lekci kreslení a snídani....🙂 teď pohádkujeme.

paolin
7. led 2012

ahoj holky, i vám pěknou sobotu 🙂