Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

anta
6. bře 2009

Tak to je super, Evi, ono to jde rychle za sebou, pak vám přijdou horní zuby 😉
Jinak Honýš sám hraje na kytaru vedle v ložnici a ani mě nehledá 😕 😀

e.k.t
autor
6. bře 2009

no prosím, jaký je to velký a samostatný chlap 😉 😀 😀

martinka79
6. bře 2009

Jani tak to je bezva. i s tím amlováním , jé já doma řádila jako divá při nikolce. teď už tolik ne, ale je pravda,že si spolu dobře vyhrajeme.
Evi jé my taky měli krev při zubech,a le hned jsme si studeným zahnali.
Já Michálkovi odsála rýmu a už zase z tho chrchle. ☹ jinak je docela v poho dokonce i jí. 🙂
byla jsem chvilku venku tatin hlídal, šla jsem se psem a zachraňovala poničené sněženky, jenže je dala doma do květináče tak se tam snad chytnou a budu je moci nakonec dát někam ven. nějaký neodoborník je vydloubala a poházel. sráči jedni. 😠

anta
6. bře 2009

Marti, s těmi kytkami to znám, naši vysazovali růže a narcisky na společný prostor pod balkónem a děti to rvaly vždy, když bylo vysvědčení 😠 Nechtělo se jim kupovat kytky v obchodě, tak chodily na naše, hajzlíci a to nejen děti, ale bohužel i dospělí 😖

martinka79
6. bře 2009

No tyto rostly volně na konci hřiště, ale v houští a já se o ně tolik starala. ☹ a nějaký neurvalci si je vydloubli domů,a le asi z nich bude mít prd, byly rozkvelté a to xe nemá. 😠
Nikolka je ve vaně Michálek na ni kouká

e.k.t
autor
6. bře 2009

No sněženky se chytnou pokud nemají zničené cibulky 😉

martinka79
6. bře 2009

nemají je zničené, ale já je neměla kam honem dát tam by je zničili mám je v květináči a ssi je potom dám na pozemek nebo někde na pěkné místo.
jenže přesadba by měla být po odkvětu nebo na podzim

anta
6. bře 2009

Jé, Michálek už okukuje? To je super 😀 😀 😀

martinka79
6. bře 2009

no Nikolka ho stačila z máchat a dala mu sponku. 🙂

martinka79
6. bře 2009

musí vědět co ho čeká. 😀 😕 😕

anta
6. bře 2009

Tak to je hezký, koukala jsem na ty naše "staré" diskuze, když jsme se ještě nosily s miminkama v bříšku, je to legrační číst, co všechno jsme řešily 🙂 Taky jsem si aspoň zavzpomínala, jaké to bylo 🙂

e.k.t
autor
6. bře 2009

tak Joli slupla zeleninu a pozor zakusovala to plátky rohlíku máznutými tahini 😀 a prý mňam 😀

anta
6. bře 2009

No mně teda Honýš nějak nechtěl vůbec papat, jako něco snědl, ale řekla bych, že nic mocový to bylo 😅

e.k.t
autor
6. bře 2009

tak jsem si právě uchystala broskvový pohár 😀 😀 😀

anta
6. bře 2009

Teda holky, Honýš mě z obýváku přišel přepadnout 😀 😀 😀

e.k.t
autor
6. bře 2009

jé super, a pak že tě nepotřebuje hahá

martinka79
6. bře 2009

Evi ty si dáváš, já udělala banánový kokteil.
Jani zrovna dnes jsem myslela na to jak jsme kecali o těhu a tak. a vzpomínala jsem na many jak dělala s maminkou tu buchtu z listového těsta, pudinku a ovoce. 😀

anta
6. bře 2009

Evi, asi potřebuje, byl s tátou v obýváku a stejně mu utekl za mámou, no není to hezký, jak mě má rád? 😀 😀
No vidíš, Marti, já se na to z nostalgie musela kouknout, hezký je to. 😉
Tak já se s vámi loučím holčiny, MM je již doma a pořád divně kouká, že sedím u PC 😀 😀 😀

e.k.t
autor
6. bře 2009

mňam potřebovala jsem vzpruhu 😠

monkia.pv
6. bře 2009

ahojky holky jak se vam dari?Docetla jsem dnesek!Nakecate toho teda pozehnane! 😀
Marti a Paol to je na prd kdyz jsou chlapecci nemocni!tak snad je ta rymecka brzo opusti!
Evi zoubecky?Gratulujeme!My mame stale jen dva dole!
Jinak teda my uz jsme opet s malou sami doma-manza uz nas zase opustil ☹ na 14dni!Ach jo!Dneska byla Vanulka po dlouhych 7 dnech hodnoucka!Neknucela neplakala-krasne spinkala a hrala si!No super den!Kez by takovych bylo vic!

e.k.t
autor
6. bře 2009

Moni tak to dobře zvládněte 😉

paolin
6. bře 2009

Mony, moc na vás myslíme! to uteče, jako voda. a kdyžtak más na vyplakání nás 😉 třeba ti alespoň trochu zvedneme náladu, když bude nejhůř.
my dali v sedm spát chlapečky, načež dorazila babi a vzbudila tím Adámka. ha ha..takže jsem si po dnešním fakt hnusném dni s Ádou hrála až do teď ☹ naštěstí byl zlatíčko 🙂 po celém dni se konečně smál a byla s ním legranda. a došel z obýváku až do kuchyně. docela kus cesty. byl děsně legrační, jak capkal 😀

tak já si dám panáka a jdu chrnět. dobrou všem!

martinka79
7. bře 2009

Keásné ráno holčiny tím i krásnou sobotu a celý víkend.
my dnes spali konečně krásně vzbudil se jednou a potm jsem ho budila na ATB aspali jsme do 6.15hod pohoda. teď čekáme na čerstvou snídani od tatínka. Máme uklizeno a děti se handrkují v pokojíčku.
Michálek holky včera dělal ťap ťap sám ato od jídla k jídlu. Ovšem jen 3krůčky potom spadl. bylo to legrační, chodil za Nikolka a mnou. moc jsme se nasmály.Na chození to jako nevidím.

Pavli ty máš opravdu šikulku, tak to zvládá superově za chvilku bude jen běhat. Prima.Užij si zápasy. 😉

Mončo tedy zase sami ach jo. to je život se sportovcem,a le neboj my jsme tu vážně pro tebe, težba večer. Vaneska bude určitě prímová a užijete si to spolu.Tak se tam opatruj. 😉

Evi to znám vzpruhu, aspoň že chutnala. 🙂

Jani TM se špatně koukal, jo? Ten je ale... Tak se mu přes víkend dostatečně věnuj. 😀

anta
7. bře 2009

Dobré ranko, já už tady sedím notnou dobu a vyhlížím, kdo tady bude první, dnes jsi vyhrála ty, Marti, gratuluji 🙂 No manža se dnes odpo chytá do hospy a já tady budu samotná s Honýšem, opět ☹ Nene, věnovat se mu nebudu, protože mu určitě zítra nebude dobře 😀 😀 😀

martinka79
7. bře 2009

aha tak to se mu nevěnuj. 😀 Já budu zítra celý den sama Mm slouží přijede v pondělí. ma dnes co jiného než stavba. ☹ atk si užívej Honýska.

martinka79
7. bře 2009

jupííííííííííííííí vyhrála jsem to se mi dlouho nestalo vyhrát. 😀

martinka79
7. bře 2009

Ty jsi ě určitě nechala, viď. 🙂

alianka
7. bře 2009

dobre ranko holky, ja se tu vcera uz neukazala, mela jsem docela kolotoc a tak jsem nestihala. ale docetla jsem Vas 🙂 Marti co Misanek, uz je mu dnes lip?
Holky musim si Vam postezovat, manza me desne nastval, vcera mi v osm oznamil ze jde na dve piva a ze se brzo vrati, jeste jsme se trochu pohadali, pac jsem se netvarila moc stastne ze jde pryc a rikala jsem mu, ze me mrzi ze spolu netravime zadny cas jako ve dvou, pac kdyz Valinka usne, vetsinou Misa sedi u netu nebo koukame na bednu, zadne povidani nebo tak... no i presto sel na ty "dve piva" a prisel ve tri rano 😔 pritom jsem mu tolikrat rikala, at aspon napise sms, ze se zdrzi, minule mi slibil ze to bude delat a zase nic. vzbudila jsem se ve ctvrt na dve a MM nikde. Jsem mela strach esi se mu neco nestalo, ze snad by nebyl takovy, s prominutim, idiot, ze by to udelal zas. No, to jsem ho precenila ☹ Ted bude samozrejme cele dopoledne spat, pritom dobre vi, ze jsem chtela aby mi pres vikend pomohl vykramovat a uklidit pokojik, kde v pondeli zacinam skolit...

alianka
7. bře 2009

tak pardon ze jsem to na Vas hned tak po ranu vychrlila, ale musela jsem si nekomu postezovat ☹

martinka79
7. bře 2009

Ali to je smutné,tak si s ním promluv. Moc ti neporadí jelikož muj M nehcodí skoro do hospody a dkyž jde tak vyjímečně stojí to sice zato,a le ráno funguje. 😒 ali buď silná chlapy jsou prevíti vážně ani jin´m uričité věci nedocházejí. dnes si s ním rozhodně o tom promluv a kldině ho kolem 10hod vzBiď. jé já ti radím. 😀