Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

anta
4. dub 2009

Tak už mám jedno okno 😀 😀

e.k.t
autor
4. dub 2009

Já nechám okna na aktivitě Martina 😀 😀 😀

a když nebudou, otravovat život si tím nebudu 😉

paolin
4. dub 2009

ahoj holky! tak jsme zpátky z vítání občánků. bylo to nad očekávání příjemné 🙂 děti tam bylo tak 10 a netrvalo to dlouho. dokonce dětské představení bylo supr. zpívaly a tancovaly tam malé holčičky a moc jim to šlo 🙂 narozdíl od znuděných školáků z Vítkového vítání 😉 fotek moc nemáme, ale zkusím nějakou dát do albika.

čtu, že jste všechny pilné včeličky! taky bych chtěla umýt okna. vypadá to, že u toho budu mít alespoň jednoho chlapečka, tak snad to zvládnu. holky, u nás je dnes úplně letně! náááádherááá 😵

užívejte sluníčka a opalujte si čumáčky 😉

e.k.t
autor
4. dub 2009

No my po prochajdě a já opět vypadám jako prasátko, po spaření 😀 😝

rudý ksicht 😝

martinka79
4. dub 2009

no my se iopalovali na bakoně a te´d jdem s Nikokou oěbdvat na balkon páček večer.

martinka79
4. dub 2009

holky u nás je pohhodvě klid, ptáci zpívají no vidklákov pohodový na balkoně je prima. nikolka už je v pohodě.

e.k.t
autor
4. dub 2009

Marti to je super.

my slupli vepřové plátky na česneku s hranolama a tatarozou a salátem 😉 uf uf

e.k.t
autor
4. dub 2009

Marti tak souprava super, už jsme s ní byly venku, rukávky jsem ohrnula a ty červené šustky akorát 😉

e.k.t
autor
5. dub 2009

🙂 dobré ranko 😉

anta
5. dub 2009

Dobré ranko 😉 Mám jeden dotázek, malej měl včera nějaké zažívací problémy a byl velmi nepříjemný, fůůůůj, no a tak jsem se chtěla zeptat, jaká má být pauza mezi dopolední svačinkou a obědem, aby nebyl tak narvaný? 😉 Jak dlouho papají vaše dětičky? My když krmíme Honýše, tak zpapá 5 kousků chleba a už utíká po celém bytě a hraje si, tak nevím, jak dlouho ho mám krmiti, když ho honím po celém bytě neustále s kousky chleba v ruce 😀 😀

e.k.t
autor
5. dub 2009

Jani dávám Joli kdy si řekne, většinou pokud nejí ve 3 v noci tak si dá ráno trochu mlíka 80-150 jak kdy a to má hlad za 1-2 hodiny, dostane kaši nebo chleba nebo rohlík, potom má hlad 11-13 zase jak kdy potom 14-16 17-19 prostě většinou jsou to minimálně 2 hodiny

martinka79
5. dub 2009

Jani taky tak mezi jídlem máme určotě 2hodinovou a kldině 3pauzu.
Evi jsem ráda, že jste spokojeni. 🙂 mám pro tebe další várkua dokonce kombinézu na další zimu. 🙂

e.k.t
autor
5. dub 2009

júúú to se Joli máááá 😉 😀

anta
5. dub 2009

Jooo, dobroš, díky za rady, podařilo se mi v pátek asi přecpat, 😅 😅 tak jsme měli včera poněkud peklíčko, ale už je to dobrý, dneska celkem seká dobrotu 🙂

martinka79
5. dub 2009

super tak a´t vám je dnes dobře.

e.k.t
autor
5. dub 2009

no ze začátku občas jsou trochu tuhošový potíže, řešila jsem měruňkovou šťávou a švestkovou frutapurou 😉

martinka79
5. dub 2009

taky jsem kupoval švestkový kompot š´távu.

anta
5. dub 2009

Včera jsem mu koupila hruškovou frutapuru a též švestkovou šťávičku 😉

e.k.t
autor
5. dub 2009

jo dobrá kombinace

anta
5. dub 2009

Tak aspoň, že se mi něco povedlo 🙂

martinka79
5. dub 2009

super vidíš jak jsi super mamina

anta
5. dub 2009

🙂 Jééééééééé, to jsem ráda, že jsem super mamina 😀 😀

anta
5. dub 2009

Tak jsem vyhnala chlapy ven jako správná supermáma 😀 . No potřebuji si taky chvíli od kluka orazit, nejsem stroj, no MM začíná být zase unavený, tak je zase příjemnej, ale co, já ho to nechávám si to taky užít 😀 😀 😀

e.k.t
autor
5. dub 2009

Jani správně, jen houš%t a větší kapky 😉

monkia.pv
5. dub 2009

ahojky holky tak jsem tu zase po nejake te pauze! 😉 uz mi to zacina!baleni ve starem a uklizeni v novem! 😉
Jani nase mala ji taky zhruba po tech 3 hodinach-nekdy kdyz sni vic tak vydrzi dyl a kdyz sni min tak vydrzi treba jen 2 hodky!
Mam pocit ze nam roste v pravo dole spicak!Vanula je protiec a v noci mrcinkuje ze spani!ma to natekle a ne a ne se vyklubat potvurka!Dneska jsem ji dala na noc panadol!Tak snad to bude lepsi!
To byl krasnej vikend,ze?Jak tak sviti slunicko hned je mi lip! 😀

paolin
5. dub 2009

ahoj holky! dnes bylo ale krásně! 😵 byli jsme hodně veknu, pak jsme celá rodina umývali okna 😀 zvládli jsme s klukama dvě, tak aspoň něco 😉 poo jsem si s chlapečkama dvě hoďky zdřímla a pak jsem šla na voliš. takže dnes byl pro mne fakt odpočinkový den a relax od dětí. řeknu vám...paráda! to jsem fakt potřebovala 🙂
Adámek se teď uspává, Viky je hodný. jinak holky, Adam přestal spávat! je to šílený. Vydrží od 12 - 19. můžu ho vozit v kočáru, uspvávat horem dolem a nic! on je unavený, nechce moc chodit a je to s ním na prd. místo, aby si chvíli dáchnul a dobil baterky, raději se bude trmácet x hodin. dnes spal do dvou. no, snad je to jen jaro a brzy ho to přejde 😉

Jani, jsi supr máma! vždy jsi byla 😉
Mony, to máš starostí na hlavu, viď?

e.k.t
autor
5. dub 2009

u nás je bouřka 😝

martinka79
6. dub 2009

Ahojky holky krásné ráno hlásím. právě jsem na tebe pavli ymslela co adámek. jelikož Michákel už prodřel boty chodí a chodí a v kočárku jen s cílem.
Včera, vlastně v sobotu, jsem zavedla nový režim dopoledne ho držím jdeme třeba na chvilku tapat a potom kolem poledního jde spít spí tak ty 1hodinky a odpoledne už neusne.ale jde nepozději do 19hod spát většinou dříve spí celou noc a te´d ještě spí. to jsme málem zaspali do školy. asi mu to chození pěkně unavý svaly. jo už jezdil a super formuli u sousedů a jinak na tatře a včera se kolem něj točili všechyn děti, to byl rád.

Evi u nás nic. nějak nás to minulo.

Tak šupky z pelíšků, dnes to není u nás slunečno. 🙂

martinka79
6. dub 2009

holky mě už druhý den bolí zub moudrosti roste a to je bolest až do ucha hubu nemohu otevřít a no šílené.
Jo a nekojím, jelikož prdelka sice by si dal,ale už začal taktiku mama ham a sápe se na triko no tak to ne... hlt to nějak s ním překlepnu. 🙂 dnes je docela příjemně už se sluníčko klube.
michálek přišel sám za mnou to je tak milé. moc vám to přeji, aby jste to brzy taky zažily.

martinka79
6. dub 2009

tak Michálek snídá já sbalajzla rohlíček s máslem čerstvý to je lahoda.

Minčo tedy to je fuška, máš někoho na pomoc. TM je doma, jsi dobrá sama vše dělat. 😉 drž se už se také těším až budu bydlet v novém. Moje sestra se odstahovala v pátek do svého nového.