Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

e.k.t
autor
10. led 2009

Joli se ještě plácá, ale za chvíli snad usne, domyje myčka tak dám druhou a zatím mastíme s MM karty 😀

kamca.mazda
10. led 2009

AHoj holky už jsem tu dlouho nebyla jak koukám máme nový přírůstek ahoj Mony
Evi prosím tě jakou značku máš toho mopu?
O Lici jsem taky nevěděla to mě moc mrzí že není Kubík ok.U nás stále stejné buzení po půl hodině a teď v těch mrazech ani nechodíme ven tak nic moc jak to děláte vy?

e.k.t
autor
10. led 2009

no z TV produkts 😅

e.k.t
autor
10. led 2009

Dobrou noc 🙂

monkia.pv
11. led 2009

dobre rano holky!my dneska vstavaly v sest!! ☹ !To uz tady dlouho nebylo! ☹ vy jeste chrupkate?Noc byla u nas celkem dobra!Jen jedno probuzeni o pul jedne na papani-pak byla asi hodinku vzhura,ale celkemv klidu jen jednou chtela dudlik!Takze ok!Ted zatim hodna!Hraje si na dece(nebo spis mimio deku) 😀 !A jo asi je to opravdu druhy zoubek!Uplne stejny scenar!Vodnaty kakani a moc nepapani!Tak jsme zvedava!Do pusinky me jeste nepustila ☹ Tak nemuzu overit moje(nase)podezreni! 😒 A pusinku ma dneska celkem peknou!Namazala jsem ji to na noc jeste fenistilem a vypada dobre! 😀
Ahoooj Kamco!

monkia.pv
11. led 2009

uz se dneska tesim jak pujdeme na prochazku!Uz jsme dva dny nebyly venku a je to desny byt cely deny doma!doufam ze tam moc nemrzne!My nemame teplomer,tak nevim! ☹

monkia.pv
11. led 2009

a jakou noc jste mely holky vy?Doufam ze vamdrobecci pekne spinkali!! 🙂

paolin
11. led 2009

dobre rano vsem!
ahoj Monco, tak to bude zoubek! 🙂 fajn, ze noc byla poklidna a ze je pusinka lepsi!
jee, ahoj Kamco! tyjo..to spani je drsny! Adam tri noci temer nespal, tak ted se dva dny dospava. uz se to aspon trochu da predpokladat, tak se to lepsi. hele, nezkousela jsi nejaka homeopatika? treba sedalii? to je sileny! takhle te prece nemuzou nechat fungovat! nedala by ti mudr treba neco na uklidneni?

Adam vstaval o 5ti. zase ho vzbudil Vita, kdyz cestoval k nam do postele. ted Adamek zase spinka i s tatou 😉

anta
11. led 2009

Dobré raníčko, holčiny, tak vám povím, že zoubky Honýše asi pěkně trápí, ☹ v noci byl opět vzhůru třikrát a teď ráno nemohl usnout, tak trochu pojekával. Je ale zajímavé, že chuť k jídlu se u něj tedy zrovna nevytratila 😀

monkia.pv
11. led 2009

zoubky jsou potvory! ☹ Je to hrozny jak ty deti porad neco trapi!Prvni to byly prdiky a ted zoubky!Co nas ceka daL?

monkia.pv
11. led 2009

my jeste nespime! ☹ Nacvicuje tady neco jako polosed a polostani! 😀

anta
11. led 2009

Víš, Moni, já ti to povím takto. Dr. nám říkala, že dětem obvykle začínají růst zoubky kolem 8. měsíce, tak my jsme se s manžou třásli tzv. strachem až mu těch 8 měsíců bude a pořád jsme si říkali, že to bude hrozné a BUM malýmu rostou zuby teď a to mu není ani 7 měsíců a jsme v tom až po uši 😀 😀 S prdíkama to bylo taky hrozný, brrr, když si na to vzpomenu, tak mi jde mráz po těle, fakt. Sousedovic chlapečkovi začaly růst zoubky ve 3 měsících bléééééééé 😔 Pak už by měl být klid, ne? 😀 😀 😉

e.k.t
autor
11. led 2009

Ahojky tak trablíky se zubíky nezávidím, nás tedy někdy asi taky čekají, zatím to však nevypadá že by se něco chystalo. 😉

anta
11. led 2009

Evi, u malýho to taky ani moc nevypadalo na zoubky a je to tady, kousy kousy ham ham mámy nosánek 😀 😀 😀

monkia.pv
11. led 2009

u nas taky to bylo s prdikama sileny!A to pry holky na ne netrpi!Hoby s octem!My je mely sileny! ☹
Evi treba to u vas ani nespozorujete,ze rostou zoubky!

martinka79
11. led 2009

krásnou neděli. včera nějak nebyl čas. stále něco podnikáme. JInak o Lici jsem nečetla a nevěděla nic. ☹ Z hlediska spec. ped. se nebudu k tomu vyjadřovat znám tisíce případů jak to je a nebude to mít lehké a jak píše evička a Janča jedině síla osobnosti jí pomůže. ☹ kdo s ní bude mluvit tak jí podzravujte a a ť se drží.

Jinak gratuluji Mončo k zoubečku, Janičko vám taky. Tatínci jsou někdy na pěst ,a le to je normální.
my nespíme noc nic moc lezou nám stoličky a snad všechny najendou.
Jo holky jinak žere ten náš kluk vše.

martinka79
11. led 2009

Mončo za koho hraje tvůj mužíček tenis? teď za ČR hjestli to chápu dobře.já že nám je s mnaželem nějaký povědomí. Manžel je vášnivý sportovec a sledovatel všeho.

martinka79
11. led 2009

jo kdyxž tenkrát Lici psala o svých problémech, musím říci, že jsme k vývoji jejího Kubíčka byla dosti skeptická.
z hlediska profese. ale je to smutné.

anta
11. led 2009

Ahoj Marti, tak jsi tady, hurááá 😉 Stoličky? Fuj, tak to se teda vůbec netěším, brrrr 😅

monkia.pv
11. led 2009

martinko manza hraje sam za sebe! 😀 Ale je vedeny pod TK PRECOLOR PREROV.

e.k.t
autor
11. led 2009

Marti písnu jí a budu od všech pozdravovat. 🙂

monkia.pv
11. led 2009

tak u nas se prvni pokus o ulozeni aspanek nevydaril! 😠 uz je opet vzhuru 3 hodiny!

anta
11. led 2009

Jé Moni, to je trápení! Já jsem dala malýmu BabyDent a asi mu to povolilo neboť spí už skoro 2 hodiny. Ale tím tě nijak nechci naštvat, dyžtak malou dovez k nám a my ti jí utaháme jak kočku 😀 😉
Holky, já malýmu na noc nic nedávám, přiznám se, že mám poněkud odpor k práškům a nechci tím malého nijak rvát, ovšem, pokud by to trápení bylo hodně velký, tak asi podlehnu 😉
Evi, určo jí napiš a popřej jí hodně sil, i když vím, že člověk jim nijak pomoci nemůže, tak ať aspoň ona ví, že na ně moc myslíme ☹

e.k.t
autor
11. led 2009

Už jsem jí napsala a nabídla srazík na jaře, tak uvidím jak to dopadne. Mám poblíž Brna rodinu takže je to proveditelné, já jsem neposeda cestovací a MM taky, takže si vás časem stejně objedu a nechám se povodit po vašem městečku 😀 😀 😀

monkia.pv
11. led 2009

BabyDent-na zoubky?Nebo co to je?me v lekarne dali nejaky Mundisal gel,ale jelikoz me mala nechce pustit do tlamicky,tak s stim muzu namazat vite co 😀 😀 !ja jsem male dala na noc Panadol,ale to jen kvuli tomu ze mela zvysenou teplotu-jinak bych taky nedavala nic!

e.k.t
autor
11. led 2009

moni neboj ona pustí, a co třeba s tím munikem opatla dudlík a tím potřít ty dásně 😉

many
11. led 2009

dobré ráno mamky 🙂
co to čtu ☹ Lici má nějaký problémy s Kubíčkem ☹

anta
11. led 2009

Moni, zadek si s tím můžeš namazat? Uhodla jsem? 😀 😀 Tak tak, je to Babydent a je to takový gelíček na dásničky, malej mě taky nechce pustit, ale má smůlu, i tak se mu do pusky vetřu 😀 😀 😀 😀

many
11. led 2009

áá řešíte co na zoubky ☹ já mám koupený Calgel hodně si ho mamky chválí 😉

many
11. led 2009

nám teda ještě zatím nevylezl ani jeden