Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

anta
9. led 2009

No jo, ale co s tím? Bojím se, aby z toho třeba nebyl časem problém víš?

martinka79
9. led 2009

holky mlůžete mi doporučit nějaký muzikál, chci na něco vyrazit. co říkáte Tajemství, excaliber, dracula. tyto tři jsem neviděla.

martinka79
9. led 2009

nebude neboj. on si časem zvykne. byl dlouho b říšku jen s tebou a měl svůj svytý klid. Potoms maminkou a tatínkem doma a najednou chceš, aby byl společník. to je pro některé těžké. hele dej všemu čas vůbec to neřeš a uvidíš jak se časem rozkouká. 😉

martinka79
9. led 2009

je to hodné pohodové mimi co je zvyklé na maminku a její pohodičku, to bude OK. pár návštěva je to.

martinka79
9. led 2009

jdu vysát prdelín tu řase řádí..... je to nezmer. kldině ti ho na týden půjčím. ten je hrrrrrrrrr do světa. a Hpnzíka si klidně nech. mě jeden puberťák stačí.

anta
9. led 2009

Marti, povím ti, že ten náš Honýs je oproti Honzíčkovi Míši pěknej obr 😀 😀 😀
Na úterý mám pozvanou další maminu s mimísem, jen si říkám, jaký to bude, když je náš Honýs takovej strašpytlík, jde mi o to, jestli si časem zvykne na jiná miminka. Dospělých se nebojí, to se otrká za chvíli, ale s těmi dětmi je to trochu problematičtější 😕

martinka79
9. led 2009

je to kluik pohodář a zkrátka zvyknout si na další miminak ej to jiné než na dospěláka. mimino se jen nějak plazí a brebentí nepochová a nic. to není ono, hele vážně to vbude Ok.

anta
9. led 2009

Marti, Mišáčka si klidně nech, jo? 😀 😀 😀

martinka79
9. led 2009

nechám protože to by ti z něj slezly vlasy. 😀 a to by byla velká škoda.

anta
9. led 2009

😀 😀 😀 Tak jo, dám na Tebe, Marti, vím, že jsi chytrá holka, tak to zatím nebudu řešit, suma sumárum u malýho jde jen o zvyk 😉 🙂 Dr. říkala taky, že je to kluk pohodář, že je v klidu, že umí vše, co má a že na nic nespěchá 🙂 🙂

martinka79
9. led 2009

jansě jaké pak to hrnutí dopředu a jedna rada nesrovnávej děti to není dobré ani pro tebe a ni pro honzíka. každé dítě umí něco a povhové rysy a temperament jééééééééé to hraje tu největší roli.
nejsme chytrá.... 😀 , ty vtipálku. 😀

martinka79
9. led 2009

tak jsme si s Míšoupřečetli jednu moc moc pěknou knihu už ji zná na zpaměT, a jak pěkně v ní ukazuje jen nevím kdy říká kvak a kdy káč. 😀 😀 😀
miluje čtení a knížky, básničky písničky. pořád doma melu pantem vymýšlím písničky vše. jako pako.

anta
9. led 2009

Máš doma šikulínka, fakt. Musím ale říci, že Míši Honýsek je úžasnej, fakt. Toho dáš na deku a on si vystačí sám, přičítám to tomu, že leze, tak se zabaví. Je krásně lehounkej a umí se úžasně smát, dělala jsem s ním rotyku a chechtal se pěkně nahlas 😀 😀 . Když si vezmu našeho Honýška tak ta váha je znát 😀 😀 😀 Nene,nesrovnávám je, každé dítě je jiné a tohle beru s přehledem, nejde to nijak tlačit dopředu, to si naštěstí moc uvědomuji 😉

martinka79
9. led 2009

to je fajn taky miluji jiné děti, přijdou mi úžasné a věřím, že Honzík od Míši je super klučina. No, on až ti Honzík trochu začne objevovat věci kolem tak se zabaví moc moc.

paolin
9. led 2009

dobre ranko holky!
Vita byl vyexpedovan do skolky, Adamek radi. noc u nas silena. Adam zase rval kazdou ctvrt hodinu az do jedne do noci. co uz 🙂
Jani, to je supr, ze se srazik podaril. na fotky se moc tesim 🙂 reknu ti, ja u Vitka srovnavat s ostatnimi detmi, tak mam poradnou depku 😀 on umel akorat tak rvat. plazit se zacal az v 8 mesici a celkove je pozadu. je to krasne videt na Vitkove kamosce Anicce. ona je o pul roku mladsi, ale dela vse s tak mesicnim zpozdenim, jak Vita 😉

anta
9. led 2009

Mám jedinou fotku s Honzíkama, teď jsem jí šoupla do albíka, tak můžete porovnávat velikosti 😀 😀 😀

martinka79
9. led 2009

Ahojky Pavli, to je jasné někteří kluci jsou pohodáři, flegmatici. Já mám na koružku kluka 6let je to prcek sám o sobě má jít do školy musím říci, dopst mi dá zabrat ho naučit co je třeba. Hodně chyb vidím doma potom ve školce, ale jinak je to kluk normální šikovný, hravý a to je důležité.
Naše Nikolka nikdy nemalovala a kdybych srovnávala jak vymalovávají, stříhají a tak jiné děti tak ji i teď strčí do kaspi 5leté dítě. 😉 ☹

martinka79
9. led 2009

jéééééééééééé pěkná fotečka připomíná mi to futku Vojtíka Mišáka. 😀 Míši honzík je okáček malinko jako Many a Pavči.

martinka79
9. led 2009

Pavlí, vzpoměla jsem si, jedete na vysočinu? kontaktovala jsi Gabču? 😉

martinka79
9. led 2009

Tak já Mišáka uložila ke spánku a tak uvidím jaká bude reakce. taky u nás noc nic moc nevím spíš je nějaký neklidný, ale přikládám to těm zubům. 🙂
poslouchám Marka Ztraceného, má docela pohodové písničky.

paolin
9. led 2009

jee, Jani, supr fotkay 😀
Marti presne. mame jednu znamou a ta se porad hrozne chlubi svoji malou a hodne pouziva "a vy to jeste neumite..?" nakopat, tak leda. naposledy nam ukazovala, ze jeji mala umi ve dvou letech krasne malovat oblicejicek. s ocima, usima, pusou, vlasky..bylo to fakt hezky. Vita ta neumi. on totiz neposedi a nema na malovani cas. sedet mi v kuse dve hodiny na zadecku, taky umi vse dokonale 😉
mne je to uplne sumak. Vita neni na pohyb moc sikovny, je divoky a na spoustu veci potrebuje svuj cas. neumi rikat L a R, v noci spi s plinou..je lenora lina. ale chleba levnejsi nebude, kdyz to bude umet ted hned. zase-ktere dvoulete dite provlikne nit vetsi jehlou 😉

e.k.t
autor
9. led 2009

Marti a Jani ahojky.

To že se děti nemají srovnávat slyším od Martina každý den a prý mi koníka zakáže 😀 😀 😀

když přijdu s tím že ten už zkouší toto a tamto 😀 😀

ale Joli je prostě pohodář a šrám už skoro vybledl, takže pořád princezna. Jinak dnes v noci se přetočila na břicho, to není novinka, ale zůstala tak spát a spala až do 7 hodin po probuzení si ještě na břiše četla a hrála s hrací žirafou, žádný řev -- mámo otočit a hnééééddd-- 😀 😀

e.k.t
autor
9. led 2009

Pavli Víteček bude asi po vás sportovec a ne nějaký vědátor prdelový 😉

Je super že ho baví pohyb, aspoň nebude obtloustlý přechytzralý protiva 😀 😀 😀

Jen jak to máš vydržet hi hi hi

neboj myslím na tě a posílám energii na dva diblíky 😉

paolin
9. led 2009

Marti, plany se nam borti. Ada je nachlazeny a kdyz nasi prisli do styku se zloutenkou na chate, tak tam nemuzeme. hrajeme dva zapasy a mezi nami hraji chlapy. to je hrani na cely den. to bez Adama nedam. takze se mozna domluvim s kamoskou jet jen na druhy zapas a pak honem za detmi. uvidime..
jinak ja byla davno tomu jiz na Drakulovi. mooc hezke! tehdy tam hral Hulka, Bila, Korn..Korn byl naprosto dokonaly. on je tedy dokonaly vzdy, ze 😉
jdu uspavat Adu.

anta
9. led 2009

Tak já je tedy nesrovnávám, každý umí něco jiného, náš Honýs již sedí a Míši nesedí, ale zase hodně leze, to je vám žoužel 😀 😀 Hlavní je, že jsou oba spokojení a to je pro důležité, aby Honýš byl v pohodě, nemůžu a ani nechci Honýše drezúrovat, aby se vyrovnal jinému dítěti, však ona taky na to přijde, no neee? 😉
Paol - známou nakopni do zadního otvoru 😀 😀 Já samozřejmě taky ráda napíši, co Honýš už umí, ale je to třeba brát s jistou lehkostí a nemyslet si hned o svém dítěti, že je nejlepší na celém světě 🙂
Míša dodá jistě další fotky, já fakt neměla moc čas fotit a dát Míše můj foťák mě nenapadlo, jsem to ale hlupina, tak příště 🙂

e.k.t
autor
9. led 2009

Pavli s tím hlídáním je to někdy peklo, zvlášť když řádí kdejaká nemoc 😝

paolin
9. led 2009

Evi, myslim, ze Vita bude spis ten prdelovy vedator. on je hrozna knedla. Mirek rika aktivni blbec. chtel by, ale ono to nejde 😀 no, jsem zvedava, co z tech nasich drobecku bude 😉 hlavne, at jsou veseli, hravi, zdravi, stastni 😉

e.k.t
autor
9. led 2009

Jani neboj, Míša to sem vlepí a to že KONSTATUJEME co kdo už zkouší nebo umí, není chlubení.

Je to jako vědět nač se v brzsku těšit 😉

paolin
9. led 2009

Jani, pro kazdeho je vlastni dite to nejlepsi. to je jasny 🙂 nekteri lide to ale podavaji naprosto idiotsky.
ja od vas strasne rada ctu pokroky mrnousku. a raduju se s vami. strasne me to bavi 😵

anta
9. led 2009

Ahoj Evi, tak ten náš Buliboš chrápe už dvě hodiny! 🙂
Ségry holka čapla od nějakýho chlapečka neštovice, to je fakt divný, že se stýkají s nemocnými dětmi 😖