Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

paolin
8. led 2010

já toho na MD měnila 😀 jméno svoje, Vítkovo, bydliště 2x...je ale fakt, že hodně toho zařizoval Mirek. tedy, že papíry na socku zavezl. no aspoň řvali na něj, ne na mě 😀
tyjo..venku chumelí, jak...

já ve školce krapet spoléhám na to, že je tam Vítek. pochybuji, že ho vezmou v 6ti letech do školy a ani to nechceme. jak je malý, tak to bude mít těžký. tak ať je alespoň o rok starší 🙂 tak nějak počítám, že zůstane ve školce i ten rok, co by nastupoval Adam. ale i tak si nedokážu představit, jak je budu stíhat vyzvedávat a jestli mi zaměstnavatel umožní zkrácenou pracovní dobu. jestli ještě nějaká firma bude 😀

martinka79
8. led 2010

pokud chcete aby vaše dítko nastoupilo do mŠ v roce 2011 takj musíte nebo máte jít k zápisu tento rok. v únoru pokud ne tak je to v poho. já musím do práce v únoru na druhé pololetí příštího ruku a takže pro mě je to aktuální a jelikož si místo muste platit od začátku šk. roku tak od září tam bude asi občas cvhodit když budu doma,a le vidím to na nástupu do práce... jelikož Mišák je fakt třída cos e týče dětí a společnosti a bude mu tam dobře a já ho vždy za 4hodinky vyzvednu. Co názor to zkušenost, ale já vidím jak jsme nikolce ničíám neublížila to byla v mš od necelých dvou let a jak mě miluje a máme prima vztah...
jinak s tím č§ůráním to je těžké radit. my na nočník nechodil,a le rovnou na WC a taky nám pomáhala společnost dětí co čůrali na záchod či nočník...
no a já mu prostě dala slipy a bylo počural se a já říkám co tam máš Míšo??? a on bléééééé a tak říkám to je eee a to se dělá tady a ikázala nočník i záchod a pak ho dávala ptala se je to šlený opruz a stále být ve střehu, ale najednou do týdne super. a dokonce když má plínku tak chodí jako když mu tam vrazíte smirkl papír... MM tedy říká naprcanej skřítek... 😀

Pavli ajsně kam spěchat se školou.

martinka79
8. led 2010

Pavli jsem slyšel JAK BRNO POSTIHL chumelenec koukněte na web... radio stanic jak se to řítí po republice to je mazec... 🙂

martinka79
8. led 2010

děvčata musím se jít chystat kolem 10hod odcházíme na bus jedeme do práce a na kružky ahc jo se mi enchce. a Michálek dnes vstával vrzy to zase bude...

monkia.pv
8. led 2010

jejda to jsem vubec netusila ze uz bych melajit s Vanulou k zapisu do skolky!ja si furt myslim ze mame cas!My na nocnik zatim taky nechodime!Snazim se ale nechce a kolikrat jeci jak sirena,tak ju ani nenutim!Nocnik mame na ocich a porad opakuji ze se tam cura a kaka a ta nase potvurka se kolikrat tak sibalsky usmiva,ze si myslim ze moc dobre vi co se tam ma delat a ze proste nechce!Ale jak zecne teplo tak ma smulu!

anta
8. led 2010

Tak Honzík usnul, ale to vám teda povím, zase byl příjemnej tak, že dostal sprdunk, jak byl unavenej, tak si začal tzv. poroučet, že chce tam a tam a tam a zase zpátky, no tak to jsem teda řekla, že eeee teda!😝 😝
Jé holky, to vám musím hned vyprdelínkovat, už jsem se dvakrát nechala zaregistrovat do různých soutěží, kde hrozí, že bych mohla vyhrát buď 600 000,- Kč anebo rovnou 3 milionky, tak mi držte palce, ať to vyjde 😀 😀 😀 To bych teda sama čuměla, chacháááááááá 😀 😀 😀

martinka79
8. led 2010

Mončo toto dělala i sám MIšák prostě dítka na to sami přijdou a potom to šup šup...
Tak se mějte jdeme se chystat tedy my tu máme vánici.. to bude cesta jedeme busem, takže musí šupat nohama ajít na bus... ☹ papa
ale on autobusy miluje.

monkia.pv
8. led 2010

Jani tak to drzim petsi!!!!
U nas taky chumeli uz se tesim na odpoledne jak pujdeme bobovat!Vanula bude zase nadsena!Musim soupnout nejake aktualni fotky do albika!

anta
8. led 2010

Teda, to by byl gól, kdybych něco vyhrála 😀 😀 😀 Tady taky teda chumelí jak blázen 😉

monkia.pv
8. led 2010

tak to vypada ze bude opravdu ta snehova kalamita!
🙂

paolin
8. led 2010

Jani, tak tfuj tfuj, ať to vyjde 😉
my byli nakoupit a docela drsný 😀 teď už tak nechumelí, ale fouká. tak tu asi zapadneme a šmitec 😀
Adam dnes zatím nezuřil, tak sna...dost bolo srandy...

monkia.pv
8. led 2010

u nas jeste porad chumeli hooodne! bavi taky vase deti natrepavat pradlo?

anta
8. led 2010

No já přemýšlím, že asi ven dneska nene. Nevypadá to tam zrovna lákavět. Jé Adámek je zatím hodný? Tak to je dobře, člověk je i tak neustále ve střehu, kdy to ty haranty zase čapne 😀 😀

paolin
8. led 2010

Mony, moje děti baví samé nesmyslené lumpárny 😀 třeba lozit na kuchyňskou linku nebo sporák. oblíbený Adamův sport je lezení do výšek. no a teď i řvát a řvát 😀

monkia.pv
8. led 2010

no my taky rveme§ do vysek nastesti zatim nelezeme!Ale myslim ze nas to taky ceka!

anta
8. led 2010

Zrovna jsem se vás chtěla zeptat, jestli máte taky tak protivné děti jako já 😀 😀 😀

monkia.pv
8. led 2010

Jani mame!Ted zrovna Vaneska rvala jak na lesy nekdy na to fakt nemam nervy!Jeste k tomu me nejak zacina bolet hlava,takze super!

anta
8. led 2010

Já taky zrovna dneska nejsem příliš hezky naladěná, takže Honzík dostal už sprdunk, panč nemám ráda, když je protivný a poroučí si, tak jsem ho hned utřela 😀 😀 😀

monkia.pv
8. led 2010

tak jsem dala foto do albika tak muzete kuknout jak jsme vyrostli.

monkia.pv
8. led 2010

Vaneska uz taky dostala vynadano ale nejak to nepomohlo 😒 .Jeste ze za chvili jde spat!

anta
8. led 2010

Moni, nádherná holčička, už tady Honzík má nevěsty, super. Buď vyhraje Joli nebo Vaneska. A víš, že chtějí její jméno dát do kalendáře na můj svátek (24.5.)? 😉

anta
8. led 2010

Pěkně mi ty holky vychovejte a my si pak vybereme, ju? 😀 😀 Dyžtak si vezmeme obě 😀 😀 😀 No mně se zrovna Buliboš probouzí, blééééé a to ani nepůjdeme ven, takže zase bude určo prudit, ale do té vánice ho fakt brát nechci 😅

monkia.pv
8. led 2010

Jani dekuji!jo jo vim o tom ze by jste mely slavit svatek spolecne 🙂 .

e.k.t
autor
8. led 2010

Jani děkuji zaJoli to potěší, jinak snažíme se od zčátku z ní udělat holku do nepohody, aby seneztratila 😀 😀

ale uvidíme co přinese čas 😉

byli jsme procházkou nakoupit pečivo atd a vrítili jsme se jako sněhuláci a pozor dnes bez pruzení, do obchodu šla po svých, kočár jsme nechali venku a sedla si do košíku a z košíku se nechala beze vzdoru přeposadit do kočáru, pak dostala půl rohlíku a jelo se domů a cestou tu půlku rohlíku slupla a i při jití dmů bez scény, no já mám pocit že máme cizí dítě, je nějaká hodná 😀

monkia.pv
8. led 2010

Pavli prosim te a kdyz jsem menila pojistovnu i Vanesce tak te musim nahlasit zmenu kde?jen u detskeho lekare?Nebo jeste nekde?Ja jsem hrozna tady na to vyrizovani!Sebe uz mam volala jsem pani na mzdovou a nastesti tam byla tak ji mam poslat ten papir z pojistovny a ona to pry prehlasi,tak aspon ze tak!
Copak holky delate?To nase dite normalne dneska po obede nespalo a lita tady jak pominuty a venku chumeli a ja se z ni asi zblaznim!Jeste ze mi zabral prasek na hlavu jinak by uz asi dostala na prdel!Jdu si udelat kaficko a dam si zakusek na nervy 😀 !Manza sel pomoct odhrabovat snih nejake starsi pani z baraku-asi uz nemohl poslouchat malou,tak vzal do zajecich 😒

e.k.t
autor
8. led 2010

Moni Joli odpadla až před 15 takže to je tky síla 😝 mm jede za hodinu do práce 😝

anta
8. led 2010

Moni, nahlásit všude u lékařů, tj. u dětského, zubaře apod., jinak se máme vcelku dobře, jen se mi zdálo, že Honzík nějak pokašlává, tak jsem mu šupla sinecod a jestli to nebude do pondělí lepší, tak raději k dr., teploty nemá, tak uvidíme. Jo, ale pozor, Honzíkovi se moc líbí černovlasé krásky, takže Moni, snad ti holka ztmavne, jinak nevím nevím 😀 😀 😀 S holkama toho tolik dělat nemusíte, stačí, když nebudou držkaté jako já a budou umět vařit 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

e.k.t
autor
8. led 2010

Janitak to u nás se držkuje už teď 😀 😀 😀 vařit se snad naučí od obou, mm jsem to naučila taky 😀 😀 a už zvládá ledasjakou omáčku, polívky, saláty, no už se neztratí 😀 😀 😀 ono těch skoro 18 let je znát 😎

monkia.pv
8. led 2010

Jani myslim ze ztmavne,ja byla taky blondynka jako mala a pak jsem ztmavla sice ne na cerno,ale hnedovlaska ze me byla nez jsem se zacala barvit 😉 !Tak nam dneska odpoledni spani nic nerika tak si uzivam MM odesel do sauny pak ma masaz a pak jde s klukama na tatarak a na pivko,takze to obskacu ja jako vzdy no co se da delat!Jak zacne byt Vanula otravna tak ji okoupu a pujde spat a hotovo nebu de se s ni sr.. eee rozcilovat ze! 😀 nervy mam jen jedny!Holky tak si predstavte tak s tou nasi holkou vedu takovou rozumnou rec ze ji jako nedam plinku a ze kdyz bude chtit curat tak at mi rekne a ze pujdeme na nocnicek a ona ze jako jo a tvarila se ze vsemu rozumi a do pul hodiny poskakovala a ja na ni koukam a ona pocurana,ale fest tak jsem sla a prevlikla ji a ted chodim po byte a utiram louzicky a ta potvurka oznackovala cely byt i pres teplacky! No ale mam trpelivost a plinku jsem ji opet nedala a cekam na dalsi znackovani 😀 !

monkia.pv
8. led 2010

tak mi dite usina v kresle do postylky nechce to je jekot jako blazen!