Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

many
26. říj 2009

Evi i 13 je dost 😉
Pavli taky bych raději na vzduch 😉 už je vyspanej a do 19.00 nepůjde, tak to bude asi dlouhý

paolin
26. říj 2009

u nás to stejný. aspoň, že má dnes Viky keramiku a jde domů až ve 4 😉 nic, nabalíme se, zapláštěnkujeme a půjdeme nakoupit.

anta
26. říj 2009

Ahoj holky, tak jsme doma, je fakt, že už déle, ale nedostala jsem se sem. Honzík vážně nemocný není, jen ty teplotky, tak nám dr. říkala, že máme počkat, dávat nurofen a střídat jej s panadolem po 4 hodinách, pokud by měl teploty. Když se to do čtvrtka nezlepší, máme nastoupit k dr. opět. Jinak Honzík byl velmi hodný u dr., ani neplakal a tak dostal za odměnu panáčka Marťánka. Dnes tady svítí sluníčko, ale já s ním ven raději nepůjdu, ať mu ještě něco nepřivolám. V noci to fakt bylo ukrutný, neboť Honýs hučel od půl jedenácté večer do čtyř do rána, kdy následně usnul na hodinku. Ráno to zabalil v 8 a spal do půl desáté, od té doby ani ťuk. Je ochrápanej, oči má úzké jak špatně vyřezanej číňan a spinkat, to neeeee 😀 😀 😀 😀

many
26. říj 2009

Jani snad to budou zoubky a bude brzo klid

anta
26. říj 2009

No to si nemyslím, Many, teď má i po nurofenu 38,1, tak mu mám dát panadol, 8ml, to je celá odměrka, no to teda ale je hrozný ☹

e.k.t
autor
26. říj 2009

Jo akce byla super, a fotky zpracovávám na fcb a je to makačka. Je mi čím dál víc úzko z té pitomé kontroly a zase prudí jedna banka, vrrrr jo a pojistka která stojí měsíčně moc peněz je mi zase na nic, no jsou tošmejdi, hlavně že mi vnutili tu dražší, že je i na snížení příjmů, no jsou to lháři. Už aby bylo vše poplacené a nakopat jim kaďáky všem 😠

e.k.t
autor
26. říj 2009

Jani než sirup panadol, je lepší paralen čípek, účinná látka je stejná, ale účinnost je lepší 😉

anta
27. říj 2009

Ahoj holčiny, tak to nakonec nevypadá už tak špatně, Honzík nyní nemá ani teplotu, rýma taky žádná, tak se zdá, že máme to nejhorší za sebou. Dnes spal do půl sedmý, ale jen proto, že v noci byl docela vzhůru často a plakal 😉

anta
27. říj 2009

Jsme na dobré cestě, protože jsme se i vztekali jako normálně, což mě vyloženě potěšilo, hurááááá 😀 😀 😀

e.k.t
autor
27. říj 2009

no u nás noc nic moc, usnula o půl 23, po půl24 se vzbudilařev, kašel připoblink až nakonec usla kolem půl 1 a vzbudila se kolem půl 5 a už nezabrala, asi ji pbolívá břuch, prdka střevo azub no vražedná kombinace 😝

many
27. říj 2009

Dobré ránko 🙂
Jani tak co Honzíček, my u zoubků mívali vysoké teploty 😉 až teď u první trojky měl jen zvýšenou 😉

many
27. říj 2009

ááá už čtu, že teplůtku namáte, paráda 🙂

many
27. říj 2009

jééé Jolanka si taky užívá ☹ ať je jí brzo dobře

many
27. říj 2009

jinak při horečkách už používáme většinou sirup - Nurofen, protože u zoubků má furt srajdu a ten čípek vykaká, jinak je fakt, že čípky jsou nejúčinnější, ale sirupek pomáhá i mně, když mě chytnou záda 😀 je to bomba 😀

paolin
27. říj 2009

Jani, prima, že je líp 🙂
Evi a co to šmarja řádí u vás? snad to bude brzy OK!
Many, hele ty ujídáš Ládíkovi sirupíky, jo? 😀 někdy si dám na rýmu dětský kapky a taky to zabírá. mám pocit, že do těch dospěláckejch léků toho někdy cpou zbytečně moc..
Adam se dnes ve 4 tvářil, že je vyspaný..co já s tím klukem budu dělat, to netuším..včera šel spát až kolem 8. dám mu Sunar a on pak strašně ožije. to by mě zajímalo, co do toho mlíka míchají 😀 dnes je tu trochu sluníčko, tak super 🙂 za chvíli půjdeme ven. Vítka by si dnes měla vzít moje mamka, že prý u nich může přespat a pak by jeli vlakem. no, slibuje mu to už dva roky, tak snad to konečně dodrží 😝

many
27. říj 2009

Pavli u vás je sluníčko 🙂 u nás prd, furt pod mrakem a pršelo 😒 ale taky razíme kolem 10 do kočárku a jdu na socku, zkusím si zažádat o přídavky, za to nic nedám, známá se divila, že oba dělají a berou na obě děti, že to mám zkusit, tak do toho jdu 😀 a uvidíme, buď dají nebo nedají 😉

anta
27. říj 2009

No zvýšenou teplotku trošku přece jen máme, ale už to není asi tak drastické, když se i vztekáme, že? 🙂
Teda chudák Jolanka, to je hrozný ☹

paolin
27. říj 2009

Adam nechce jít ven! já se z něj picnu..pustila jsem mu Krkta, abych se mohla v klidu nachystat a on chce pořád dalšího! no ale řeknu vám...teď se pořád ráchá ve vodě, pořád mi leze na sporák a chce vařit..Vítek dělal v jeho věku úplně to stejný! se z nich asi picnu 😀

e.k.t
autor
27. říj 2009

nevím co má, ale nejde jí bobek, nejí slintá pokašlává až ublééé, ale ještě dnes jsme u našich a zítra nás převezou autem, ještě že Joli dostala pod stromeček novou sedajdu a ta stará je u našich. Myslím že se jedná o kombinaci nastydnutí a změny prostředí

anta
27. říj 2009

Jé to my se koupeme taky velmi rádi, bych řekla, minule mi řval a sotva si smočil prdýlku, tak byl klidnej a šťastnej 😉

monkia.pv
27. říj 2009

ahoj holky!!Po dlouhe dobe zase 😖 §Vidim ze si vsechny uzivame tak nejak podobne!Zoubky a nespani v noci!Nase Vaneska uz asi mesic co je v noci 2 hodiny vzhuru a nejradeji by litala po byte a hrala si!Doufam ze ji to brzo prejde!Holky davate v noci detem jeste mliko kdyz se vzbudi?My uz jsme nejakou dobu nedavali a ted co v noci tak radi,tak ji davam a parkrat mi po nem behem par minut usnula!Jinak vas teda vsechny moooc zdravime! 😀

anta
27. říj 2009

Ahoj Moni, ne my mlíčko nedáváme v noci, dostává jej vlastně při uspávání, 180, ale většinou to celý ani nevypije. Teď co je nachcípanej, tak dostává napít vody. No to ti teda nezávidím, že ti Vaneska takhle lítá po bytě v noci. Co se to s těmi dětmi děje, nechápu, ale vím, že je to dost vysilující 😎

monkia.pv
27. říj 2009

Jani Vaneska dostava pri uspavani 240 mlika a vypije to cely!Je to maly zrout 😀 . To je pravda ze je to vysilujici!Prave proto jsem zkusila ji v noci dat mliko a parkrat to vyslo,ze usnula,ale neni to po kazde,takze asi prestaneme davat!A budu to muset vydrzet!Je to hrozny!ja jsme byla zvykla na to ze spavala cely noci a ted tohle zacala delat!porad si rikam ze to bude tema zoubkama co ji rostou,tak snad jak se vsechny vyklubou bude klid 🙂 !

anta
27. říj 2009

Moni, já si ani nepamatuji, kdy Honzík spal opravdu celou noc. Ale jsem ráda, že nechce papání při jeho 12,5 kilech 😀 😀 😀

e.k.t
autor
27. říj 2009

Joli má kolem 11kga mlíčko si v noci bere, jenže já jí ho večer když usne udělám než jdu spát a ona se v noci obslouží sama a budí až když potřebuje ještě další, jenže je to nárazovka, doma spí v pohodě, ale u našich nespí přes den, leda v autě a nespí pořádně ani v noci, ale doufám že je to prostředím a doma se brzo srovná

anta
27. říj 2009

Honzík není zvyklý v noci jíst, ale i tak je v pohodě 😉

paolin
27. říj 2009

tak u nás se taky brmbá mlíko. jedno před spaním, druhý tak cca v 11 - to už má dost pravidelně a pak jsme dávali ještě ráno, ale už nedáváme. Adam by bez mlíka v noci nebyl a já nemám na to, abych ho nechala řvát 😉 jinak u nás se taky nechrní celou noc. Vítek poprvé spal celou noc v kuse zhruba ve 3 letech, tak u Adama už to ani neřeším 😉 nemá to totiž smysl, jsem zjistila 😉
venku jsem byli chvíli, než se mi Adam vyráchal ve vodě. jo, to jsem vám ani nepsala! v neděli jsme jeli do obory na divočáky a byly tam parádní kaluže. samozřejmě si Adam musel u jedné hrát. no a jasně, že se moc nahnul a zahučel tam i s hlavou 😀 vypadal, jak parádní čuník 😀 mokrý, zabahněný děcko..no, klasický zodpovědný rodiče 😀 ale když on byl tak legrační a ten žuchanec byl taky supr, tak jsme se museli řezat 😀

anta
27. říj 2009

😀 😀 😀 Pavli, doooost dobrý 😀 😀 😀

monkia.pv
27. říj 2009

a na nocnik uz vam deti chodi? my vubec!vaneska to asi jeste nechape nebo co! ☹
Pavli tak to musela byt sranda!
Evi Jolanka se v noci obslouzi sama?To mlicko ji davas do postylky?

paolin
27. říj 2009

Moni, nočník ani náhodou. Sedne, hned vstane...Adam říká aa, ale když už má v plíně. zkoušela jsem to s ním cca 14 dní a nic, tak má ještě čas. kluci jsou holt ignoranti 😀
Evi, to je Jolanka šikula, že je takhle samostatná 😉