Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

anta
2. kvě 2010

Ahoj Pavli, tak gratulace veliká Adámkovi a pusáka 😉 Jinak dneska se Honzík postavil na zadní ráno při snídani, že jako nebude jíst rohlíček s máslem, ale raději sladké kuličky z kostíků, tak jsme mu s MM vysvětlili, že takhle by to jako nešlo, tak byl řev, ale pak si rohlíček dal 😀 😀 😀 Sice později ale dal, kuličky doteď neměl, chachááááááá 😀 😀 😀 Já mu dám kuličky! 😀 😀 😀

anta
2. kvě 2010

Ahoj holčinky, tak Honzík trhnul rekord, už spinká 🙂 . Ale musím se vám pochlubit, jak Honzík pěkně válí s míčem. Normálně si ho umí nadhodit nad levou nohu a pak ho umí v tom vzduchu odkopnout pěkně dopředu, no my na to s MM čumíme doteď, jak mu to jde. Trefí se fakt pokaždý! Že by nový nadějný fotbalista? 😎 Nevím, zda toto děti v ani ne dvou letech vůbec umí 😕

martinka79
2. kvě 2010

čusík holky měla jsem tu návštěvu tchánovce. a večer byla grilovací párty... tři rodinky s dětmi to bylo zase legrace a švandy. doufám, že to brzy zopakujeme tentokrát to bylo u sousedů tak jsem si to užila.... 😉 děti spí. Äpvli super fotbalistů máme v ČR málo... 😀 fandím mu...
Pavli jé akce super... a potom to poblití.... haha snad už je to OK. u vás to blití je na denním pořádku, držte se holky...
Evi co ty a službičky... 😉 drž se holka....

paolin
3. kvě 2010

ahoj holky!
přidla jsem jednu narozeninovou 🙂
Jani, to je mazec s tím balonem! To bych taky čubrněla, jak pero z gauče 😉
Marti, to jste si supr zrelaxovali!
Vítek šel do školky, my s Ádou za chvíli razíme za kamoškou. Jsou snad jediní, co tu nemají neštovice 😀

anta
3. kvě 2010

Ahoj holčinky, tak u nás pohoda, naštěstí, tak snad by mohl ten klídek chvíli vydržet, dnes Honzík vylezl z postýlky až v 6,45 hodin 🙂

anta
3. kvě 2010

Teda Pavli, ten dortík je moc krásnej, super 🙂 Mám aspoň inspiraci, jdeme kupy kupy. 😉

martinka79
3. kvě 2010

čusík holky, my nějak neměli dopo čas... jinak já mám doma Mm ten okupoval Pc a u toho se učil... dělá příští týden ZK.
Počasí hnus bus. Míša chrupe už od 13hod... chápete to???
Jinak asi bude popelář dnes jim dělala společnost...
Pavli dortík je úžaSNEJ... JE PEČENEJ NEBO NEPEČENEJ... super povedl se ti...
Jani to je fajne, že jste fajne v pohodě... 😉

anta
3. kvě 2010

Marti, chápu, že spí, Honzík je taky nějakej unavenej, asi to bude tím počasím 😉 Byli jsme venku a Honzík si zahrál s nějakými dětmi fotbal, bylo by to dobrý, kdyby ten jeden větší chlapeček málem nezlomil jinému menšímu chlapečkovi prsty o míč. Musela jsem mu pořád připomínat, aby nekopal silou míč proti mému Honzíkovi, aby mu neublížil. No a nakonec tam málem zlomí nějakýmu chlapečkovi prsty, tak jsem kluka pak sebrala a šli jsme pryč 😉

martinka79
3. kvě 2010

Jani ty děti to je děs.. 😠 😠 znám taky jednoho protivu co občas dělá.....to znám...
Míša stále spí..

martinka79
3. kvě 2010

až mám strach, že spí.. kdy, ale půjde hajt večer nevím.. sem mohla vyžehlit prádlo, ale kdo to měl čmuchat...

martinka79
3. kvě 2010

tak už se probudil... dává si svačinku... ale nic moc jede mu jne okurka rohlík ne a uzené taky ne...

anta
3. kvě 2010

No Marti, myslím, že když se děti zapojují do kolektivu, tak to hlídání je pak horší, panč člověk nehlídá jen jedno dítě, ale víc, aby tomu jednomu neublížilo 😒 Tak snad na Mišáka něco neleze, to půjde spát v deset, ne? Já bych takhle kluka spát nenechala 😀 😀 😀

e.k.t
autor
3. kvě 2010

Pavli Adámkovi vše jen to nej nej k nrozeninám,hlavně hodně zdravíčka
v sobotu po nočí to byl mazec,mm před noční a Joli protivuša. včera jsme po mm noční jeli na výlet historickým motoráčkem a Joli se to moc líbilo 😉 vrátili jsme se teda až pozdě večer, ale před 22 už chrupkala 😀
dnes dopo úklid obýváku na návštěvu s malou plazivkou, ale nakonec jsme se jen pozdravili ve dveřích, děti usnuly v autě a po nás ještě jeli ke své babi popřát, ale stavil se odpoledne kolega a tak jsme pokecali. Joli si šla lehnout a já se dověděla že zítra mi volno zůstává 😀 takže takový obvyklý kolotoč 😀 😀 😀

e.k.t
autor
3. kvě 2010

jinak Joli odpoledne padla za vlast a ještě chrnííí 😕 to zase bude večr, ale aspoň jsme udělali salát bramborovej a mm chystá kuřecí řízečky, ňamiky ňam

martinka79
3. kvě 2010

NO Míša půjde za chvilku. Jani já to tak beru. že se potřeboval dospat... 😉 😉 on je moc hodnej a pohodovej... a tak mi to vyjímečně nevadí... 🙂

martinka79
3. kvě 2010

Evi to jste si užili výlet... 🙂

anta
4. kvě 2010

Ahoj holčinky, Honzík je dnes vzhůru od 5,15 hodin, ale vytahovala jsem ho z postýlky ve třičtvrtě na šest, to jsou radosti, ale je hodnej a klidnej, to je dobře 😉

anta
4. kvě 2010

Ahoj holčinky, Honzík je dnes vzhůru od 5,15 hodin, ale vytahovala jsem ho z postýlky ve třičtvrtě na šest, to jsou radosti, ale je hodnej a klidnej, to je dobře 😉

paolin
4. kvě 2010

ahoj holky! za gratulace moc děkujeme! Ádovi vyřídím 🙂
Marti, dost byl z piškotu, vanilkového krému a polevy. krém a poleva byla z pytlíku...a musím říct, že krém byl vynikající. lehký, nepříliš mastný, ikdyž jsem do něj dala trochu másla. teď začnu vymýšlet, co za dort Vítkovi 🙂
u nás venku hnus, má přijít kamoška. tak se těšíme.
jinak jsem objednala nové tenisky pro Ádu
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=33655082
myslím, že cena supr. paní má ještě velikost 25 -stélka 16, 5cm. výrobce na tuto velikost tedy uvádí stélku 16..

martinka79
4. kvě 2010

Pavli tak super... užij si návštěvu... 🙂 my se tu nějak plácáme. vytřeli jsme a teď relaxujeme spolu na sedačce.... s piškotama...
Jsi moc šikovná.... já kupuji jeden krém v krabici a je super když se mi nechce plácat sd vlastním.
Jo někdy zkus.. jedno pomazáknové máslo a uvařený vanilkový pudink- cukr to je taky dobrý krém.

martinka79
4. kvě 2010

Míša vstával po půl sedmé... a to protže, slyšem nás... dole. 🙂

martinka79
4. kvě 2010

tenisky vypadají dobře... 😉

martinka79
4. kvě 2010

míša stále rýmuje asi koupím nové akipky jelikžo mám pocit, že ty co použýíváme jsou už nějak slabé... 😀

monkia.pv
4. kvě 2010

ahoj holky! To je pocasi co? Hnus! To je tak na spani! A pry takovy ma byt cely kveten ☹ . Me se nechce ani nic delat a to mam tolik prace!

monkia.pv
4. kvě 2010

marti a co poouzivas za kapky? My mame taky rymu! A mame Nasivin!

martinka79
4. kvě 2010

nasivin?? se četla ža od tří let... tedy myslím, jsem četla příbalový leták... amám pro Nikolku ten je účinný, jinak mám pro Míšu. pamycon je super, ale asi to chce změnu...
promiň s tím nasivinem... my máme totiž ten od 8let... a víše.. musím koupit ten pro malé. 😉

martinka79
4. kvě 2010

Mončo taky se mi nic nehcce jen jsem vytřela a teď perem.. jinak bléééééééééééé a to sousedi odjeli do nemocnice tak Míša nemá ani par´táka za plotem...vypadá, ale že mu to nevadí. 😀

martinka79
4. kvě 2010

SINUPRET aco toto nemáš a tím zkušenost? 🙂

monkia.pv
4. kvě 2010

my mame od 1 do 8 let 😉 .Ale davam to teprve od vcera tak jeste nevim jak je to uciny!Taky bych mela vytrit a vyzehlit a uvarit a vyprat a ja nevim co jeste ale jsem nejak unavena ci co!MM odjel a vanula si usmyslela chodit spavat pozdet a vstavat brzy 😠 !Jeste ta ryma ju v noci budi tak je to moje spani trosu nan prd!

monkia.pv
4. kvě 2010

tak s tim nemam zkusenost!

martinka79
4. kvě 2010

Mončo nic neuteča práce počká, jelikož nikdo ji za nás neudělá... 🙂 rozhodla jsem se, že dopo budeme doma kvůli té rýmě...