Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

e.k.t
autor
8. únor 2009

kloktat v deci vlažné vody rozpuštěnou lžičku soli a třeba kapku alpy nebo tee tree oilu 😀

anta
8. únor 2009

O.K. 😀 😀 😀

monkia.pv
8. únor 2009

ahojky holky!
Jani teda chudak Honzik!Drzim pesti at jste brzo zdravi oba dva!Me dneska od rana boli hlava jako hrom-to uz podruhe behem tri dni-to je teda sila!Vaneska v noci dvakrat vzhuru a dvakrat jidlo!A k tomu hodinu a pul vzhuru!
Kamco noci jsou sileny ze?Kde beres silu?Ja mam pocit ze uz to nemuzu zvladnout! ☹
Vaneska je raubir-leze jak silenec a neradeji k zasuvkam a ke snuram a za vsechno taha a vsechno vyhazuje! 😖 Zrejme mam po "dovolene"! 😀

paolin
8. únor 2009

ahoj holky!
tak jsme zpátky v Brně! dovolená supr. chata báječná-moc doporučuju 😉 , dokonce tam byl i sníh a moc jsme si to užili 😉 prokecali jsme večery a ani spát se nám nechtělo 😀 Víťa lyžoval a nechtěl slézt z kopce 😀 "strejda" Boris má kurz na lyžování dětí, tak rady k nezaplacení 😉 dnes začalo sněžit a byla to úplná pohádka. škoda, že jsme jeli domů. Adámek sice byl ještě dva dny nemocný, celou dobu protivný a nespal, ale zvládli jsme to 😉

stihla jsem přečíst dnešní den a koukám, že nemoci nás zmohly všechny. Jani, brrr..to je ale fujtajbl, co vás drapsnul! snad to bude brzy OK! i rýma u Jolanky.

já teď peru o 106, vybaluju, kluci jsou ve vaně. ale návrat byl vlastně taky pěkný. byl tu nějaký skřítek a nechal nám tu polívku, tvarohové kynuté buchty, masovou roládu a borůvkový koláč pro Víťu. byl to skřítek babička 😉 no paráda 😉 😉

tak já mažu, večer vás dočtu.

anta
8. únor 2009

Tak holčinky, loučím se s Vámi, nějak přestávám vidět na levé oko, dělají se mi tam ty samé sajrajty, jako malému, takže koukám už jen na pravé 😀 😀
Dobrou noc Vám všem a zítra, jestli se mi podaří rozlepit oko, tak se ozvu 😉 🙂

e.k.t
autor
8. únor 2009

teda Jani drž se 😉

kamca.mazda
8. únor 2009

evi ty jsi naše dvořní doktorka tak poraď i mě Amy je uřvaná myslím si že zuby dva má prořízlý myslíš že můžou tak rychle lézt další?? Co jste dávali na zuby už jsem fakt v koncích.
Mony ty noci jsou děs ale Amy alespoň ještě neleze furt chci aby už jo ale jak tak koukám tak nic moc co?
Paol to je skvělý že jste si to užili taky bych vypadla.
Jani ty se drž.

paolin
8. únor 2009

ahoj Kamčo 🙂 Adam má taky dva zuby venku a pořád kňourá. mam calgel, ale účinek jaksi mizivý nebo žádný. kamoška říkala chamomilu vulgaris, tak ji zkusím.

e.k.t
autor
8. únor 2009

no když jsem myslela že Joli čaply klofáky tak jsem mázla Mundisal gelem a pohoda, růst můžou v rychlým sledu. U Joli to nyní vypadá že první vylezou špičáky 😝

monkia.pv
8. únor 2009

Pavli to je fajn ze jste si to uzili!Je to potreba na par dni vypadnout!
Kamco ja jsem taky porad chtela aby mala uz lozila a ted (a to leze od patku) si rikam ze kdyz jenom lezela tak to bylo zlaty!Ted uz doma nic neudelam-porad ji musim mit na ocich-je strasne rychla a ma nejradeji veci ktere nemuze! 😠
Ja mazala na dasne taky Mundisal,ale ted uz je to bez uspechu!Musim zkusit neco jineho!A zkusim teda hned chamomilu!
jinak teda holky uz mame v nabidce nas byt a zitra jede manza podepsat smlouvu na ten novy byt!Takze huraaa-budeme se stehovat! 😀

e.k.t
autor
8. únor 2009

moni super gratuluji 😉

martinka79
9. únor 2009

krásné ráno všem. dočtu vás během dne. 😀
určitě jste tu plakaly, že, no neplakejte už tu zase budu pryvidelně. jinak nocinky snad mám v IP. já jednu od Gabči. Vojtík chodí sám.Neviděli jsme se, ale písla mi mail. 🙂

anta
9. únor 2009

Dobré raníčko, Marti, jsem ráda, že jsi zpět 😉

martinka79
9. únor 2009

ahojky i já. včera ta jízda byla drsná. sněhu jako blázen. 😉

martinka79
9. únor 2009

Mončo byt suepr. já myslela, že to bude domek? ☹
Evi v holcích prodávají dva docela prima domky.

anta
9. únor 2009

Tak hlavně, že jste nezapadli. Honýs se mi již zdá den ode dne lepší a lepší, asi to bude tím, že to na mě prskl 😀 😀 😀 . V levém oku mám sajrajty, co měl předtím on a škrábe mě neustále v krku. Nebyla jsem dlouho nemocná a tak nevím, co se dá na ten krk koupit v lékárně, poraďte mi, prosím prosím, smutně koukám 🙂

martinka79
9. únor 2009

tak chválím udźdravování. my jsme všichni vpohodě. až na psa. ☹
jInak jsem četlas, že ?Ončs tedy kupuje byt. už jsme ho na servru neviděla, ale to nevadí. Počkám si až ho uvidím doopravdy obydlení jí. 🙂

martinka79
9. únor 2009

Pavča si dovču užila to je fajn, Vítek lyžovat super, my ne. my relaxovali jinak. 😀

martinka79
9. únor 2009

jdu malinko uklidit a potom hurá na čteníčko.

anta
9. únor 2009

Ale je moc fajn, že jste si to, Marti, užili, aspoň nějaká změna. Řekni rodičům, ať si pořídí internet, ať jdou s dobou, kdo to tady má bez tebe vydržet, chacha 😀 😀 😀
Monča dávala snad o dvě stránky zpět odkaz, kde ten byt je vidět, je fakt moc pěknej, hned bych se tam taky nastěhovala s nimi 😀 😀 😉
Copak se děje Badíkovi?

e.k.t
autor
9. únor 2009

ahojky Marti, hlavně že ses ve zdraví vrátila 😉

e.k.t
autor
9. únor 2009

my bohužel zatím nic kupovat nemůžeme, páč jsme předlužení a stejně by nám nikdo nic nepůjčil 😅

martinka79
9. únor 2009

no rodiče net nšjak mají,ale nějak jim to tam zrovna poslední dobou nejde a čekají na Mm až jim to rozchodí. a u tchánovců tam mají net maldí, ale to víš tam jsme nešla net. 🙂 zkouška odolnosti.

e.k.t
autor
9. únor 2009

Jano do očíčka to co honzulka a do krku jox spray, je to brutus humus ale hrozně pomáhá a stojí kolem 50 kč 😉

e.k.t
autor
9. únor 2009

badyk měl zase záchvat?

anta
9. únor 2009

Evi, děkuji za radu, nejsem normálně vůbec nemocná, ale Honýs to ode mě jaksi nemá daleko, tak stačilo prsk prsk a mamina celou noc nespí, protože jí škrábe v krku a má rýmu jako bejk. 🙂
Jinak, jestli chceš já ti půjčím třeba Honýše, nechceš? 😀 😀 😀 Penězmi taky moc neoplýváme, měsíčně platíme za byt 13.000,- Kč, což je docela darda 😅
Marti, jsi dobrá, že jsi tu zkoušku odolnosti zvládla, stejně by tě tam nepustili 😀 😀 😀

martinka79
9. únor 2009

kdepka neměl záchvat babka vlastně pro mě už baba tcháně. ho přecpala vším možným co on v¨ůbec nežer a on chudám mám blicí a průjmovou. Já od 03hod do rána uklízela celý byt. no jsme na ni úplně nasraná a řekla bych jí tisíc slov, ale kašlu na ně. kdyby ch jim to neříkala,a le ona je chytráa má pocit, že mi ho nemilujeme. no debilka. 😠 teď leží už ve vaně od nadrána snad se mu uleví. vařím rýži a dám mu černé uhlí až bude moct trochu žrát. 🙂

martinka79
9. únor 2009

to máš pravdu.
no tak my platíme asi 18tis. úvěr. haha 🙂 🙂 🙂

martinka79
9. únor 2009

evi já to nemyslela, že by jsi kuúpovala,e že jsme to na vývěsce u našich viděla. 😀

e.k.t
autor
9. únor 2009

no a černý čaj to prý taky pijou když je jim nejhůř 😅 chudáček. no snad mu bude brzo líp 😉

Jani přivez, já se tu s nima poperu 😉