Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

martinka79
8. bře 2009

a než to já pochopím mě psala kamarádka co je v USA

e.k.t
autor
8. bře 2009

no já toho taky zatím moc neumím a navíc jak mi padá net tak doplnit fotky je nadlidský úkol 😉

monkia.pv
8. bře 2009

ahoj holky u nas uz se spi!Uf uf!to je parada ten klidek tady! 😀

martinka79
8. bře 2009

jé u nás ne Michal spal dlouho odpoledne ale vidím to že za xchcvilku jdu oba
já dělala palačinky a vše možné jsme už z toho unavená jak jsme stále sama na dvě děti. 😖

martinka79
8. bře 2009

MOnčo užívej klidu a pohodičky s kávičkou a dobrůtkou.

e.k.t
autor
8. bře 2009

marti palačinky mám zadělané těsto, až Joli usne tak si je udělám, potom se budu divit že jsem zase koule 😅

e.k.t
autor
8. bře 2009
martinka79
8. bře 2009

to jsi dobrá že si ejd ěláš pro sebe. já kvůli nikolce
a zadělané myslíš co?

e.k.t
autor
8. bře 2009

no těsto, teď jsem uložila Joli a zatím bez řevu, tak doufám že na ně bude klid 😉

kamca.mazda
8. bře 2009

Ahoj holky, zdravím po delší době, hlasím že máme v devíti měsících jen 7440g a 70cm, jak se jinak máte?? U nás vše při starém vstávám 6-9krát za noc ... Amy leze a leze a nohy zatím nic moc.

monkia.pv
8. bře 2009

Marti tak kaficko se ted veceruz nekona-mela jsem pres den dve!To staci! 😉 Mlsam tady pomelo-mnam mnam!palacinky bych si taky dala!Holky poslete mi aspon jednu! ☹
Kamco to je teda sileny vstavat tolikrat za noc!to bych byla uplne mimo!snad se to brzo spravi!

martinka79
8. bře 2009

Mončo hytej jedna letí. Kamčo čauky
konečně dětí spí jupííííííííííí a jdu si dát mandlový likér

martinka79
8. bře 2009

Kamoč u nás nic moc tatin na stvabě děti jsou hodné až zlobivé. Nikolka mě cvičí a jinak byly nemocní, Michálek ještě pokračuje takže nuda v Chrášťanech ☹

martinka79
8. bře 2009

MOnčo ta jaká byla? ještě posílám druhou s nutelou.

e.k.t
autor
8. bře 2009

tak já uložila Joli a ta usnula během 5ti minut, mám hotovy palačinky a už se cpu, teda já dělala jen 4 s jamem 😉

martinka79
8. bře 2009

jé takovou trošku jsem ti měla poslat po nějaké strojvedoucím

e.k.t
autor
8. bře 2009

já teda s jahodovou mamtěrádkou 😉

martinka79
8. bře 2009

no já je mám všechny suché a jinak dělám s čím kolik sama jsem si ejště nedala

e.k.t
autor
8. bře 2009

já teda právě provádím likvidaci 😀

martinka79
8. bře 2009

jéééééééééé a je rychlá

alianka
8. bře 2009

je holky tak jsem se sem zas behem dne nedostala. Marti - kdyz budu skolit, tak bude hlidat manza - mam to dvakrat az odpoledne a jednou dopoledne - to povozi tchan. Tak snad to poklape.
Paol u nas je uz pohoda 🙂 Paol Ty mas svatebni salon? to jsem vubec netusila, to jsi teda uzasna, klobouk dolu 🙂
Evi mnam palacinky 🙂 zazadala jsem Te na facebooku o pridani do pratel 😉

monkia.pv
8. bře 2009

Marti dekuju pochutnala jsem si! 😀 😀

martinka79
8. bře 2009

to mě těší dělala jsem je Mončo s láskou. 😀
ali tak to bude prima. jsi šikovná matka a pracovnice. 🙂

martinka79
8. bře 2009

holky běžím ben s pesanem doma všechno spí a tak snad se telepaticky nevzbudí

alianka
8. bře 2009

Marti uzij si vecerni prochajdu 🙂 to vis, musim se snazit, penizky za materskou nejsou nic moc 😒
Monki ahoj, mas doma pohodu, tak si pekne uzivej 🙂

martinka79
8. bře 2009

Ali.To máš pravdu kolik bude chodit mamin?

martinka79
8. bře 2009

tak jsem všechny pryč

alianka
8. bře 2009

v tuto chvili 5, uz se mi prihlasila dalsi, ale musim s ni domluvit dobu, zda se mi podari ji nekam vmacknout aby nam to vyhovovalo obema 🙂 no zatim vic nebudu brat, uvidim jak to budu stihat 🙂
holky ja to uz balim a jdu chrnet, dneska jsem spala sotva 5 hodin, Valca se porad budi a mele, je to des tedka ty noci 😒 no esi to uz bude jako standard, tak potes koste, ona predtim tak pekne spinkavala ☹ snad se k tomu zase vrati... tak dobrou noc vsem a at se vyspinkate vsichni i s detickama na zdravo. pa zitra 😵

martinka79
8. bře 2009

Pa Tak i tak je to dost. stejně tu jsem sama.

paolin
8. bře 2009

cauky holky, děláte mi chutě 😀
u nás se uspává Vítek. Adam poslední dny odmítá usnout. vydrží kliďo i 5 hodin vzhůru a dělá rambajs do desíti do večera. šílený ho uspávat! pořád kope a dělá kraviny. tak jsem s ním "flákla" o zem a nevšímám si ho 🙄

Kamčo, tebe se Ami natrápí, viď? moc přeju, ať je to brzy lepší!