Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

martinka79
15. led 2009

já vím, no my to máme pojišťené, ale jak aco nevím to má v kompetenci Mm. a i kdyby nářadí potřebuješ a firma úplně a okno zabezpečit musíme. jen nevíme jak to je s těmito platovými. Ty jo já je chytit a vědět kdo to je holky já bych těm floutků rozbila hubu jako to dělávám našim klukům ve škole. napadlo mě obvolat bazary zda už to někde není, peotže znám jejich systém vzít prodat a nefetovat. 😠

martinka79
15. led 2009

jdu si dát panáka.

e.k.t
autor
15. led 2009

Marti dej, na to zasklení se to dělá tak že nakontaktuješ tu firmu co to dělala a zeptáš se kde mají servis na zasklení a oni ti řeknou, pokud servis nemají tak obvoláš sklenářství, ale potřebují technické údaje jaký je profil kolika komorový systém a rozměry a řeknou jestli tuto technologii umí 😕

martinka79
15. led 2009

aha děluji ti evi říkala jsem si, že zavolám na tu firmu. 🙂

martinka79
15. led 2009

už tam volám

martinka79
15. led 2009

tak výměna bude jedno okno 1500skol+práce cesta asi 1800kč. vážně levné.

martinka79
15. led 2009

už vás nebudu obtěžovat kráděží, stejně se tím nic nevyřeší. okno snad dodají co nejdříve a jinak život jde dál.

martinka79
15. led 2009

tak se mějte krásně za chvilku pojedem směr vysočina avečrr hurá domů. ☹

e.k.t
autor
15. led 2009

Marti hlavně že to bude od nich, tím pádem je zachovaná záruka 😉

a klidně obtěžuj, aspoň se z toho vykecáš a uleví se ti 😀

anta
15. led 2009

Tak holky, malej se mi vzbudil v půl deváté, už jsme vykakaný a řádíme jak ďas.
Marti, je to fakt pech! 😠

anta
15. led 2009

Hlanvě to ohlašte na Policii ČR, ať vám to ten pachatel nahradí, až ho chytnou 😉

e.k.t
autor
15. led 2009

jestli ho chytnou, no možná přes výrobní číslo nářadí až ho bude chtít prodat

paolin
15. led 2009

ahoj holky! co to tu ctu, smarjaa?!! 😨 to je drsny!
Marti, tak pevne nervy a at se to brzy podari nejak vyresit!
Jani, hlavne, ze je Honzik v poho. mel takovy letecky den, kulisak jeden! ale jak se mu to povedlo.. 😨

u nas opet baaajecna noc! zase rvani, spani az od 4. ach jo. Adam mel teploty, porad se prevaloval a hlavne sebou divne cukal. jestli ho cukaly bolesti zubu...je to divny. jeste jedna takova noc a pujdu s nim k Mudr. zitra mame jit na ples. to ani nemusime nikam chodit. ale co uz, ze 🙂
valim za tim urvankem. to je sireeena!

anta
15. led 2009

To se mě holka ptej, jak se mu to povedlo, já byla chvíli na provaz 😒

anta
15. led 2009

Jo a máme druhý zoubek 😉 🙂

paolin
15. led 2009

to se ti ani nedivim!
fakt dva zoubky? no parada! a jak to Honzik snasi? teplotky uz jsou fuc?

e.k.t
autor
15. led 2009

Jani tak to třeba bude zase na chvíli klid, jo a joli si právě pochutnává na svých botičkách 😝

paolin
15. led 2009

Evi a chutna, chutna 😅 😉
ja jdu neco snist. jsem jak prastena po palici.

anta
15. led 2009

No teplotky tak trošku přece jen má, docela bych řekla, že je statečnej, kouše, co mu přijde pod ruku, tak snažím, aby to vše bylo bezpečné 😉
Musím se taky najíst bo omdlím jak špalek 🙂

e.k.t
autor
15. led 2009

tak si nechte chutnat 😉

paolin
15. led 2009

Adam mi odmita jist. pije jen mliko.

e.k.t
autor
15. led 2009

nám dnes Joli taky u jídla prudí 😠

e.k.t
autor
15. led 2009

tak se uřvala v postýlce a dospává šílenou noc 😉

monkia.pv
15. led 2009

tak holky uz jsme doma!
Jani druhy zoubek!Jeee vy se mate!My asi porad mame jen ten jeden! ☹ Nevim,protoze Vaneska si je ode me nechce nechat spocitat! 😠
Na rehabce nas pochvalili a pry je Vanulka holky sikovna a nejake ty "pohyby"pry dela uz jako 10mesicni dite!tak mam radost-aspon neco!

e.k.t
autor
15. led 2009

moniiii supeeeeer zpráááávyyyyy 😀 😉 😀

paolin
15. led 2009

Mony, to je super 🙂
byli jsme nakoupit a venku je moc krasne! az se Adam vychrni, pujdu pro Vitu a pak dame malou prochazku. Adame je dnes bez teplot, tak to snad speje k lepsimu. vzpomnela jsem si, ze Vitek mel u prvnich zoubku uplne stejne stavy. spal mi celou noc na brisku a kdyz sebou bolesti cuknul, tak jsem ho pritiskla k sobe. desny, jak to leti a hlavne, jak se mi to z hlavy vse vyparuju..holky, fotte, natacejte na kameru, at je pak na co vzpominat 😉

monkia.pv
15. led 2009

holky venku je fakt krasne!Vaneska mi denska dopoledne naspala tolik hodin jako nikdy!Vstavaly jsme prekvapive az o pul osme!!A to ju jeste vzbudila sanitka!Jinak by spala dyl!V devet jsme vysly z domu a to mi hned usnula-spala hodinu!A pak spala jeste po ceste zpatky hodinu!Ted uz asi spat nebude! ☹ Ale je chuderka nejaka uplakana!Hlava me bolet neprestala! 😠 A to uz jsme si brala i prasek!
Pavli to je dobre ze uz Adamek nema teplotku!Aspon ze tak!
Holky ja uz se tak tesim na zitra!No ted jsem si vzpomela-co Janca jaky byl vecer? 😉

anta
15. led 2009

Tak holky, jsme doma, malej plakal při injekci, dneska se mu u dr. nelíbilo. Vážíme 8,7 cm a měříme 72 cm. 😀 😀
Moni, večer byl moc příjemný, hodlám to zahrnout do týdenního rozvrhu 😉

anta
15. led 2009

Joooo a byli jsme mooooc pochválený, že Honýs je fakt kus chlapa, dr. se moc líbil, pochválila mě i za tu tuhou stravu, že to dělám dobře, tak jsem moc ráda, že to tak dopadlo 🙂 Teď už jen můžu čekat negativní reakci od Honýše na tu očkovandu, ale snad to nebude tak zlý. 😉

monkia.pv
15. led 2009

no tak to je Honzicek ppeknej hosicek! 😀 Neboj reakce na ockovani nebude!To jste byli na 3 hexa?My je mame za sebou ale ted jdeme na Prevenar!Jo jo Jani ty vecery jsou fakt dobry odreagovani od vseho!
My jsme si s Vanulkou zdrimly!A ted se tady placa a mrci a cpe se krupkama pro deti! 😀