Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

monkia.pv
2. led 2009

many ja jsme zase nekde cetla ze jak se prejde na prikrmy tak by se mel pit i cajik!

monkia.pv
2. led 2009

ja zacala na doporuceni nasi dr. od 5 mesice!

many
2. led 2009

no to já taky,ale u kojených dětí se prý nemusí,jen u těch co dávají umělý,tak nevím 😒

many
2. led 2009

ale kojím každý dvě hoďky a po příkrmu po hoďce,takže žíznět by neměl 😀

many
2. led 2009

on nechce ani flašenku,kdyby aspoň tu chtěl,tak bych mu to vrazila do ruky a byl by klid,ale prd a minule jsem mu zkoušela dát ten čajík z pitka,že jsem to rozdělala jako hrneček a hned po kašičce,takže kašičku okamžitě vyhodil celou ven a ještě byla v tom stavu jak jí snědl 😒 ☹

monkia.pv
2. led 2009

chudacek!Ale on se to nauci!To teda asi zizen nema kdyz chce prso i po prikrmu!Nase mala pije jak silena!Ja ji teda ale davam ty stavicky od hami!Redim je 1:2 s vodou a nekdy i s detskym cajikem!Kasi davas na noc?U nas nemela zadny efekt!

monkia.pv
2. led 2009

Vaneska nejak odmita moji pritomnost!Lezi pod stromkem a vubec me nevnima! ☹

many
2. led 2009

no kašičku mu dávám po té 18.00,takže teď měl po 17.00 ale prsíčko,tak jí dostane až se probudí,ale až tak po půl 7 a dávám nemléčnou s mojím mlíčkem,odstříkávám svoje dokud mám

monkia.pv
2. led 2009

a uz se ti malej plazi?Nebo lozi?

monkia.pv
2. led 2009

aha tak to jo!A ted ti spi?A v kolik ho davate spat vecer?

monkia.pv
2. led 2009

me se mala toci dokolecka jak šulda 😒 a ja uz bych tak chtela aby se plazila! 😠

many
2. led 2009

plazí se dozadu,furt se rukama odráží 😀 a jinak je skoro furt na čtyřech a zvedá i ručku nebo natahuje nohu,no vypadá to že zachvíli poleze,uvidíme a taky tak natahuje nohu a jako by si chtěl sednout,vždycky čekám,že se zakloní a převrátí na záda 😨

monkia.pv
2. led 2009

jee do zadu tak to musi byt sranda! 😀

many
2. led 2009

spávat chodí v 8

monkia.pv
2. led 2009

jee ja neumim psat!dozadu ne do zadu! 😝

monkia.pv
2. led 2009

a usne hned?

many
2. led 2009

to jo,cestuje po místnosti 🙂 no snad ho brzo napadne,že by mohl dopředu 😉 on se vždycky rukama odrazí a jede 😀 😀

monkia.pv
2. led 2009

😀 😀 😀
tak to Vanula nemuze!My mame koberce! 😠 😠

many
2. led 2009

jinak taky to začalo tím,že se otáčel dokola 😉
jo,jo,většinou usne u prsa a někdy odejdu a nechám pootevřený dveře a svítit v další místnosti a plyšový sluníčko mu nechám hrací a během chvilky usne,stane se,že za půl hoďky začne brečet,tak mu dáme kojana a spí dál a stalo se někdy že ani spát nechtěl,tak jsme si ho vzali k sobě k telce a šel později,ale to už bylo fakt párkrát naštěsti

many
2. led 2009

Ladík to dělá taky na koberci 😉

many
2. led 2009

já patřím mezi zastnánce koberců 😀 jen v kuchyni,chodbě a koupelce je lino 😀

e.k.t
autor
2. led 2009

dobrá nevím, když Joli kupované nejedla, tak co mi zbylo jiného? ale jsem ráda že pěkně papká

monkia.pv
2. led 2009

jee tak to se muzu tesit!!Doufam ze mala nebude vyjimka a nebude hned chodit!

many
2. led 2009

tak už je vzhůru,tak si s ním půjdu hrát a musím si udělat pití,já má už takovou žižeň a byla jsem líná se od počítače odlepit 😀 😀 😀 zatím pa pa

monkia.pv
2. led 2009

ale jo jsi dobra!I ja jsem rada ze nam prdolina pekne papa!

many
2. led 2009

no já mám 4 letou ségru a ta taky nelezla a začala pak chodit 🙂 ale jak se ti otáčí tak to asi brzo na to příjde a bude se plazit 🙂

monkia.pv
2. led 2009

tak zatim pa!Ja uz jdu pomalu napustit vanu!

many
2. led 2009

Ladíčkovi se nechce zase hačat asi čeká až si sám sedne a pak bude 😀 😀 😀 😀 tak mizím už,

e.k.t
autor
2. led 2009

Tak to Joli se píďalkuje, dnes ji MM hledal pod kanapem 😅

paolin
2. led 2009

juu, holky..ja si odskocim a vy tu napovidate tri stranky 😀
ja jeste kojim. hlavne v noci. jinak z flasky mlicko brmba, cajik taky a s prikrmy uz se trochu lepsi. hlavne basti kase. tak aspon neco 😉 hodne pomaha priklad ostatnich. kdyz bastime my, chce Ada taky 😀

jdu uspavat Vitka a pak Adamka. pak si dame vinko a pujdem se valet 😀