Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

martinka79
2. led 2009

no tak to by u nás byl řev kdyby nedostal celou a třeba banán tedy v tomto věku. jinak dva knedlíky a rajská to je jeho.
já kojím stále a proto ho nebrzdím, protože to zdravé dostává 😉 jenže to víš druhomatka se s tím už nemazlí.

monkia.pv
2. led 2009

no Vanula papa zeleninu-maso kureci,kralici a kruti a z ovoce-banan,jablko a hrusku!Vic jsem nezkousela!Obed uz ma zcela bez mlicka a na snidani jeste vypije asi 50 Nutrilonu!

martinka79
2. led 2009

nikolka vypadla ještě ven s kámoškama. tak to vidím na 18hod vana s oběma hurá na veču a potm děti do hajan. a já s nimi pěkně jim přečtu pohádku tedy jen Nikolce michal se všemu moc chechtá. 😀

martinka79
2. led 2009

my ráno kojíme a navečer potom až v noci podle potřeby. jinak jíme 😉 vše

monkia.pv
2. led 2009

no a ja jdu na chvili si hrat a cist rikadla a za hodku okoupu a pak asi v sedum ulozim a hura do vany!Relaxovat!A televizka chvilicku! 😀

martinka79
2. led 2009

JÁ UŽ TU MÁM PRDELÍNA I nIKOLKU TAK PÁDÍM ZA NĚMA

many
2. led 2009

no tak já kojím každý 2 hoďky 😉 oběd sní celou skleničku a ráno a odpoledne má přesnídávku na půl 🙂 tak my přikrmujeme teprve 1 měsíc a půl,tak na něho nespěchám a snažím se podle rad ostatních maminek a taky podle hami knížečky 🙂 🙂 🙂

many
2. led 2009

a to jsem trochu popředu,to by správně měl mít jen jednou přesnídávku 😀 😀 😀

many
2. led 2009

čtu,že jste pomizeli,já Ladíka taky nakojila a usíná 🙂

monkia.pv
2. led 2009

many a sklenicku sni tu malou nebo tu velkou?A varis mu k tomu i brambory nebo vylozene das jen tu sklenicku treba mrkve!?ja ji totiz k te sklenicce varim brambory a skleniku mame na 2-3 obedy!

many
2. led 2009

monkia - když dáváš malou v 7 do hajan,spinká ti už pak pěkně nebo se budí

many
2. led 2009

Ladík už sní tu velkou skleničku,jinak i když jsme začínali,tak jsem mu taky nic k tomu nevařila ☹

many
2. led 2009

🙂 špatný smajlík

monkia.pv
2. led 2009

spinka mi rekla bych pekne!Budi se jen jednou na jidlo a to kolem 3 hodiny rano!A pak je nekdy treba 45 minut vzhuru a pak spi do 7 hodin!Uz se nam i parkrat stalo ze spala celou noc(od 7 do 7)!

many
2. led 2009

dávala jsem zvlášť mrkev,pak mrkev s bramborem,špenát s bramborem,....jinak teď už mu každou neděli místo masa dávám ten žloutek,tak to si kopím nějakou tu 4 - 2skleničky že jsou malý - např.špenát s bramoborem a do toho mu vmíchám ten žloutek

many
2. led 2009

to krásně spinká 😉 mně Ladík taky po porodě krásně spinkával a budil se kolem 2 a pak 5 a pak kolem 6 měsíce to začala být hrůza a teď se to zase lepší

many
2. led 2009

jo a taky měl obdbí kolem 3 nebo 4 měsíce,to mám někde napsaný,že spával od těch 8 do 4.50 to tatinovi zvonil budík do práce a já ho nakojila 😀

many
2. led 2009

no ale teď to zatím nehrozí,ale lepší se to a to je fine 😀 😀 😀 ale musíme to vydržet,hlavně ať jsou děti zdraví 🙂

monkia.pv
2. led 2009

nam tak spinka porad a doufam ze bude i dale!jo jo taky davam zloutek do zeleninoveho jidla!a maso mu davas jaky?uz i jehneci,teleci a hovezi?

many
2. led 2009

teda já jsem ukecaná 😀 😀 už mizím,když tu nikdo není 🙂 zatím 🙂

many
2. led 2009

jo,už dávám všechny,co prodávají v těch skleničkách

e.k.t
autor
2. led 2009

tak já bych s kupovaným neuspěla, jen domácí jídla a dnes to snědla bez velkých cavyků i tátovi 😀 😀 😀

od prsa se asi odstavila, jestlůi si to nerozmyslí ☹

a zmenili jsme mlíčko na bebu a vypadá že to bude dobré. Jí každé mlíčko, ale jen jeden pytlík a musí se změnit, ale to nevadí, ale bebu si dá i odpoledne, jiné neee

many
2. led 2009

ty už nekojíš nebo ještě jo

monkia.pv
2. led 2009

ja jsem tu i s Vaneskou! 😀

many
2. led 2009

tak já zkoušela dát umělé a blééé 😉 a zatím nechce teda ani čajíček

e.k.t
autor
2. led 2009

no někdy si v noci ještě dá, ale přes den ani z lahvičky 😠

ale teď se přestává v noci budit a ráno už prso vystrkuje jazykem a říké bllléééé 😢

no na ty všechny potíže 7 měsíců, můžu na sebe být hrdá, ale mrzí mne spíš to že mlíčko ještě mám, ale Joli už ho nechce 😖

many
2. led 2009

ale ten čaj snad ještě neva,když pořád kojím,teda doufám,ale četla jsem že mezi 7-10 měsícem by se měl naučit pít z pitka,no zatím odmítá,prostě jen prso jo,ale kecám,pil když jsem to pitko rozdělala,takže z hrnku by pil,ale teče mu to všude 😀 😀 😀 😀

many
2. led 2009

Evi tak třeba dostane ještě na něho chuť a doufejme,že to bude brzo 😉

monkia.pv
2. led 2009

ja nekojim uz od druheho mesice!Nejak jsem to nezvladla pschicky!mala porad plakala a mela hlad!Tak jsem i dokrmovala!Pak jsem zkusila jen Nutrilon a ona byla spokojena!tak jsem asi 14dni odstikavala,ale mala uz to pak nechtela!
Evi to jsi dobra ze male varis!

many
2. led 2009

monkia a příkrmy už teda dáváš od 4 nebo si začala až teď v 6 😉