Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

martinka79
9. led 2009

my ho nemáme a ani jsem ho nijak nechtěla, nějak mi to přišlo pro dítě omezující při koupání, ale nevím. 😉
Jani dobré chuti.

monkia.pv
9. led 2009

no ja nad nim premyslim z toho duvodu,ze to lehatko co pouzivam do vany,tak uz je ji maly a ona na nem uz moc nechce byt a chce si ve vode hrat,ale sama jeste nesedi,tak jsem myslela ze by to mohlo byt fajn!ale zase neni ve vane hodinu,ze tak prave nevim jestli to ma smysl!

anta
9. led 2009

Děkuji, mám brambory a obalované rybí prstíky, je to moc dobré. Asi je dnes spací počasí, Honýs vydržel kousek přes dvě hodinky vzhůru a hurá na kutě, jupíííí sladká ty svobodo. 😀 😀 Jinak je tady mínus sedm stupňů, tak nevím, zda s ním jít ven, to se mi zdá, že je dost zima brrrr 😕 . Příští týden jdeme na hexavakcínu a ve zprávách hlásili, že jí středočeští doktoři nemají, tak přemýšlím, jestli nemám dr. zavolat, abych se ujistila, zda ji má 😉

martinka79
9. led 2009

no když neseedí tak to by bylo asi rpima. j ho na lehátku takly moc neměla spíš jsme ho měla na rukou. nevím ani kolik stojí,a le pokud to nebáude moc tak rpoč ne vždyť časem budeš mít druhé. 😉

martinka79
9. led 2009

to si určitě zavolej.
MOnčo on stojí kolem 700klč viď tak to bych asi já nekoupila jsme taková praktická rozhazovač,
n 3žr. ěo r a pěkěn si 0s ní pohrát plná vana a šup
pky harejem si 222222222222222220plaveme jezdíme je to lepší ne,ž sezení.

martinka79
9. led 2009

Michal mi zas epočítačoval promiňte.

anta
9. led 2009

Marti, nepíše náhodou s tebou Mišulín? 😀 😀 Vypadá to totiž jako Enigma 😀 😀 😉

monkia.pv
9. led 2009

no prave ono to neni nic levnyho!my uzjsme vzhuru(spinkala skoro 2hodinky) a jsme vyspinkani do ruzova!Huraaaa!jdeme si hrat a pak papat a pak hura zase spinkat! 😀

martinka79
9. led 2009

no u nás vykouklo slunce. tak to asi odpoledne zkusím.
No většinou u mě stojí a buší do klávesnici a přepína na českou a naglickou
holky zase průser v rodině ach jo já 130km daleko a musím něco řešit.

martinka79
9. led 2009

já už nemám ani trochu síly být tak která stále něco nekomu radí a pomáhá.

paolin
9. led 2009

jejda Marti, co se zase deje..?
se sedatkem zkusenost nemam.
dobrou chut!

anta
9. led 2009

Marti, copak se děje? Můžeme ti nějak poradit či pozdvihnout na duši?

paolin
9. led 2009

tak a mam to. predtim sice Adam spal pres dve hodky, ale ted si dal 5minut a je vychrneny. a protivny samozrejme. zvire jedno! tak treba pujde spat s Vitou 🙂

martinka79
9. led 2009

já nevím asi nic. rpostě moje matka je lehce řečeno krááááááááááááááááááááva a je smutné že to píši,a le jinak už u ní nevím. chová se děsně. holky už to polevilo. ségra si vzala volno a bude s dětmi a sama si poradí snad rodiče tedy nějak nejsou k tomu stavěni.
díky za podporu.

martinka79
9. led 2009

a všichni hupem do hajan.

monkia.pv
9. led 2009

jeeje rodina!

paolin
9. led 2009

jo, k tem vychazkam-nekde jsem cetla, ze male deti nemaji pod -5 stupnu chodit ven. dnes jde pro Vitka babicka, tak nastesti s Adou nikam nemusim. jupi 😉 odpo mam objednanou nevestu, tak se tesim, ze budu mit jinou cinnost 🙂

martinka79
9. led 2009

tak to bude Pavli prima odreagování. já asi odstrojím stromek i s MIšákem už nám malinko opadává a Míšovi se začalo líbit ho tahat za větvičky. 😒

anta
9. led 2009

Marti, to je zajímavé, já si kolikrát též o své mámě myslím ještě horší věci 😉

paolin
9. led 2009

Marti, to je mi lito. fakt po prizni rizni 😒
u nas chrupe Vita. Adamek proste nechce. se mi predespal na cely den 😀

monkia.pv
9. led 2009

tak ja mam obaleny hermelinek a oloupane bramburky a ted cekam na to jak mala pujde spat a hura na mnamku!Doufam ze si to nepredespala tak jako Adamek! 😀 zatim to nevypada na to ze by chtela chrnet! ☹

monkia.pv
9. led 2009

a to nase lezeni dozadu-byl asi vcera nejaky omyl! ☹ Dneska jeste zadny pohyb dozadu! ☹ Ale normalne mi skace! 😀 Hupsne na kolinka pak se parkrat zhoupne a hup na brisko! 😀

monkia.pv
9. led 2009

holky ja s nasema problem nemam ale s rodici manzela je to na ..... ☹ !

anta
9. led 2009

Tak bobíšek mi usnul, byl vzhůru 2,5 hodiny, pěkně si pohrál a teď mi ztvrdnul 😉 Tento týden musím říci, že je fakt nezvykle Honýs klidný, to jsem již dlouho u něj nezažila 🙂

martinka79
9. led 2009

Tak já odstrojila stromek. holky já taky nemám problém s rodiči,a le vadí mi jejich chování a tak tedy matyk tatin a to je nevl. je super. No nějak to dopadne. jen vím, že moje máti je šílené citová vyděračka a taky nesnáší a neumí přinat chybu a vinu. prostě vždy to hodí na někoho jiného a jen, aby ona nebyla ta špatná a když se v rodině něco děje šup někdo jiný za tím stojí.
MOnčo ty mi děláš chutě já teprve jím těstoviny se sýrovnkou od včera michla snědl perníček a teď sušu a začíná být protiva si půjde do lepechu.

Jinak najednou mohu i v obýváku tančit. 😝 😀

monkia.pv
9. led 2009

Jani tak to se mas!Vanula je tento tyden naladova!asi kvuli tomu zoubku,ktery se klube a ne a ne vykouknout a taky ockovani!Ted mi tady ohryzava zidlu-vubec nevim jak se sem dostala ☹ -byla tak o 2 metry dal!

anta
9. led 2009

Marti, to je super, tak honem dřeváky a levá a pravá pěkně mazurku dej 😀 😀 😀

martinka79
9. led 2009

Jani to je dobře a taky tomu mu už je trochu více pohraje si a to ho baví.
Mišák stále žere on mě snad jednou sní.
u odzdobování stromku byl milionový. 😉 hrál si se zvonečkem ze stromečku a cinkal a chechtal se.

martinka79
9. led 2009

no dám si spíš valčíček ten mišák miluje jen co dojíme. 😀

monkia.pv
9. led 2009

a uz je zase tam kde byla!Ja ji nestiham sledovat!Uz mam hlad jdu si to udelat nebo umru hlady!vanula asi spat neee!