Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

anta
14. led 2009

Holky, když teď dám malýmu 5 lžiček mrkvičky, tak mu můžu dát 150 ml, že? 😉 Teď za burácivého řevu usnul. 🙂

e.k.t
autor
14. led 2009

to u nás chumelíííí 😝

martinka79
14. led 2009

u nás nic. buchtičky namotané a ještě mám pár s povidlým to bude MM šťastný. 😀
Jani jasně můžeš.

anta
14. led 2009

Já jsem si říkala, že joooo, ale nebyla jsem si jistá 🙂

martinka79
14. led 2009

no vidíš. spíte? my ano, ale nahoře mají návštěvu advě malé děti a ty tam dupou a řvou takže to nebude na dlouho. dalisi totiž plovoučku jen na beton a to je rachot. ty jo. ☹ 😠

martinka79
14. led 2009

http://www.bino-drevenehracky.cz/motoricke-hracky
tady na těchto stránkách mají super hračky. hodně jsem od nich brala do školy a mateř. centra. docela dobré pro malé i velké. 🙂

e.k.t
autor
14. led 2009

marti super hračky, taky si na ně dělám zálusk 😉 jenže všechny 4 děti jsou květen - červen 😝

martinka79
14. led 2009

no tak máš čas vybírat. 😀 já něco domů už pořídila aněco máme od Nikolky ta byla na dřevěné hračky vytížená.

anta
14. led 2009

Spíme, usnul před chvílí 😉

e.k.t
autor
14. led 2009

no tak já zase když jednomu tak musím všem 😅 ale koukala jsem že ceny jsou relativně dobré, tak snad něco vyberu 😉

anta
14. led 2009

Domluvili jsme se s manžou, že si dnes uděláme pěkný večer, otevřeme si vínko nebo si dáme to od Míši 😀 a probereme stávající situaci a pak se pěkně budeme k sobě míti a určo to bude mooooc fajn, vařit nebudu, máme doma pizzu, tak to budu mít bez práce 🙂

martinka79
14. led 2009

jo já to pochopila, že jako až za dlouho bude někdo něco mít. promiň proto to vybírání. jinak to je jasné, že všem. a ceny jsou vážně super.možná v nějakém kamenném obchodě i lepší či stejné. 🙂

martinka79
14. led 2009

jé to bude fajn. tak vidíš i MM chce doma pohodičku tuličku.

anta
14. led 2009

Chceeeeeeeeeeeeeee 😀 😀 a jsem ráda, někdy má člověk pocit, že vedle toho druhého jen je a nic 😉

martinka79
14. led 2009

neboj žádné nic ale moc. 😀

monkia.pv
14. led 2009

holky Vaneska si porad taha za ousko!Myslite ze ji boly?Kdyz ji na neho sahnu tak nebreci!Tak asi si za nej taha jen tak!

martinka79
14. led 2009

Mončo Míša mi to občas také dělá dokonce si do něj šah až ho má červený.- nevím k čemu to přiřadit, ale kdyby jí bolelo dost by brečela to je nepříjemné. zažila jsem to s Nikolkou a to jí dokonce píchali ucho. ☹

anta
14. led 2009

Mě to moc těší a vůbec mám mnohem mnohem lepší náladičku a malýho najednou zvládám levou zadní 😀 😀

martinka79
14. led 2009

tak hurá to jsem moc ráda, že je u Vás veselo.

anta
14. led 2009

To může být od zoubků to ouško, ten nerv od zubu dosahuje až k uchu a může ho mít citlivý 😉

martinka79
14. led 2009

taky mě to napadlo, ale to víš občas člověk už neví co k čemu přiřadit. asi máš pravdu Jani. 🙂

e.k.t
autor
14. led 2009

marti mají za dlouho, al musím to koupit postupně, protože pořád někdo něco má a ja jsem totálka bezpraška 😅

monkia.pv
14. led 2009

uf tak se mi trosku ulevilo!Vanula uz taky mela zanet v ousku-byly jsme s tim v nemocnici,protoze nez prisli na to ze je to ousko tak meli podezreni na spatnou aritmii srdicka!Fuj jeste ted kdyz si na to vzpomenu tak semi dela zle!
no a na obed si nakonec delam zapeceny testoviny,protoze jsem rikal MM ze si budu delat buchticky a on ze by si je taky dal noa ja jako vzorna manzelka mu je udelam v patek na privitanou! 😀

martinka79
14. led 2009

jasně to chápu Evičko. já zase mám ráda doma něco co potom potěší nečekanou návštěvu nebo někomu za dobrý skutek. 😀

martinka79
14. led 2009

jééééééééé MOnčo tak to jsi skvělá, já už mám hotovo a z více těsta jsem stihla i plněné povidlím

monkia.pv
14. led 2009

jani to je bezva ze si udelate s manzou pekny vecer!Zavidim ti!A uz moc moc se tesim na patek!

monkia.pv
14. led 2009

neee jaaa marti jsem skvela-to tyyy jsi skvelaaa!!!Jeste mas i povidlovy!Mnam mnam!

monkia.pv
14. led 2009

jo ty dreveny hracky jsou moc pekny!Asi Vanulce nejakou koupim,ale musim natajno-manza o vanocich rikal ze Vanescce uz zadny hracky kupovat nebudeme-ma jich vic nez dost!Ma pravdu,ale zase nejaka mala ji urcite potesi!

anta
14. led 2009

Moni, dočkáš se, neboj. Člověk se musí na něco těšit, jinak bych z toho dítěte naprosto zbláznil 😀 Zítra jdeme k dr. na hexu, převážení a přeměření, tak se vám pak pochlubím s mírami. 😉 Zatím co vím, tak Honýs je velký jako osmiměsíční mimino, no trošku brzy 😀 😀 😀

martinka79
14. led 2009

no udělala jsem od oka více těsta tak jsme další plech udělala plněné. hodí se zítra na cestu. 😀 😀 😀 kdepak MM a Nikolka je slupnou hned.