Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

anta
3. led 2009

Moni, ahoj, tohle známe, jednou v noci bývá Honýs v pohodě, v jinou noc se třeba 6x převalí na bříško a řve, takže taky sranda, už aby ho to přešlo 🙂

anta
3. led 2009

Ahoj Manyyyy, jsem ráda, že už se tu objevuješ častěji 😉

many
3. led 2009

ahoj anta 🙂 🙂 já jsem taky ráda,že mám na vás víc času 😉 jen aby to tak zůstalo 🙂 ale teď ani ráno ven nechodíme jak jsou ty mrazy,až odpoledne a to bude trvat určo dýl,takže bych se tu měla ukazovat častěji 🙂

many
3. led 2009

tak jsem pověsila prádlo a musím se jít trošku upravit,lítám tu jak strašidlo,aby se mě chlapi doma nelekali 😀 a nekoukali pak po jiné mamině 😀 a Ladík furt nechce chrnět,tak si sním trošku pohrát 🙂

martinka79
3. led 2009

tak to děláte maminy dobře maso je důležité. 🙂
Many snad si na sklenku nezvykne. já to nějak neznám baví mě vyvářet a dělat pestrou stravičku a tak si s tím pohrávat jako Evička. 😉
no my máme skoro vařeno a naklizeno, ráno jsme tu řádila jako černá rukaotrokáře a jak to šlo šup šup. už jsme zvládli i tanoční kreace s novým DVD co dostala nikol.
Prdelín půjde chrupat až po obědě a potom přijde kadeřnice a pak hurá na brusle. 🙂 😝

martinka79
3. led 2009

Mončo to přetáčení je děs jak to mimi azčně dělat tak jsou některé noci šílené. My zase často llomcujeme s postelím a křičíme ve stoje nebo sebou mítá na jinou staranu spací. už mám pro jistotu dvě peřiny žuchne s sebou někam a já ho přikryju druhou a on chrupe na peřině původní. 😀 😔

martinka79
3. led 2009

Jani dělala jsem tvůj receptík na ten sýr nakládaný máme ho normálně v doze a musím říci, že jsme přidal a jiné sýry je to super mňamka užďubujeme tu průběžně a potom večer k vínu a pivu. Jen dotázek kolik dáváš toho oleje?

anta
3. led 2009

Já to tím olejem vyloženě zaliju tak, aby se to v tom topilo, mňam mňam. Jé ty, Marti, budeš mít doma kadeřnici? Ty se máš, já už zase vypadám jako flanelová fretka, tak si obarvím aspoň kekuli tak, aby mě nikdo nepoznal 😀 😀 😀

many
3. led 2009

no já se taky těším až mu budu vařit a péct nějaké buchtičky,... 😀 ale zatím chci pro něj to nej a podle mého názoru jsou to ty skleničky 🙂 a jak mu šmakují a jsou tam taky hodně kousky,takže si myslím a doufám,že nebude problém pak přejít na domácí stravu 🙂
jinak my jsme jednou nakládali pivní sýr,ale nějak se nám to nepovedlo,ale myslíme,že nebylo dobrý,že jsme to furt otvírali a lezli do toho 😀

many
3. led 2009

taky bych potřebovala zastřihnout konečky 😉

many
3. led 2009

a barvu až za 14 dní 😉 ale to se obarvím sama 😀 ale to zastřinutí nezvládne ani manža,mám to sestřihaný,dřív když jsem to měla rovně,tak mě stříhal pořád on,ale na toto si netroufne 😀

many
3. led 2009

no malej konečně usnul,tak se jdu trošku dokrášlit a zase na vás juknu 😉 oběd máme taky na půl hotový,takže můžu odpočívat 😀

monkia.pv
3. led 2009

no tak i ja doufam ze si mala na sklenicky nezvykne!Ale tak jsem nad tim pri uklidu premyslela a asi to budu delat na stridacku!Jednou uvarim a jednou bude sklenicka!To varene se da zamrazit ze jo?U nas je to totiz s tim varenim takovy divny!Ja varim vetsinou kdyz je manzel doma a to nebyva moc casto!Pro me samotnou se mi vyvaret nechce!uvarim si jen kdyz mam na neco chut-jinak se odbydu rohlikem nebo chlebem! ☹ no vyzkousim neco male uvarit a pak vam dam vedet jestli to bastila!
tak ale potrebuji radu-vsechno nakrajite na kousky(maso,zeleninu) a uvarite vsechno v jednom hrnci a pak mixujete?A varite v kojenecke vode?To jsou otazky ze?Budu si muset poridit nejakou kucharku pro kojence! 😀 😀at nejsem za vola! ☹

monkia.pv
3. led 2009

me mala taky nechtela nejak usnout!Musela jsem s ni bojovat! 😀 Rvala jak tur,ale uz je tam klid tak hura!!!
Mame uklizeno,vasato coz jsem rada!Uz to tu potrebovalo dat do poradku!Vzdycky jak manzel odjede nebo prijede tak je to tu jak skladiste! 😠 😠

monkia.pv
3. led 2009

nebo holky varite v pare?

monkia.pv
3. led 2009

taky bych potrebovala kadernici-uz jako sul!!!Mam to prerostly!ja byla naposledy u kadernice pred porodem,tak si to dovedete predstavit jak ted vypadam! 😝 V tehotenstvi jsem mela kratky vlasy a ted!!?? 😝

many
3. led 2009

monkia - i na netu si najdeš hodně receptů 😉 já si je zbírala i z časopisů,je tam vždy od kterýho měsíce to mimčo může,.... jinak co vím tak je lepší vařit to v kojenecké vodě 😉 já jsem proti tomu,ale je to fakt názor každýho,protože jak jsem četla ty články,jak testovali ty jídýlka,...a vařili i z bio zeleniny a i přesto,že byla bio to jídlo obsahovalo hodně dusičnanů a sodíku a to prý pro tak malé děti není dobrý,dala jsem to vše číst i tatinovi,aby věděl a sám mi řekl,že raději budeme kupovat do toho roku a pak už bude Ladík větší a začneme mu vařit doma,ale fakt každý má na to jiný názor,ale já se řídím raději takovýma radama

many
3. led 2009

jinak myslím,že zeleninku můžeš klidně vařit dohromady a pak to vše rozmixuješ 😉

many
3. led 2009

zkus mrknout i na tu diskuzi recepty - třeba tam taky budou nějaké recepty od maminek 😉 co doma vaří 😉

many
3. led 2009

tady jsem ti nějaké našla 😉

many
3. led 2009

teda tam je dobrot 🙂

many
3. led 2009

tak jdu pomalu dodělat oběd 🙂 jenom dám hranolky do trouby 😉 to zabere hodně času 😀 😀 😀
jestli papkáte zrovna tak dobrou chuť 😉

monkia.pv
3. led 2009

many dekuji za odkaz -mrknu na to!o tom testovani jsem to taky cetla!

monkia.pv
3. led 2009

hmm jsou tam dobrutky!!

many
3. led 2009

není zač 😉 😉 😉

martinka79
3. led 2009

Mončo já vařila v koj. vodě a potom jsme si pořídili ten filtr rádi pijeme vodu a máme nechuť.... fujky. Jinak jsme názoru jak Many když se může od 6měs. tak raději noermální z kohoutku, byla jsem na rozborech vody v platu a je to holka humáč i ty kojenecké. Vařím vše dohromady jinak občas dělám červenou čoku tu mohu doporučit a zvlášť třeba maso a zel. a potom kombinuji do skleniček a šup s tím do lednice nebo zamrazuji do malých dózek.

jo, já mám sousedku kadeřnici, ale dnes bude stříhat Nikolku. mě až tak za 14dní i s barvou. je to pohodička . já chodila ke kadeřníkovi co chvilku, miluji ty salony a to rozmazlování ikdyž si to musíš zaplatit, ale není nad to vydnu z domu a pěkně se nechat učesat třeba i manikuru potom i masáž a káva a šup do reality.
Ovšem já mám doma velkého skřeta a to je něco jiného. 😉

martinka79
3. led 2009

přejeme vám dobrou chuY´t prdelíne chrupe já dodělávám holandské řízečky a šupky ke stolu. 😝

many
3. led 2009

teda co to je Marti za dobrůtku 😉 😉 😉 😉 😉

martinka79
3. led 2009

dobrůtka je to vskutku moc dobrá a rychlá.
mleté maso, sůl, pepř, paprika sladká či páliví, česnek,cibulka houska namočená v mléce. Vše se smíchá a nakonec se přidá strouhaný sýr může okurka vař.vejce. Já to dělám bez vajec a občas bez okurky (kvůli Nikol) a dás e to na pečící papír píci do trouby asi 180st a na 15min. to poznáte. můžete podávat v housce jako hamburgr nebo s bramborem. 🙂