Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

anta
22. pro 2010

@e.k.t - no tak to je trochu dost pohodlný, ne? Z toho si nic z těch narozenin, já jem 12.1. taky datum na ho...., jsem se taky nemohla narodit jindy 😀 😀 😀

many
22. pro 2010

Vánoční dny jak z Ladových obrázků, čas na úsměv, zblížení i na lásku, radost z dárků i z darování, v Novém roce splnění všech tajných přání přejí Míša, Laďa, Ladíček a Lukášek v bříšku 🙂

e.k.t
autor
22. pro 2010

Jani to víš, už si zvykám, ale letos poprvé jsem si koupila teda objednala něco i pro sebe, nedá se nic dělat.

Jinak na poštu šel mm, prý se nemám rozčilovat, že mi stoupne cukr a bude mi zle, že je do prdele pošle sám

anta
22. pro 2010

@e.k.t - ten je fakt drsnej, bych se naštvala ještě víc 😒 . Jdeme se venčit, Honzík našel svítítko na kolo, tak si to chce vzít ven, no to budeme dobrý blázni 😀 😀

e.k.t
autor
22. pro 2010

Jani neřeším, už je zpět i s balíkem a mám to i zabaleno dokud prdelka výjimečně spí na m i teplé čelíčko a bolí ji hlavička, tak si říkám, že by?

anta
22. pro 2010

Tak jsme doma, naštěstí si světýlko nevzal, tak jsme nebyli jako světlušky, huráááááá 😀 😀 😀

e.k.t
autor
22. pro 2010

Jani lépe se světýlkem jako tydýt a být vidět, než splynout s okolím a utrpět nějaký zbytečný úraz

paolin
22. pro 2010

@anta Jani 😀
@e.k.t Evi, tak jak manžel pořídil? poslal je do.. ? 😉

e.k.t
autor
22. pro 2010

říkal že jo ale nevím 😀

hlavně že už to mám doma, jinak jsem právě vzbudila beruši a teď trůní na nočníku 😉

monkia.pv
22. pro 2010

ahoj holky preji vam prijemne proziti svatku vanocnich a stasty Novy rok 2011!!! 😉

anta
23. pro 2010

Dobré ranko, holčiny. Dnes jsem vstávala až v šest, což u mě není tedy obvyklé, ale vzbudila jsem se tedy před pátou a pak jsem ještě usnula a mm mě budil 😀 Od včerejšího večera mě opět bolí hlava, to je děs 😝 😉 Dnes půjdeme s Honzíkem pro kapříka.

anta
23. pro 2010

@monkia.pv - i vám přejeme krásného a bohatého Ježoura a ten následující rok lepší 😉

paolin
23. pro 2010

Dobré ránko!
Jani, to sis pěkně schrupla 😉
my byli na kapříkovi včera, nakonec Mirek koupil celého. a kuchali a krájeli s klukama a já se nedívala 😀 Adam byl tedy úplně mimo z toho, jak kapří hlava dýchala a otvírala pusu a strašně se smál 😀
teď dozdobili stromek a kluci divočí.
jinak Adámek spal celou noc ve své postýlce 😨 a dokonce v 7 ještě chrněl 😕 snad z toho něco nebude...nějak se mi to nezdá...

anta
23. pro 2010

@paolin - to jsem si sice schrupla, ale ta bolest hlavy je na palici 😀 😀 😀

anta
23. pro 2010

Dávají Animáčka na Barrandově a teď zrovna dávají mašinku Tomáše, Honzík to ale všechno prokecá 😀 😀 😀

paolin
23. pro 2010

ajo, tebe bolí ta hlavička 😒 tak si dej prášeček, třeba hlavička přestane bolet 😉

anta
23. pro 2010

@paolin - no už jsem si vzala, protože mě bolí od večera, no to je teda věc. 😅 😅 😅 A povolilo to, tak jsem ráda, protože jinak jsem úplně rozhozená, ale aspoň ne protivná 😀 😀 😀

paolin
23. pro 2010

Jani, tak aspoň tak 😉
kluci už se začali pošťuchovat, tak jsem je šupla na pohádku 😉 ještě bych chtěla zajít do Billy a koupit tam Mirečkovi 2x sprcháč a 1x deo na voliš. mají slevněnou Niveu sport 😉

paolin
23. pro 2010

tak tady je. malý, ale náš 😀

e.k.t
autor
23. pro 2010

dobré raníčko berušky, já se teprve vyhrabala z pelíšku, hi hi hi a ještě bych spala. Joli usnula hodně pozdě a stala ve 3:15 a hodila bobek za chvíli druhý a ještě se vyčurala a šla spát, jenže Joli chápala a kašlala a mm taky děsně chrápal, takže usnout mi nešlo. no aspoň jsem se ráno dotáhla

many
23. pro 2010

ahojky holky 🙂 jdu za váma 🙂 nemám do čeho píchnout, vše nachystaný 🙂 už by mohl přijít Ježíšek 😀 pohodička 🙂 stromek ozdobený, dárky zabalený ...... 🙂 dnes jen uvařím a udělám chlebíčky 🙂 jdu dočíst 😉

many
23. pro 2010

@anta tak ať hlavička přestane brzo bolet 😉

many
23. pro 2010

@paolin téééééééda Adámek krásně chrupkal, no Ladíkovi se spustila rýma a kucká 😖 tak snad se to nerozjede, babičku jsme poslali do lékárny pro mucosolvan 😀

many
23. pro 2010

@paolin krááááááááásnej stromeček 🙂 moc moc

many
23. pro 2010

@e.k.t jojky, takový budíček ráno na kakání 🙂 tak pak jsi to aspoň dospala a snad Jolince se taky kašílek nerozjede, no to je teď tím počasím 😖

e.k.t
autor
23. pro 2010

@paolin

mooooc pěkný

anta
23. pro 2010

Tak máme kapříka, 2,7 kg a je pěknej 🙂

e.k.t
autor
23. pro 2010

@many

no já doufám že to budou jen ty neštovky, Lucka prý taky nejdřív kašlala

many
23. pro 2010

@e.k.t tak držíme pěstičky ať je hladký průběh,....
@anta macík 😀 tak teď plave ve vaně 😉

anta
23. pro 2010

@many - neplave, já si ho nechala hned picnout, protože mm na to nemá žaludek a já taky ne. A hlavně, kapřík je prakticky jen pro mě, mm ho nejí 😀 😀 😀