Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

martinka79
9. led 2009

Pavli hele naše Nikolka je také na pohyb a malinko na knížky, jinak ji neudrří´žím u ničeho. dala jsem i v 5letech na keramiku, aby se naučila trochu pečlivost a soustředění a dokončení činnosti. jo ze začátku řev,a le potom ophoda. teď občas maluje, ale jako nic unakátního a taky mám kámošky jejich holky ve 4letech malovali pomalu vodovkama a to byly obrazy, ale zase jsou nepraktické. 😀
Evičko ty máš krásnou princeznu a něco srovnávat a zkoušet třeba nočníky a vše to je blbost. hele já mám nočník pod postelí dokud Míša nebude vědět co je eee a číííííííí tak to je k ničemu,. začnu na jaře venku na kdytky a stromky očůrávání. 😀 jinak je šikulka, že se jí spinkalo fajnově na bříšku to náš ny ječet. teď už ne taky si občas schrupne na břiše, ale jinak hned stoupne zalomcuje postýlkou a už se spustí alarm. 😀 😠

e.k.t
autor
9. led 2009

No já si teda nemyslím že Jopli je nejlepší, ale jsem šťastná že je pohodářka a to je hlavní. je společenská i s dětmi, protože když jí byl měsíc tak ji hlídal kdo mohl a tak byla hodně v kontaktu i s dětmi. Ale zůstalo jí trauma, když zjistí že mne nepřivolá brebentěním, spustí šílený hysterák ☹

martinka79
9. led 2009

no to není divný, neštovice přijsou hhned dopoledne je náš a večer hup vyskočí. 😀 u nás to taky tak bylo. to může být spíš ráda, že si je odbyde. 🙂

paolin
9. led 2009

je fakt, ze kdyz Ada zacal v peti mesicich lozit, tak jsem byla hrda az do nebes 😉 Ada je druhe dite, tak se rychlejsi rozvoj predpoklada. ale i tak 😉 mohla jsem to tem "vy to jeste neumite?" rodicum v pripade potreby omlatit o hlavu 😉 😀

anta
9. led 2009

Evi, to jsi napsala moc pěkně, člověk se aspoň může těšit na to, co přijde 🙂
Paol - u nás je hlavní mluvčí moje máma, neustále mi povídá, co Valérie umí, ale že v roce ještě ani nechodila a že s ní musela ségra cvičit Vojtovku, to už se nepochlubí 😝 😝

martinka79
9. led 2009

no to je asi ta reakce, že jsirázem zmizela. ale to bude dobré. Poslala jsem ti ten balíček.
holky ta pošta je taková ku................... od nového roku zase dzražila, no děs.
PAvli tak to je blbé s emocnými dětmi a sport to je blbé. tak uvidíš, hele a co šoupnout adu Gabči. 😀 kdybych tam byla tak je vemu na chalupu u nás budu je tam rozmazlovat všechny kluky.

e.k.t
autor
9. led 2009

No pro mne to bylo právě překvapení a teď tady budí kecáním tátu, šel v noci spát do obýváku na kanape, aby nás nebudil chrápáním, zlatíčko. Ta jeho chronická rýma nám dává zabrat. Je pravda že já od porodu nechrápu huráááá do tý doby fakt spát na břiše jinak to byl humus 😝

paolin
9. led 2009

Jani, segra taky ceka, jestli se u male nestovice projevi. u nich to ted radi a jeden chlapecek se osypal primo pred malou. takze tam je velka pravdepodobnost. nebyli jsme kvuli tomu u segry ani na vanoce. u Vitka je to jedno. ale Ada je malinkaty a jeste porad nachlazeny. to jsem se bala. ke vsemu je u malych deti docela velka umrtnost. takze nestovice fuuuuj! 😉 😝

martinka79
9. led 2009

třeba Pavli nám, že ještě tolik neťapem jako vy.
No to víš těžko se koukat na chyby. hele tcůj honzík udělá díru do světa a mamina bude valik očka. 😀

e.k.t
autor
9. led 2009

Marti ta pošta už mne taky sejří, fakt. a to ani nedodržují to jejich líbivé heslo dnes podáte a...... houby s voctem 😝 😝 😝

martinka79
9. led 2009

no nevím nikolka měla neštovice v 8měs. a zvládla je suprově. Ovšem prostě jsme byla na dovolené a na vysočině a najednou to dostala ani nevím od koho a potom to dostal táta a to jsem se o něj dost bála. 😀 hele ona je inkubační doba dlouhá takže s těmi neštovicemi je to těžké. ☹

paolin
9. led 2009

Marti houbelec! vam nemame vubec co vracet 🙂 vsichni nasi drobecci z tretiho trimestru jsou ti nejsikovnejsi a nejkrasnejsi a nejlepsi a nejuzasnejsi a to proto, ze jsou nasi 😉

martinka79
9. led 2009

no právě mě nasrali šíleně já dala balík 3dopisy a 100kč ty jo to je šílené. ☹ a kolikrát ani nedoručí hned.)

e.k.t
autor
9. led 2009

Já už chci jarooo a teplo, abych si vás mohla s Joli ovýletovat. no už se to snad blíží i kdyt -17,2 na to moc nevypadá a to mám jet na infekční jestli mi dr něco prozradí o těch záhadných DDimerech ☹

e.k.t
autor
9. led 2009

Marti už přemýšlím čím ti udělat radost, ale zatím mne nic nenapadá, tak asi až se domluvíme na návštěvu tak něco vymyslím pro Mišičku 😉

martinka79
9. led 2009

hele adámek je vížně šikulína Vojtík holky ten je přeborník. za chvilku bude hrát s tátou fotbal. 🙂
máme to,a le šikovná dítka. Honzíka pohodáře, honzíka kliďase, jolanku princeznu, Ádu špiona, lLádíka nočníkáčka, Vanesku ráčka, prdelína čtenáře. 😀

martinka79
9. led 2009

hele radost mi děláš když mi poradíš.
třeba mi poraď recept jak udělat srnce. včera měl chudák poslední minuty svého života a skončil od autem. 😉 na návštěvu se moc moc těšíme.
ty jo ať jsi zdravá. ajsně já chci také teplo, aby se dokončila stavba.

e.k.t
autor
9. led 2009

No já něco vymyslím, nejakou pozornost, a srnec je výborný naložit přes noc do červeného vína s medem a jalovcem pár kuliček rozdrtit a zbytek nechat vcelku a s bobkovým listem, takto připravené maso péct či dusit a solit až tak v půlce přípravy 😉

dite1
9. led 2009

ahoj devcatka!!!!
Tak navsteva se nam pekne vyvedla, ani se mi nechtelo domu.Janca je moc sympa holka, s nicim si hlavu nelame a vse rekne tak jak je!!!! 😉 Porad mi pochvalovala Honzika jak je krasne a sikovnej,ale jani ten tvuj taky!!!! Kazdy umi neco jineho, podivej, ten muj tak pekne nesedi sam jako ten tvuj. A to ze se Honzika bal vubec neva, myslim si ze se po case okoukal a i kdyz jsem ho mela v ruce ja tak ani uz neplakal. Nema jen rad hlucne zvuky, vzdy se lekne a rozplace. Ale ja si od nej zaslouzila alespon usmev. Je kouzelnej a hrozne srandovni, ma krasne tvaricky a nadherny oci.
Pichnu sem ty fotky, hned jak je zmensim, jsou moc tezke a tobe Janco je poslu tak jak jsou 😀

martinka79
9. led 2009

Míšo tak to jsi napsal krásně. těšíme se na fotky.

evičko díky za typ já dělala jednou gulášek. jallovec mám červené víno také takže pohodička. 😉

anta
9. led 2009

Tak jsem dala malému napapat, ale holky, on mi normálně u toho něco pořád kecá, to je fakt srandovní 😀 😀 😀

dite1
9. led 2009

Jo a domu jsme to vzali pesourem, Honzik spinkal tak se mi ho nechtelo budit, vzbudil se sam kdyz jsme byli asi 50m od baraku 😉
Jen bych, Jani, opravdu zkusila udelat neco s tou jeho stravou. Porad se s doktorkou a kdyz ti opet rekne aby si zacala az se ti bude chtit tak ji vymen za jinou. Muj doktor mi hlida porad co mu mam davat a kazdy mesi mi prida neco navic...... 😵

anta
9. led 2009

Ahoj Míšo, tak to budeš moc hodná, když mi je pošleš, taky jsi bezvadná holka, člověk se před tebou nemusí být něco říci, hezky se mi s tebou drbalo a mám fakt dobrý pocit z tvé návštěvy a moc se těším na další 😉 🙂

dite1
9. led 2009

Jo a jeste jednu vec, tak bych si obcas prala mit miminko, ktery si pochovam a pomazlim se s nim a ne jako ten muj paňacek ze uz se mu to po dvouch minutach nelibi a musis ho polozit. No prosim uz zase leze beruska 😀 😀

dite1
9. led 2009

jdu na ty fotky

martinka79
9. led 2009

Míšo, ale ono to chování třeba přijde s věkem. 😀 a když ne tak máš smůlu. znám to moc dobře.

martinka79
9. led 2009

Mišák chrupe od 8hod. to je hodný chlapec

anta
9. led 2009

Tak to náš Honýs je zase velkej mazel, s dr. se o té stravě ještě poradím, to ona nám sama radila, abychom mu to jídlo stáhli na těch 150, no a teď nám malej kaká jednou za tři dny! To je fakt nějak málo, přemýšlím, že mu dnes nandám 180, prostě to jen zkusit, co to s ním provede 😉

martinka79
9. led 2009

Jani no tak to uvidíš.a ty dáváš jen to mlíčko?

dite1
9. led 2009

Tak fotky uz jsem pridala 😀 😀
Ja byt tebou tak mu dam tech 180ml ale po 4 - 4.5 hodkach tj. asi 4kr. az 5kr denne a uvidis kdyz bude vse ok tak po 3 tydnech zvys na 210ml 3kr denne a jednu normalni stravu dopoledne... Jako vlastne my