Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

paolin
20. led 2009

Marti, to je krasa, ze ti Nikolka dela takovou radost 🙂 zase je to pocasi takove nijake. treba to boleni bude od toho.

jinak jsem objednala Adovi pres MMB choditko. tak jsem zvedava. minimalne si s tim budou oba hrat. videla jsem ho dnes v bazarku za 390,- a na netu bylo za 250,- 😉 dam pak vedet, jestli k necemu je. obrazek dam do albika.

kamca.mazda
20. led 2009

díky holky za podporu, hedelix dávám Evi taky i nasivin rýma je lepší a kašel nic moc ale nějak to snad zvládneme.
Váha u nás teď možná půjde taky dolů nechce moc jíst. S tou váhou se tolik netrápím DOmča je taky drobný v roce měl 8800g to moje máma do mě furt hučí ale to neřeším spíš tu pohyblivost snad se to všechno naučí.

kamca.mazda
20. led 2009

Díky holky za podporu, ta váha mě tolik netrápí Domi je taky drobný v roce měl 8800g to máma do mě furt hučí že je malá ale to tak neřeším. Teď moc nejí tak taky půjdeme dolů asi, rýma je už lepší kašel nic moc ale snad to taky zvládneme. používáme taky hedelix a nasivin. Jinak ta pohyblivost mě trápí ona je živá až moc pořád v pohybu ale žádné veliké pokroky tak snad se to brzo naučí. 😒

kamca.mazda
20. led 2009

napsala jsem to dvakráž blbne mi koník omlouvám se

paolin
20. led 2009

Kamco, to bude raz na raz, ani se nebudes stacit divit 😉 Adamek je taky drobny. oproti Vitovi vetsi, oproti ostatnim prdousek 😉 v 8mesicich mel skoro 8kg a 71cm.

anta
20. led 2009

Tak jsme doma z prochajdy, bylo to moc fajn 😉
Kamčo, vem si, že Míši Honýs je mladší než ten můj a leze a zdvihá se na nohách a ten náš akorát tak dozadu se plouží a nijak ho to dvakrát neštve 😀 😀 Je zbytečné porovnávat, hlavní je, že děťátka jsou v pohodě, fakt 😉

anta
20. led 2009

Jo a Kamčo, co se týče té váhy, tak je jen drobňoučká, buď svým způsobem ráda, já vážím 47 kg a tahám pomalu devítikilového valibuka a opravdu to není žádná legrace 😅

martinka79
20. led 2009

TAky jsme doma z prochajdy tedyx já už dávno prdelín spal za domem. 😀 😀 😀 😀

martinka79
20. led 2009

Pavli to chodítko bude super my máme tdy jinou variantua hrajeme si s ním všichni Michal milujem ho montovat. 😀 😀

e.k.t
autor
20. led 2009

Tak já před chvílí Jolinu tahala hrobníkovi z lopaty. začala se vztekat a přestala dýchat a nepomáhalo třepat ani plácat do zad. nic nic nic až nakonec jakoby plivnutí tlaku vzduchu do pusiny, už namodrávala. Fakt nervy v řiti. Martina jsem ještě před tím poslala dělat čaj, ale to rozsypal po kuchyni a místo aby udělal jiný, tak ho smetal, ale já ho potřebovala na uklidnění té malé potvory. no nervy v tak jsem na něj tu s brekem ječela, fakt nervy pryč i je mi to teď líto, ale prostě jsem se noevládla.

Do toho začíná mít průjem, asi mne brzo mrskne ☹

Martin šel koupit ORS jestli ho budou mít mo hotovson.

Omlouvám se ale muselo to ven ☹

e.k.t
autor
20. led 2009

Pavli asi se Adík zabaví 😉

kamca.mazda
20. led 2009

Evi to já bych ječela taky z toho si nic nedělej to byl strach on to určo chápe.
Jani díky já vím, že bych neměla porovnávat ale neubráníš se. Já mám padesát kilo takže jsem ráda že má tolik kolik má např. včera u doktora mi stačilo ji nosit hodinu a půl byla jsem hotová. Mít devět tak umřu 😅 .
To se musíš teda nadřít chudinko.

e.k.t
autor
20. led 2009

kami, to mi povídej, ale ono to fakt nešlo. 😝

anta
20. led 2009

Evi, ježiš, ty mě normálně strašíš, co to s tou Joli je, že se takto vzteká? To je mi líto, že má takové záchvaty, neboj, docela tě chápu, že jsi ten stres musela ze sebe nějak dostat, no a jediný, kdo byl nablízku, byl manžel, když nepočítám Joli, ale ten by to snad měl pochopit. 😉
No a Kami, s těmi prohlídkami mi to povídej, mně stačilo, když měl malej 8,5 kg a já tam čekala 1,5 hodiny a žádný přebalovák do poslední chvíle nebyl volný, já byla ztrhaná jako vůl 😖 Víš co, nadřu se, ale nějak to moc neřeším 🙂

e.k.t
autor
20. led 2009

No Jani 😠 😝 😝 😝

Tady to u dr je dobrý, má tam 7 výklopných přebalováků a jeden skříňový 😉

A navíc Joli je lehoučká

anta
20. led 2009

Jééé, já to nemyslela nijak zle, to se na mě nezlob ☹ . A říkala jsi to dr.? Já bych to řešila 😨

e.k.t
autor
20. led 2009

nééééé já to nemyslela jako že jsi to blbě napsala, ale spíš jak mi je 😉

e.k.t
autor
20. led 2009

jestli tohle dělá pro zuby 😝

anta
20. led 2009

No uf, to mi odlehlo, já se lekla, že se na mě zlobíš, hurá, hned mám lepší náladu.
Ale řeknu ti upřímně, mně se tohle stát, tak se asi vožeru, fakt 😉 Přeji Ti klidný zbytek dne a všem holinám zde též 😉

paolin
20. led 2009

jejda Evi..sila tedy..tohle mi rikalo uz vice maminek. amok, az dite nedycha. Vitem mi to taky jednou udelal. jsem ho propleskla a mrskla pod studenou vodu 😉 zubaky by to mohly byt. ty nase mrnata to musi fakt festovne bolet. to je na panaka, vid?

e.k.t
autor
20. led 2009

no už mám druhý vodkajuice, ale začínám být vydýchaná, ale fůůůůůjjjjj 😝 😝 😝 😝

no nepomohlo třepání ani plácání nic nic fůůůjjjj brrrrrr 😖

e.k.t
autor
20. led 2009

Tak jsme si dodali cukry na nervy, byly palačinky s jahodovou zavařeninou a skořicovým cukrem 😀

paolin
20. led 2009

fujtajbl tedy..ty deti s nami ale pekne umi zacvicit. Evi, tak hlavne, ze je vse OK!

e.k.t
autor
20. led 2009

no teď se tu spokojeně plácá na dece a hraje si jako by se odpoledne nic nedělo, potvůrka, jestli to bude zkoušet jako větší tak bude nááááá plllll dééééélllll a ledová sprcha 😀

martinka79
21. led 2009

Evi, to je tedy hrůza. já to tedy neznám z vl. zkušenosti, ale musí to být.......... ☹ 😝 To, že jsi křičela to je jen reakce na to napětí, hele už je to určitě u vás v klidu. ty jo, ale jolanka se zase jako moc nevzteká přeci, jsou děti co jsou do luku a řvou jak protržení. Já se proto třeba bojím enchávat michálka večer dlouho křičet. jsme v tom to srab. ☹
U nás byly také palačinky.
teď ráno mám upečenou buchtu a čekám jak se vzbudí Nikolka. s mišákem jsem vstávali po 5hodině. jinak jsem spali jendou taky suprově. 😀

Krásné ráno a den maminy a dětičky.
my dnes jsme zcela sami tatínek slouží vlasti.to bude dlouhý den.

anta
21. led 2009

Dobré ranko, holčinky, tak jsem zase tady 😉 Marti, já Honýše také nenechávám zbytečně křičet, proč taky? Vždy se ho snažím uklidnit, kdo to má furt poslouchat taky, že? 😉

martinka79
21. led 2009

No a potom je to taky někdy o naše nervy a jeho. vždyť vážně za chvilku bude kluk vyšší než ty. 😀 chytne tě kolem krku a řekne mamino pojď na pivo. 😀

anta
21. led 2009

Haha, jednou si o mojí hlavu opře loket a řekne:"Matko, neser" a pojď na pivo 😀 😀 😀 😀

paolin
21. led 2009

cauky holkyy! dnes byla docela fajn noc. konecne 😉
dnes tu opet moc nebudu. ha ha. ze skolky frcime rovnou na chirurgii. to tase bude vylet 😉

martinka79
21. led 2009

taky varianta. 😀 jééééééééé PAvli to je hrůza stále někde běháš. tak držíme pěsti, aby to dopadlo dobře. my jsme připraveni, Nikolka do školy a my na domácí veget. 😀