Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

monkia.pv
3. únor 2010

je to je divoch!Ale aspon se ve svete neztrati! 🙂 .Vaneska si ted maluje a rika pasatka(prasatka),tak jdu kouknout jestli nejake namalovala!No jeste v klidu dopiju kavu,kdyz je tam tak hodna!Musim toho vyuzit! 🙂

martinka79
3. únor 2010

jasně to využij já okukuji tyto stránky už mám vybrané nějaké dárečky...
http://www.skeble.cz/koupelna/doplnky-do-koupel...
jo prasátka miluje Pepinu... 🙂

monkia.pv
3. únor 2010

jee tak jsem taky koukala a libi se mi ty svetylka na ty zachodovy prkynka a do vany!

anta
3. únor 2010

Tak divoch šel do hajan, dnes byl zase moc hodný, byli jsme odpoledne na nákupu, jenže se mi nevejde do košíku, teda vejde, ale už bych nevytáhla 😀 😀 , tak jsme dnes šli pěkně za ručičku a ten se vám mě tak pěkně držel, poslechl na slovo, když jsem ho na chvíli při placení pustila, no šikulka je to, mám z něj upřímnou radost 😉 Pak venku dostal rohlík do pusy a důležitě si vykračoval a tak drobil, že zbylo i krmení pro ptáčky 😀 😀 😀 Holky, kolik stojí to prkýnko pro děti na záchod? 😉

monkia.pv
3. únor 2010

Jani to je ruzny my jsme kupovali tusim za 15O kc!Ale uz ho mame delsi dobu tak si to uz presne nepamatuji,ale vim ze jich meli spoustu a meli i levnejsi i drazsi!

anta
3. únor 2010

Já si to právě zjišťuji, abych za to nedala majlant, když kluk může serinkat i levněji 😀 😀 😀

monkia.pv
3. únor 2010

jo jo 😀 Tak ja jsem ted Vanulu vyslikam a zeptala jsem se ji jestli bude curat do nocnicku a ona ze jo,tak si jo tak si ho donesla a porad si na neho stridave seda a pak sleze a kouka do neho a rika neni a krouti hlavou 😀 ,tak jsem zvedava jestli neco provede nebo ne!

monkia.pv
3. únor 2010

tak nic neudelala!Jen si dvakrat prcla! 😀

many
3. únor 2010

jdu za váma juknout, Laďoušek už chrupká 🙂

monkia.pv
3. únor 2010

jee vy uz taky spite? My chodime v osum!Uz aby to bylo! 🙂 ,pak budu asi zehlit!Dneska spime doma,tak tu musim neco podelat!

many
3. únor 2010

jéééééééééé Evi - Jolanka dnes teda byla šikulka na záchodě 🙂 jen tak dál , kéž by se toto dělo u nás 😀 😀 😀

Mončo - Ladíka nemůžu ani posadit, to je řeeevu 😢 😢 😢 jéééééééééééé

a Míšánek taky 🙂 teda to u nás nebude hrozit ani v létě určo, to by byl zááázrak 😀 😀 😀 ale neva, ještě je dost času, tak jsem v klidu 😀 😀 😀

many
3. únor 2010

tak my prkýnko zatím nemáme, taky se ho ale chystáme koupit ať můžeme zkoušet 😀

Mončo my chodíme pěkně od 7 do 7 🙂 a on spává celou noc, akorát jak je teď nachlazený, tak se sem tam budí nebo dost převaluje i brečíval, ale včera už byla klidná noc do rána, akorát já se zase budila a kontrolovala jak dýchá,... 😖

anta
3. únor 2010

Moni, to je úspěch, že si sama řekne, super, to je jedno, že nic neudělala, důležité je, že si řekne, tak super 🙂 Vyprdni se na žehlení, práce neuteče, není to zajda. Mně můžeš fakt věřit, vím, co říkám, co můžeš odložit na zítra, tak to dnes nedělej 😀 😀 😀
Many, my máme taky takový přeháňky, že chvíli si říká, pak se posere do plínky, no je to různý, ale už mi to začíná strašákovat v hlavě 😉

many
3. únor 2010

no někdy se haluz stane, že usne později, ale on si navykl, že usíná tatinovi u Ulice na klíně a dnes už byl za 10 min 7 tuhoš 🙂 taky už od těch 11 pak vůbec nespal

many
3. únor 2010

Jani , Ladík si zatím ani neřekne, jako furt to nechápe, já mu říkám furt, že dělá aa ,............... ale zatím on nic ani eee 😀 😀 ne teď jsem to četla v Máma a já, že průměrně děti začínají být bez plenek přes den ve 2 a půl roce a v noci ve 3 letech 🙂 takže se toho zatím nebojím a kašlu na to, když to nechápe, no ale podělala jsem si to sama, že jsem ho vlétě pak přestala dávat pravidelně,... a on přestal úplně no 😖 no má naštěstí čas

monkia.pv
3. únor 2010

my spime taky celou noc hezky od 8 do pul osme! 🙂 nekdy do 7 a pres den chodi spavat mezi pul dvanactou dvanactou a spi tak 1-2 hodiny nekdy se zadari a spi i 3 hodiny ale to je velmi malo 😒 . S nocnikovanim se taky tesim na to jak se otepli to bude litat nahata,priznam se ze se mi ted moc nechce ji porad vyslikat a oblikat!

martinka79
3. únor 2010

ČAuky my už taky spíme.. Chdímeč kolem 19hod ale do 2Ohod jim dávám rezervu když něco děláem blbneme a vyporávíme si pohádky... 😀 no my máme prkýnko za párk koreun to nejelevnější a je super. nedoporučuji to chico pěnové polstrované. nesedí přesně na prkýnko a dítko padá a kluci při čůrání potřebují mezeru a bay dali camprdlíka dolů.... moje postřehy.. Míša nejraději teď nbez prkýnka drží se je to OK.

martinka79
3. únor 2010

MOnčo taky potřebuji žehlit zítra večer vezu Nikol na TKW a to budu azse unavená a budu chtít klid tak to vidím... za dnešek u vína filmu. čeká mě masáž zad od MM

monkia.pv
3. únor 2010

Many vaneska si taky nerika!Ted jsme se ji zeptala a ona mi odpovedela ale vyjimecne!Ale taky to nejak neresim a netlacim na pilu!Plinky snad do 18 nosit nebude 😀

martinka79
3. únor 2010

mončo ani mě to nebaví naštěstí to děláme jen doma venku se naučil nechtít nebo má plínku.. holky to mají snadné veme do náruče na bobek a je. kluci tedy nevím jak naučit, LE NA BOBEK NECHCE A BIMBU SI DRŽET NECHCE

monkia.pv
3. únor 2010

je Marti masaz od manzela ty se mas!Vinko,film no super!Ja to vidim jen na to zehleni 😒

monkia.pv
3. únor 2010

holky normalne Vaneska si porad maluje!Dneska ju to nejak chytlo!Za chvilku dostane mliko a supky do postylky!

anta
3. únor 2010

Tak manža mi dneska též masíroval záda, od včerejška mě nepříjemně bolí, bolest mi jde až do levé nohy, jsem fakt mrzák 🙂 . Jdu spinat a bez vínečka, aby mi játra v noci nenadávala. 😀 😀 😀 Jo jinak jsem začala brát antiko Sunya - prášky - a co myslíte? Už menzes táhnu 13. den 😠 😠 denně aspoň tři vložky, zítra zavolám dr., že na antiko fakt už sejřím! Mé tělo ho prostě nechce, tak už fakt neeeeeeeeeee 😠 😠 😠

martinka79
3. únor 2010

TO JE ŠIKULKA. Míša taky miluje malování.čárání vymalovávání... 🙂 no snad to klapne... zatím opečovává gauč..., ale po zprávách prý šupe do garáže pro vínko tak uvdím.

monkia.pv
3. únor 2010

Tak Vanulka je v postylce a ja si napoustim vanu,jeste zavolam mamce a pak se pustim do toho zehleni,tak holky papa

martinka79
3. únor 2010

papa mtaky jdu do vany. MM opustil sedačku tak a´t ho překvapím i když to žehlení by do zítra po obědě počkalo mám ho trochu. 😝 MOčo krásné sny.

martinka79
4. únor 2010

Krásné ráno, už si hrajeme.

many
4. únor 2010

Dobré ránko 🙂

tak včera jsem narychlo zmizela, Ladíček se probudil kašlem a plakal ☹ furt ho dráždil, já taky kráva mu dala sirup v 17.00 naposledy , dnes dostane odpoledne a konec :-/ a tak jsem byla sním vzhůru a pak jsme šli spinkat spolu zaráz, jak se mu kašel uklidnil a v noci spal naštěstí až do rána , akorát to převalování zase no, musíme vydržet, mně se zhoršuje pěkně rýma a pálí mě v krku, takže najíždím na pareleny a snad to bude dobrý, zase si sním půjdu dnes ráno lehnout, ať něco vyležíme

Jani já beru pramino, ale teda říkala jen do 30ti pak konec, že se musí snižovat ty hormony 🙂 a jsem s ním moc spokojená, mám to jen 4 dny a slaby

many
4. únor 2010

my taky 🙂

anta
4. únor 2010

Ahoj holčiny, tak je teprve ráno a mm mě stačil naprdnout. Byli jsme s Honzíkem na sedačce a já se zvedla, že půjdu do kuchyně klukovi pro mlíko, nechala jsem je na té sedačce samotný, no a mm seděl 1 metr od Honzy a nenapadlo ho si k němu přisednout a klukovi se smekla na sedačce ruka a rozsekl si oko o stůl, že, achjo 😠 😠 😠