Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

monkia.pv
4. kvě 2010

tak ja uz se do te prace pustila,uz varim a pustila jsem pracku 😉 to asi bude vse co dneska udelam!Vaneska si kresli tak je klid!my taky dopo nikam nejdeme,ale odpo musime jit nakoupit nebot uz v lednicce nemame vubec nic! ☹

martinka79
4. kvě 2010

tak to jde nákup a sladná oidměna v něm... to mě baví.. když už musím. 🙂

martinka79
4. kvě 2010

jdu pověsit prádlo...

monkia.pv
4. kvě 2010

no ja si koupim nejakyho nanuka od vcerejska mam na neho chut! Ja byla sundat pradlo a je tam teda pekna kosa na to jaky bylo minuly tyden teplo! 😒

many
4. kvě 2010

ahojky 🙂 pokusím se vás dočíst 🙂

many
4. kvě 2010

Adámkovi a Kubíčkovi (od Lici) opožděně vše nej nej nej k narozeninkám 🙂

many
4. kvě 2010

jinak už jsme týden bez dudlíka a paráááda 😀 i usínání je už kratší, už netrvá hodinu 😀 😀 😀
segra se toho chytla hned taky , tak i Kvídoušek je bez dudla a taky v poho 🙂
u nás se to už nedalo, chtěl ho i přes den :-/ takže jsme řekli dost a bylo to 🙂 teď si jen sem tam vzpomene, že řekne dudi nemá 😕 😀 😀 😀 a já říkám no nemá, pipinky ho mají 😀 😀 😀 😀

many
4. kvě 2010

jinak nočník zatím nehrozí 🙂 ale neva, chce to čas 🙂
jinak takhle u nás nic novýho, koupelka se furt dělá 😀 jinak Ladík čím dám tím víc mluví, je to nářez, snaží se hodně říkat věty 🙂 nedávno slyšet popeláře 🙂 a říkal : popaji 🙂 mami obict miky boty deme 😀 jako oblíct mikynu, boty a jdeme 😀 jsem čučela jak puk 😀 😀 😀

many
4. kvě 2010

hm si zase vykládám sama co 😀 😀 😀

martinka79
4. kvě 2010

Míšo super. u nás to není nic závažného.. takže to neřeším a jelikož chodí spát sám tak mu dudu dovolím... na to usnutí jinak o něm a ni neví...
Nikolka ho taky dala po druhém roce pryč. prdelín je mazel tak má dovoleno víc... 😀 😀 😀 ne chystáme se ho vyhodit stejně má jendoho od narození aten je už rozdudlanej s dírou... žádnej jinej nebere a když ho nenajdem tak jde bez něj... 😝

martinka79
4. kvě 2010

že by Ládík byl popelář.. jako Míša. 😀 😀 😀 ten je miluje nazuje si sám holínky a šup před domem a sleduje popeláře popochází s nimi... 😝
jinak mluvení je prostěb paráda,ale na výslovnost č, š, ž a tak nemáme na Joli tak tedy válí tyto těžké hlásky super. 😅
Míša je říká, ale tak čistě jako Ona je to malá šikulka.... moc hodná a pohododvá holka.

martinka79
4. kvě 2010

nene jsem tu já...
no my bez plínek super už i venku umí super čůrát a sám si sundá kalhoty,a le občas se zapomene když má hodně práce... no a přes poledne a někdy v noci plínka suchá...

martinka79
4. kvě 2010

tak tu sem zase sama já... postavila jsme Míšovi auto s návěsem a bagr a je pohoda.. ale dalo to práce, aby to měl podle svých představ a do toho tam strkal sám kostky... no paráda s ním.

martinka79
4. kvě 2010

jdu na to prádlo.... a dám další pračku...

many
4. kvě 2010

tak to je Jolanka šikulka 🙂 to Ladíkovi jde zatím dobře jen š 🙂 to říká krášně - Míša, šáša ,... 🙂
Míšánek je taky šikulka bez plíneček 🙂 to u nás je furt spotřeba kolem těch 7 plínek za den
já jdu Ladíka uložit ke spánku 🙂

many
4. kvě 2010

Mončo co ty, nestíhám vás dočíst, je doufám vše v pořádku

anta
4. kvě 2010

Teeeeda holiny, vy jste toho nakecaly 😀 😀 My odhodíme dudana ve dvou letech, už to Honzíkovi říkám, že dudlák odejde pryč, tak jsem zvědavá, jak to vezme až na to opravdu dojde 🙂 Nic nedělám, panč se mi nechce, tak na to prdínkuju. Teda Many závidím, že už máte za sebou týden bez dudu a dobrý 🙂 Teď se mi skřípl sval na prdeli a to vám povím, to je žůžo 😝 😀 😀 😀

martinka79
4. kvě 2010

Janouši co jsi dělala??? že máš skříplej sval na prdelcde... 🙂

martinka79
4. kvě 2010

Míšo no ono to je těžké s těmi plínkami,ale přijde to...
dudel to je malá neřest pokud ho nemá dítě v puse ve dne v noci... 😀 a to nemají naši drobci...
púrádlo jsme vrzla ven...
klidný spánek Ládíkovi...
Jani co jsi tedy objednla vše do pokojíku...

anta
4. kvě 2010

Co se mluvení týče, tak Honzík opakuje vždy první souhlásky slov např. konvička - ko, postel - po, pak říká pí pí jako že chce pít,a tak, ale dnes řekl nové slovo TAJ - čaj, to mě překvapilo a udělalo radost 🙂 Ale jinak je víc fotbalista než kecálista 😀 😀 😀 😀

martinka79
4. kvě 2010

Jani u fotlabu ani pusu nepotřebuje... 😀 😀 😀 ale je to šikula... taj jé ten taky říkáme... občas naskočí čaj, ale to je tak jednou za nevím kdy... 😝

anta
4. kvě 2010

Ale Marti, asi jsem blbě šlápla, píchlo mě v prdelce a už nemůžu chodit - dobrý alibi - nemůžu tedy nic dělat 😀 😀 😀
Vybrali jsme stůl - pracovní, skříň - šatní i s molama 😀 😀 , postel, komodu a regálek, zatím objednáno není, panč v sobotu byl státní svátek, tak tam jdeme tento pátek 🙂 🙂

martinka79
4. kvě 2010

aha no vidíš taky mi to nedocvaklo... no matka na MD...
hele tak a´t ti prdelku Honzík trochu promačká. 😀 😀 😀
holky Míša má prima hru sám si povíd jako čau co dělaš... ne mám práci.. čau jindy jo... a jede zase dál...

anta
4. kvě 2010

Tak to si slušně pokecá, viď? 😀 😀 My si včera hráli na kovboje, Honzík hupsal na méďovi, měl klobouk a z provázku jsem mu udělala laso a moc se mu to líbilo 😀 😀 😀

martinka79
4. kvě 2010

taky dobrá hra my divoká západ ještě neobjevili... ☹
jinak se cup mozartovejma koulema a musím říci nic moc... 😝 , ale kdo by taky chtěla aby koule byli nějaká lahoda. 😀

martinka79
4. kvě 2010

Míša jo.. ten kecá a jak si super diriguje sám hru... te´d treenuje ty barvy stále se ptá a říká jaká je to barva. 😀

many
4. kvě 2010

spinkáme 🙂

martinka79
4. kvě 2010

jupííííííííííííí klídem Míšo se máš, my ne to je na nás brzy.. tak kolem poledního to přijde... právě cucáme bonbon... zelený... 😀

martinka79
4. kvě 2010

jdu okrájet brambory... 🙂 ale máme rýžový nýkyp tak ani nevím proč se na to v celku vyse...

anta
4. kvě 2010

Tak nám tady zase pro změnu někdo vrtá, no zabít je tady je málo 😠 😠 😠 To je barák plnej důchodců, mi neříkejte, že lezou doma po štaflích s holema v ruce a ještě vrtaj! 😕 😝 😀