Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

e.k.t
autor
12. únor 2010

teda já mám paprče gramlavé, tak holt musím shánět jik 😀 😀

dnes jsem udělala valentinský nákup, ale rozdáme už dnes, páč se 14 nepotkáme vůbec. Joli už nafasovala knížku se 6ti pohádkama a puzzle ke každé pohádce, v Lidlu za 99 korun, ale určo je to super investice, od návratu ji nepustila z ruky, jina ještě jsem tam kouopila jeich plínky 3 za cenu 2 tj za 460 kč 150 ks

anta
12. únor 2010

Tý joooo, Honza vůbec nechce spát, no co s ním mám dělat? Tahat se s ním nemůžu, to bych chcípla potom bolestí ☹

e.k.t
autor
12. únor 2010

no třeba se trochu taháa umlátí sám, Joli tda taky spát ne ne ne 😉 a najednou usne i na podlaze 😅 😝 😀 😀

anta
12. únor 2010

Tak se neutahal, bohužel musela zasáhnout boží éééé moje ruka a dobrý je to. Zvládla jsem to, pověděla jsem mu pohádku o neposlušné včeličce jménem Honzík no a asi jsem ho tím unudila 😉
Jinak jsem tak trošku nerves z toho pondělí, to bude zase víkend, už abych to měla za sebou 😔

many
12. únor 2010

Mončo upřímnou soustrast 😔

many
12. únor 2010

Mončo upřímnou soustrast 😔

zdravím všechny

many
12. únor 2010

teda 2x - nějak mi to tady zablblo 😖

anta
12. únor 2010

To se stane, Honzík tedy spí, ale teda povím vám, že mě točil, pořád se mi smál do očí, když jsem mu řekla, že půjde spát a pořád ne a ne usnout. Máme na programu dne zuby 😝 😀 😀

martinka79
12. únor 2010

míša u pohádky.. nechtěšl, že až v autě s tatínekma koukám míša spí.

e.k.t
autor
12. únor 2010

tak to u nás fakt nehrozí 😝

martinka79
12. únor 2010

🙂 máš nespavcepůřes den spavce přes noc.

anta
12. únor 2010

Tak HOnzík nakonec spal 1,5 hodiny, tak to docela jde, bych řekla. 🙂

martinka79
12. únor 2010

to je dobré.
u nás se spí stále já chystám věco na vysočinu

martinka79
12. únor 2010

holky v neděli vás zase dočtu páček... M 🙂 a nezlobte tu.

anta
12. únor 2010

Marti, papa, užijte si to. 😉

martinka79
12. únor 2010

jj snad jo, Míša stále spí.

monkia.pv
13. únor 2010

ahoj holky diky moc ze na me myslite! jste zlaty! me to asi porad nedochazi nebo co! Ono to slo tak strane rychle ze tomu neverim ikdyz uz mame po pohrbu!Mamka mi rika ze se drzim kvuli ni a ze mi to dojde az bude sama doma,ale ja myslim ze ne!Protoze ted zrovna jsem sama doma a nic!
Jinak holky uz si musime doma davat pozor na pusu Vaneska zopakuje opravdu vsechno,vcera po me zopakovala do pr....! A po MM svina!Ale my doma jinak jako sproste nemluvime ☹ !Tak jsem rikala ze z nas budou mit pak ve skolce radost!Ale co nekdo to ty ostatni deti naucit prece musi ze jo! 😉

anta
13. únor 2010

Ahoj Moni, je vidět, že jsi silná. Taky mě překvapilo, jak to šlo rychle ☹ . V pondělí jdu na sono břicha, panč tam taky něco mám, tak snad to nebude nic vážnýho 😉 Že Vaneska mluví sprostě? Kam se hrabe na mou neteřinku, která klidně řekne slovo "ku*va", takže asi tak 😝 Já si pamatuju,jak jsem si ze školky přinesla básničku nebo písničku "doktor dělá píchy píchy, já se můžu poch..t smíchy" 😀 😀 😀 Takže Vaneska je ještě slušná, neboj 😀 😀 😀

monkia.pv
13. únor 2010

jezis Jani nestras ze mas neco v brichu! Ja bych po tehle zkusenostech co ted mame nikam na vysetreni nesla! Vaneska to zatim nerika sama od sebe,ale to taky prijde! Uz ted z toho mam hruzu! 😒

anta
13. únor 2010

No holka nestraším, bohužel. Začalo mě ve středu děsně bolet břicho, ve čtvrtek jsem s tím letěla hned k dr., já osobně mám podezření, že jsem prostě tzv. ztrhaná z kluka, panč váží 13 kg a já mám cca 45, takže ono se to prostě odrazí. Když jsem byla těhule, tak jsem měla přes břicho 102 cm, v životě jsem necvičila, panč jsem nesměla a to ty svaly asi moc už taky nevydrží 😉 Jinak mi nic není, žádné zvracení, ubývání na váze, naopak pěkně papám, je mi fajn, protože kluka už nějakou teď netahám, tak si to břicho nenamáhám a je to prostě znát 😉

monkia.pv
13. únor 2010

deti nam davaji jaksi zabrat ze? Tak drzim pesti at to neni nic vazneho!Ja za chvilku vyrazim opet k mamce!Jeste musim pockat jak mi dopere pracka,povesim pradlo a uvidim jestli me manza zaveze nebo jestli pojedu busem!MM trenuje tak nevim jak nam to vyjde s tou prackou 😀 . Ted je to trosku narocnejsi!nechci nechat mamku samotnou tak tam ted tak nejak s ni bydlime.Od pondeli uz bude chodit do prace tak tam budeme jezdit jen na noc a rano pojedeme domu.Uvidime jak to budeme zvladat a jak dlouho to tak budeme provozovat!Bracha rikal ze se s nama bude stridat ,tak uvidime.No nic tak holky mejte se jak budu zase doma tak napisu!Zatim papa!

anta
13. únor 2010

Moni papa a pozdravuj maminku, že na ní myslíme 😉

e.k.t
autor
14. únor 2010

Moni taky posíláme moc energie 😉

anta
14. únor 2010

Ahoj holčinky, tak už mě začíná pomalu ale jistě jímat hrůza ze zítřka, ani ne tak z toho sona jako z toho, jak vydržím 6 hodin nežrat 😀 😀 Snad někde neomdlím hlady 😝

e.k.t
autor
14. únor 2010

´jé to jsem fakt nesnášwla ta hodiny a kolikrát skoro dny hladu v nemocnici 😝

anta
14. únor 2010

Fuj, Evi, to je děs, jsem si tak vzpomněla, jak jsem byla na operaci ucha, že mě nechali hladovět do dopoledne a pak mi řekli, že na žádnou operaci zatím nepůjdu, já myslela, že je zabiju a ještě jsem měla takovou "férovou" spolupokojovnici,která, když přinesli oběd, věděla, že jíst nemůžu a ještě se mě zeptala, jestli to náhodou není jídlo pro mě a s takovým poťouchlým výrazem, že jsem jí málem dala bombu 😝 😝
Dneska jsem šla kupy kupy a našla jsem před barákem stovku, to mě docela potěšilo 🙂 Jo a další novinka, Honzík už ví, kde má táta plešku, vždycky se tomu směje 😀 😀 😀

e.k.t
autor
14. únor 2010

jani plešku.... se tu řežu smíchy, Joli ji nedávno objěvila u mýho taťky a to byla psina 😀 😀

100 dobrý nález 😀 😀

fuj ty hlady do večera a kolik jich bylo zbytečně 😠 😠 jenom že sestry zapoměly přijít mi říct že se vyšetření nebo zákrok nekoná a já kolikrát byla od 22 den před do 20ti druhý den, než už jsem nadávala jako policajt 😝

nebo když sanitářka šla kolem 18 sbírat nádobí po večeři a já se toho nedotkla, že nevím jestli teda můžu 😝 to pak ztropila na sesterně takový povyk, ale 60 korun účtovali stejně 😝 😝

anta
14. únor 2010

Jsou to potvory 😠
No jinak mi slušně hraboší, včera jsem vyhnala chlapy ven a MM zjistil dole v baráku na rohoži, že je Honzík jen v ponožkách, nějak se mu nezdálo, že by měl hnědé boty na ven, že bych mu to neřekla, že jsem mu koupila nový 😀 😀 😀 😀

e.k.t
autor
14. únor 2010

chci počkat na pepína a zebou mne nožičky... a jaký?... no přeci moooje 😉 😀 😀

anta
14. únor 2010

Ještě mi zbývá sehnat větvičku s beruškou a jsem jasná 😀 😀 😀