Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

monkia.pv
14. led 2009

a my uz jsme opet v postyce! 😀 Dostala prdelka jeste 80ml mlicka!tak jsem zvedava jestli usne!

monkia.pv
14. led 2009

holky ja tu nasi malou tak miluji to je strasny!Ja bych ju laskou snedla!

martinka79
14. led 2009

mončo to jsi mě super inspirovala udělám si buchtičky se šodou. jdu dát kynout těsto. jsi skvělá díky za typ to bude NIkolka šťastná.

monkia.pv
14. led 2009

tak manza prohral! ☹ Na jednu stranu me to moc mrzi,kvuli nemu,protoze zase z toho bude moc spatnej!A na druhou stranu jsem rada ze uz bude co nevidet doma s nami!

monkia.pv
14. led 2009

to jsem manzelka ci?! 😒

monkia.pv
14. led 2009

Marti neni zac-ja na ne mam chut od vcera!
Vaneska uz spi-chuderka zase tak plakala! ☹ Nevim proc mi posledni dobou place kdyz usina!Myslite z eje to tema zoubkama?!

monkia.pv
14. led 2009

tady normalne chumeli!To bude odpoledni prochazka fakt super! 😠

monkia.pv
14. led 2009

uz jsem tu zase sama??? 😖

martinka79
14. led 2009

já mám hotové těsto. jdume na prádlo. asi bych to viděla na zoubky, ale může to být vývoj. období.
nejsi špatná manžela ono to má dvě strany výhra pokračuje a bude mu hej a prohra bude smutný, ale s vámi.

anta
14. led 2009

Já mám malýho vzhůru, už jsme napapaný a hrajeme si spolu 😉

monkia.pv
14. led 2009

no nic ja se jdu na chvili natahnout nez se mi vzbudi to nase stesti! 😉

martinka79
14. led 2009

máme vše hotové a teď jdeme na návštěvu o patro výš zatím pa

paolin
14. led 2009

ahoj holky! jdu jen na skok!
noc byla naprosto silena! Adam od jedenacti rval a usnul az pet. husty..do toho mel teplotu a ma ji zvysenou i ted. jestli zuby? ach jo ☹
a ted mi volal Mirek, ze pry nase zubarka nemuze vykazat OZP Vitovu prohlidku, protoze v zari ji vykazal jiny zubar! nas byvaly, u ktereho jsme nebyli aspon dva roky! hajzl to je! jee, az ja se mu dovolam, ja mu neco reknuuu! 😠
musim za Adamem, protoze vede prvni knouraci ligu. tak snad vas budu moct docist, jak se mate 🙂

paolin
14. led 2009

Marti, na Vysocinu jedeme 5-8.2. jinak Vita ma tahaci mys s xylofonem. drevenou. usi uz taky nema 😀 uz se nesnazime lepit. ted s ni mlati Adamek a ouska uz to nevydrzi 😉

monkia.pv
14. led 2009

Pavli tak to je sila,chudak Adamek!Ty youbky jsou potvory!
Holky potrebuji zase radu!Vaneska mi tady zase neco prepla 😠 a ja nevim jak to dat zpet!Misto y se mi pise z a naopak!I vykricniky mam uplne jinde a jsem z toho zmatena! 😒

e.k.t
autor
14. led 2009

Ahojky tak jsem vás dočetla, nechodil mi od večera net a podařilo se ni ho zprovoznit před chvílí 😝

Pavli jdi na Víťovu pojišťovnu a vyříkej si to tam s nima, a že ať mu od té doby co jste tam nebyli vystornujou všechny platby, že si je vymyslel, a asi by to chtělo i přes zubařskou komoru je to podvodník 😝

paolin
14. led 2009

mony, prepni si AJ na CZ. dole na liste mala podra ikonka. jak jsou hodiny 🙂

monkia.pv
14. led 2009

jee diky!!!

e.k.t
autor
14. led 2009

jo qwertz n qwerty ale já to přehodit asi taky neumím, al e kouknu na to dám vědět 😉

e.k.t
autor
14. led 2009

Pavli já to tady taky hledala ale já to tu nemám, takže nevím, asi to tam Moni někde má když jí to Vajda přepla 😀 😀

paolin
14. led 2009

zkuste kouknout do nastaveni, ovladaci panely a hledat neco jako jazyk. myslim, ze mate prepnoutou ceskou klavesnici na anglickou. anebo kliknout na spodni panel obrazovky pravym tlacitkem mysi, najet na panely nastroju a zapnout si ikonu panel jazyku. tam si to prepnout na CS

monkia.pv
14. led 2009

Pavli ja to nasla na te liste!

anta
14. led 2009

Paol - ahojky, přeji ti, aby se to zlepšilo, my jsme dali ten panadolek a malej spal celou noc bez bolestí 😉

monkia.pv
14. led 2009

tak my jsme po obede!Teda jen vaneska!Mela kralika se zeleninou a moc ji to chutnalo! 😉 Ted zase tlaci-dneska uz po ctvrte! 😖

e.k.t
autor
14. led 2009

moni po čtvrté? u nás jen jednou zatím, tentokrát bez mávání plínkou 😀 😀 😀

paolin
14. led 2009

mony, tak bezva, jestli jsem ti pomohla 😉 Adam taky porad kakosi. asi ty zubaky osklivaky.
Jani, diky! ty zuby jsou trapeni. co si pamatuju od Vitka, tak nejhorsi byli rezaky. paradoxne. stolicky uz byly v poho. rostly vsechny naraz. tak snad to vsechny preckame v pohode 🙂
u nas snezi a snezi. za chvili valim pro Vitu. budu jak huhulala 😀 ale odpo s nim chci jit sankovat. tyjo, jsem se ze zacatku i trochu bala! 😀 uz neumim tak blbnout, jako driv 😝

monkia.pv
14. led 2009

Evi plany poplach-byl to jen prd! 😀 Ale 3x uz kadila! 😖
Pavli tady taky snezi-my ale asi dneska ven nepujdeme!Me se do toho hnusu nechce! ☹ No uvidim jak Vanula na tom bude-pokud bude protivna tak sup do kocaru a jdeme ikdyby padalo nevim co! 😀

martinka79
14. led 2009

Pavli to jemtrápení. my jsme po obědě po návštěvě. byla jsem si vypůjčit černý kabát. Já černou moc nenosím.
budumuset na to těsto a udělt ty buchty.

martinka79
14. led 2009

tak Mišák nějak nechce spát řve jako protrženej.

martinka79
14. led 2009

u nás nesněží. Mišák asi vytuhl já jdu na ten obídek.