Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

anta
11. led 2009

Evi, ty jsi správně prdlááááá 😀 😀 😀 MM to nádobí bohužel umyl 😀 😀
Paol - jsou na palici, my máme haranty na krku 7 dní v týdnu a oni s nimi nevydrží ani hodinu! 😖 To, co popisuješ, znám, já musím neustále manžovi říkat, co má s klukem dělat bo jeho to naprosto vůbec nenapadne 😉

monkia.pv
11. led 2009

Many gratulujiiii!Ladicek je sikulka!Ja budu taky brecet jak Vanula zacne lezt!
my ted prisly z venku!Zima jak hrom!Kolem pate mi ma prijit kamoska,tak se moc tesim!

monkia.pv
11. led 2009

tak MMstrasne dlouho nechtel malou sam hlidat!Mel asi strach ze nebude vedet co s ni kdyz zacne plakat!Ja jsem je jednou nastvala a proste jsem odesla do obchodu a nechala mu ji tam!Zvladl to a od te doby je to v pohode!Dokonce uz i prebaluje kdyz je po.....! 😀 😀 A i ji sam vykoupe!

monkia.pv
11. led 2009

jinak ja teda manzelovi rikam-pohlidej malou nebo nebude navareno! 😀 😀

monkia.pv
11. led 2009

uz jste zase fuc! ☹

many
11. led 2009

paol - plazil se už dlouho ale pozadu jak rak,teď přímo leze po kolínkách 😉 jsem z něho hotová,je to krásný jak jde zamnou,konečně ale zatím pomalu,není nějakej rychlej 😀
holky díky 😉

many
11. led 2009

teď za mnou leze z obyváku do pokojíčka,my máme počítač v pokoji 😉

many
11. led 2009

leze chvíli,pak se zastaví,čučí,třeba si lehne a pak zase 😀 😀 😀

monkia.pv
11. led 2009

jeeee to je krasny!ja chci taky!!! 😉

anta
11. led 2009

A já chci takííííííííííííííí 🙂

paolin
11. led 2009

je, Many, to je prca 😀
Mony neboj, brzy bude Vaneska taky lozikovat 😉

many
11. led 2009

holky brzo to u vás taky bude,jak píše Paolin 😉
máte se na co těšit 😀

many
11. led 2009

no ještě ty zuby by mohli ven 😉 ale na druhou stranu,aspoň nekouše,že 😀 😀 😀

anta
11. led 2009

Tak ďábelson se nám probudil, jdu na něj, MM raději k němu nepustím 😀 😀 😀

many
11. led 2009

já ho teď zase uložila a tatin nám přijel z hor 😉 🙂

monkia.pv
11. led 2009

ja ted taky ulozila,ale slysim rev! 😠

monkia.pv
11. led 2009

nooo,tak to byl rev jako kdyby jinekdo ublizoval! ☹ Musela jsem ji uspat cajikem! 🙂

many
11. led 2009

ááá chuderka nemohla zabrat 😉 já čekám,že se každou chvilku už vzbudí 😉

paolin
11. led 2009

ja ted zkousela uspat Adu. no, tak asi spat nebude. tak to holt vydrzi az na nocni spani 😉
Mirka jsem poslala placat do balonu a Vita sel s babi ven. chtela bych zehlit, ale nejak nemam narok 😀
mam ted moc velkou radost z Adamka. hezky se rozbastil. sice mu nemuzu varit vse, ale uz to neni tri lzicky a dost. i mlicka z flasky vypije plno 🙂 kasel uz ho presel, zustala mu ryma. takova ta zadni. to bude na dlouho. v pondeli pujde pro Vitu do skolky babi, pak uz nemuze, tak budu muset vyrazit s Adamem ven. snad se mu to opet nezhorsi.

monkia.pv
11. led 2009

Pavli tak to je dobra zprava ze Adamka uz kasel presel a ze pekne basti! 😉
Ja ted cekam na kamosku-mela by kazdou chvili dorazit!A doufam ze mi Vanula bude spat aspon 40 minut! 😒

paolin
11. led 2009

je Monco, tak to budes mit prima rozptyleni. hezky si to uzij 🙂

kamca.mazda
11. led 2009

Díky za radu Evi a v čem že to pereš?? Já to zkusím tedy s tím vypraným.
Many gratuluji k lezení u nás to je tak že nic ani zuby, ani sed ani lezení připadám si tady mezi těmy pokroky trochu mimo ☹
Jani drž se u nás je to tak že si manže malou neveme ani na třicet minut natož na hodinu a půl

kamca.mazda
11. led 2009

Jo Evi ty čaje jsem nezkoušela ale hned zítra je koupím zkusím vše díky

paolin
11. led 2009

tak jsem Adamkovi u prciny nasla zase abces. ani ne pred tydnem mu to rizli a uz zase. koukala jsem na net a je to analni abces nebo pistel. kdyz se zanety opakuji, resi se to chirurgicky. tyjo, si nedovedu predstavit, ze bych sel Ada na operaci! pry je to otazka pul hodiny az hodiny a pak 14 dni v nemocnici. nu, ve stredu jdeme na chiru na kontrolu, tak doufam, ze vysetreni budou jen pozitivni 😉

paolin
11. led 2009

Kamco, to mas tedy fakt tezky! nevyspis se a jeste ti doma nepomuzou..ach jo! 🙄 drz se, mamino nase!

e.k.t
autor
11. led 2009

tak peru ve slizu:

jádrové mýdlo jelen, palma kokos nebo lanza
250g sody a pytlíček kyseliny citronové potravinářské

nastrouhám mýdlo a zaliju vařící vodou z rychlovarky az se rozpustí a zhoustne přisypu sodu a zase rozpouštím zase hodně houstne, když je rozpuštěno zaleju vařící vodou z konvice a rozmíchám přisypu kyselinu citronovou a doleju horkou vodou ze sprchy.

Dělám v 10l kyblu, výsledné množství 10l mi vydrží cca 3 týdny

dávkuji přímo do bubnu 200ml místo prášku, aviváž nepoužívám a jsem spokojená

anta
11. led 2009

Teda Kamčo, to bych manžu asi zabouchala jako hřebík do podlahy, kdyby malýho nebral 😀 😀 😀

anta
11. led 2009

Tady je hrozný to, že on si ho sice vezme, ale jak malýmu rostou ty zoubky, tak u něho nepředstavitelně křičí jak pavián zatímco u mě je v klídku, takže si stejně naprosto neodpočinu ☹

e.k.t
autor
11. led 2009

absces je sviňucha to jsem si užila s tím břichem 3 měsíce a ASI doživotní hlídání 😝 😝 😝

na infekčním jsme se shodly že je to po odběru plodovky, a že joli od infekce zachránila má 8cm hloubka tuku před břišní svalovinou, tudíš infekce zůstala v břiše a Joli je tu a zdravá 🙂

e.k.t
autor
11. led 2009

Kami s tím spaním doufám že ti ty čaje pomůžou, jinak když už to nejde jinak dávám na dudlíka sirup brufen nebo panadol, je to sladké a tudíž zklidňující, ale až jako poslední pomoc, když to nevyřeší čajík