Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

paolin
9. led 2009

Marti, to je fakt. Ada neni uplne fit, ale ja musim pro Vitu do skolky. samozrejme tam chvili pobudeme a je to.
porad chrni. to je fakt divny. uz spin temer 2,5 hod! uz se mi vzbudil, ale byl uplne hotovej, tak jsem ho zase uspala.
ctu o te poste. to jsou zlodeji! kolikrat uz balik posilam radeji PPL. je to sice o neco drazsi, ale clovek ma jistotu, ze dorazi v cas. a co clovek na poste ztravi casu! zensky naprdnuty..na vse maji casu dost..

monkia.pv
9. led 2009

many teda koukam-ladicek je tak sikovny!jen tak dale!!!

paolin
9. led 2009

Many, to je ale sikula! uplne ziram!
ja mam taky strach z jezdeni. musim se pochlapit! ted mam i k dispozici auto, takze by to slo. kolikrat si taky rikam, ze cestovat MHD po Brne je na levacku-teda ne do centra 😉

many
9. led 2009

no uvidíme jak dlouho to vydrží 😉

many
9. led 2009

teď po spinkání jsem ho dala na nočník a nic,stihl to předtím do plíny 😀

martinka79
9. led 2009

každý den neí posvícení. many to je i tak super.
pavli tak šup do auta a jeď někam kde je to mírnější.
mončo i tobě mohu doporučit se odhodlat a nebo říci nějaké kamarádce a mince či někomui. holky já už i na sněhu 3bořila tedy žíádná havarie, ale prostě náledí a tak. jezdím sama na hory s dětmi a tzo je hned. i řetězi jsem se naučila nazouvat. 😀

martinka79
9. led 2009

PNáš Mišáks e začla pouštět všeho a zkouší samostatné stání a c,hoz,ení
a víte jak to dopadá? žuch buch

martinka79
9. led 2009

už je tu u mě. má tu sice volant k Pc co mu tatínek daroval, ale i tak jdeme stavět komíny a bourat je.

monkia.pv
9. led 2009

tak ja uz jsem tu zase!Nic jsem neudelala-mam denska nejakou lenoru!vanula jeste spinka!Ze by byl dnes nejaky spinkaci den?

martinka79
9. led 2009

nopočasí u nás na to vypadá mlha námraza.

dite1
9. led 2009

tak jsme ostrihali ty dlouhy drapy, schramstli 2 presnidavky a hlavne potom curali a kakali do nocniku!!!
Mam z toho vzdycky takovou radost!!!!!! 😀

martinka79
9. led 2009

taky super.

monkia.pv
9. led 2009

jee dalsi ditko co uz cura a kaka do nocniku!Super! 😉

monkia.pv
9. led 2009

tady je taky mlha ze by se dala krajet!

monkia.pv
9. led 2009

asi ani na prochazku nepujdeme v takovem mrazu! ☹

martinka79
9. led 2009

no tady též.

martinka79
9. led 2009

no právě to stejné řeším odpoledne se mu nejlépe spí v kočárku,a le v takové námraze a asi ne. uvidím asi to spojím s jízdou na nákup autem a spánek se dostaví též.

monkia.pv
9. led 2009

my taky odpoledne spime nejlip v kocarku,ale v takove kose se asi nehodi jit na 2 hodiny ven!Jo jo Vanula taky pri jizde v aute zabere!

martinka79
9. led 2009

tak já se vrhla na malý úklid kuchyně všeho takového nijakého bordýlklu.

martinka79
9. led 2009

michal mi asistuje takže je to ještě horší. ☹

monkia.pv
9. led 2009

😀 😀

monkia.pv
9. led 2009

my porad spime!Kdybych to tusila tak bych si taky lehla!Ted uz to nema cenu-urcite jak bych si lehla tak by se vanula hned vzbudila! 😠

anta
9. led 2009

Tak holky, malej mi usnul, jdu se najíst, dobrou chuť i vám 😉

monkia.pv
9. led 2009

me uklizeni vzdycky chytne az vecer!Pres den me to nebavi!

monkia.pv
9. led 2009

tak ja jsem pred hcivli snidala!Vzpomela jsem si trosku pozde,ze jsem jeste nic nejedla! 😀 Takze obedvat budu asi az tak kolem 15hodiny! 😀 A asi si udelam smazeny syr!Mnam,mnam!

monkia.pv
9. led 2009

preji dobrou chut

monkia.pv
9. led 2009

tak zmena-bude smazeny hermelin!Jeste lepsi!Mnam

monkia.pv
9. led 2009

mate nekdo takovy to sedatko do vany pro deti?Uvazuji nad tim ze bych ho male koupila,ale nevim jestli to nebudou zbytecne vyhozene penize!Nemate s tim nekdo zkusenosti?

martinka79
9. led 2009

Jé MOnčo taky mám na něj chuť asi ho udělám zítra. já si teď udělala banánová kokteil a pěkně s capucino zmrzlinou. malinko jsme to tu pošolichala. a vařeno máme od večera. takže pohodově. jen nevím jak toho draka zaženu potom spát. asi až kolem druhé hodinky. 🙂

monkia.pv
9. led 2009

aaaa zase nikde nikdo! ☹