Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

monkia.pv
2. led 2009

to ale asi musim vyzkouset jestli ji bude stacit jen ta sklenicka maso+zelenina!Ze?!

monkia.pv
2. led 2009

no bude to muj "pokkusny kralicek" 😀 😀 😀

many
2. led 2009

tady máš ten odkaz,to je i v té knížečce a kdy jsi začala 😉

monkia.pv
2. led 2009

a ovoce davas jaky?Ja zatim jablko,banan a hrusku!

many
2. led 2009

v pohodě,moje sestra je taky z toho vystrašená,já si to každý den kvůli ní psala do kalendáře,co jsem Ladíčkovi dala na obídek 😉 teď jsem skončila od novýho kalendáře,to už pak pojede sama podle sebe 🙂 ale já taky z toho měla hrůzu a dobrý 😉

monkia.pv
2. led 2009

zacala jsem od 5 mesice!Takze uz vic jak mesic basti!

many
2. led 2009

no to jsem začala dávat brzo,má se až po měsíci přikrmování,ale dávám vše co je od 6 měsíce ve skleničkách 😀 a banán i normální 🙂

monkia.pv
2. led 2009

ja si taky pisi co ji davam,ale spis jen proto ze jsem sklerotik a mohla bychji davat porad jedno a to same! 😀 😀

many
2. led 2009

jo tys mi nahoře psala,že ti jde o to jestli tam máš přidat brambor 😉 já nepřidávala,prostě prvně dostal mrkvičku,pak tu mrkvičku s bramborem,pak špenát s bramborem,brokolici,....nic nepřidávám

many
2. led 2009

to neva,hlavně,že papká 😀 😀 😀

monkia.pv
2. led 2009

me se nejak vubec nechce jit spat!To zase zitr abudu vypadat! 😎

many
2. led 2009

taky se mi nechce,ale už se mi zavírají očička 😀 😀

monkia.pv
2. led 2009

no nic uz to ale opravdu vypinam!Jdu se jeste na chvilku mrknout na telku a pujdu si lehnout!Tak dobrou noc!

many
2. led 2009

a měla jsem hrozně chuť na černý pivečko,tak jsem si jedno dala 🙂 a je mi teplo 😀 😀 😀

many
2. led 2009

tak dobru noc a sladké sny 🙂 🙂 🙂 🙂

many
2. led 2009

já tu budu asi ještě chvíli šmejdit a pak už taky povalím do sprchy a do hajan za Otesánkem 😀

many
2. led 2009

tak už fakt spíte všechny 😀 😉

anta
3. led 2009

Dobré ranko, holčiny. Tak jsem zase tady, dneska jsem chráááápala do půl šestý, zaplaťpánbůh za ty dary 🙂 🙂
Many, koukala jsem na ten tvůj odkaz ohledně příkrmů a hodí se mi to zrovna do krámu, tak si to ještě prostuduji, jak to má vlastně s těmi příkrmy vypadat, protože pořád ještě bloumám nad tím, kolik toho má malej vlastně zpapat napoprvé. 😉

paolin
3. led 2009

dobre ranko! dnes spal s malym Mirek, tak jsem se docela vychrnela 😀 usnula jsem tedy az o pul jedne. nemohla jsem usnout! pakarna tedy..Adamek se cpe rohlikem v zidlicce a ja cekam, az dorazi Vita.
porad me nejak pobolivaji vyjecniky, tak snad to nic nebude.

paolin
3. led 2009

u nas je to s prikrmama hrozne jednoduchy. Adamek basti pouze ryzi s trochou mrkve nebo hrasku, kukurice..brambory do nej nenacpu, maso taky ne. tak ma smulu a basti porad to stejne dokola. jeho problem ze 😀 Vitovi jsem varivala hlavne polivky. povarit, rozmixovat a hotovec 😉

martinka79
3. led 2009

krásné ráno. u nás je to také jednoduchá vařím už doma vše od kuřecí polévky. jen mě zaríží, že někdo tu psal asi Monča, že nedává maso jen žloutek, ale msao je hodně důležité.
jinak já preferuji aby se dítě naučilo na domácí stravu jinak je potom ouvej s návykem normálního jídla.
Děti si hrají v pokojíku tatin hajáa já jim chystám snídani.

martinka79
3. led 2009

Many a Mončo fotky super. to já je lenochod ještě nedal. nějak nemám čásek a potom když už tak sem nechtějí zmenšovat.polepším se. my dostali auto se zvířátky, maňásky, hrochaco je jako odrážedlo a chodítko, bagr, autíčka malá, volant,maščinku dřevěnou,vodolepky, knihy a spousty oblečků. 🙂

martinka79
3. led 2009

tak jsme postahovala fotky do pc je jijech moc a te´d musím nějaké vybrat.

anta
3. led 2009

Tak jsem si, holky, udělala takové testy jen ze srandy a představte si, co jsem o sobě zjistila! Byla bych good šéfová, že na mě chlapi letí, protože to s nimi umím, že ovládám pravopis a že nějaká nevěra ve vztahu by mě nerozházela, no nejsem šťastný člověk? 😀 😀 😀 😀

martinka79
3. led 2009

JAni tak to jsi dokonalá šéfka. 😀

anta
3. led 2009

Tak to určitě, kdy nemusím v noci k malýmu vstávat, ale dělá to s ochotou MM 😀 😀 😀

monkia.pv
3. led 2009

dobre rano holky!Ja se ted vyhrabala z postele!Vcera jsem to tady zakrikla s tim ze Vaneska krasne spinka!Dneska byla snad nejhorsi noc co jsem s ni zazila!Na jidlo se vzbudila 2x coz neni tak hrozny,ale asi tisickrat jsem ji musela chodit otacet z briska na zada!No des!
Martinko ja davam i maso!To ma 6x v tydnu a 1x ma zeleninu s zloutkem,tak je to aspon napsany v te knizecce od Hami!Tak to tak delam!masenko papa-to ja vim ze je moc dulezite! 😉
jdu si udelat kaficko a neco poklidit-uz se tady na ten bordel nemuzu divat! 😝

many
3. led 2009

dobré ráno mamky 🙂
já taky dávám masíčko 6x a 1x žloutek 😀 😀 😀
dneska měl ráno poprvé přesnídávku s borůvkama,no ten byl fialovej 😀 😀 😀 a jela mu 😀 😀

many
3. led 2009

jinak já doufám,že tu domací stravu jednou bude pěkně baštit,ale zatím máme v plánu do roka kupovaný 😉