Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

anta
15. bře 2010

Zase se mu nechce mluvit, to je divný, ale je šikulka, teď sedí u stolečku a pije panáky 😀 😀
Pavli, na mě každý prdí, jen mi zavolají, příp. pošlou pohled a tím to pro všechny hasne, takže nemusíš být tolik smutná ☹ 😉

martinka79
15. bře 2010

Jani zase stávkuje,. no to víš když panákuje... tak nebude mluvit bys mu to ještě vypila.

martinka79
15. bře 2010

holky našla jsem prima recept na koblihy co se dělají v troubě takže zdravé... 🙂

anta
15. bře 2010

Marti, to je fakt, on pije vodu z těch nádobek na vajíčka, no je to vtipný 😀 😀 Honzík je klidný, na druhou stranu je to docela klídek, když tou hubou furt nemele 😀 😀 😀

monkia.pv
15. bře 2010

Holky zdravim vas!U nas klidek zatim tak mam chvilku na konika!Tatka nam vcera odejel do Chorvatska na 3 tydny tak jsem zvedava jak tady budeme zase valcit!
Pavli opozdene preji vsecno nej!nejak jsem to prosvihla ty tvoje narozky! S rodinou to neni jednoduchy!
Marti Misa ma teplotku?To je mrzute!U nas je ryma!to je z toho hnusneho pocasi porad!Uz me to stve!Chci jaro!Kde je????

monkia.pv
15. bře 2010

musim se pochlubit!Dneska Vaneska spinkala prvni noc bez dudliku!A ani neplakala!Jsem zvedava jak zvladne odpoledni spani bez neho!

anta
15. bře 2010

Ahoj Moni, tak to je úspěch bez dudlíku a jak se to dělá? 😉

monkia.pv
15. bře 2010

ahoj Jani no ja jsem ji ho proste nedala,rekal jsem ji ze s nim tatinek odjel a ona parkrat rekla tatika odjel dudu a hotovo,rano si na neho taky vzpomela,tak jsme ji zase rekla to same.Vis me uz totiz dve maminky nezavazne na sebe rekli ze vzali dudanka detem na noc a ze si mysleli jak budou deti rvat a ono ze se nic takoveho nedelo tak jsem to zkusila taky a ejhle vyslo to taky,ale jeste nemame vyhrano!Jeste uvidime co po obede!Vis ja jsem mekka!pkud bude moc plakat tak ja ji ho dam!

monkia.pv
15. bře 2010

jdeme obedvat!Jak ji ulozim napisu jak to dopadlo! 😉

anta
15. bře 2010

Moni, to musíme taky zkusit, jinak to je super. Dnes jsme kakali do nočníku, heč 🙂 Malej spinká, dnes vstával až v 6,40! Jo kdyby tomu tak bylo normálně 🙂

e.k.t
autor
15. bře 2010

tak dudlíka Joli nemá od roku vůbec 😉 ale už od mimina jsme jí ho při vyndání z postýlky vyndali z pusy a když ho neviděla, tak ho nevyžadovala to od cca 6ti měsíců, v noci si ho sama dala do pusy a od 9ti měsíců sibere sama mlíko 😉

monkia.pv
15. bře 2010

Jani super my kakali do nocniku 2x ,curani uz je na dennim poradku coz jsem rada,ale jeste radsi bych byla kdyby si i rekla!Jianak teda Evi jste dobri Vaneska dudan amusela mit v pusene skoro porad protoze jak se vytahl tak spustila nehorazny rev na coz jsem nemela nervy!Ted jsem ji ho nedala je v postylce a nerve ale vyklada si tak jsem zvedava kdy usne!

anta
15. bře 2010

Tak to máte dobrý s tím čůráním takhle, to u nás fakt nehrozí ☹ A co se do něj nahučím 😀 😀 😀

monkia.pv
15. bře 2010

Jani ja jsme taky hucela a pak to bylo ze dne na den,ale Vanula nechtela na nocnik to jecela a ja koupila to prkynko na zachod a zacala prvni na velky zachod a ted je ji to jedno jestli nocnik nebo zachod!Ale rikam nerekne mami curat.Vcera se mi pocurala a potvora az byla mokra tak letela na nocnik!Ale neboj Honzik se to nauci!Klkum to pry trva dyl!My jste nespime-jsem z toho nadsena,protoze nam maji prijit vymenit kolem pul treti dvirka do linky uz ted vim ze Vanulu vzbudi!

martinka79
15. bře 2010

Mončo my čůráme a říkáme si to přijde... a dudel ten má jen spaní a to jen na usnutí... ale myslím si, že i bez něj by to šlo... 🙂

martinka79
15. bře 2010

jo byli jmse u dr. a nic mu není jen nachlazen... teplota byla od zubů

martinka79
15. bře 2010

Jani on HOnzík na čůrání přijde sám u nás to bylo taky jen záchod a do dnes má záchod raději nočník jen z nouze...

martinka79
15. bře 2010

holky dělám to těsto na koblihy to vypadá dobře. 🙂

martinka79
15. bře 2010

chcete recept na mail i na jeden na super buchtičku?

monkia.pv
15. bře 2010

jo Marti ja chci recept?Poslu mail do IP 😉 .Dneska ven nejdu sli jsme rano prochajdou od mamky a jeste pojedeme k ni v 17.30 busem Vaneska to miluje!Ja zapla jeste pracku a opet si malujeme a skaldame pexeso!To je fajn kdyz je dite v poho!Ach jo holky jak byly ty mrazy tak se nam zacala delat plisen v loznici kolem oken,tak jsem volali do Vekry(od nich jsou plastaky a jsou jeste v zaruce) a zitra prijdou a budou je odryvat aby se koukli jestli jsou dobre zapeneny,tak jsem zvedava!Uz se tesim na ten bordel!

anta
15. bře 2010

Honzík je dneska taky moc hodný, fakt, až koukám, jestli mu něco není, je fakt, že jsem mu měřila teplotu a měl 37, tak uvidíme, co bude, venku jsme stejně byli, já si to nemohla nějak odpustit, svítilo nám slunéčko do oken 😀 😀 😀

martinka79
15. bře 2010

Jani to znám mizím cvičit s Nikolkou páček koblihy joísu delikatesa...

monkia.pv
15. bře 2010

tak my nakonec ani k mamce nejedeme!mamka dojede z prace k nam a bude u na si spat coz se divim!ja varim polevku at mam na zitra nachystano

anta
15. bře 2010

TAk ti aspoň odpadá cestička a můžeš si ušetřit nohy. Dala jsem Honzíkovi zatím heřmánkový čaj a uvidím, co bude zítra. 😉

paolin
15. bře 2010

Marti, recepty pošli! 🙂
Mony, dudlík supéééér! a čurání taky 🙂 u nás nehrozí ani jedno.
Jani, že by nějaká viroza?

anta
15. bře 2010

A já ti, Pavli ani nevím, uvidím, co se z toho vyvrbí, Honzík byl dneska až nááápadně klidný, ne, že bych si stěžovala, jé to by se mi líbilo pořád, ale zase za cenu toho, že by měl teplotu, to nene 🙂 Tady zase sněží jak o vánocích, jelito možné? 😉

e.k.t
autor
15. bře 2010

ahojky, byla jsem na drápkách páč mi jeden praskl při praní se s Joli že musíme přebalit plínu 😝 Joli byla dnes opět hodná, teda s jídlem prudí, tak asi zuby ale boule nikde nejsou 😠 😝

martinka79
16. bře 2010

čauky holky včera mi zase nešel koník... ☹ večer jsem vám dávala si 3krát příspěvěk a nic.
Jani tak snad to bude Ok. jako nakonec u nás,

anta
16. bře 2010

Ahoj holčinky, tak vše se zdá v pořádku, Honzík dostal nurofen na noc a zdá se mi lepší, ale naštěstí hodný je pořád 😀 Teď požíváme džusík, je moc dobrej 😉

martinka79
16. bře 2010

Jani se máte jí caro... 🙂